آموزش اضافه کردن لینک تلگرام در اینستاگرام

 

بهترین ربات اینستاگرام

در گذشته کاربران اینستاگرامی به راحتی می توانستند در پروفایل خود، لینک تلگرام و یا آدرس وبلاگ خود را قرار دهند. اما همان گونه که می دانید پشتیبانی از لینک های تلگرام و اسنپ‌چت در اینستاگرام متوقف شده است. حیف است اینستاگرام داشته باشید، اما نتوانید آی دی تلگرام خود را هم در آنجا قرار دهید. در این مطلب از مجموعه آموزش‌های اینستاگرام، شیوه قرار دادن لینک تلگرام در اینستاگرام بیان می‌شود.

شاید ترس از رقیب است که باعث شده فیس بوک اقدام به مسدود کردن لینک های تلگرام کند. اما در هر حال با استفاده از روش‌هایی می توان این مشکل را دور زد.

راهکار اول: استفاده از آدرس کوتاه

می توانید به جای آدرس اصلی از آدرس کوتاه تلگرام در پروفایل خود استفاده کنید.

نام کاربریhttps://Tlgrm.me/

راهکار دوم: استفاده از سرویس‌های کوتاه‌کننده لینک

می توانید آی دی خود را با استفاده از سرویس های کوتاه کننده لینک کوتاه کنید و آن را در پروفایل اینستاگرام خود قرار دهید. سرویس های مختلفی مانند goo.gl و bit.ly امکان کوتاه کردن لینک را برای شما فراهم می کنند.

منبع: فارنت فالوجت: برنامه افزایش فالوور در اینستاگرام و خرید فالوور ایرانی   همچنین بخوانید: حالت Last seen recently در تلگرام و تشخیص آنلاین بودن شخص آموزش تغییر زبان تلگرام به فارسی آموزش تهیه بک آپ از پیام های تلگرام در کانال، گروه یا چت

 

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .