ذخیره لایو اینستاگرام

ذخیره لایو اینستاگرام که مدتی هست به قابلیت های اینستاگرام اضافه شده است و به شما این اجازه را می دهد که پس از اتمام لایو، آن را در گالری گوشی همراه خود و همچنین به صورت IGTV در حساب کاربری خود ذخیره کنید؛ البته این قابلیت در گذشته، ذخیره لایو به صورت استوری 24 ساعته بود.

آشنایی بیشتر با لایو اینستاگرام و ویدیو IGTV

همانطور که قبلا در صفر تا صد لایو اینستاگرام اشاره کردیم قابلیت استوری لایو اینستاگرام به شما این امکان را می دهد، هر زمان که تمایل داشتید یک ویدیو لایو بسازید و سایر کاربران اینستاگرام ویدیو لایو شما را به صورت لحظه مشاهده کنند.


امکان برقراری استوری لایو بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی به یکی از کاربردی ترین و پر طرف دارترین قابلیت های اینستاگرام تبدیل شد لذا که شما می توانید در این ویدیو از دوست خود هم دعوت کرده و لایوی دو نفره داشته باشید و حتی فیلتر های گوناگون را روی تصویر قرار دهید.


تنها یک موضوع برای برخی کاربران آزار دهنده بود و آن هم عدم وجود قابلیت ذخیره سازی لایو بود که خوشبختانه اینستاگرام بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی این قابلیت را هم به این سرویس اضافه کرد.
می خواهم به شما توضیح دهم که چطور می توانید لایو اینستاگرام خود را در گالری گوشی و در صفحه اینستاگرام خود به صورت IGTV ذخیره کنید.

ذخیره لایو اینستاگرام


*ویدیو IGTV: ویدیو هایی که بیشتر از 60 ثانیه هستند و شما می توانید آن ها را در صفحه اینستاگرام خود به صورت پست دایم ذخیره کنید و مخاطبین می توانند این ویدیو ها به صورت تمام صفحه (Full Screen) مشاهده کنند و آن ها را به عقب و جلو برگردانند.

همچنین بخوانید صفر تا صدلایو اینستاگرام

چگونه ویدیو لایو خود را ذخیره کنیم؟

در واقع شما برای این کار نیاز به انجام هیچگونه کار خاصی ندارید و اینستاگرام این قابلیت را به ساده ترین روش ممکن در اختیار شما قرار داده است.

بعد از اتمام ویدیو لایو و زدن دکمه ضربدر چند قسمت به شما نمایش داده خواهد شد.

ذخیره لایو اینستاگرام به 3 روش

  1. اولین گزینه نمایش داده شده به شما بعد از اتمام لایو، درآمدتان از آن لایو را نشان می دهد و این قسمت برای ما کارآمد نخواهد بود چرا که قابلیت فروش در لایو اینستاگرام برای کسانی که خارج از ایران زندگی می کنند فعال است.
  2. دومین گزینه، کسانی را که در ویدیو لایو شما حضور داشتند نشان می دهد که در تصویر زیر به دلیل عدم حضور هیچ کس این گزینه حذف شد است.
  3. سومین گزینه به شما این قابلیت را می دهد که بعد از اتمام ویدیو لایو خود، آن را به صورت پست IGTV قرار دهید تا آن دسته از دنبال کنندگان شما که موفق به دیدن این ویدیو نشدند؛ بتوانند حتی بعد از اتمام لایو، ویدیو را در صفحه شما مشاهده کنند؛ این روش به نفع شما هم خواهد بود چرا که تعدادی بازدید و کامنت را هم دریافت خواهید کرد و به الگوریتم های قرار گرفتن در اکسپلور هم نزدیک خواهید شد.
    شما همچنین قابلیت انتخاب کاور (تصویری که در ابتدای ویدیو نمایش داده می شود) را خواهید داشت.
  4. چهارمین گزینه به شما این قابلیت را می دهد که با یک کلیک ویدیو را بدون وجود کامنت ها و نشانک های لایو در گالری گوشی خود ذخیره کنید.
ذخیره لایو اینستاگرام

البته شما همیشه می توانید دو گزینه ذخیره کردن در حافظه گوشی و ذخیره کردن به عنوان پست IGTV را با هم داشته باشید.

حالا که نحوه ذخیره لایو اینستاگرام را آموختید به احتمال زیاد به دنبال افزایش بازدید لایو اینستاگرامتان هم هستید که راهکار هایی زیادی دارد و یکی از بهترین و آسان ترین این روش ها خرید بازدید کننده لایو است.
اگرهم همچنان در این قسمت با مشکل رو به رو هستید، مشکلات خود را در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک گذارید تا همکاران فالوجت شما را در این زمینه بیشتر راهنمایی کنند.
امیدوارم این مطلب به شما کمک کند تا در کمترین زمان بتوانید ویدیو لایو خود را سیو کنید؛ لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید و ما را به دوستان خود معرفی کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .