افزایش فروش محصول در تلگرام با روش های تقلب در تبلیغات

افزایش فروش محصول در تلگرام با روش های تقلب در تبلیغات | امروزه با وجود افزایش بیش از حد کاربران تلگرام و تغییر این شبکه پیام رسان به یک شبکه اجتماعی، افراد شروع به تبلیغات در کانال های تلگرام کرده اند به گونه ای که تقلب در تبلیغات تلگرام یکی از موضوعات مهم سفارش دهندگان تبلیغ تلگرام شده است.

افزایش فروش محصول در تلگرام با روش های تقلب در تبلیغات

اگر می خواهید با روش های تقلب در تبلیغات تلگرام آشنا شوید، ادامه مقاله را از دست ندهید.

بر اساس تجربه ای گه فعالان تبلیغات در تلگرام به آن رسیده اند، سه روش برای تقلب در تبلیغات تلگرام وجود دارد:

افزایش فروش محصول در تلگرام با روش های تقلب در تبلیغات
افزایش فروش محصول در تلگرام با روش های تقلب در تبلیغات
  1. تقلب بر اساس بازدید کاربران (view)
  2. تقلب بر اساس تعداد کلیک شدن
  3. تقلب براساس اعضا (member)

در زیر روش های تقلب در تبلیغات تلگرام را بیشتر شرح می دهیم.

افزایش فروش محصول در تلگرام

روش های تقلب در تبلیغات تلگرام

تقلب بر اساس بازدید کاربران (view)

امروزه تبلیغات بر اساس بازدید به یکی از روش های تبلیغات در تلگرام تبدیل شده است. بازدید در تلگرام به صورت عدد در کنار چشم هر پست می باشد. هرموقع کاربر روی یک پست مکث کند، تلگرام برای آن پست یک بازدید در نظر می گیرد. البته اگر پست دیده شده، در کانال های تلگرام فرد بازدید کننده مشترک بود، تلگرام یک بازدید حساب می کند.

تقلب بر اساس بازدید کاربران به چند روش تقسیم می شود:

  1. اگر بخواهید پست تبلیغاتی شما بازدید مشترکی در چندکانال داشته باشد، بر اساس بازدید پست پایینی بنر تبلیغاتی برای هرکانال محاسبه می شود. این کار ریپلای نامیده می شود. بنابراین می توانید ریپلای را در چند جا فرستاده و بازدید خود را بالا ببرید. راهکار برای جلوگیری از این کار، استفاده از ریپلای مرتبط یا استیکر شیشه ای توسط سفارش دهنده می باشد.
  2. بعضی کانال ها برای بازدید کاربران تکراری از پست مورد نظر، آن پست را در کانال ها دوباره می فرستند. راهکار جلوگیری از این کار، توجه به توان کانال برای بازدید یا سفارش پست ۲۴ ساعته می باشد.
  3. برخی افراد برای افزایش بازدید در زمان کمتر، بنر تبلیغاتی را از کانال خود به کانال های دیگر می فرستند. برای پی بردن به این تقلب، بعضی از افراد فعال تبلیغات در تلگرام با امکان مشاهده آنلاین تبلیغ، امکان مقایسه بازدید پست های قبل و بعد را فراهم کرده اند.

تقلب بر اساس تعداد کلیک شدن

تبلیغات کلیکی برای وب سایت ها همواره یکی از محبوب ترین نوع تبلیغات آنلاین بوده است. در تبلیغات کلیکی که مربوط به وب سایت هامی باشد، به خاطر ابزارهایی که وجود دارد و دسترسی بیشتر، می توان روی کلیک ها نظارت کرد. اما در تبلیغات کلیکی که در تلگرام وجود دارد، به خاطر  عدم کنترل تلگرام و عدم دسترسی تلگرام به ردگیری کاربر، زمینه تقلب را بیشتر فراهم کرده است.

برای این منظور در کانال های تلگرام مدیران می توانند با کپی لینک تبلیغ و منتشر کردن آن در کانال های دیگر و بنرهای غیر مرتبط، افزایش کلیک را برای تبلیغات بیشتر به وجود می آورند که متاسفانه راهکاری برای جلوگیری از این تقلب وجود ندارد.

هم چنین برای افزایش لایک اینستاگرام روش هایی وجود دارد که یکی از این روش ها، خرید لایک اینستاگرام می باشد.

تقلب براساس اعضا (member)

این تقلب دو روش دارد:

  1. روش پوش نوتیفیکیشن یکی از محبوب ترین روش های افزایش عضو در کانال های تلگرام است. در این روش توسعه دهندگان اندروید، با گرفتن لینک های کانال های تلگرام از مشتریان، کاربران موبایل های اندروید را در کانال های تلگرام به صورت اجباری عضو می کنند. امروزه اکثر برندها از این شیوه برای افزایش اعضای کانال تلگرام استفاده می کنند. یکی از روش های فهمیدن این تقلب، ترک یکباره اکثر کاربران از این کانال و ریزش اعضا خواهد بود اما روش دقیقی برای جلوگیری از این کار وجود ندارد.
  2. در این روش با استفاده از روبات های نرم افزاری که دیگر استفاده نمی شود، نرم افزارهای ویندوزی  تعدادی شماره مجازی در تلگرام ثبت نام می کردند و با مشخصات کاربر را از یک فایل آماده اضافه کرده و کاربری را که حقیقی نیس و هویت ندارد، عضو کانال می کردند. تلگرام با بروزرسانی های جدید خود این خط های مجازی را مسدود و حساب های کاربری آن ها را حذف کرد.

بنابراین تقلب در تبلیغات تلگرام دارای انواع روش ها می باشد که برای جلوگیری از هر روش، راهکار متفاوتی وجود دارد.

روش هایی برای افزایش فالوور اینستاگرام نیز وجود دارد که برخی صفحات، با خرید فالوور اینستاگرام، اقدام به افزایش فالوور واقعی خود می کنند. دقت کنید که این شرکت ها، فالوور ایرانی برای شما اضافه کنند و از شرکت هایی که خرید فالوور ایرانی از آن ها انجام می شود، اقدام کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .