تبلیغات در اینستاگرام : پیشرفت در تکنولوژی با اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام این روزها بشدت در حال پیشرفت است و طی سال های زیاد توانسته بیش از ۵۰۰میلیون کاربر فعال در جهان داشته باشد.

بنابراین یکی از بهترین گزینه ها برای تبلیغات است.تبلیغات در اینستاگرام امروزه یکی از بهترین روش های تبلیغات اینترنتی محسوب می‌شود. 

اینستاگرام برای برندها اهمیت بیشتری دارد؛چراکه طبق آمار بیش از ۱۵ میلیون ایرانی در این برنامه حساب کاربری دارند و درصد بیشتری از افراد، برندهای محبوبشان را از طریق این شبکه دنبال می کنند. 

تبلیغات در اینستاگرام

کاربران از دو طریق میتوانند تبلیغات در اینستاگرام داشته باشند:

تبلیغات در اینستاگرام به صورت بازدیدی و تبلیغات در اینستاگرام به صورت ساعتی

در تبلیغات بازدیدی،کلیپ ۶۰ ثانیه‌ای شما همراه با متن، با بیشترین اثر و الهام‌بخشی در پیج‌های محبوب و پربیننده نمایش داده می‌شود.در تبلیغات ویدیویی، معیار ما دیده شدن کامل ویدئو است و تعرفه تبلیغات براساس تعداد بازدیدها محاسبه می‌شود

در تبلیغات ساعتی،آگهی شما (عکس یا ویدئو) همراه با متن آن، در پیج‌های منتخب و پربیننده نمایش داده می شود.تعرفه تبلیغات بصورت ساعتی محاسبه می شود که برای سهولت در انتخاب و اثربخشی بیشتر،پکیج‌های مختلفی ارائه شده است.

تبلیغات در اینستاگرام انواع دیگری هم دارد ازجمله عمومی،بین المللی،شهری،صنفی،مارکتینگ،انتخابات و …

تبلیغات در اینستاگرام

امکانات و ویژگی‌های خاص اینستاگرام باعث حضور قابل توجه صاحبان کسب‌ وکار در آن و تبدیل شدنش به سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری شده است. براساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۶ اعلام شده، اینستاگرام موثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سودآوری است.

همچنین امارهای موجود نشان میدهد که اگر یک شرکت،فروشگاه،برند و یا هر کسب و کار دیگر حداقل یک محصول تصویری برای فروش داشته باشد ولی در اینستاگرام فعال نباشد،مقدار زیادی از سود اوری خود را از دست میدهد.

 بنابراین تبلیغات در اینستاگرام بهترین راه برای جذب مشتری است.

سال های اخیر به شدت در حال پیشرفت بوده و با ارائه بروزرسانی های مکرر، توانسته طی سال های فعالیتش بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال از سراسر جهان بدست آورد که طبق آمار بیش از ۱۵ میلیون ایرانی در این برنامه حساب کاربری دارند. 

اینستاسازان با داشتن سابقه طولانی مدت در زمینه تبلیغات در اینستاگرام توانسته است با افتخار بزرگترین ترین پکیج های تبلیغاتی در ایران با داشتن جامعه آماری بالای ۱۰ میلیون دنبال کننده ایرانی را ارائه دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .