جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام

هک اینستاگرام این روزها موضوعی همه گیر شده که بیشتر برای افراد معروف پیش می اید همانطور که میدانید تنهاراه دیدن صفحه شخصی در اینستاگرام فالو کردن است و راه دیگری وجود ندارد. این را مطمئن باشید پس امیدوارم وقتتان را سر این موضوع از دست ندهید.

جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام

رابرت کلوبنسپیز یکی از قدیمی ترین کاربران اینستاگرام معتقد است تمام سایت هایی که نرم افزار هک پیج شخصی و پرایویت در سایتا میگذارند فیک هستند

ازجمله راههای موثر و قوی برای هک اینستاگرام،مهندسی اجتماعی است.

بیشتر سواات کاربران فضاهای مجازی درباره هک اینستاگرام است که حدود ۶۰۰هزار بار در گوگل سرچ شده است.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

برای جلوگیری از هک اینستاگرام روش های زیادی وجود دار به این صورت که،برخلاف دیگر شبکه هی اجتماعی که برای ثبت نام فقط احتیاج به شماره موبایل دارد اینستاگرام احتیاج به ایمیل شخصی هم دارد که کاربر بعد از ساخت نام کاربری حتما باید ایمیل خود را تایید کند و همچنین اگر شماره موبایل  یا ادرس ایمیل شما تغییر کرد حتما باید اطلاعات جدید را به اینستاگرام بدهید.

همچنین در به روز رسانی جدید میتوان چند اکانت ساخت که برای هر اکانت باید شماره موبایل و ایمیل جدید داد.

جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام

جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام:

این روزها متاسفانه در نظر کاربران بخصوص ایرانی ها  تعداد فالوور بیشتر نشانه محبوبیت بیشتر است که این خود،کار هکرهارو برای هک اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی راحتتر میکند.

بدین صورت که کاربران برای افزایش فالوور اقدام به خرید و فروش اکانت های دیگران میکنند و یا برنامه های فالوور بگیر وجود دارند بدین صورت که اجازه دسترسی به اکانت را به این برنامه ها میدهد و شما با فالو کردن کاربر دیگری سکه های مجازی بدست می اورید که میتوانید با استفاده از همین ها برای خود فالوور بگیرید.

مشکل از انجا شروع میشود که این برنامه از شما تمام اطلاعات شخصیتان را میگیرد و از اکانت شما استفاده میکند و این خود راهی برای هک اینستاگرام است و باید بدانید که هیچ وقت نام کاربری و رمز عبورتان را به هیچ وجه کسی نداند و در صورت بروز مشکل به سایت، Help.instagram.com مراجعه شود.

و یا به سایت خود اینستاگرام بروید سپس اینستاگرام از شما یک سری اطلاعات میگیرد و بعد اکانت شما را برمیگرداند.

بنابراین برای جلوگیری از هک اینستاگرام،بهترین راه سری نگه اطلاعات شخصی است.

۱ دیدگاه دربارهٔ «جلوگیری از هک شدن در اینستاگرام»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .