فراموش کردن رمز اینستاگرام: تمام راهکارهای بازیابی مجدد رمز اینستاگرام

اگر رمز اینستاگرام خود را فراموش کرده اید نگران نباشید ما می خواهیم اینجا آموزش بازیابی رمز عبور اینستاگرام را به شما بدهیم. در مورد تغییر رمز فراموش شده اینستاگرام ، انواع روش های بازگرداندن اکانت به خصوص روش بازیابی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل بیشتر بدانید.

آموزش بازیابی رمز عبور اینستاگرام

 •  تغییر رمز فراموش شده اینستاگرام
 •  بازگرداندن اکانت اینستاگرام بدون ایمیل

با افزایش استفاده از شبکه های پرمخاطب مانند اینستاگرام، مشکلات وسوالات متعددی برای کاربران به وجود امده است. فراموش کردن رمز اینستاگرام و ناتوانی در بازیابی آن، این روزها مساله ایست که برای اکثر کاربران حداقل یکبار پیش امده است.  با فالوجت خدمات خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک اینستاگرام همراه باشید.

۱۰۰
فالوور 100% ایرانی
تومان ۵۵،۰۰۰
 • ۳۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۲ ساعت
۲۰۰
فالوور 100% ایرانی
تومان ۱۰۹،۰۰۰
 • ۵۰ فالوور بیشتر (هدیه جبران ریزش احتمالی)
 • زمان تقریبی : ۴ ساعت

چگونه پیج قبلی اینستا رو برگردونیم بدون رمز

متأسفانه اینستاگرام چنین امکانی را برای کاربرانش فراهم نکرده است. به دلیل اهمیت حفاظت از امنیت کاربران این شبکه اجتماعی، سیاست مدیران آن این بوده که بازگرداندن یک پیج بدون رمز عبوری که همان کاربر برای حسابش در نظر گرفته ممکن نباشد. نکته مهمی که لازم است بدانید، این است که پشتیبانی اینستاگرام برای حساب‌های کوچک و کاربران معمولی، وارد عمل نمی‌شود و اقدام خاصی نمی‌کند. اگر اکانت یک رئیس جمهور یا سارمانی بزرگ و بین المللی دچار حمله شده باشد، اینستاگرام برای بازگرداندن آن، تلاش می‌متد، اما برای ما آدم‌های معمولی و صفحات کسب و کارهای کوچک، راهی به چز وارد کردن رمز عبور وجود ندارد.

با این حال اگر رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید، می‌توانید از روش‌های بازیابی پسورد استفاده کنید. برای تنظیم دوباره رمز ورود به اینستاگرام، دو روش ایمیل و شماره تلفن وجود دارد که در ادامه برای شما توضیح می‌دهیم.

چگونه پیج قبلی اینستا رو برگردونیم بدون رمز

فراموش کردن پسورد اینستاگرام

در برخی از موارد کاربران پس از انتخاب نام کاربری (یوزرنیم) و رمز گذاری (پسورد) و ساخت اکانت در برخی از وب سایت ها،پس از مدتی بنا بر دلایل مختلف رمز عبور و در برخی از موارد نام کاربری خود را فراموش خواهند کرد و به گمان خود باید اکانتی جدید در آن وب سایت ایجاد کرده تا بتوانند از امکانات و خدمات آن استفاده نمایند.اما همیشه اینطور نیست. عموما اگر با فراموش کردن رمز اینستاگرام مواجه شوند،رمز عبور به سادگی بازیابی میشود و در بسیاری از موارد هم می توان نام کاربری را بازیابی نمود.

تغییر رمز فراموش شده اینستاگرام

هنگام فراموش کردن رمز اینستاگرام،برای بازیابی رمز عبور، دو روش وجود دارد: مراجعه به وبسایت اینستاگرام  و  استفاده از دستگاه اندرویدی

تغییر رمز فراموش شده اینستاگرام

 

روش اول بازیابی رمز اینستاگرام از طریق اپلیکیشن

در روش اول از خود برنامه اینستاگرام برای بازیابی رمز اینستاگرام استفاده شده است. برای این کار مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید.

بازیابی رمز اینستاگرام از طریق اپلیکیشن

 

 • ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کنید . بعد از اجرا تصویر بالا را مشاهده خواهید کرد.
 • همانطور که در تصویر مشاهده می کنید گزینه Forgot your login details? را لمس کنید در برخی ازنسخه های برنامه ممکن است این گزینه را مشاهده نکنید. بنابراین گزینه Forgot را لمس نمایید.  
 • با لمس گزینه بالا به سه امکان (Use username or email- Send an sms – Log in with facebook) دسترسی دارید که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

بازیابی رمز اینستاگرام از طریق اپلیکیشن

 

پس از ورود به صفحه بازیابی پسورد، تصویری مانند تصویر بالا را مشاهده خواهید کرد. اکنون انتخاب با شما است که برای بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده چه روشی را انتخاب نمایید. اگر Email or username خود را به خاطر دارید این گزینه را انتخاب و کار بازیابی رمز اینستاگرام را ادامه دهید. گزینه with sms زمانی کاربرد دارد که شماره تلفن خود را از قبل در اکانت اینستاگرام وارد کرده باشید و اکنون هم در دست شما باشد. گزینه with facebook زمانی مفید است که اکانت اینستاگرام شما به اکانت اینستاگرامتان متصل باشد.

اکنون با اطلاعاتی که دارید بهترین گزینه را برای  بازیابی رمز اینستاگرام خود استفاده نمایید. ما با استفاده از نام کاربری و ایمیل فرآیند را ادامه می دهیم.

بعد از ورود اطلاعات نام کاربری و یا ایمیل فلش موجود در بالای صفحه در سمت راست را لمس کنید.سپس ایمیلی جدید توسط اینستاگرام برای شما ارسال می شود و می توانید پس از ان اکانت اینستاگرام خود را بازیابی کنید و پسورد جدید را وارد نمایید. 

 

بازیابی رمز عبور اینستاگرام

 

 • بعد از ورود اطلاعات ایمیل ، یک ایمیل از طرف اینستاگرام به آدرس ایمیل وارد شده وارد می شود. که در تصویر بالا می توانید نمونه آن را مشاهده نمایید. با لمس گزینه Reset Password . یک صفحه برای شما باز می شود که در آن می توانید رمز و پسورد جدید خود را وارد کنید. اگر در Inbox ایمیل خود از اینستاگرام ایمیلی ندارید. وارد قسمت spam ایمیل خود شوید.  بعد از لمس گزینه reset password  در صفحه زیر اطلاعات خود را وارد کنید. 

 • بعد از وارد کردن پسورد جدید خود گزینه Reset Password را لمس کنید تا عملیات بازیابی رمز اینستاگرام شما خاتمه یابد.

روش دوم بازیابی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل

بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل، از دیگر روش های بازیابی رمز اینستاگرام می باشد در این حالت   به جای ایمیل باید شماره تلفن خود را وارد کرده باشید. در ادامه چگونه استفاده کردن از این روش را توضیح خواهیم داد.

 • برای این کار لازم است که قبلا شماره تلفن خود را در اکانت اینستاگرام خود ثبت کرده باشید. نحوه اضافه کردن شماره تلفن به اکانت ایسنتاگرام به شرح زیر است.
 • اگر با شماره تلفن در اینستاگرام ثبت نام کرده اید. به صورت اتوماتیک شماره شما به اکانت ایسنتاگرام متصل شده است. اما اگر با ایمیل ثبت نام کرده اید. کارهای زیر را انجام دهید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام

 • ابتدا گزینه edit profile  را لمس کنید. همانطور که در تصویربالا مشاهده می کنید.

 • سپس شماره موبایل خود را در قسمت مربوطه وارد کنید.
 • اگر قبل از فراموش کردن رمز اینستاگرام شما تلفن خود را در پروفایل اینستاگرام معرفی نکرده باشید. امکان بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل ممکن نخواهد بود.

بیشتر بخوانید: چگونه اینفلوئنسر شویم ؟

اگر مراحل بالا را به دقت انجام داده باشید قسمت اصلى کار را انجام دهید . باید : ابتدا قسمت سه مربع عمودى گوشه سمت راست بالاى پیج را لمس کرده و درصفحه ى وارد شده آخرین گزینه یعنی log out را بزنید با این کار کاملا خارج میشوید.

 • تیک بالاى صفحه را بزنید وارد صفحه اى مى شوید که کد ۶ رقمى ازشما میخواهد این کد اکنون به شماره اى که واردکرده اید اس ام اس شده است این کد را وارد کنید.
 • حال برای وارد شدن فقط نام پیج را در قسمت username وارد کنید و گزینه forgot password را بزنید
 • در صفحه بازشده با عنوان reset password  گزینه دوم یعنی with sms  را بزنید.
 • صفحه اى نمایش داده خواهد شد مبنی بر اینکه شما باید شماره موبایلى را که قبلا در پروفایلتان واردکرده اید را وارد نمایید
 • پس از وارد کردن شماره موبایل(بدون صفر) بر روی فلش بالاى صفحه کلیک کنید
 • یک پیامى از طرف اینستاگرام با عنوان اینکه لینک ریست پسورد به شماره داده شده ارسال می شود
 • وارد پیامهاى خود شده پیامى را که از طرف اینستاگرام آمده حاوى لینک ریست می باشد آنرا پیدا و بر روى لینک کلیک نمایید
 • بعد از شما می پرسد با چه برنامه اى لینک را بازکنید
 • اینستاگرام را انتخاب نمایید در صفحه اى که وارد مى شوید رمز جدیدتان را وارد نمایید
 • و برروی تیک بالاى صفحه را کلیک کنید

اکنون شما موفق شده اید رمز خود را بازیابی کنید. فراموشی پسورد اینستاگرام و ادامه راهکارهای بازیابی:

بیشتر بخوانید: آموزش تصویری حذف اکانت اینستاگرام

روش سوم بازیابی رمز اینستاگرام با سایت اینستاگرام

اگر شما هم به دنبال تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی و یا وب سایت اینستاگرام برای بازیابی رمز توصیه می کنم با ما همراه باشید. برای بازیابی رمز اینستاگرام از طریق سایت اینستاگرام هستید. کافی است مراحل زیر را دنبال کنید. 

 •  وارد سایت اینستاگرام شوید.

فراموش کردن رمز عبور اینستاگرام

 • در تصویر بالا بر روی گزینه forgot password کلیک کنید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام

 • بعد از ورود اطلاعات در فیلدهای بالا یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
 • ایمیل دریافتی از سوی اینستاگرام را باز کرده و بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید.
 • بعد از باز شدن صفحه جدید اطلاعات پسورد جدید را وارد کرده و تایید نمایید.

تبریک , اکنون شما توانسته اید به استفاده از این چند راه با موفقیت عملیات بازیابی رمز اینستاگرام خود را انجام دهید.

نکته : برای بازیابی رمز اینستاگرام نکته ای که اهمیت دارد. نحوه و ترتیب انجام کارهای اعلام شده می باشد.

بنابراین هنگام فراموش کردن رمز اینستاگرام با استفاده از روش های مختلفی میتوانید رمز خود را بازیابی کنید.

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

۴۶۱ دیدگاه دربارهٔ «فراموش کردن رمز اینستاگرام: تمام راهکارهای بازیابی مجدد رمز اینستاگرام»

 1. سلام وقتتون بخیر
  من چند روز پبش یه اکانتی خریدم شمارمو ذخیره کردم واسه پبجم ولی ایمیل رو تغییر ندادم
  الان وارد اینستا نمیشه بازبابی رمز با شماره تلفن رو زدم بالا میاد ولی میگه یه کد فرستادیم به همون ایمیل اون کد رو بزن تا وارد اینستا شی
  ولی متاسفانه ایمیل رو ندارم نمیتونم وارد اینستاگرام شم⁦☹️⁩

   1. سلام خسته نباشید من اینستامو پاک کردم الان نمیتونم وارد بشم رمزشم فراموش کردم رو خطم بود ک سوخته و ایمیل هم ندارم میشع راهنمای کنید لطفا

    1. سلام من با شماره موبایل ثبت نام کردم الان وقتی بازیابی میکنم و رمزو میفرسته تو گوشیم همون رمزو وقتی وارد میکنم میگه گدرواژه اشتباه است

     1. کارشناس شبکه های اجتماعی

      سلام وقت بخیر ، لطفا بعد از اطمینان از متصل بودن اینترنت خود با فیلتر شکن امتحان کنید

    1. ربات اینستاگرام

     سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

    2. سلام خسته نباشید من ایمیل که به اینستاگرام ثبت کرده بودم اشتباه پاک شده گوشی قبلی من چی ۷پرو سامسونگ سرقط شده الان A10sدارم شماره تلفن با کاربری رو میزنم اون ایمیلی که ارسال میکنه پاک شده میخواهم نصب کنم میگه این ایمیل تایید نمیکنه اگر تایید نمیکنه چطور ارسال میکنه موقع ارسال یه چیزی دیگه

     1. به ایمیلی که قبلا ثبت کردید ارسال می شود ، لطفا اگر شماره موبایل ثبت کردید بازایابی از طریق پیامک را بزنید و یا در صورت امکان وارد ایمیل فوق شوید و مراحل بازیابی را ازطریق ایمیل ادامه دهید

   2. سلام من ی اکانت داشتم جیمیلم پرید من دیع دنبالش نرفتم الان اینستام کد جیمیل میخاد ک من ندارم باید چکار کنم؟

     1. سلام
      من پسوردم یادم رفته
      و قبلا هم با شمارم وارد شدم کد میومد رو شمارم
      گوشیم فرمت کردم الان کد روی شمارم نمیاد
      میزنه ب دلیل امنیتی نمیتونیم کد بفرستیم
      چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

     2. سلام
      دوست عزیز برای بازیابی می توانید از روش های دیگری مثل ایمیل در صورتی که قبلا وارد کرده باشید استفاده نمایید اما در غیر این صورت باید با ای پی ثابت درخواست بازیابی اکانت خود را بدهید یک بار دیگر بعد از گذشتن ۷۲ ساعت از طریق اینستاگرام در کامپیوتر و یا نصب مجدد برنامه تلاش کنید اگر مشکل شما حل نشد با ایمیل پشتیبانی اینستاگرام مشکل خود را مطرح نمایید: help.instagram.com

  1. سلام بنده هم رمز رادارم وهم یوزر را ولی وقتی واردمیشم میگه بنابه تنظیمات نمیتوانیم پیامک بدهیم .ازطریق فیس بوک واردمیشم میگم به دلیل تنظیمات امنیتی وکوکیها نمیتوانید واردشوید داستانی شده . حتی کدهای شش رقمی دو مرحله ای راهم دارم بازم نمیشه .لطفا خواهشا راهنمایی کنید

   1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
    با ورود به اینستاگرام و سپس درخواست دادن برای ورود به صفحه خود وارد صفحه ارسال کد می شود که در زیر آن گزینه ای با عنوان استفاده از کد های ۶ رقمی که آن ها را در دست دارید، وجود دارد و با انتخاب آن گزینه می توانید یکی از کد ها را وارد کرده و به صفحه خود بازگردید.
    همچنین می توانید استفده از فیلترشکن را امتحان کنید.

 2. من همشو بدلم این کار کردم ولی وقتی لینک واسم میاد روش کلیک می کنم میاد بیرون به جای ایکه تغییر رمز رو بیاره

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر، داخل اینستاگرام وب لاگین بشید و تغییر رمز انجام بدید و ایسنتاگرام قبلی را پاک کرده و دوباره نصب کنید.

   1. سلام منم مشکل روژین رو دارم لینک رو ک میزنم اینستاگرام باز میشه و اصلا صفحه ی تغییر رمز نمیاد باید چیکار کنم

     1. الان روی لینک تغییر رمز که میزنی بازم صفحه اول اینستا بالا میاد دیگه مثل قبل برات کادر نمیاد که رمز جدید بزنی. علت چیه؟

     2. منم همین مشکل رو دارم وقتی میزنم دوباره از صفحه ی اول میاد.
      منظورتون از وب لاگین چیه میشه توضیح بدید ممنون

     3. کارشناس شبکه های اجتماعی

      سلام وقت بخیر ، در گوگل کلمه اینستاگرام را جست و جو کنید و سپس بر روی ورود کلیک کنید . رمز عبور و نام کاربری خود را وارد کنید و به این ترتیب شما وارد محیط اینستاگرام می شوید .

   2. بنده هم همین مشکل رو دارم دوتا اکانت دارم هردو از دسترسم خارج شدند…لینک بازیابی برای یکی شون میاد ولی وقتی روش میزنی مراحل ثبت نام رو دوباره میاره و اتفاقی نمیوفته…
    اکانت دومم هم کلا میگه بدلیل تنظیمات امنیتی شما امکان ارسال پیامک نداریم..چه راه کاری پیشنهاد میدید

    1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
     شما می توانید حساب کاربری خود را از طریق ایمیل هم بازیابی کنید و اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید و می خواهید که اکانت خود را از طریق شماره همراه بازیابی کنید از فیلتر شکن استفاده کنید.
     اینستاگرام با شماره تماس های ایرانی مشکلاتی دارد و برای ارسال یا وارد لینک شدن ممکن است با مشکلات و تأخیر رو به رو شوید.

 3. سلام
  من یه پیج دارم با ایمیل فیک درستش کردم، ایمیل رو نمیدونم شماره تلفن هم براش ثبت نکردم، الان میخوام رو گوشیم بیارمش بالا ولی رمزش رو فراموش کردم، راهی برای بازگشتش هست؟

    1. کارشناس شبکه های اجتماعی

     سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

   1. من پیجمو چن روز پیش حذف کردم الان رمز دومرحله ای مبخواد چکارش کنم رمز دو مرحلی رو فراموش کردم

     1. سلام‌من ایمیلو درس نزدم ولی شمارم رو کانته‌ الان هرچی میزنم ک کد بیاد واسه شمارم ب انگلیسی میزنه ک نمیتونیم پیوند‌نمیدونم چی چی بشیم چیکارکنم لطفا راهنمایی کنین

     2. سلام،
      ابتدا از آپدیت(به روز) بودن اپلیکیشن اینستاگرام خود مطمئن شوید و سپس ورود به اینستاگرام را با فیلترشکن استفاده کنید.

     3. سلام من اکانت اینستاگرامم رو می‌خوام بازیابی کنم رمزشو فراموش کردم همه راهکار هارو امتحان کردم ولی نمی‌دونم با کدوم ایمیلم واردش شدم آخه خیلی وقت پیش بود هر کدوم رو امتحان میکنم یا میگه پیدا نشد یا میگه نتونستیم ارتباط بگیریم و نمیشه با شماره تلفن هم لینکش میاد ولی وارد میشم میپره بیرون

     4. سلام
      لطفا با اینترنتی متفاوت مثل اینترنت تلفن همراه یا adsl و البته بدون فعال بودن فیلترشکن امتحان کنید اگر مشکل شما حل نشد با ایمیل پشتیبانی اینستاگرام در تماس باشید

 4. سلام من اسم کاربری مو یادمه اما متاسفانه ایمیل شو‌ندارم شماره تلفنم یادم نیست که زدم یا نه بعد از روش سوم که میرم رمز جدید ثبت نمیشه ارور میده

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،خیر
   ورود مجدد و یابازیابی اکانت اینستاگرام فقط از طریق شماره تلفن و ایمیل ثبت شده در اکانتتون امکان پذیر هست.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،از طریق شماره تماس خود برای ورود اکانت استفاده کنید.واز صحیح بودن ایمیل خود اطمینان حاصل کنید.

 5. سامان مرادیان

  نام کاربری یادمه ولی امروز گوشی رو فلش زدم همه چیش پاک شد به ایمیلم وصله ولی ایمیلم یادم نیست الان میشه شما یه راهنمایی بکنین که برگردانم پیجمو

  1. سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 6. سلام من میخوام پیجم رو بیارم بالا اما رمزش یادم نیس،،وایمیل وتلفن هم پاک شده نمیدونم چکارکنم راهنمایی کنید،

  1. سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

   1. سلام من پیجم بالا نمیاد یهو پرید و از من رمز میخواد که من رمز رو یادم نمیاد حتی از طریق شماره تلفنم هم بالا نمیاد تروخدا راهکاری هست بهم بگین هرچی یادم بود زدم ولی درست نیست و کاری نمیشه کرد

    1. ربات اینستاگرام

     . سلام وقت بخیر،ابتدا برنامه اینستاگرام را بازنموده سپس گزینه Forgot را در بخش Log in لمس نمایید.در این شرایط سه گزینه برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌گیرند. اگر یوزرنیم و پسورد اکانت خود را به خاطر ندارید، باید یکی از سه شرط برقرار باشد تا بتوانید یوزرنیم و پسورد خود را بازیابی کنید.واگر شما شماره تماس را دارید از طریق ان اقدام کنید.

 7. سلام من گذر واژه مو فراموش کردم تو حساب اینستا قسمت تغییر گذر واژه رمز قبلی و میزنم مگه رمز قدیمی تون اشتباه و یه اس ام اس میاد که متاسفانه نمیدونم چکار کنم .حساب م هست رمزو فراموش کردم لطفا راهنمایی م کنید?

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید

  1. سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 8. آقاسلام مشکلی ک من دارم داخل خود اکانتم پیام میاد رمزتون رو تغییر دهید پیجمم تقربا بالا نمیاو ولی داخل پیج هستم به ایمل هم وصل نمیشه
  چ باید کرد؟؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 9. سلام چرا من وقتی پسوورد اینستامو عوض کردم بعدش ارور داد و پیجم هم واسم نیاورد؟میشه زودتر جواب منو بدین.من الان چیکار کنم به پیجم دسترسی داشته باشم دوباره؟؟

 10. سلام‌من داخل پیچم هستم
  ولی رمز رو فراموش کردم اینستامو میخوام‌نصب کنم رو گوشیه دیگه
  اما نه ایمیل رو دارم نه خط قبلیو نه فیسبوک رو .
  باید پسورد رو تغیر بدم اما گزینه ی تغییر شمارو رو پیدا نمیکنم‌.راهنمای کنین ممنون

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،
   اینستاگرام را اجرا کرده و سپس به بخش پروفایل کاربری خود بروید.روی گزینه ویرایش پروفایل یا Edit Profile لمس کرده و بخش ویرایش اطلاعات وارد شوید.
   صفحه را به پایین اسکرول کرده و سپس در بخش اطلاعات خصوصی، شماره تلفن خود را انتخاب کنید.شماره قبلی را پاک کرده و شماره جدید خود را وارد کنید.

    1. سلام روکسانا جان در صورتی که مشکل شما با راهکارهای گفته شده حل نشد باید به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بدهید

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 11. سلام و خسته نباشید من گوشیمو فلش کردم اینستام پاک شد دوباره اینستا رو نصب کردم ولی پیجم رو نمیاره با شماره وارد شدم و تمام راهای فراموشی رمز رو رفتم فقط اسم پیج رو میاره زیرش هم دو گزینه بیشتر نداره نوشته از طریق فیسبوک گزینه بعدی ه نوشته راهنمایی بیشتر
  تو رو خدا کمکم کنید.ممنون ازتون

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،
   بلاک شدن شما برای فالو کردن، به این معنی می‌باشد که شما یا در یک بازه زمانی بیش از اندازه فالو کرده‌اید،
   رفع این نوع از بلاک شدن توسط اینستاگرام ممکن است تا یک ماه طول بکشد.

 12. سلام رمز پیج منو یکی از دوستام داشتن و الان ایمیلشو عوض کردن و منم دیگه رمزشو ندارم برای اینکه پیجمو برگردونم باید چه کاری انجام بدم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده وارد اکانت بشید و تغییر رمز انجام بدید.

 13. سلام من گوشیم فلش شد و تمام برنامه هام پاک شد . اینستا رو دوباره نصب کردم ولی به ایمیلم دسترسی نداشتم چون پاک شده بود و همچنین پسوردمم فراموش کرده بودم . اسم کاربری رو یادمه . شمارمم همون شمارس . چطور میتونم اون پیجمو برگردونم . نه به ایمیل قبلی دسترسی دارم نه پسورد یادمه

 14. سلام وقت بخیر من پیج دارم ولی میخوام رو یه گوشی دیگه نصب کنم ایمیل که هست ندارم ولی شماره ثبت شده دارم با شماره میشه پسورد گذر واژه بگیر هرچی میزنم‌میزنه ارسال شد پیام ولی پیام برا من نمیاد میشه کمک کنید ؟…

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده خود رمز را بازیابی کنید.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

 15. سلام خسته نباشید من رمز اینستاگرام رو فراموش کردم ایمیلی دردسترس ندارم ولی شماره رو ک میزنم یه اس ام اس میاد که میگ میتونین پسوردتون رو عوض کنین وقتی میزنم یه صفحه کروم باز میکنه بجای اینک پسورد رو رست کنم منو میبره تو صفحه کروم و هیچی ام نمیاره چاره چیه؟

 16. سلام خوبید
  ببخشید من ی مشکل داشتم
  آینه که من چن روزه پیش هیچ به دلایلی از پیچم در میومدم با رمزم باز میرفتم توش ی بار در اومدم و فرداش که میخواستم برم تو اکانتم هیچ زد پسورد غلطه بازم چک کردم دقیق به دقیق ولی بازم همین رو نوشت من از طریق شمارم رفتم ولی پیشه به راه حلی بگیر که پسوردم رو درست کنم؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

 17. سلام وقت بخیر من رمز کد امنیتی پیج اینستا را فراموش کرده ام شوربختانه به ایمیل هم متصل نیست لطفاً بفرمائید چطوری پیجم را بازیابی کنم ؟سپاسگزارم

 18. سلام من اینستام رو با ایمیل فیک زدم شماره هم زدم حالا که بازیابی رمز با شماره میزنم پسوردمو عوض میکنم پیغام میاد که کد فرستاده میشه به ایمیل
  چیکار کنم که به ایمیل کد نفرسته چون ایمیلم فیکه پسوردی ازش ندارم

 19. سلام من دوتا پیج با یه شماره و جیمیل دارم جیمیل حذف شده ولی شماره هست اما هر چی در خواست لینک میدم میگه به شماره ارسال شد اما چیزی برام نمیاد ممنون میشم کمکم کنید

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر از طریق شماره تماس ویا ایمیلی که وارد حساب اینستاگرام شدید میتونید پیگیری کنید.

  2. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

 20. سلام.من ایمیل یادم نیست شماره تلفن و رمز میزنم.مینویسه ب ایمیل کد۶ رقمی فرستادیم وارد کنید.من ایمیل ندارم قبلی رو…خواهشا راهنماییم کنیم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر تنها از طریق شماره تماس و یا ایمیلی که وارد اکانت شدید میتونید رمز رو بازیابی کنید.

 21. سلام میخوام واردپیجهای دخترم بشم وعکس وفیلمهاشوپاککنم رمزشو فراموش کرده ومشخص نیست چجوری پیج ساخته چکاربایدبکنم ؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر از طریق ایمیل و شماره تماسی که وارد ایسنتاگرام شدید رمز رو بازیابی کنید و وارد بشید.

 22. سلام خسته نلاشید میخواستم اینستا گرامی که forgot passwordداره رو بهم معرفی کنید تا با توضیحاتون بتونم پیجم را برگردانم ممنون

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید

  2. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 23. سلام من صفحه اینستام هس میخام میخام با یه گوشی دیگ برم تو اکانتم ولی رمزم رو یادم نیس قسمتی توی خود تنطیمات هست ک رمز رو نوشته باشه؟!

 24. سلام رمز پیج رو فراموش کردم الان چند روز هست بار ها و بارها امتحان کردم در خواست کد ۶رقمی کردم ولی کد هنوز با گذشت چند روز برام ارسال نشده چجوری پیجم رو برگردونم؟

 25. سلام.وقتتون بخیر. من رمز پسووردمو فراموش نکردم.مشکلم اینجاس که با گوشی بقیه رمزو پسووردمو که وارد میکنم اینستاگرامم باز میشه ولی با گوشی خودم رمزو که میزنم وارد نمیشه eror میده.ممنون میشم اگه رهنمایی کنید

  1. ربات اینستاگرام

   سلام در اینستاگرام وب لاگین بشید و پسورد رو تغییر بدید و اینستای قبلی رو پاک کنید و دوباره نصب کنید.

 26. سلام من رمز پیجمو فراموش کردم بعدش شمارمم تغییر دادم ولی نمیدونم چجوری وارد پیج بشم ن رمز دارم ن خطمو دارم چیکا کنم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 27. سلام.من بیش از حد آنفالو کردم وو از اینستا خارج شدم.و اینستا ازم پسورد قبلی میخواد و فراموش کردم.رمز ایمیل پشتیبانیمو هم یادم رفته.باید چیکار کنم ؟

   1. برای من حتی با ایمیلی ک برام ارسال میشه هم باز نمیشه چندبار امتحان کردم ولی باز رمز میخواد میشه لطفا راهنمایی کنید ?

 28. سلام وقت بخیر
  من رمز اینستامو تعویض کردم ولی حالا نه با رمز جدید اینستام بالا میاد نه قبلی
  از طریق ایمیل و sms هم اقدام کردم ولی این پیامو میده بهم
  you already have the maximum number of accounts active.
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 29. ربات اینستاگرام

  سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

 30. سلام…من رمز پیج اینستامو فراموش کردم والان گوشیمو عوض کردم ن ایمیل دارم ن رمز پیج چجوری میتونم فقط از طریق شماره پیجموبرگردونم؟؟

   1. سلام. الان من میخوام رمزمو بازیابی کنم. شماره تلفن همراهم چطوری وارد کنم با صفر یا با کد کشور یعنی۰۹۸ یا چی؟
    من اصلا ایمیل ثبت نکردم

    1. ربات اینستاگرام

     سلام وقت بخیر،ابتدا برنامه اینستاگرام را بازنموده سپس گزینه Forgot را در بخش Log in لمس نمایید.در این شرایط سه گزینه برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌گیرند. اگر یوزرنیم و پسورد اکانت خود را به خاطر ندارید، باید یکی از سه شرط زیر برقرار باشد تا بتوانید یوزرنیم و پسورد خود را بازیابی کنید.واگر شما شماره تماس ثبت شده را به خاطر دارید از طریق ان اقدام کنید.

 31. سلام من دیروز اینستاگرام خودمو پاک کردم امروز نصب کردم دیگه رمزشو نمیدونم میخوام وارد کنم نمیارع رو شمارع درست کردم چطور میشع بالا بیارمش

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 32. سلام من الان رمز اینستامو یادم رفته گوشی رو هم عوض کردم ایمیل هم ندارم رمز پیج هم ندارم چطور میتونم وصل کنم..

 33. من ایمیل قبلیم که باهاش رفتم اینیستا گرام ازدست دادم ولی شماره هم برای و دود داده بودم قبلا باشماره میتونستم برم ولی الان که آیدی پیجمو میزنم گزینه ارسال پیامک به شماره نمیاد دلیلش چیه؟؟

  1. ربات اینستاگرام

   . سلام وقت بخیر،ابتدا برنامه اینستاگرام را بازنموده سپس گزینه Forgot را در بخش Log in لمس نمایید.در این شرایط سه گزینه برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌گیرند. اگر یوزرنیم و پسورد اکانت خود را به خاطر ندارید، باید یکی از سه شرط برقرار باشد تا بتوانید یوزرنیم و پسورد خود را بازیابی کنید.واگر شما شماره تماس را دارید از طریق ان اقدام کنید.

 34. سلام من یه پیچ دارم رمزشو فراموش کردم ولی روی ایمیل وشماره تلفنم بود بطور اشتباه بروی ایمیلم وشماره تلفنم پیج زدم ولی بعدش هر دوتارو دلیت اکانت کردم الان که میخوام اون پیج اولیمو برگردونم نه از طریق ایمیل میشه نه شماره تماس وایمیلم خود به خود عوض شده بدون اینکه خودم عوضش کنم میخواستم بدونم باید چکارکنم
  باتشکر

  1. ربات اینستاگرام

   . سلام وقت بخیر،ابتدا برنامه اینستاگرام را بازنموده سپس گزینه Forgot را در بخش Log in لمس نمایید.در این شرایط سه گزینه برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌گیرند. اگر یوزرنیم و پسورد اکانت خود را به خاطر ندارید، باید یکی از سه شرط برقرار باشد تا بتوانید یوزرنیم و پسورد خود را بازیابی کنید.واگر شما شماره تماس ثبت شده را به خاطر دارید از طریق ان اقدام کنید.

 35. سلام لطفا کمکم کنید من خیلی از فالوور انفالو کردم بعد یه صحفه اومد نمیتونم وارد اینستا شم پسوورد میخواد منم فراموش کردم پسووردمو بازیابی رمز میزنم یه لینک بهم میده کلیک هم میکنم رو لینک باز وارد اینستا میشه و دوباره پسوورد میخواد

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،ابتدا برنامه اینستاگرام را بازنموده سپس گزینه Forgot را در بخش Log in لمس نمایید.در این شرایط سه گزینه برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌گیرند. اگر یوزرنیم و پسورد اکانت خود را به خاطر ندارید، باید یکی از سه شرط برقرار باشد تا بتوانید یوزرنیم و پسورد خود را بازیابی کنید.واگر شما شماره تماس ثبت شده را به خاطر دارید از طریق ان اقدام کنید.

 36. سلام
  من رمز اینستاگرام رو یادم رفته و فقط شماره همراه دادم و الان روی ارسال پیامک میزنم ولی کد یا لینکی برای بازیابی رمز نمیاد.. فقط ی لینک میده ک باز میبره تو برنامه اینستا

  1. ربات اینستاگرام

   . سلام وقت بخیر،ابتدا برنامه اینستاگرام را بازنموده سپس گزینه Forgot را در بخش Log in لمس نمایید.در این شرایط سه گزینه برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌گیرند. اگر یوزرنیم و پسورد اکانت خود را به خاطر ندارید، باید یکی از سه شرط زیر برقرار باشد تا بتوانید یوزرنیم و پسورد خود را بازیابی کنید.واگر شما شماره تماس ثبت شده را به خاطر دارید از طریق ان اقدام کنید.

 37. سلام من داشتم انتقاد میکردم که یهو پرید و میگه رمز قدیمی‌و جدیدتان و وارد کنین الان من‌رمز قدیمی و یادم‌نیست چیکار کنم

 38. سلام من داشتم انفالو میکردم که از حدش خارج شد و یهو پرید بیرون الان میگه رمز قدیمی و جدیدتان را وارد کنین من رمز قدیمی و یادم نی ممنون میشم ج بدین

 39. سلام.من چند سال پیش اینستامو با ایمیل یاهو ساختم الان که پاک شد پسوردمو یادم نیس و هرکاری میکنم اکانتم برنمیگرده.ایمیلی هم از طرف اینستاگرام برام نمیاد که پسوردو بفرسته.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

   1. من ادرس ایمیلمومیزنم میگه به خط شما کدشش رقمی رافرستادیم ولی من هیچ کدی دریافت نمیکنم ازهرراهی هم بگین رفتم بازیابی پسورد همه راههاختم میشه که میگه برای خط شمایه کدفرستادیم بگین چیکارکنیم اون کدبه دستمون برسه

 40. سلام من دو تا پیج داشتم اشتباهی از یکیشون لاگ اوت شدم و رمز هیکدومو یادم‌ نمیاد پس نمیخوام اینستامو حظف کنم حالا چجوری وارد پیجی ک لاگ اوت شدم بشم؟؟لطفا جواب بدید خیلی برام مهمه

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 41. میرم اینستاگرام پیجمو بالانمیاره
  فراموشییی رمزم میزنم اس میادد رولینک میزنم
  میرهه ی صفحه ی میگ رمز قدیمی تم بزن ک نمیدنم باید چیکار کنم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ، در اینستاگرام وب تغییر رمز انجام بدهید ویا میتوانید از طریق ایمیل خود رمز را بازگردانی کنید.

 42. سلام ببخشید من اینستام پاک شده رمزمم فراموش کردم ولی هرچقدر سعی میکنم اصلا نمیشه کلا نمیاره میشه راهنمایی کنین

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 43. سلام وقت بخیر من رمزمو فراموش کردم….اما گزینه ای نمیاد ک ازطریق پیامک رمز مجدد برام بیاد…یه پیام میاد با یه لینکی ک مربوط به. فیس بوکه

  1. ربات اینستاگرام

   . سلام وقت بخیر،ابتدا برنامه اینستاگرام را بازنموده سپس گزینه Forgot را در بخش Log in لمس نمایید.در این شرایط سه گزینه برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌گیرند. اگر یوزرنیم و پسورد اکانت خود را به خاطر ندارید، باید یکی از سه شرط زیر برقرار باشد تا بتوانید یوزرنیم و پسورد خود را بازیابی کنید.واگر شما شماره تماس ثبت شده را به خاطر دارید از طریق ان اقدام کنید.

 44. سلام من پسوردم رو فراموش کردم بعد وقتی میخوام وارد حساب شم گزینهforgot passwordرو میزنم ولی مرحله رسال پیامک یا ایمیل برام نمیاره.ممنون میشم پاسخ بدید.???

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ، یکی از خطاهایی که کاربران گاها هنگام ورود به اینستاگرام با آن مواجه می شوند ارور Sorry There Was a Problem With Your Request اینستاگرام است ایا از شما هم چنین اروری است؟

 45. سلام. الان من میخوام رمزمو بازیابی کنم. شماره تلفن همراهم چطوری وارد کنم با صفر یا با کد کشور یعنی۰۹۸ یا چی؟

 46. سلام من رمز پیجم یادم نیست ولی وقتی پیام میادبرام ولینکو میزنم یه پیج دیگمو میاره واینستام اصلا قسمت ریست پسورد نداره چکارکنم ؟الانم قسمت پیامکش کلا نمیاد

 47. سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم واسه اینکه بدونم ایمیلی که وارد اکانت شدم چه ایمیلی هست ناقص میاد و من واسه اینکه رمز فراموش کردم نیاز به ایمیل کامل دارم روش خاصی داره یا اینکه چکار کنم که بتونم ایمیل کامل دریافت کنم اول و اخر ایمیل میاد کاملشو چه جوری دریافت کنم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،فقط از طریق همون ایمیل میتونید اکانت خودتون رابازیابی کنید و راه حلی برای بازیابی ایمیل وجود ندارد.

 48. سلام وقت بخیر من خارج شدم از اکانتم و حالا می خوام برم رمز رو فراموش کردم فراموشی رو میزنم به خطم یه لینک میفرسته وقتی روش کلیلک می کنم به صفحه لاگین میره به تنظیم رمز نمیره چکار کنم

  1. ربات اینستاگرام

   . سلام وقت بخیر،ابتدا برنامه اینستاگرام را بازنموده سپس گزینه Forgot را در بخش Log in لمس نمایید.در این شرایط سه گزینه برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌گیرند. اگر یوزرنیم و پسورد اکانت خود را به خاطر ندارید، باید یکی از سه شرط برقرار باشد تا بتوانید یوزرنیم و پسورد خود را بازیابی کنید.واگر شما شماره تماس ثبت شده را به خاطر دارید از طریق ان اقدام کنید.

  2. سلام.دوست عزیز .من همین مشکل داشتم .راحل اینه لینک که برات اومد فیلتر شکن روشن کن با کامپیوتر لینک تو مرورگر باز کن و پسورد عوض کن .با گوشی و یا خود برنامه اینستگرام یه مدت هست نمیشه.امیدوارم موفق باشی.

 49. باسلام.ببخشید من در اینستا تایید دومرحله ای فعال کرده بودم اینستام حذف شد وقتی خواستم دوباره نصب کنم چندین بار پیامک اومد ولی تایید دومرحله ای یادم نبود حالا که رمز تایید دومرحله ای رو دارم پیامک رمز اول برای نصب دیگه نمیاد چیکار کنم لطفا جواب بدید ممنون

 50. سلام وقت بخیر از پیج اینستام اومدم بیرون الان هرکاری میکنم نمیتونم وارد شم حتی نه با ایمیل نه شماره نه فیسبوک خواهشن کمکم کنید باید چیکارکنم؟حتی رمز هم رو سیم کارتم نمیاد

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 51. سلام من رمز و آیدی اینستامو دارم فقط ایمیلمو نمیدونم که اونم میخوام وارد پیجم بشم کد میره رو ایمیل که نمیتونم وارد بشم لطفاً راهنماییم کنین

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 52. سلام من رمز اینستام گم کردم والان بااون شماره ای که روی اکانت اینستام هست بازیابی میزنم ویک لینک به اون شمارم میاد واون لینک میزنم متاسفانه هیچی نمیاد لطفا کمکم کنید ممنون

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 53. سلام وقت بخیر من اینستام بلاک شد بعد الان رمزم فراموش کردم شماره هم درسته اما برای تغیر رمز قدیم و جدید با مشکل مواجه شدم و لینک هم که بیاد وارد نمیشه

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، شما میتونید از طریق ایمیلی که با اون پیج رو ساختید رمزعبورتونو بازیابی کنید .

 54. سلام من همه این‌مراحل بلدم وانجام میدم وکد میاد یعنی لبنک اما وقتی لینک ب شمارم میفرستن میزنم اما میره انستا بعد میپره اون صفحه ریست برام‌باز نمیکنه ییعنی اولین باره باهمچین چیزی مواجه میشم نمیدونم چکارش کنم

 55. سلام ببخشید من همه این کارهارو انجام دادم لینک برام میاد ولی تا میزنم رو لینک دو همه صفحه اول اینستاگرام میاد اصلا ریست پسورد نمیاد?

 56. سلام
  ببخشید من یه پیجی داشتم حالا میخوام واردش بشم ایمیلو رمزمو میخواد منم ایمیلو رمزمو میزنم میگه ی کدی ارسال کردیم ب ایمیلتون حالا ایمیلمو با فلش پاک شده راح حلی وجود دارع

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریق شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 57. سلام
  من یه اکانت با شمارم داشتم پسوردشو فراموش کردم نمیخام پسوزدمو تغییر بدم میخام همون باشع راهی هست واردش بشم؟؟؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 58. سلام برای من پیغام در خطر بودن پیجم میاد و ازم میخواد رمزمو عوض کنم
  ولی من رمز قدیمیم یادم نیست
  چیکار باید بکنم

 59. سلام
  خواهرم داخل اینستاگرام ی داشت که گوشی و دزد زد الان ن ایمیل و داریم و ن شماره تلفن ؛ رمزش هم یادش نیست آیا شدنی هست که این پیج برگردونده بشه
  با پیج کاری ندارم فقط پست هاش و نام کاربری و میخوام تغییر بدم
  هزینه اش هم هر چقدر باشه پرداخت میکنم

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 60. سلام وقت بخیر،من اینستام حسابم پاک شده و الان میخوام برگردونم اما پسورد ایمیلم یادم نمیاد یا درست میزنم میگ ک اشتباه و هیچ پسوردی واسه من نمیفرسته چطور حسابم رو برگردونم

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 61. سلام خسته نباشین خواستم ببینم میشه اکانتی که روی ایمیل و شماره نیست رو پسوردش رو عوض کنیم .. اینستاگرام‌خودش زده ک باید پسورد عوض کنین

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   برای امنیت صفحه خود بهتر است شماره تماس و یا ایمیلی را در اکانت خود ثبت کنید.
   می توانید در اینستاگرام رمز خود را تغییر دهید اما این امکان نیز وجود دارد که اینستاگرام از شما بخواهد یک ایمیل را ثبت کنید و سپس رمز خود را تغییر دهید.

 62. سلام وقت بخیر من اینستاگرم دی سیبل کردم و رمز فراموش کردم ایمیل ثبت نکرذم و لینک برام اس ام اس نمیکنع چیکاز کنم

 63. سلام خسته نباشید من می خوام اکانت قبلم برگرده
  پسوردشو یادم رفته
  دوباره یه اکانت دیگه راه انداختم نمیخوام اون پاک بشه
  باید چیکار کنم

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،می تونید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 64. سلام خسته نباشید من میخوام اکانت قبلم برگرده پسوردشو یادم رفته
  یه اکانت دیگه راه انداختم نمیخوام پاک بشه
  میخوام جفت اکانتمو داشته باشم
  پسورد قبلی یادم رفته
  یه راه کاری رو بهم نشون بدید
  ممنون میشم

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 65. سلام.بنده لینک تغییر رمز عبور را رو گوشیم فرستادم و لینکش اومد.موقعی که بازش میکنم ،فقط صفحه رسمی اینستاگرام باز میشه و کد عبور جدید و تکرار کد عبور نمیاد.چکار باید بکنم؟

 66. سلام روز بخیر..پسوردمو فراموش کردم اما یوزنیم و شماره تلفنمو دارم..با شماره تلفن یا آیدی میخام بازگردانی کنم لینکی ک واسم میاد از طریق فیس بوکه در حالی ک من هیجوقت ن فیس بوک داشتم ن از طریق اون اکانت زدم.ممنون میشم راهنمایی کنید?

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 67. سلام و عرض خسته نباشید ی سوال دارم ازتون
  من داشتم مخاطبای اینستارو آنفالو میکردم ک یهو اکانتم پرید و پیغام داد پوشش خبری باز خوانی نمیشود و رمز عبور خواست رمزمم قبول نمیکنه میزنه اشتباه است میشع راهنمایی کنید ک چطوری میتونم اکانتمو برگردونم؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

 68. سلام من گذرواژه اینستامو یادم رفته و ب ایمیل قبلی دسترسی ندارم و لینک هم ب شمارم میزنه ارسال اما لینکی نمیاد واسم

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

 69. سلام
  چند سالی بود که به علت بیماری در بیمارستان بودم
  بعد مدتها میخام وارد صفحه اینستاگرامم بشم میگه به دلایلی صفحه شما مسدود شده و به ایمیل خود مراجعه کنید.
  منتهی من ایمیلی مه موقع ثبت نام دادم حضور ذهن ندارم.
  شماره هم در هنگام ثبت نام ندادم.
  راه بازیابی صفحه وجود داره؟؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 70. سلام خسته نباشید من آنفالو زیاد کردم الان اینستا نمیدونم بلاکم کرده چی الان رمز قدیمی می خواد منم فراموش کردم می تونین کمکم کنین رمزرو بازیابی کنم

 71. سلام آقا ببین من زیاد فالو کردم بعد نشستم آنفالو زیاد کردم بعد خود اینستا گرام بلاک کرد نمی دونم چطور شد الان رمز قدیم ازم می خواد تا پیجم برگردع منم رمزش فراموش کردم حالا می تونین کمک کنین رمز پیدا کنم اینستاهم با شماره تلفن وارد شدم

 72. سلام و عرض ادب
  اینستاگرام من تایید دو مرحله ای داره.الان گوشیمو عوض کردم و در راه اندازی مجدد کد ۶ رقمی و ۸ رقمی ازم میخواد و من یا ندارم.من یا فراموش کردم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 73. سلام ببخشید.من اکانت اینستا با ۲۰۰۰ فالوور داشتم.برش گردوندم،حالا میگه پسور غلطه نمیتونی بری توی اینستا??

 74. ببخشید من رمز پیجمو فراموش کردم و اینکه هم کد هم لینک واسه ایمیل و شمارم میات ولی وارد نمیشه چکار باید بکنم ؟

 75. ببخشید من رمز پیجمو فراموش کردم و اینکه هم کد هم لینک واسه ایمیل و شمارم میات ولی وارد نمیشه چکار باید بکنم ؟

 76. سلام.من چند مدت پیش رفتم تو اینستا برام بالا نیاورد حذف نصب کردم الان هر چقدر میزنم وارد اکانت خودم بشم به جای اینکه اخر ایمیل من چون یاهو بوده y بزنه به جاش g میزنه و هیچ پسووردی از ایمیل من بهم ارسال نمیشه.اگه میشه بگید من باید چیکار کنم.با تشکر

 77. سلام وقت بخیر من اینستا رو حذف و دوباره نصب کردم ازم کد امنیتی دو مرحله ای میخواد و از همون برنامه مخصوص کد امنیتی هرچی هم کد بهش میدم فایده نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

 78. سلام وقتتون بخیر
  رمز پیجمو فراموش کردم ن ایمیل داره و ن شماره موبایل(کلا شماره ای ک سیو کردم الان اصلا در دسترس نیست)
  چیکار میشه کرد برای بازیابی پسوردش؟??

 79. رمز اکانت انیستا گرام خودم را فراموش کردم باید برای بازیابی آن چی کار کنم راه حل بدین این اکانت اصلی من هست من همیشه با شمار میرفتم بعد برام یه کد ۶ رقمی میامد اون کد رو وارد میکردم بلد حسابم بالد میامد ولی الان نمیدونم چی شده

 80. آقا توروخدا یکی به من بگه چیکار کنم رفتم تنظیمات ببینم کسی وصل نشده بهم دستم خورد خروج رو زدم و پیجم حذف شد رمزشم نمیدونم ولی پیجم هنوز هست با یه گوشی دیگ میبینم هست توروقران بگین چیکار کنم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 81. سلام وقت بخیر من دوتا پیج دارم و روشهای بازیابی رمز رو میزنم پیج دومم رو میاره در حالیکه برا من مهم پبج اولم هستش . چیکار کنم بتونم اونو پیدا کنم . روش جداسازی لینک ها را هم انجام دادم بازم نش

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، با استفاده از ایمیل و شماره تلفنی که اکانتتون رو با اون ساخته اید رمز عبورتون رو بازیابی کنید .

 82. سلام من برای اینستام رمز دو مرحله ای گذاشتم و از اکانتم خارج شدم و پسوردمم بلدم ولی وارد ک میشم برام رمز دو‌مرحله ای تمیاد باید چکار کنم بتونم وارد پیجم بشم

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 83. باسلام.چند روز پیش گوشیمو فلش کردم.حالا که اینستارو نصب کردم و میخواکم پیجمو برگردونم چون رمز یادم نیست شماره تماسم یا اکانتمو وارد میکنم لینک بازیابی پسورد برام پیامک میشه ولی رو لینک که میزنم دوباره یرمیگرده سر صفحه اینستا و چیزی نمیاره چکار باید کرد؟ اینستام به روز رسانی و هم با فیلتر شکن امتحان کردم و هم بدون فیلتر شکن

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 84. سلام وقت بخیر من پیجم ایمیل نداره پیامک که روی خطم میاد روی لینک میزنم دوباره میره به همون صفحه ایجاد حساب و …
  چه کاری باید بکنم

 85. سلام وقت بخیر برای من لینک میاد لینک باز میکنم باز به صحفه لاگین به پیج میره اصلا ریست رمز نمیاره چیکار کنم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 86. سلام بنده ی پیج فیک درست کردم و اینستا رو حذف کردم الان دسترسی ب این اکانت رو ندارم چطوری میتونم دسترسی پیدا کنم؟؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 87. با سلام من پیسوردمو دارم وقتی میزنم میگه باید یا کد برا سیم کارتت بیاد یا جیمیلت ولی سیم کارتم سوخته و جیمیل فیکم بود نمیشه با همین پسورده اورد بالا پیجو؟

 88. سلام من اینستامو قبلا پاک کردم بعد نصبش کردم اوموم برم تو پیجم ک دیدم گذرواژه رو فراموش کردم هر کاری کردم نشد. الان از طریق فیسبوک ک نمیشه ایمیلم ک فقط میگه ارسال کردیم درحالی ک هیچ ایمیلی واسه من نیومده. الان باید چیکار کنم ؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 89. سلام من گذرواژم یادم رفته هرچی میزنم رو گزینه بازیابی رمز که ی پیوند بفرسته به شمارم اونجا میزنه فرستادیم ولی بعدش هیچی نمیاد به شمارم

  1. ربات اینستاگرام

   . سلام وقت بخیر،ابتدا برنامه اینستاگرام را بازنموده سپس گزینه Forgot را در بخش Log in لمس نمایید.در این شرایط سه گزینه برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌گیرند. اگر یوزرنیم و پسورد اکانت خود را به خاطر ندارید، باید یکی از سه شرط برقرار باشد تا بتوانید یوزرنیم و پسورد خود را بازیابی کنید.واگر شما شماره تماس را دارید از طریق ان اقدام کنید.

 90. سلام من گوشیمو فلش کردم اینستام حذف شده مراحل بازگشت رو که انجام میدم و شماره مو برای دریافت کد میزنم به جای یک کد ۶ رقمی برام یه لینک میاد که کنارش نوشته برای بازگشت به حساب خود ضربه بزنید روش کلیک که میکنم اصلا به حساب برنمیگره ممنون میشم راهنماییم کنید .

 91. درود
  پسورد فراموش کردم ولی برای من نه پیام به جیمیلم میفرسه نه به شماره تلفنم که ریست کنم. با اون یکی اینستام میرم و اینستای که پسوردش فراموش کردم هست میبینم

  1. ربات اینستاگرام

   . سلام وقت بخیر،ابتدا برنامه اینستاگرام را بازنموده سپس گزینه Forgot را در بخش Log in لمس نمایید.در این شرایط سه گزینه برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌گیرند. اگر یوزرنیم و پسورد اکانت خود را به خاطر ندارید، باید یکی از سه شرط برقرار باشد تا بتوانید یوزرنیم و پسورد خود را بازیابی کنید.واگر شما شماره تماس را دارید از طریق ان اقدام کنید.

 92. سلام من اینستا پاک شده با شماره تلفن وارد شده بودم الان همه مراحل انجام میدم اخرش میا یک کد ۶ رقمی براتون ارسال کردیم ولی هیچ پیامی برام نمیاد باید چیکار کنم

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   می توانید از فیلترشکن استفاده کنید و اگر همچنان با این مشکل رو به رو هستید اگر ایمیل شما در دسترس است می توانید رمز خود را از طریق ایمیل بازیابی کنید.

 93. سلام اینستاگرام من چند روز رفت رو گزینه من ربات نیستم و بعدشم رفت جایی ک یه کد ۶ رقمی میفرستاد ولی کدی فرستاده نشد و وقتی که من پرسیدم گفتن که اینستاگرامت پریده بیرون و منم یه اکانت دیگه درست کردم و وقتی از تو گزینه سرچ دنبال پیجم گشتم فهمیدم که پیجم پاک شده میخواستم بدونم میشه دوباره اون پیج و برگردوند؟اگه میشه باید چیکار کنم؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، ممکنه پیج شما غیر فعال شده باشه …. لطفا یوزر نیم و پسوورد خود را دقیق وارد کنید . اگر مشکلتون حل نشد با ایمیل زدن به اینستاگرام احتمالش هست بتونید پیج رو برگردونید .

 94. سلام خسته نباشید ترو خدا کمک کنید چرا رمز ۶رقمی ایسنتا ارسال نمیشه ۶روز همین مشکلو دارم خسته شدم دیگ کمک کنید ممنون میشم؟؟؟؟؟

 95. سلام
  من رمز پیجمو فراموش کردم الانم میخوام رمزمو با شماره عوض کنم دوباره وارد پیجم میشه و گزینه ی ریست پسورد برام نمیاره

 96. سلام وقت بخیر من پسورد اینستام فراموش کردم با شماره نصب کرده بودم قبلا باهمون شماره سه تا پیج داشتم الان میزنم هیچ کدومشون نمیاد میزنم پیامک برام ارسال میشه داخل لینک نمیره

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، ممکن است مشکل از خود اینستاگرام باشد . لطفا با فیلتر شکن دوباره امتحان کنید .

 97. سلام. من گذرواژه ام رو فراموش کردم و نمیتونم وارد پیجم بشم. شماره همراهمو وارد کردم حالا که میزنم کد ۶رقمی پیامک میشه به شمارم. ولی کد رو که وارد میکنم قبول نمیکنه چیکارکنم؟

 98. سلام
  من رمز و نام کاربری ام در اینستارو یادم رفته حتی با همون ایمیل یا شماره که میزنم میگه اشتباهه و اینکه یه پیام اومده داخلش کده بفرست ولی اصلا همچین چیزی نیومده و اینکه الان چه جوری میتونم به صفحه قبلیم برگردم .

 99. سلام من اینستامو پاک کرده بودم رمزشو فراموش کردم الان با شماره موبایلی ک اینستامو نصب کردم میخوام بازیابی رمز کنم، وقتی اینستا لینک رو اس میده روش که میزنم وارد همون قسمتی میشه که باید نام کاربری و رمز و زد چرا؟ باید صفحه تغییر رمز بیاد که نمیاد مشکل چیه؟

 100. سلام ببخشید من رمز اینستا مو فراموش کردم ایمیلی ک وارد شدم یادم نمیاد کدوم ایمیله و شماره ای ک وارد شدم یادم نمیاد فقط نام کاربری میدونم
  اونم ک میزنم میگه ب ایمیل شما ارسال شد ولی نمیدونم کدوم ایمیل هست ممنون میشم راهنمایی کنید

 101. سلام من قبلاً اکانت اینستاگرام خودم رو دو مرحله آیی کرده بودم با برنامه duo mobile و اینکه نام کاربری رو تو برنامه دیو موبایل فراموش کردم و در اونجا که می‌نویسه ما کد شیش رقمی را در برنامه دیو موبایل یا گوگل ارسال کردیم من نمی‌دونم جیکار کنم و گزینه دیگه آیی برای لوک ای برای لاگ این مدارها لطفاً کمک کنید

 102. سلام‌خوبین‌لطفا‌کمک‌کنید‌من‌اینستامو‌پاک‌کردم‌الان‌رمزشو‌ندارم‌ولی‌شمارمو‌میزنم میگه‌موردی‌پیدا نمیشه‌‌چیکار‌کنم

 103. سلام وقت بخیر اینستاگرام رو رمزشو فراموش کردم هرکاری میکنم نمیاد حتی زدم برای ریست کردن لینک میفرسته اما صفحه تغییر پسورد نه از گوشی باز میشه نه pc چکار کنم؟

 104. سلام.. وقت بخیر.. من گوشیمو دادم فلش زدن بعد که اینستارو نصب کردم دیگه پیجم نمیاد.. از طریق پیامک هم امتحان میکنم ولی جواب نمیده.. قبلا با پیامک بازیابی کرده بودم ولی الان نمیشه.. قبلا کد میفرستاد ولی الان لینک میفرسته که بی فایده هست.. وقتی با لینک بازیابی میکنم پیج جدیدی که به تازگی باز کردم اونو میاره پیج اصلیمو که ۳۰۰۰تا فالوور دارم نمیاره.. اینم اکانتمه اصلا نمیتونم بازیابی کنم marbahari34

 105. سلام وقت بخیر
  بنده رمز پیجمو دارم اما متاسفانه به خاطر اینکه اینستامو چند باری حذف و نصب کردم اعلامی برام میاد که باید کد جدیدو از طریق پیامک ک ارسال شده وارد کنم اما متاسفانه من سیم کارتمو ندارم و ایمیلم هم که اصلا یادم نمیاد میخواستم ببینم راهی برای برگردوندن حسابم هست
  خیلی ممنونم

 106. سلام من اینستام پاک شده پسوردم یادم نیست با شمارم که میزنم یه کد ۶رقمی پیامک میشه برام اما هیچ پیامکی نمیاد از کجا باید ببینم

 107. سلام ببخشید من اینستامو بخاطر تعویض گوشیم پاکیدم الان رمزشو یادم نیست شمارمو میزنم کد میفرستن و چون پیجمو دو مرحله ای کردم کد امنیتی میخواد که اونم اصلا ندارم پیامکم نمیاد میگه قبلا امتحان کردید راه دیگه ای انتخاب کنید میشه راهنمایی کنید

 108. سلام وقت بخیر
  من رمز پیجم رو فراموش کردم شماره موبایل فقط ثبت شده ایمیل ثبت نشده.
  الان که درخواست بازیابی میدم میگه بخاطر مسایل امنیتی نمیتونیم پیام بفرستیم. راهی داره برای بازیابی؟

 109. سلام خسته نباشید،من اکانتنو با شماره تلفن ثبت کردم و پسوردشو یادم نمیاد،بعد که بازیابی با اس ام اس میکنم برام اس ام اس میاد،ولی لینک پیامو که باز میکنم فقط با دو برنامه باز میشه یا اپ اینستا یا فایر فاکس،هر کدومو هم انتخاب میکنم،فقط صفحه اصلی برنامه میاد و خبری از دو کادر پسورد جدید نیست،لطفا راهنمایی کنید،با تشکر

 110. سلام خسته نباشید،گوشی خواهر من چند روز پیش گم شده اما سیم کارتی که با شماره ی اون در اینستاگرام لاگین کرده در دسترس هست. الان میخوام پیج اینستاشو بالا بیارم ولی متاسفانه پسوردشو فراموش کرده.من گزینه ی بازیابی از طریق پیامک رو میزنم و سیم کارتشو گذاشتم داخل گوشی خودم اما پیامکی که میاد فقط حاوی لینک اینستاگرامه،نه لینک بازیابی پسورد یا کد ۶ رقمی بازیابی.لطفا راهنمایی کنید ممنون.

 111. سلام وقت بخیر. من چندین سال پیش یه پیج اینستا زدم و الان میخوام اون پیج رو پاک کنم و متاسفانه نه ایمیل نه شماره خط قبلم و نه پسوردش یادم نیست. ب نظرتون چه جوری میتونم اون پیجم رو پاک کنم. واقعا ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. سلام
   تنها راه این است که به قسمت بازیابی پسورد در این مسیر بروید setting – security – password سپس تمام خطوط تلفن و ایمیل های خود را چک کنید به دلیل اینکه اینستاگرام تنها راه شناسایی مالک واقعی را از این طریق میداند در غیر این صورت هر فردی با داشتن اکانت سایرین می تواند اقدام به حذف یا دسترسی به داده های سایرین داشته باشد.

  1. سلام . دوست عزیز تنها راه بازیابی اکانت ایمیل یا شماره تلفنی است که شما هنگام ثبت نام وارد کرده اید بنابر این اگر مالک یک پیج باشید غیر ممکن است از این طریق نتوانید به اکانت خود در اینستاگرام نتوانید دسترسی پیدا کنید

 112. سلام من رمز پیجمو فراموش کردم رفتم تغییرش دادم بعد میخوام لاگین کنم لینک بازیابی میفرسته رو ایمیلم اما چیزی دریافت نکردم، همه جارو هم نگا میکنم چیزی نمیاد . راه حل چیه؟

  1. سلام وقت بخیر پسورد به ایمیلی که در اینستاگرام ثبت نام کردید ارسال می شود پوشه spam در ایمیل خود را چک کنید شاید به این پوشه ارسال شده باشد.

 113. سلام. وقتی فراموش کردن پسورد میزنم لینکی که از طرف اینستاگرام برام ارسال میشه. وقتی روش کلیک میکنم یا نرم افزار اینستا باز میشه. وقتی لینک کپی میکنم تو مرورگر میزنم صفحه ساخت اینستای جدید برام باز میشه. آیا راهکاری داره برای حل این مشکل؟؟

  1. سلام کاربر عزیز فالوجت
   بازکردن لینک را با وی پی ان روشن امتحان کنید و همچنین می توانید در مرورگر نام کاربری خود را وارد کنید و سپس فراموشی رمز عبور را انتخاب کنید و با لینک حدید ارسال شده برای شما ورود به اینستاگرام را امتحان کنید.

 114. سلام گوشی قبلی من سوخته الان باگوشی جدید میخوام برم تو اینستا شمارمو میزنم میگه پیامک فرستاده شد ولی هیچ پیامی واسم نمیاد ، شمارمو چک کردم درسته همه چی فقط پیامک نمیاد ، باید چیکار کنم؟

 115. با سلام. من گوشیم رو عوض کردم الان پسوورد اینستا رو ندارم. گزینه فراموشی رو میزنم و بعدش نام کاربری رو میزنم. یه لینک اس ام اس میشه که باز نمیشه وقتی کلیک میکنم در ضمن به متن پیامک به زبان فارسی است. ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. با سلام
   به فیلتر شکن متصل نیستید؟ همچنین شما می توانید راه های دیگر مثل ورود از طریق فیس بوک یا بازیابی رمز عبور از طریق ارسال ایمیل را امتحان کنید

 116. سلام من دوتا پیج دارم با یک ایمیل و شماره تلفن ،پیج دومی پسوردشو یادم رفته برای بازیابی از طریق ایمیل که لینک نمیاد.با شماره تلفن هم لینک پیج اولی رو باز میکنه و من هم پیج دومی رو میخوام با تشکر
  ایمیلمم هم هیچ مشکلی نداره

  1. سلام وقت بخیر نام کاربری را بزنید بعد بزنید بازیابی رمز عبور اون لینکی که براتون میاد برای این اکانت هست

  1. سلام وقت بخیر برای ورود به اینستاگرام می توانید از شماره تلفن یا نام کاربری یا ایمیل استفاده کنید

  1. سلام وقت بخیر
   از طریق روش های ذکر شده می توانید رمز خود را بازیابی کنید. اگر در قسمتی سوالی داشتید بپرسید راهنمایی میکنیم

 117. سلام وقتتون بخیر من رمز پیجمو فراموش کردم. لینک پیامک میشه برام کلیک میکنم باز نمیشه و میره صفحه ی اول ساخت اکانت.
  لطفا کمک کنید

  1. با سلام خدمت شما
   سعی کنید با وی پی ان روشن وارد لینک شوید و اگر باز هم همان صفحه به شما نمایش داده می شد، می توانید از طریق ایمیل رمز خود را بازیابی کنید.

 118. سلام چند روزه اینستام باز نمیشه نام کاربری و پسورد رو مطمئنم درست میزنم اما میگه اشتباهه رمز ایملم رو هم فراموش کروم و ایمیلم بدون شمارست ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام برای بازیابی رمز، اینستاگرام به شما چند انتخاب می دهد و شما در آن مرحله می توانید بازیابی از طریق شماره تماسی که حساب اینستاگرامتان با آن ثبت شده است را انتخاب کرده و رمز خود را با استفاده از شماره تماستان بازیابی کنید.

  1. با سلام خدمت شما
   در بخش تنظیمات اینستاگرام گزینه پسورد(رمز عبور) را انتخاب کنید و اینستاگرام به ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید لینکی را ایمبل می کند که با ورود به لینک ایمیل شده توسط اینستاگرام می توانید پسورد جدیدی برای پیجتان مشخص کنید.

 119. سلام. من اینستاگرام رو پاک کردم و الان میخوام وارد یکی از اکانت هام بشم، رمزشو یادم رفته و روی گوشی هم سیو نیست. تقریبا مطمئنم که با شمارم اون اکانت رو ساختم ولی فک کنم ۲ اکانت دیگمم با همون شمارست. اومدم توی بخش ریست پسوورد تا با یوزر نیم امتحان کنم، ی لینک میفرسته ولی وقتی میزنم از توی اینستاگرام وب باز میشه ولی میگه لاگین کن که منم چون رمز ندارم نمیتونم. یعنی چیزی نمیاره که پسوورد رو عوض کنم. با فیلتر شکن هم امتحان کردم اما نشد. اومدم با شماره امتحان کردم، گفت یه کد ۶ رقمی میفرسته ولی نفرستاد. تقریبا تمامی روش های این سایتو امتحان کردم. لطفا کمکم کنید.

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   اگر ایمیلی را در اکانت اکانت خود ثبت کرده اید بازیابی رمز را از طریق ایمیل انجام دهید.
   فیلترشکن خود را خاموش کنید و از طریق وبسایت اینستاگرام وارد شوید و گزینه Forgot password را انتخاب کنید، به صفحه ای منتقل می شوید که در آن می توانید اکانت خود را از سه روش بازیابی کنید.
   ۱. ID اینستاگرام شما
   ۲. ایمیل شما
   ۳. شماره تماس
   با استفاده از همه این روش ها می توانید رمز خود را بازیابی کنید و مجددا به اکانت خود بازگردید.

 120. سلام چند روز نمیتونم وارد پیجم بشم مطمئنم نام کاربری و پسورد رو درست میزنم اما میگه اشتباهه رمز ایمیلم رو هم فراموش کردم ایمیلم هم بدون شمارست ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   ابتدا با استفاده از فیلترشکن، وارد شدن به صفحه اینستاگرام خود را امتحان کنید و اگر همچنان دچار مشکل بودید با یک اکانت دیگر تغییرات صفحه خود را بررسی کنید چرا که این امکان وجود دارد که صفحه شما یا از طرف اینستاگرام و یا از طرف یک هکر بسته شده باشد.

 121. درود وقت بخیر ممنون میشم پاسخ بدین
  من گوشی جدید گرفتم پسورد اینستا فراموش کردم وقتی بازیابی رو از طریق پیامک انجام میدم برام ی لینکی میفرسته ک به درگاه ریست پسورد وصل نمیشه یعنی دوباره صفحه ورود اینستا میاد چیکار کنم

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   با نگه داشتن بر روی لینکی که از طرف اینستاگرام برای شما ارسال شده می توانید آن را در مرورگر گوشی خود باز کنید و از آن صفحه به اینستاگرام خود بازگردید؛
   همچنین می توانید از طریق ایمیل رمز خود را بازیابی کنید.

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   در صورتی که به ایمیل خود دسترسی دارید با وارد شدن به اپلیکیشن اسنتاگرام و انتخاب گزینه پسور، اینستاگرام لینکی را برای شما بر روی ایمیلتان ارسال خواهد کرد که در آن می توانید رمز خود را تغییر دهید.

 122. سلام من پیجم یهو پرید رمزشو مطمئنم همونع ولی وقتی میزنم میگ اشتباهه
  اون سیمکارتی هم که باش وارد شدم اصن نیس😕🤦
  من چ بکنم😪

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   می توانید رمز خود را از طریق ایمیل ثبت شده بر روی اکانت خود بازیابی کنید.

 123. سلام وقت بخیر…من رمز اکانتم یادم رفته و این روش هارو امتحان کردم ولی چون به اکانتم از طریق کروم لبتاپ وارد میشدم بعضی ازین گزینه هارو نمیاره…به تلفن همراهم لینکی رو اس ام اس میکنه ولی از تلفن نمیتونم وارد اکانتم بشم…میشه بگین حالا اون لینک ارسال شده رو کجا وارد کنم؟…

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   می توانید لینک ارسال شده بر روی شماره همراه خود را از طریق واتساپ یا تلگرام برای خود ارسال کنید و سپس از طریق لپ تاپ وارد اکانت های خود شوید و به لینک ارسال شده بروید؛
   همچنین در صورت دسترسی داشتن به ایمیل خود، می توانید رمز اکانت اینستاگرام خود را از طریق ایمیل بازیابی کنید.

 124. سلام من رمزمو گم کردم به شمارمم دسترسی ندارم ایملیم ثبت نکرده بودم چجوری میتونم با احضار هویتیم پیجمو برگردونم ؟

 125. سلام من گوشیم رو فلش کردم بعد اینستاگرامم نمیاره رمز پسوردرو هم نمیدونم فقط با ایمیل و آی دی رو میدونم آیا میشه پیج قبلیاام برگرده ممنون.

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   بله شما می توانید با استفاده از انتخاب گزینه فراموشی رمز(Forgot password) و وارد کردن ایمیل رمز عبور خود را بازیابی کنید و به صفحه خود بازگردید.

 126. سلام من گوشیم رو فلش کردم رمز ایمیل ام رو نمیدونم ولی ایمیل و پیج هامو دارم که نمیاره چکار کنم آیا برمیگرده؟

  1. مریم میرهاشمی

   با سلام و درود خدمت شما دوست عزیز
   بله البته اول باید اقدام به بازیابی ایمیل خود نمایید و بعد از طریق ایمیل اقدام به بازیابی رمز عبور اینستاگرام خود کنید

 127. سلام
  من اینستا رو نصب کردم و الان هم هنوز روی گوشیم نصب هستش ولی الان فهمیدم ک باید اون رمزی ک خودش میده رو داشته باشی میتونم رمزو الان بفهمم

  1. همراه گرامی سلام نیازی به نگهداری رمزی که اینستا برای راستی ازمایی ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال می کند نیست تنها باید رمز اکانت خود را ذخیره و نگهداری کنید ولی اگه ان رمز را هم فراموش کردید از طریق بازیابی رمز عبور می توانید رمز جدیدی تعیین نمایید

 128. سلام ببخشید من کد احراز هویتم نمیدونم والان تنها راهی که میتونم پیجمو برگردونم باید به پشتیبانی اینستاگرام پیام بفرستم ولی پیامم فرستادم جواب نمیدن چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

 129. سلام من مراحلشو انجام میدم لینک برام میفرسته اما چیزی مثل عوض کردن پسوورد بالانمیاره میره تو گوگل پلی اینستاگرامو بالامیاره نمیدونم باید چیکارکنم لطفا راهنماییم کنید

 130. سلام اینستاگرام من میگفت پوشش خبری بازخوانی نمیشه و باید پسورد رو تغییر میدادم ولی من یادم نمیومد و باعث شد حذف کنم و الان نصبش کردم ولی باز همونو میگه چیکارش کنم

 131. سلام من اینستامو پاک کردم بعد که خواستم نصبش کنم رمزش و فراموش کردم تمام این مراحل رو هم انجام دادم وقتی پیامک برام ارسال میشه میرم توش صفحه درمیاد یعنی برمیگرده لطفا راهنماییم کنید

  1. سلام لطفا مراحل را با یک اینترنت دیگر مثلا یا اینترنت خط یا مودم امتحان کنید همچنین بدون اتصال به فیلترشکن اگر مجددا نشد یک ایمیل به پشتیبانی اینستاگرام بزنید احتمالا یک باگ اینستاگرامی هست

 132. سلام خسته نباشید بخشید من ب اینستاگرام خود دسترسی ندارم گذرواژه ایمیلم رو یادم رفته و شماره تلفن ک کد بازیابی میاد رو در اختیار ندارم چطوری باید بیام تو پیچم

  1. مریم میرهاشمی

   سلام متاسفانه تنها راه بازیابی اکانت شما از طریق ایمیل یا شماره تلفنی است که با آن اکانت را ایجاد کرده اید

 133. سلام من رمزمو فراموش کردم و یادم نیس ک اکانتمو رو شمارم سیو کردم یان ایمیلم نزدم برا اکانت و الان وارد اینستا میشم شماره رو میزنم ی لینک برام میاد میزنم روش فقط میره تو اینستا اکانتم نمیاد
  و فقط میزنه ورو از طریق فیسبوک ن از طریق اس ام اس داره ن هیچی
  میشه راهنمایی کنید لطفا ضروریه

  1. مریم میرهاشمی

   سلام همراه گرامی بازیابی اینستاگرام صرفا از طریق روشی است که از طریق آن اکانت خود را ایجاد کرده اید اما اگر شما با فیس بوک اکانت خود را ایجاد نکرده اید و تنها راه بازیابی اکانت شما از طریق فیس بوک است این یک باگ اینستاگرامی است و به پشتیبانی اینستاگرام یک ایمیل بفرستید

 134. سلام وقتتون بخیر من رمز عبور اینستام رو فراموش کردم تمام مراحلی رو که شماگفتید انجام دادم گذرواژه رو میاره اما گزینه پیامک یا ایمیل و نمیده فقط گزینه فیسبوک هست که من ندارم

  1. سلام اگر با اکانت فیس بوک خود اکانت اینستاگرام را ایجاد کرده باشید تنها راه بازیابی همین هست در غیر این صورت باگ اینستاگرام هست باید به ایمیل پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بزنید

 135. سلام من گوشیم فرمت شد و رمز اینستاگرام را فراموش کردم و ایمیل هم رفت چجوری میتونم برگردونم خواهشن جواب بدین

  1. مریم میرهاشمی

   سلام تنها راه بازیابی اکانت اینستاگرامتون از طریق ایمیل یا تلفنی هست که با ان ثبت نام کردید در اینستاگرام

 136. با سلام
  چند روز پیش گوشی رو فلش زدم
  الان اینستا رو نصب کردم
  و هرچی ایمیل
  نام کاربری
  یا پسفورد میزنم
  شماره موبایل میزنم
  پیج ب نمیگرده
  میگه کاربر یافت نشد
  اینیل میفرستم
  ولی ب دستم نمی‌آورد

  1. مریم میرهاشمی

   سلام کاربر گرامی در یک گوشی دیگر نام کاربری (ایدی) خود را سرچ کنید اگر ایدی خود را پیدا نکردید احتمالا اینستاگرام اکانت شما را بسته بنا به نقض یکی از قوانینش (لایک – کامنت – فالو یا انفالوو زیاد) اگر ایدی شما بود به ایمیل پشتیبانی اینستاگرام یک ایمیل ارسال کنید احتمالا یک باگ اینستاگرامی است

 137. سلام من اینستاگرام خود را پاک کردم دوباره میخوام نصب کنم رمزشو ندارم. با شماره تلفن نصب کرده بودم الان بازیابی از طریق ارسال پیامک رو میزنم یه لینک پیامک میکنه و مینویسه روش ضربه بزنید ضربه میزنم مینویسه پیش نمایش در دسترس نیست چکار کنم؟

  1. مریم میرهاشمی

   سلام همراه گرامی اول با اینترنت های مختلف مثلا خط یا مورد امتحان کنید و بدون فیلتر شکن اما اگر مشکل شما حل نشد حتما به ایمیل پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بفرستید

 138. ببخشید من انفالویاب نصب کردم گذرواژه میخواد که اونو فراموش کردم کلا الان رمز اینستامو نمیدونم ولی تو اکانت خودم هستما فقط میخام رمز اکانتمو بدونم

  1. مریم میرهاشمی

   سلام تنها راه تغییر پسورد خود از این مسیر است (هیچ مسیری برای اطلاع از رمز فعلی اینستا وجود ندارد) وارد اینستاگرام خود شوید و روی گزینه منو سه خطی در قسمت پروفایل گوشه سمت راست شوید سپس گزینه setting را انتخاب کنید اکنون در منو باز شده گزینه security را انتخاب کرده و در پایان گزینه پسورد را انتخاب نمایید. اکنون ایمیلی (یا پیامکی) برای تغییر پسورد به ایمیلی (یا شماره تلفنی)که هنگام ثبت نام وارد کرده بودید ارسال می شود

 139. سلام من پیجم روی شمارمه ولی رمزشو فراموش کردم و الان می‌خوام واردشم میزنم کد ازطریق پیامک ارسالشه نمیاد چیکارکنم

  1. سلام دوست عزیز لطفا با یک اینترنت دیگر امتحان کنید خط یا مودم بدون فیلتر شکن حتما امتحان امتحان کنید و با وجود موارد فوق اگر مجدد کد برای شما ارسال نشد به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بزنید

 140. سلام و خداقوت . بنده رمز پیجم رو فراموش کرده ام و دو مرحله ای هم فعال هست . وقتی کد شش رقمی برام پیامک میشه و وارد میکنم ، بعدش کد هشت رقمی میخواد که متاسفانه اون تصاویر کدها رو نگه نداشته ام .
  چکار کنم ؟ با شماره موبایلم راه انداخته ام و به شماره ام دسترسی دارم . خواهشا راهنمایی کنید .

 141. با سلام و خسته نباشید به تیم زحمت کش

  وبا سلام خدمت همه دوستان برای پیج من مشکلی پیش اومده امکان داره راهنماییم کنین

  پیجمو رمز عبور یا همون پسوردشو عوض کردم و الان کد دو عاملیتی میخواد ازم و من متاسفانه از اون کد شات نگرفته بودم و اینکه شماره ای که بهش دادم صلب امتیاز شده و ندارمش
  تنها راه دسترسیم به ایمیلی که به پیج دادم هست
  ایا امکان راهنمایی هست ممنون میشم کمکم کنین

 142. سلام من یه فن پیج بی تی اس داشتم یه روز دی اکتیو کردم و لاگ اوت کردم خواستم وارد شم میگفت پسوردت اشتباهه از یه طرف یکی پیجشو داده بود به من تا من توش فعالیت کنم و از طرف خواستم کدی که دریافت میکنه رو برام بخونه ولی کدی براش نیومد تصمیم گرف خودش پسورد رو اوکی کنه میگه چون ای دی پیجو تغییر دادی نمیزاره وارد شم چیکار کنم؟؟؟

  1. مریم میرهاشمی

   سلام اگه نتونستید وارد بشید چطوری ای دی را تغییر دادید و اگر قبلا تغییر دادید و لاگ اوت کردید احتمالا خودشون را ربات تشخیص داده که با یک موقعیت جغرافیایی متفاوت قصد لاگین به اکانت را داشتند پیشنهاد من بازیابی اکانت هست برای هر دو تا سوالتون و اینکه اگر مشکل حل نشد با ایمل ساپورت اینستاگرام حتما در میان بگذارید

 143. سلام من یک صفحه اینستاگرام داشتم که رمزش یادم رفته بعد در اینستا که گزینه برای ورود به سیستم راهنمایی دریافت کنید بعد رفتن به اون گزینه اسم صفحه اینستاگرام رو میزنم گزینه ارسال ایمیل یا ورود با فیسبوک میاد (من موقع ساخت صفحه اینستاگرام جی‌میل داده بودم که اصلا رمز جی‌میل نمی‌دونم تا واردجیمیل بشم)که چون نه فیسبوک دارم نه ایمیل(در واقع همون جی‌میل)به کمک بیشتری نیاز دارید میزم چون قبلاً این مراحل رو طی کرده بودم و اوجی اینستا میخواستم وارد اون یکی پیچم بشم بعد چند دقیقه یه صفحه میاره ولی هنگ کرده صفحه با اینستاگرام نسخه اصلی که میخواستم مراحل بالا طی کنم پیام میده دستگاه تشخیص داده نشد با همون دستگاهی که با سیستم وارد شده اید بزنید حالا چه طوری وارد اون پیچ اینستام بشم

  1. مریم میرهاشمی

   سلام تنها راه بازگردانی اکانت از طریق ایمیل یا شماره تلفنی است که از طریق ان اکانت اینستاگرام خود را ایجاد کرده اید

 144. سلام ببخشید من گذرواژه اینستامو رو فراموش کردم نه شماره دارم فقط یک آیدی هستش باید چیکار کنم خیلی مهمه لطفا کمکم کنید🥺🥺

  1. مریم میرهاشمی

   سلام تنها راه بازیابی از طریق ایمیل یا شماره تلفنی هست که با آن ثبت نام کردید اما شاید با گزینه به کمک دیگری نیاز ندارید هم بتوانید از طریق سشن هایی (دستگاه هایی) که با ان وارد اینستاگرام شدید نیز بازیابی کنید

 145. سلام روز بخیر من یه پیج اینستا درست کردم با شماره تلفن مامانم و هیچ ایمیلی هم ذخیره نکردم برای اینستا گوشیمو ریست کردم کلا برنامه هام پرید وقتی خواستم وارد اکانت اینستام بشم رمزم و فراموش کرده بودم و از شانس بدم شماره تلفن مامانمم ک باهاش وارد اینستا شدم گم شده و الان هرکار میکنم میزنه کد رو برای شماره ارسال کردیم الان من چیکار کنم هیچ‌راهی نیس من بتونم وارد اینستام بشم ؟ تورو خدا کمکم کنین