پیج های تبلیغاتی اینستاگرام : راه موثر برای تبلیغات (آپدیت سال 2021)

به طور قطع هر کسب و کاری برای مراحل مختلف فعالیت هایش، نیاز به تبلیغات در بسترهای مختلف دارد. اینستاگرام یکی از پر بازدید ترین بسترهای تبلیغات در جهان و ایران است که بسیار مورد توجه برندهای بزرگ قرار گرفته است. پس اگر به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام یا دنبال جواب این سوال  که چگونه در اینستاگرام تبلیغ کنیم هستید توصیه می کنیم این مطلب را با دقت بخوانید.

پیج های تبلیغاتی اینستاگرام، یکی از راه های موثر برای تبلیغات اینستاگرام است. با فالوجت ربات افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام همراه باشید.

پیج های تبلیغاتی اینستاگرام

شناخت پیج های تبلیغاتی در اینستاگرام

اینستاگرام کار خود را به‌عنوان یک شبکه‌ی به اشتراک گذاری تصاویر ساده آغاز کرد اما در مدت کوتاهی و بدون آن‌که مدیران آن از ابتدا در نظر داشته باشند، خیلی از کاربران پتانسیل‌های این محیط برای استفاده‌های تجاری و درآمدزایی از طریق تصاویر را کشف کردند.

در کشور ما نیز پیج‌های تبلیغاتی اینستاگرام در حال افزایش است که اگر از تبلیغات آزاردهنده و بیش از حد برخی از آنها صرف نظر کنیم، توانسته‌اند مشاغل زیادی را ایجاد کنند و بدون نیاز به سرمایه‌ی اولیه، به محل درآمدزایی برای خیلی از جوانان، آن‌هم از خانه تبدیل شوند. مطمئنا این دسته از کاربران و آن‌هایی که از پیج اینستاگرام خود برای بیزینس استفاده می‌کنند، از ارائه‌ شدن امکانات جدید اینستاگرام بسیار خوشحال خواهند شد.

برای تاثیر گذاری بیشتر تبلیغات در پیج های تبلیغاتی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای شناخت پیج های تبلیغاتی، معیار و روش های مختلفی وجود دارد که باید مورد بررسی قرار بگیرند. اما به خاطر داشته باشید که تعداد فالوور هیچ وقت نمی تواند به عنوان یک معیار برای تبلیغات مورد استفاده قرار بگیرد. چرا که ممکن است برخی از پیج ها برای بالا بردن تعداد فالوورهای خود، اقدام به خرید فالوور فیک کرده باشند. بهتر است برای بررسی این مورد تناسب تعداد لایک ها و فالوورها را مورد سنجش قرار داده و سپس تصمیم گیری کنید.

برای تبلیغات موثر در پیج های تبلیغاتی به چه نکاتی باید توجه نمود؟

1-  تناسب موضوع پیج با تبلیغات شما.

اگر خواهان نتیجه گیری از تبلیغات خود در پیج های تبلیغاتی هستید باید حتما به موضوع کسب و کار و پیجی که انتخاب نموده اید توجه کنید. تصور کنید که شما دارای رستوران هستید و برای تبلیغ می خواهید از یک پیج فروش لباس آغاز کنید، به نظر شما این تبلیغ چقدر می تواند موثر واقع شود؟ در صورتی که همین تبلیغ را اگر در پیج فروش محصولات غذایی انجام دهید، بازدهی بیشتری دریافت می کنید.

برای انتخاب پیج تبلیغاتی به موارد زیر توجه کنید:

  • بررسی اولیه پیج: از نظر بیوگرافی و پروفایل که آیا با صنعت شما ارتباط دارد یا خیر؟
  • بررسی آمار پیج: بررسی تناسب لایک ها و فالوورها
  • تحلیل و آنالیز پست ها: پست ها از نظر محتوایی از کیفیت نسبی برخودار هستند یا خیر
  • میزان نتیجه گیری و بررسی تبلغات قبلی پیج: بررسی نوع تبلیغاتی که قبلا توسط پیج انجام شده و تحلیل واکنش کاربران
2-   تبلیغ در پست یا استوری

یکی دیگر از سوالات متداول افرادی که به دنبال تبلیغات هستند، مکان تبلیغ است. در پاسخ باید بگویم این موضوع به نوع کسب و کار و بودجه در نظر گرفته شما بستگی دارد. اما به عنوان مثال اگر دارای وب سایت هستید و می خواهید افراد را به وب سایت ارجاع دهید، استوری بهترین گزینه است.

اما اگر هدف شما بیشتر دیده شدن و برندسازی در اینستاگرام است می توانید از پست برای رسیدن به نتیجه مطلوب استفاده کنید.

3-   محتوای تبلیغات

یکی از رموز دیده شدن هر تبلیغ، محتوای آن است. به طور کلی محتوا، پیامی است که باید به مخاطب به طور صحیح القا شود. این محتوا می تواند، متن، تصویر، پادکست و یا ویدئو باشد. اما انتخاب محتوای مناسب بیشتر به نوع کسب و کار و استراتژی مدنظر شما بستگی دارد.

4-  هدف گذاری و برنامه ریزی برای تبلیغات

تنها در نظر گرفتن هزینه، برای تولید محتوا و انتشار آن کافی نیست. بلکه باید قبل از هر اقدامی ابتدا برنامه ریزی و هدف داشته باشید تا بتوانید نتیجه دلخواه را دریافت کنید.

اگر هدف شما، افزایش فالوور است که با تبلیغ به صورت پست و خرید فالوور می توانید اقدام کنید. اما اگر به دنبال بالا بردن ترافیک سایت هستید تبلیغ در استوری ها را امتحان کنید.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

نحوه ارتباط با پیج های تبلیغاتی

چندی پیش مدیران اینستاگرام که از استقبال کارآفرینان و صاحبان مشاغل اینستاگرام بسیار شگفت‌زده شده‌اند، عنوان کردند که قرار است ابزارها و امکانات جدیدی برای پیج‌های تبلیغاتی اینستاگرام عرضه کنند تا آنها بتوانند بیزینس خود را بسیار بهتر مدیریت کنند و با خریداران و مخاطبانی که به‌صورت بالقوه می‌توانند یک مشتری باشند، ارتباط قوی‌تری برقرار کنند.

اولین گزینه برای  پیج های تبلیغاتی اینستاگرام، اضافه شدن دکمه ی contact  در قسمت پایینی نام پیج است  که برای ارتباط مخاطبان با مدیران آن پیج به کار می رود. شما می‌توانید تعیین کنید که اگر مخاطبی به کار شما و محتوای تولید شده توسط شما علاقه پیدا کرد،بتواند با فشردن این دکمه به آدرس وب‌سایت شما، ایمیل ارتباطی و یا حتی شماره تلفنتان دسترسی پیدا کند؛قابلیت ارسال آدرس مکان خاصی بر روی نقشه که می‌تواند آدرس دفتر شرکت یا یک فروشگاه تجاری باشد،نیز در این دکمه وجود خواهد داشت.

یکی از مسائل آزاردهنده در پیج‌های تبلیغاتی اینستاگرام و به‌خصوص صفحاتی که دنبال‌کننده‌های زیادی دارند، موضوع تبلیغات و ترکیب آن ها با پست‌های معمولی است که اکثر اوقات باعث از دست دادن فالوور و مخاطبان جدید آن پیج می‌شود.

با امکان جدیدی که اینستاگرام در اختیار مدیران صفحات تجاری قرار داده است،آن ها می‌توانند یک پست به‌خصوص را به یک پست تبلیغاتی خاص تبدیل کنند و آن را از سایر پست‌های معمولی جدا کنند.

پیج های تبلیغاتی اینستاگرام

گزینه‌ی جالبی که در این قسمت وجود دارد، امکان تعیین محدودیت زمانی برای پست‌های تبلیغاتی است. به این ترتیب دیگر شما لازم نیست که یک پست تبلیغاتی بگذارید و خودتان هم مجبور به حذف کردن آن بشوید؛ بلکه می‌توانید یک محدودیت زمانی بگذارید تا آن پست تا هر زمانی که شما تعیین می‌کنید به‌صورت یک تبلیغ نشان داده شود و بعد از آن زمان، پیج به روال عادی خود برگردد.

برندهای معروفی که پیج تبلیغاتی دارند؟

از جمله برندهای معروفی که در اینستاگرام پیج تبلیغاتی دارند میتوان به Nike, Sony ,Adidas, NIVEA   و غیره اشاره کرد.

چگونه می توانیم به پیج های تبلیغاتی اینستاگرام دسترسی پیدا کنیم؟

وب سایت هایی هستند که در متن بایو کاربران اینستاگرام جستجو می کنند.فقط کافی است با استفاده از اکانت اینستاگرام خود وارد محیط کاربری این وبسایت ها شوید. عبارت ” تبلیغات ” یا ” تبلیغ ” را جستجو کنید.خواهید دید که هزاران پیج های تبلیغاتی اینستاگرام که شات اوت قبول می کنند،یافت می شود.سپس از طریق پیام مستقیم یا دایرکت،از ادمین پیج، نرخ تبلیغاتش را بپرسید

در مرحله بعد هزینه انتشار شات اوت خودتان را پرداخت و تصویری را که می خواهید به عنوان تبلیغ در آن پیج منتشر شود، در اختیار ادمین پیج قرار دهید.

بنابراین می توانید برای تبلیغات خود، از پیج های تبلیغاتی اینستاگرام استفاده کنید و برای اطمینان بیشتر به این پیج ها می توانید از پکیج های تبلیغاتی فالوور استفاده کنید. این پکیج ها جوری طراحی شده که با هر بودجه ای بتوان در اینستاگرام تبلیغ کرد.

سخن آخر

تبلیغ موثر در پیج های تبلیغاتی، یکی از روش های مهمی است که اگر درست اجرا شود به افزایش فالوور کمک شایانی می کند. اما از شروط اصلی موفقیت یک تبلیغ، انتخاب پیج هدف مناسب و تولید محتوای اثر بخش است.  پس قبل از هر اقدامی بهتر است ابتدا اهداف تبلیغات خود را مشخص کنید و با مشورت با افراد متخصص بهترین تصمیم  گیری را اتخاذ کنید. در انتها می خواهم مقاله را با جمله ای کلیشه ای اما مهم به پایان برسانم، موفقیت اتفاقی نیست، پس بهترین باشید تا بهترین ها برایتان رقم بخورد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .