با گذاشتن چند عکس در یک پست در اینستاگرام، بازاریابی خود را بهبود دهید

 

ساخت ربات اینستاگرام

در چند هفته پیش، اینستاگرام با نسخه ۱۰٫۹ خود امکانات مهمی به این اپلیکیشن محبوب اضافه کرد. امکانی که ممکن است روی بخش استوری اینستاگرام تاثیر بدی بگذارد: امکان آپلود چند ویدیو و چند عکس در یک پست!

قبل از اینکه اینستاگرام نسخه جدید خود را ارائه کند، کاربران با ایجاد پست های سریالی در بخش استوری اینستاگرام، کمتر پست می گذاشتند.  اما با آمدن این امکان، دیگر نیازی به ساخت پست های سریالی در استوری نیست. در ادامه با ما همراه باشید.

ابتدا اینستاگرام خود را بروز رسانی کنید و مانند روال گذشته از قسمت دوربین، اقدام به آپلود یک پست با چند عکس  کنید. شما می توانید با انتخاب ترتیب عکس ها، مشخص کنید کدام عکس اول بیاید و عکس ها چگونه نمایش داده شود. پس از انتخاب، روی دکمه Next کلیک کرده تا عکس ها آپلود شوند. با این امکان شما می توانید افزایش لایک اینستاگرام صفحه خود را بالا ببرید. امکانی که در استوری وجود ندارد!

این امکان می تواند سود بسیاری برای کسب و کارها در اینستاگرام داشته باشد که تعدادی از آن ها را برای شما بیان می کنیم:

 

بهترین ربات اینستاگرام

فواید گذاشتن چند عکس در یک پست اینستاگرام برای کسب و کارهای B2C

کسب و کارهایی که با مشتری در ارتباط هستند، با این امکان جدید، می توانند چند عکس از محصول خود و یک ویدیو برای تحت تاثیر قراردادن مخاطب در یک پست منتشر کنند و از این طریق مخاطب را به سمت محصول مورد نظر جذب کنند. با این امکان دیگر نیازی نیست که چند عکس از محصول را در پست های مختلف منتشر کنیم و با گذاشتن همه عکس های محصول در یک پست به همراه ویدیو تبلیغاتی، میزان اثر گذاری آن را بالا ببریم. این کار هم چنین باعث افزایش فالوور اینستاگرام خواهد شد.

همچنین برای کسب و کارها محدودیت استفاده از روش های تبلیغاتی کاهش پیدا کرده و مثلا آموزش گره زدن کراوات را می توان با چند عکس در یک پست منتشر کرد. هم چنین نشریات می توانند خبر مورد نظر را با چند عکس و ویدیو مرتبط با آن، همگی را در یک پست منتشر کنند.

فواید گذاشتن چند عکس در یک پست اینستاگرام برای کسب و کارهای B2B

این شیوه جدید قرار دادن پست در اینستاگرام نیز می تواند برای چنین کسب و کارهایی مناسب باشد زیرا با قرار دادن چند عکس در یک یا چند پست رویدادهای کسب و کار خود را به شرکت ها معرفی کنند و باعث زیبایی و منظم بودن صفحه اینستاگرام آن ها خواهد شد که بالطبع افزایش فالوور در اینستاگرام شما را در پی خواهد داشت.

بنابراین پست‌های سریالی که قبلا در استوری اینستاگرام استفاده می شد، اکنون می تواند به صورت پست در صفحه کسب و کارها بدون محدودیت زمانی و بتوانند روی انتشار پست به جای استوری تمرکز کنند.

فالوجت، ربات خرید فالوور ایرانی

هم چنین بخوانید:

۵ ابزار کاربردی برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام

اشتراک گذاری تصاویر برای افراد دلخواه با قابلیت Favorites اینستاگرام
اشتراک گذاری مجدد پست‌های اینستاگرام

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .