فالوور فیک چیست : خوب یا بد خرید فالوور فیک ارزان اینستاگرام

فالوور فیک و از جمله رقابت ها و سرگرمی ها و فعالیت های انسان های عصر حاضر رقابت در جمع آوری لایک و فالوور در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی است. اما خرید فالوور و لایک ها اصلا خوب نیستند و دلایل بسیاری میتوان برای آنها بیان کرد. در زیر به یکی از این مطالب می پردازیم.

فالوور فیک چیست

فالوور و لایک های فیک برای اینستاگرام نخرید!!

تعداد فالورهایی که هر کس در اینستاگرام و یا توئیتر دارد، گواهی است بر رقابت افراد برای برتری یافتن نسبت به یکدیگر در فضای مجازی و رسانه‌های اجتماعی.

این یک نشانه از محبوبیت و تأثیر گذاری و گاهی برای عده‌ای به صورت یک وسیله برای فخر فروشی در می آید. اما در پروسه افزایش فالوور اینستاگرام و شبکه های اجتماعی تا آخرین حد ممکن، وسوسه خرید فالوور های تقلبی بدترین کاری است که می‌توانید انجام دهید.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

گفته می‌شود که متقلب‌ها هیچ‌وقت برنده نمی‌شوند. این جمله به نظر می‌رسد که در این مورد کاملاً صحت داشته باشد چراکه آن کسانی که از این خدمات خرید امتیاز و فالور استفاده کرده‌اند، اغلب فریب افراد سودجو را خورده‌اند.

هشت نرم افزار تقلبی در این زمینه بر روی Google play Store پیدا شده است که قول دریافت تعداد بسیار بالایی از فالور را می‌دهند اما در واقع افراد را در یک دوره گردش کلاه‌برداری تجاری گیر می اندازند.

از این طریق که اطلاعات شخصی افراد را منتشر کرده و از آن اطلاعات جهت برقراری تماس‌های تجاری راه دور استفاده می‌کنند که ممکن است تا هفته ای ۴ پوند هم برای کاربر هزینه بتراشند.

نرم افزار تقلبی در این زمینه بر روی Google play Store پیدا شده است که قول دریافت تعداد بسیار بالایی از فالور را می‌دهند اما در واقع افراد را در یک دوره گردش کلاه‌برداری تجاری گیر می اندازند.

از این طریق که اطلاعات شخصی افراد را منتشر کرده و از آن اطلاعات جهت برقراری تماس‌های تجاری راه دور استفاده می‌کنند که ممکن است تا هفته ای ۴ پوند هم برای کاربر هزینه بتراشند.

 فالوور فیک چیست؟

برای داشتن صفحه در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام باید یک حساب کاربری در آن شبکه اجتماعی ایجاد کنید و برای انجام این کار به آدرس ایمیل نیاز دارید.

با استفاده از آدرس ایمیل های جعلی می توانید اقدام به انجام این کار نمایید که نتیجه آن به عنوان کاربر فیک وتقلبی به جمه کاربران اینستاگرام پیوسته اید و عدم تصویر پروفایل، عدم فعالیت و تنها متن بیو که دارند نشان دهنده فیک بودن چنین کاربرانی میباشد و تنها هدف از ایجاد چنین کاربرانی افزایش فالوور اینستاگرام میباشد.

سایت های بسیاری در زمینه فروش فالوور فیک فعالیت دارند و تنها با سرچ خرید فالوور فیک اینستاگرام می توانید با تعداد زیادی سایت از این دست آشنا شوید و شما با خرید پکیج ۱۰۰۰ فالوور فیک اینستاگرام در اصل از حساب های جعلی ساخته شده در اینستاگرام استفاده کرده اید.

در کل تفاوت اصلی بین فالوور واقعی و فالوور فیک در اینستاگرام، میزان فعالیت آنها در این شبکه اجتماعی می باشد. اما هر دو واقعا کاربر اینستاگرام هستند.

فالوور

منبع: فالوورا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .