تست رایگان ربات اینستاگرام

به روز رسانی جدید تلگرام ۴٫۱٫۱ منتشر شد

 

 

تست رایگان ربات اینستاگرام

در نسخه جدید تلگرام ۴٫۱٫۰ شاهد تغیییراتی در مدیریت ابرگروه‌ها و کانال‌ها بودیم. اکنون نسخه جدید تلگرام ۴٫۱٫۱ با تغییرات جدیدی به‌روز‌رسانی شده است. در این به‌روز‌رسانی در مکالمات صوتی، تغییراتی در جهت بهبودی صورت گرفته است. با فالوجت ربات افزایش لایک اینستاگرام همراه باشید.

برخی از باگ‌هایی که در نسخه‌های قبلی تلگرام وجود داشت، در این نسخه جدید تلگرام رفع شده است. در ضمن قابلیت تماس صوتی نیز بهینه سازی شده است.

تلگرام پیام رسان قوی و قدرتمندی می‌باشد که در آن می‌توانید اتاق‌های چت با تعداد اعضای بالا ایجاد کنید و تا سقف ۱۰۰۰مگابایت عکس و کلیپ ارسال کنید.

در پیام رسان تلگرام می‌توانید از فضای ابری نامحدود استفاده کنید. همچنین در جهت افزایش حریم خصوصی پیام‌های کاربران، قابلیت رمزنگاری حرفه‌ای و قدرتمند نیز در نسخه‌های تلگرام موجود است.

استفاده بسیار اندک از پهنای باند اینترنت و اتصال با اینترنت ضعیف نیز از دیگر قابلیت‌های کلی این پیام‌رسان محبوب است.

در حال حاضر در ایران، تلگرام و اینستاگرام در لیست محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته‌اند که اقشار مختلف مردم هم از این اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کنند. برخی از کارشناسان نیز تلگرام را از روندهای مورد اهمیت در سال ۱۳۹۶ می‌دانند. همین موضوع و محبوبیت این برنامه‌ها باعث شده تا بازاریاب‌های زیادی برای اهداف تجاری خود از این برنامه‌ها به خوبی بهره‌مند شوند. امروزه تلاش‌های زیادی از سوی صاحبان کسب و کار در جهت افزایش ممبر در گروهای تلگرام و افزایش فالوور در اینستاگرام صورت می گیرد.

منبع: tech24 فالوجت: ربات افزایش فالوور اینستاگرام و خرید فالوور ایرانی   همچنین بخوانید: افزایش فروش با روش های تقلب در تبلیغات‌تلگرام افزایش لایک اینستاگرام و راز هایی که باید بدانید تغییر زبان تلکرام به فارسی

 

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .