برندینگ اینترنتی با ۵ ترفند اینستاگرامی

 

بهترین ربات اینستاگرام

استفاده از اینستاگرام برای کسب و کار یا استفاده شخصی، نیازمند دانستن راهکارهایی برای بهبود صفحه و برندینگ اینترنتی اینستاگرام شماست.

 

ربات

افراد را در کپشن تگ کنید

در اینستاگرام شما می توانید با تگ کردن افراد در کپشن، غیر از عکس پست، باعث شوید نرخ ورود افراد به پست شما ۵۳ درصد افزایش یابد. افزایش لایک اینستاگرام ، افزایش کامنت و افزایش فالوور اینستاگرام همگی در نرخ ورود افراد به صفحه شما موثر خواهند بود. بنابراین موقع ارسال پست و عکس از دوستان خود، در کپشن پست نیز نام او را تگ کنید.

رفتن به خط بعد در کپشن پست اینستاگرام

ممکن است برای شما این اتفاق نیز افتاده باشد که موقع نوشتن کپشن پست در اینستاگرام، بعد از نوشتن یک خط نتوانستید به خط بعد بروید و مجبور به نوشتن جملات پشت سرهم شده اید. ما در اینجا راهکار این مشکل را به شما می گوییم:

  1. شما در سیستم عامل Android می توانید ابتدا متن مورد نظر برای کپشن را در اپلیکشن های مختلف تایپ کرده و سپس در پست اینستاگرام کپی کنید.
  2. شما در سیستم عامل آی او اس می توانید موقع نوشتن کپشن، دکمه ۱۲۳ را روی کیبورد بزنید و حالا کلید return را می توانید ببینید!

برندینگ اینترنتی با فید جذاب و نوآورانه

بسیاری از برندها به صورت خلاقانه از خاصیت گریدبندی اینستاگرام استفاده کرده و برای برندینگ اینترنتی و افزایش فالوور واقعی صفحه خود، فیدهای جذابی برای مخاطبانشان ایجاد کرده‌اند.

شاید شما نیز در اینستاگرام عکس هایی دیده باشید که در کنار هم یک مجموعه بامعنا را می سازند و مانند پازل کنار هم قرار میگیرند. به چنین تصاویری بنر می گویند. شما می توانید با استفاده از خاصیت گریدبندی، فید های جالبی را برای فالوور های خود درست کرده و نمایش دهید. برنامه هایی مانند Instagrid Grids for Instagram و Giant Square به ترتیب برای سیستم عامل اندروید و آی او اس به شما کمک می کنند فیدهای خود را خلاقانه و زیبا درست کنید.

یک عکاس حرفه ای شوید

شما می توانید با یادگیری مقدماتی عکاسی عکس های مختلفی گرفته و در اینستاگرام آن ها را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. برای گرفتن عکس های زیبا باید فوکوس عکس را تنظیم کرده، از نور طبیعی استفاده کنید، به زاویه عکس دقت کنید. از رنگ های زیبا و مکمل هم استفاده کنید، کمتر عکس را ادیت کنید.  شما با تمرین زیاد می توانید بک عکاس حرفه ای شده و به افزایش فالوور در اینستاگرام و کسب درآمد بپردازید!

افزایش نرخ تعامل با آپلود عکس های آبی رنگ

تجربه و تحقیقات ثابت کرده عکس های آبی رنگ در اینستاگرام بازدهی بیشتری در بین رنگ ها داشته و نرخ تعاملات در صفحه شما را افزایش می دهد. شما می توانید به راحتی با ادیتور اینستاگرام عکس هایتان را با رنگ آبی هایلایت کنید و سایه بزنید.

برای برندینگ در اینستاگرام، رونق کسب و کارتان و معروف شدن در اینستاگرام ، این ۵ ترفند را به کار بگیرید تا بتوانید پیشرفت کنید و به هدف خود برسید.

فالوجت :ربات خرید فالوور ایرانی هم چنین بخوانید: تفاوت بازاریابی و برندینگ چیست؟ بازاریابی و برندسازی در اینستاگرام (قسمت اول)

 

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .