ربات هوشمند اینستاگرام

افزایش لایک :چگونه در اینستاگرام لایک جمع کنیم از صفر تا صد

افزایش لایک :چگونه در اینستاگرام لایک جمع کنیم از صفر تا صد

 

تست رایگان ربات اینستاگرام

بیشتر کاربران به دنبال جواب  این سوال  هستند که چگونه لایک بیشتری بگیریم در اینستاگرام (چگونه در اینستاگرام لایک جمع کنیم)

ترفند افزایش لایک اینستاگرام امروزه در فضای مجازی طرفداران بسیاری دارد و اگر نمی دانید که چگونه لایک بیشتری بگیرید، این مطالب شما را کمک خواهد کرد که در اینستاگرام لایک خور بیشتری داشته باشید ….

ترفند افزایش لایک در اینستاگرام  یکسری موارد می باشد که باید آنها را رعایت و لحاظ نمایید که شامل گزینه های زیر می باشد:

۱ : میزان فعالیت خود را در اینستاگرام افزایش دهید و اسم و رسمی برای خود فراهم نمایید و هیچ وقت این موضوع را فراموش نکنید که حق پیشکسوتان در فضای اینترنت باید رعایت شود و سعی کنید خود را تبدیل به یک پیشکسوت نمایید.

۲ : در صفحات اینستاگرام دیگران فعال باشید و برای دیده شدن صفحه اینستاگرام خود لایکر اینستاگرام باشید و پست های دیگران را نیز لایک نمایید.

۳ : کامنت گذاری را فراموش نکنید اینگونه خود را فعال نشان می دهید و از هیچ گونه اظهار نظری کوتاهی ننمایید این گونه علاوه بر جلب توجه دیگر صاحب نظران خود را هم فعال نشان می دهید.

۴ : در اینستاگرام، بامزگی و شوخ طبع بودن بسیار مهم میباشد و با استفاده از تیکه کلام های زیبا و البته شوخ طبع، نظر دیگران را به صفحهلایک اینستاگرام خود جلب نمایید.

۵ : امروز دنیای سیاست بسیار چشم گیر میباشد و سعی کنید در این عرصه موضوعات جذابی ارائه دهید و البته خشن بودن و دل نازکی در کنار هم جواب می دهد.

۶ : سعی کنید در پست های اینستاگرام اولین های نظر دهنده و بامزه گی باشید این گونه لایک بیشتری جذب می کنید.

۷ : شعر و گراف در افزایش لایک اینستاگرام بسیار تاثیر گذار میباشد پس سریع عمل نمایید.

با ما با ادامه مطلب چگونه در اینستاگرام لایک جمع کنیم همراه باشید.

 

ربات اینستاگرام

آموزش چگونه در اینستاگرام لایک جمع کنیم

یکی از راه های خوب برای افزایش سریع فالوور، لایک کردن است. یکی یکی پست ها را نگاه کنید وسعی کنید بیشتر عکس ها یا حتی همه پست های دوستانتان را لایک کنید. با این کار کسانی که شما را فالو نکرده ولی شما آن ها را فالو کرده اید، به شما درخواست فالوینگ (دنبال کردن) خواهند داد.

بیشتر بخوانید: افزایش لایک اینستاگرام و رازهایی که باید بدانید

چرا باید با لایک فیک پست های پیج خود را افزایش دهیم؟

با توجه به شرایط به وجود امده در رابطه با معیار سنجش کاربران در مورد پیج ها، زمانی که شما محصولات، خدمات، مطلب و تصویری در پیج به نمایش در می آورید، باید پست شما با تعداد لایک بالا به نمایش درآید. در این صورت کاربر برای لایک کردن و کامنت گزاشتن در صفحه شما بیشتر تمایل پیدا می کنید و این ذهنیت برای کاربران به وجود می آید ک پیج شما پر مخاطب بود و  همچنین برای استفاده و خرید نهایی از شما بیشتر ترغیب خواهد شد.

زمانی که شما از پیج خام و صفر فالوور اینستاگرام استارت کار خود را داشته باشید کمتر کاربری حاضر به فالو کردن پیج شما می باشد و به سختی این آمار افزایش پیدا می کند، اما وقتی پیج شما با چند هزار فالوور  افزایش یابد کاربر با دیدن پیج شما قطعا تمایل بسیار بیشتری به فالو کردن شما نشان می دهد. کسب کار شما  رونق بسیار بیشتری خواهد شد

منبع : ساعته۲۴

همچنین بخوانید:

ترفندهای افزایش لایک اینستاگرام

چگونه در اینستاگرام لایک جمع کنیم

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .