ربات تبلیغاتی اینستاگرام فالوجت

در ربات تبلیغاتی اینستاگرام فالوجت شما می توانید جنسیت فالوور های خود را مشخص کنید. همچنین شما میتوانید با دادن منطقه برای انتخاب فالوور های خود، امکان جذب و افزایش فروش در شهر خود یا منطقه و حوزه مربوط به کسب و کار خود را بالا ببرید. این کار کمک بسیاری در پیدا کردن و افزایش فالوور واقعی اینستاگرام به صورت هدفمند می کند.

ارسال اتوماتیک کامنت به جهت تبلیغ پیج شما

در ربات تبلیغاتی اینستاگرام فالوجت شما امکان این را دارید که با وارد نمودن کامنت های مختلف که حالت تبلیغاتی، حراج یا افزایش فروش شما را دارد، مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کنید. در ربات تبلیغاتی اینستاگرام فالوجت به طور خودکار این پیام ها را به مخاطبان واقعی مورد جستجوی اینستاگرام ارسال میکند. برای این امر، شما کافی است پیام خود را بنویسید و وارد ربات کنید.

ربات تلیغاتی اینستاگرام و افزایش رایگان لایک و کامنت

بهترین ربات اینستاگرام ، فالوجت به صورتی عمل میکند که به مرور زمان لایک تصاویر و فیلم های شما در صفحه اینستاگرامتان بالا برود. این موارد به صورت خرید لایک مطرح نمی شوند و در واقع شما هزینه ای بابت افزایش لایک اینستاگرام نمی پردازید. بلکه به دلیل واقعی بودن و هوشمندانه بودن فعالیت ربات تبلیغاتی فالوجت، هر شخصی که پیج شما را دنبال می کند، پست های شما را به صورت واقعی لایک می کند.

بهترین ربات اینستاگرام

 خرید ربات اینستاگرام

دیگر ویژگی های بات فالوجت

شما با استفاده از ربات تبلیغاتی اینستاگرام فالوجت  میتوانید آمار و گزارش تحلیلی از فروش و تعداد افزایش فالوور یا لایک یا کامنت خود به دست بیاورید. همچنین شما میتوانید مشاهده کنید که کدام هدف و منطقه بیشتر مورد مخاطب شما بوده و از چه جاهایی بیشتری فالوور یا لایک را دریافت نموده اید. بنابراین با تقویت مکان ها و فیلترهای مهم، شما میتوانید سریعتر به هدف افزایش و تبدیل کاربر فالوجت به مشتری همیشگی دست یابید.

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری