پیج های تبلیغاتی اینستاگرام : راه موثر برای تبلیغات

اگر به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام یا دنبال جواب این سوال  که چگونه در اینستاگرام تبلیغ کنیم هستید توصیه می کنیم این مطلب را با دقت بخوانید.

پیج های تبلیغاتی اینستاگرام

پیج های تبلیغاتی اینستاگرام، یکی از راه های موثر برای تبلیغات اینستاگرام است. با فالوجت ربات افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام همراه باشید.

اینستاگرام کارش را به‌عنوان یک شبکه‌ی به اشتراک گذاری تصاویر ساده آغاز کرد اما در مدت کوتاهی و بدون آن‌که مدیران آن از ابتدا در نظر داشته باشند،خیلی از کاربران پتانسیل‌های این محیط برای استفاده‌های تجاری و درآمدزایی از طریق تصاویر را کشف کردند.

در کشور ما نیز پیج‌های تبلیغاتی اینستاگرام در حال افزایش است که اگر از تبلیغات آزاردهنده و بیش از حد برخی از آنها صرف نظر کنیم، توانسته‌اند مشاغل زیادی را ایجاد کنند و بدون نیاز به سرمایه‌ی اولیه،به محل درآمدزایی برای خیلی از جوانان، آن‌هم از خانه تبدیل شوند. مطمئنا این دسته از کاربران و آن‌هایی که از پیج اینستاگرام خود برای بیزینس استفاده می‌کنند، از ارائه‌ شدن امکانات جدید اینستاگرام بسیار خوشحال خواهند شد.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

چندی پیش مدیران اینستاگرام که از استقبال کارآفرینان و صاحبان مشاغل اینستاگرام بسیار شگفت‌زده شده‌اند، عنوان کردند که قرار است ابزارها و امکانات جدیدی برای پیج‌های تبلیغاتی اینستاگرام عرضه کنند تا آنها بتوانند بیزینس خود را بسیار بهتر مدیریت کنند و با خریداران و مخاطبانی که به‌صورت بالقوه می‌توانند یک مشتری باشند،ارتباط قوی‌تری برقرار کنند.

اولین گزینه برای  پیج های تبلیغاتی اینستاگرام،اضافه شدن دکمه ی contact  در قسمت پایینی نام پیج است  که برای ارتباط مخاطبان با مدیران ان پیج به کار می رود. شما می‌توانید تعیین کنید که اگر مخاطبی به کار شما و محتوای تولید شده توسط شما علاقه پیدا کرد،بتواند با فشردن این دکمه به آدرس وب‌سایت شما، ایمیل ارتباطی و یا حتی شماره تلفنتان دسترسی پیدا کند؛قابلیت ارسال آدرس مکان خاصی بر روی نقشه که می‌تواند آدرس دفتر شرکت یا یک فروشگاه تجاری باشد،نیز در این دکمه وجود خواهد داشت.

یکی از مسائل آزاردهنده در پیج‌های تبلیغاتی اینستاگرام و به‌خصوص صفحاتی که دنبال‌کننده‌های زیادی دارند، موضوع تبلیغات و ترکیب آنها با پست‌های معمولی است که اکثر اوقات باعث از دست دادن فالوور و مخاطبان جدید آن پیج می‌شود.

با امکان جدیدی که اینستاگرام در اختیار مدیران صفحات تجاری قرار داده است،آنها می‌توانند یک پست به‌خصوص را به یک پست تبلیغاتی خاص تبدیل کنند و آن را از سایر پست‌های معمولی جدا کنند.

پیج های تبلیغاتی اینستاگرام

گزینه‌ی جالبی که در این قسمت وجود دارد، امکان تعیین محدودیت زمانی برای پست‌های تبلیغاتی است.به این ترتیب دیگر شما لازم نیست که یک پست تبلیغاتی بگذارید و خودتآن‌ هم مجبور به حذف کردن آن بشوید؛ بلکه می‌توانید یک محدودیت زمانی بگذارید تا آن پست تا هر زمانی که شما تعیین می‌کنید به‌صورت یک تبلیغ نشان داده شود و بعد از آن زمان،پیج به روال عادی خود برگردد.

از جمله برندهای معروفی که در اینستاگرام پیج تبلیغاتی دارند میتوان به Nike, Sony ,Adidas, NIVEA   و غیره اشاره کرد.

چگونه میتوانیم به پیج های تبلیغاتی اینستاگرام دسترسی پیدا کنیم؟

وب سایت هایی هستند که در متن بایو کاربران اینستاگرام جستجو می کنند.فقط کافی است با استفاده از اکانت اینستاگرام خود وارد محیط کاربری این ویسایت ها شوید.عبارت ” تبلیغات ” یا ” تبلیغ ” را جستجو کنید.خواهید دید که هزاران پیج های تبلیغاتی اینستاگرام که شات اوت قبول می کنند،یافت می شود.سپس از طریق پیام مستقیم یا دایرکت،از ادمین پیج، نرخ تبلیغاتش را بپرسید

در مرحله بعد هزینه انتشار شات اوت خودتان را پرداخت و تصویری را که می خواهید بعنوان تبلیغ در آن پیج منتشر شود،در اختیار ادمین پیج قرار دهید.

بنابراین مبتوانید برای تبلیغات خود،از پیج های تبلیغاتی اینستاگرام استفاده کنید و برای اطمینان بیشتر به این پیج ها می توانید از پکیجهای تبلیغاتی فالوور استفاده کنید. ین پکیج ها جوری طراحی شده که با هر بودجه ای بتوان در اینستاگرام تبلیغ کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .