افزایش لایک اینستاگرام و رازهایی که باید بدانید

افزایش لایک اینستاگرام از موارد جذاب برای کاربران اینستاگرام است و از هر راهی برای افزایش فالوور و افزایش لایک اینستاگرام استفاده می کنند. قطعاً برای شما هم جالب است بدانید که در بررسی های انجام شده مشخص شده که جنسیت و زمان ارسال پست ها در افزایش لایک تأثیر زیادی دارد.

افزایش لایک اینستاگرام

بررسی های انجام شده توسط موسسه Hopper HQ بر روی بیش از یک میلیون عکس ارسالی در اینستاگرام نشان می دهد که به طور متوسط پست های ارسالی زنان پنج برابر بیش از مردان محبوبیت دارد و تعداد لایک ها و نظرات ارسالی برای این مطالب هم حدودا پنج برابر مردان است.

تجزیه و تحلیل بیش از ۱٫۲ میلیون پست اینستاگرام که از طریق ۴۰۰۰ حساب کاربری ارسال شده نشان داده که مطالب ارسالی زنان به طور متوسط ۵۷۸ لایک و نظر دریافت می کند، ولی این رقم در مورد مردان ۱۱۷ مورد است. اگر تنها بخش اظهارنظرها یا کامنتها مورد محاسبه قرار بگیرد، این رقم برای زنان در مقایسه با مردان به ۱۷۰ در برابر ۱۱۳ می رسد.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

یک نکته جالب دیگر این است که تعاملات در پست های مردان بیشتر در بخش اظهارنظرهاست و نه لایک ها. اگر چه اکثر کاربران اینستاگرام را زنان تشکیل می دهند، اما کاربران مرد اینستاگرام بیشتر تمایل به تعامل در بخش نظرات در زیر پست های با موضوعات مربوط به تناسب اندام و ورزش دارند.

علاوه بر این پست هایی با موضوعات شخصی مانند مسافرت تا کاهش وزن بیشترین لایک را دریافت می کنند. تصاویر حیوانات در رتبه دوم و تصاویر دیدنی طبیعت و … در رتبه سوم هستند.

متون ارسالی همراه عکس ها هم در ایجاد محبوبیت بیشتر تاثیرگذار است. متون طولانی لایک را تا ۱۵ درصد کاهش می دهند و متون همراه با ایموجی و شکلک بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. استفاده از هشتگ هم بازدید را افزایش می دهد. 

یکی دیگر از موارد مهم که در این بررسی مشخص شد اهمیت زمان ارسال پست ها در اینستاگرام است. زمان ارسال پست ها نیز مهم است و ارسال پست در عصرها بیشترین بازدید را موجب می شود و افزایش لایک اینستاگرام نتیجه طبیعی این موضوع است. در روزهای تعطیل انجام این کار در حدود ساعت ۱۱ صبح مناسب است.

راهکار های افزایش لایک اینستاگرام صفحه شما

استفاده از فیلترها

در زیر ده نمونه از از فیلترهای معروف اینستاگرام بیان می شوند. استفاده از این فیلترها نیز مانند هشتگها، شما را به هدفتان نزدیک تر می کند.

  • Earlybird
  • Hefe
  • Rise
  • Amaro
  • Brannan
  • Hudson

استفاده از هشتگ های مناسب

چگونه می توانیم هشتگ های پربازدید را شناسایی کنیم؟ هشتگ را جستجو کنید و تعداد عکس های موجود را ببینید. وقتی تعداد عکس های آن هشتگ بیشتر است یعنی این هشتگ جزء هشتگ های پرکاربرد بوده و کاربران نیز آن را بیشتر جستجو می کنند.

استفاده از اکانت فیس بوک و اینستاگرام

۳% از کسانی که در فیسبوک با شما ارتباط دارند در اینستاگرام نیز شما را دنبال خواهند کرد. بنابراین یکی از راهکارهای افزایش لایک اینستاگرام، اتصال اکانت این دو شبکه است.

با اینکار دوستان و آشنایان شما در هر شبکه ای که باشند پروفایل شما را مشاهده خواهند کرد. می توانید با ارسال یک Status در فیسبوک، پیج اینستاگرامی خود را به دوستان فیسبوکی خود معرفی کنید.

استفاده از عکس های ترکیبی برای افزایش لایک اینستاگرام

برای ترکیب عکس ها می توانید از برنامه هایی مانند Diptic  استفاده کنید و چند عکس را در یک فریم قرار دهید. اینکار به عکس های شما جذابیت بیشتری می دهد. در نتیجه لایک بیشتری می گیرید.

زمان مناسب پست گذاشتن

بر طبق آمارهای وبلاگ نوین، شنبه ها ساعت ۵ تا ۶ بعد از ظهر، تعداد بیشتری از کاربران آنلاین هستند. همچنین روزهای سه شنبه تا پنج شنبه بین ساعت های ۳ تا ۴ بعد از ظهر، نیز زمان مناسبی است که می توان افزایش لایک اینستاگرام را در پی خواهد داشت.

افزایش فالوور اینستاگرام ، افزایش لایک اینستاگرام

برای افزایش لایک اینستاگرام ، فالوورهای خود را افزایش دهید. استفاده از عکس های با کیفیت، عکس های چالشی و داشتن پروفایل کامل، از نکاتی است که باعث می شود فالوورهای بیشتری به دست آورید.

االبته خرید فالوور ایرانی و استفاده از ربات های افزایش فالوور نیز راهکار مناسبی برای افزایش فالوور اینستاگرام است. اما دقت داشته باشید که فالوور فیک دقیقاً شبیه فعالیت در شهری ویرانه است.

کامنت بگذارید

اگر به دنبال افزایش لایک اینستاگرام هستید باید به طور فعال با دیگران رابطه داشته و برای عکس ها و ویدئوهای دیگران کامنت بگذارید. با نظر گذاشتن، کاربران دیگر بیشتر ترغیب می شوند که به سراغ شما بیایند.

همین موارد ساده را به یاد داشته باشید و با رعایت همین نکات شاهد افزایش لایک اینستاگرام از سوی فالوور های خود باشید.

منبع:فارس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .