ربات هوشمند اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام: ارسال‌های اختصاصی برای خانواده و دوستان

قابلیت جدید اینستاگرام: ارسال‌های اختصاصی برای خانواده و دوستان

 

ربات هوشمند اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام، به محبوبیت زیادی دست یافته‌است، به طوری‌که گفته می‌شود تعدادکاربران فعال اینستاگرام از مرز ۷۰۰ میلیون هم گذشته است. شاید همین محبوبیت روز‌افزون است که صاحبان این شبکه را وادار کرده‌است تا به طور مداوم قابلیت‌های جدیدی را برای کاربران رونمایی کنند. این قابلیت جدید اینستاگرام که ارسال‌های اختصاصی برای خانواده و دوستان می‌باشد، در حال حاضر هنوز برای همه کاربران فعال نشده‌است. با فالوجت ربات افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام همراه باشید.

بنا‌بر آنچه گفته می‌شود کاربران اینستاگرام قادر خواهند بود که برای گروهی از دوستان، ارسال‌های اختصاصی داشته باشند و در واقع در اینستاگرام محیطی خصوصی‌تر ایجاد کنند.

اکنون در اینستاگرام توانایی کنترل حریم خصوصی به صورت بسیار محدود قابل دسترس است. به عنوان مثال اکانت شما یا به صورت عمومی است یا به صورت اختصاصی و Private. متاسفانه در حالت دوم یعنی با حفظ حریم خصوصی تصاویر ارسالی شما توسط تمامی افراد حاضر در لیستتان قابل مشاهده خواهد بود. توانایی کنترل در شرایط کنونی بسیار کم است و کاربر به هیچ عنوان نمی‌تواند ارسالی را تنها با دوستان نزدیک و یا تنها افراد خانواده‌اش به اشتراک بگذارد. همین مشکل برای بسیاری دردسر ساز شده و اقدام به ساختن اکانت‌های مختلفی مثلا یکی عمومی و دیگر خصوصی کرده اند.

با این قابلیت جدید اینستاگرام که به زودی به آن افزوده خواهد شد، کاربر می‌تواند ارسال‌هایش را تنها برای گروهی که از افراد انتخاب شده تشکیل شده‌اند و به رنگ سبز قابل مشاهده هستند قابل مشاهده کند!

این امکان اکنون در شبکه‌های اجتماعی مختلفی چون فیس بوک، توییتر و حتی اسنپ چت قابل دسترس است و هر کدام برای دوستان نزدیک یا خانواده قابلیت ویژه‌ای را در نظر گرفته اند. اما گویا نسخه طراحی شده‌ای که در اینستاکرام پیاده سازی شده است شباهت بسیاری به Google+ و Circle  هایش دارد البته نه به پیچیدگی گوگل پلاس!

گویا این قابلیت اکنون به صورت آزمایشی برای تعدادی از اکانت‌های برگزیده فعال شده است و بزودی برای سایر کاربران این شبکه قابل دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: نت نوشت– علی پوربافرانی

فالوجت :ربات خرید فالوور ایرانی  و افزایش فالوور واقعی

 

همچنین بخوانید:

مژده به اندرویدی‌ها:آفلاین از اینستاگرام استفاده کنید

کیوسک فروش لایک اینستاگرام در روسیه

مشکل ارسال نشدن فیلم در اینستاگرام + ۱۲ راهکار

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .