خرید فالوور فیک ؛ راهی که نباید رفت

هنگامی که کسب و کارها به دنبال راهی برای افزایش فالوور اینستاگرام هستند، برخی شرکت ها، خدمات مشکوک و غیر اخلاقی زیادی پیشنهاد می کنند که با انجام آن کارها به هدفتان برسید.

در این مطلب  اولین چیزی که به شما خواهیم گفت  این است که همیشه بهتر است خودتان مخاطبان رسانه اجتماعی خود را بسازید. به شما خواهیم گفت چرا نباید به سراغ خرید فالوور فیک برای  افزایش لایک اینستاگرام رفت

در حال حاضر بیشتر کسب و کار ها درباره  مزایای رسانه اجتماعی و استفاده از پلت فرمی مثل اینستاگرام برای بدست آوردن دیدگاههای بهتر در تجزیه و تحلیل مطلعند

. به هر حال شرکت هایی وجوددارند که هنوز با بازاریابی اجتماعی مطابقت ندارند و  با افزایش فالوور اینستاگرام  ثابت مشکل دارند، همین جاست که به سراغ گزینه خرید فالوور فیک می روند.

پیگیری تجزیه و تحلیل هایتان به اندازه ایی که به نظر می رسد دشوار نیست.

اطلاعاتی از eMarkete   دریافت که کمتر از ۳۳ % از شرکت ها با ۱۰۰ یا کارمندان بیشتر، از اینستاگرام برای پیشبرد هدف های بازاریابی  در سال ۲۰۱۵ استفاده کرده اند.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

چرا در اینستاگرام به فالوور واقعی نیاز داریم؟

یادگیری اینکه چگونه در اینستاگرام فالوور بگیریم کار خسته کننده ای نیست. در عوض شما می توانید تمرین های ساده ایی برای ساخت و افزایش فالوور واقعی و ارگانیک انجام دهید.

اگر شما به مسیر خرید فالوور فیک و فالوور جعلی بروید ، به دفعات شانس داشتن خریداران بالفعل و مشتریانی که شما را فالوو کنند را از دست می دهید.

ساخت ربات اینستاگرام

امروزه مشتریان برای پرسیدن سوال ، بدست آوردن اطلاعات درباره محصولات یا فهمیدن بیشتر درباره اینکه شما چه کسی هستید وارد رسانه بازاریابی اجتماعی شما می شوند.

در واقع ، یک مطالعه از طرف  TrackMaven دریافت که فقط نیمی از ۵۰۰ شرکت از اینستاگرام استفاده می کنند.

حتی اگر این آمار پایین تر به نظر برسد رقابت بسیاری در اینستاگرام وجود دارد. به همین دلیل است که راههای قانونی و طبیعی برای افزایش فالوور اینستاگرام بسیار مهم است.

فهمیدن فالوور های قانونی و جعلی در اینستاگرام

تفاوت بسیاری بین یک حساب اینستاگرامی با کاربران جعلی و کاربران قانونی وجود دارد.  ممکن است خرید فالوور اینستاگرام  وسوسه انگیز به نظر برسد ، اما واکنش  قدرت پردازش رشد فالوور های اصلی بیشتر است.

نگذارید فالوورهای واقعی شما، احساس فریب خوردن داشته باشند:

اگر کاربران به یک اینستاگرام غیر فعال با هزاران فالوور بیایند، احساس فریب خوردن می کنند. برای اینکه مردم شما را فالو کنند آنها را فریب ندهید.اعتماد سازی کنید و برای ایجاد تعامل بهتر ارتباط های طولانی مدت داشته باشید.

هیچ  ROI نداشته باشید:

فالوور جعلی خریدن به نظر آسان می آید ، اما ربات یا فالوور های جعلی و تقلبی از شما هیچ خریدی نخواهند کرد. دلیل مردم برای فالوو کردن برند ها  در اینستاگرام علاقه به پست ها  یا در کل شرکت شما است. اینها پرداخت کنندگان واقعی هستند و نقدینگی را با خود به کسب و تجارت شما می آورند.

تعداد کم ، اما با ارزش ایجاد کنید:

اگر شما ۱۰۰۰۰ فالوور جعلی دارید، چه تعداد از آنها برایتان کامنت یا  لایک  خواهند گذاشت  و مطالب را به اشتراک می گذارند؟ به احتمال زیاد این رباتها یا حسابهای جعلی به وسیله اینستاگرام حذف خواهد شد و پست هایتان را به گورستانی تبدیل خواهد کرد.

فالوور واقعی توانایی اشتراک گذاری ، لایک ، کامنت و تعامل با پست های اینستاگرام شما را دارند. به علاوه ، این کاربران هنگامی که کسی  در طرف دیگر جوابگویشان باشد بسیار لذت می برند. این فعل و انفعالات ارزش بیشتری نسبت به ساخت فالوور های غیر فعال دارد.

اگر تداوم و محبوبیت پیچ اینستاگرام شرکت و یا شخصی شما برایتان اهمیت دارد، بنابراین قید روش های نامناسب برای خرید فالوور فیک و جعلی را بزنید و سعی کنید با داشتن پست های اینستاگرام جذاب، فالوور های خود را افزایش دهید.

اگر حتی قرار است از ربات‌های افزایش فالوور همچون فالوجت که به شکل واقعی فالوورها را افزایش می دهند، استفاده کنید  بازهم این شما هستید که باید با پست های خلاقانه و جذاب، برای کاربران تله گذاری کنید تا از طرفداران پر و پا قرص شما شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .