با گذاشتن چند عکس در یک پست در اینستاگرام، بازاریابی خود را بهبود دهید

در چند هفته پیش، اینستاگرام با نسخه ۱۰٫۹ خود امکانات مهمی به این اپلیکیشن محبوب اضافه کرد. امکانی که ممکن است روی بخش استوری اینستاگرام تاثیر بدی بگذارد: امکان آپلود چند ویدیو و چند عکس در یک پست!

قبل از اینکه اینستاگرام نسخه جدید خود را ارائه کند، کاربران با ایجاد پست های سریالی در بخش استوری اینستاگرام، کمتر پست می گذاشتند.  اما با آمدن این امکان، دیگر نیازی به ساخت پست های سریالی در استوری نیست. در ادامه با ما همراه باشید.

ساخت ربات اینستاگرام

ابتدا اینستاگرام خود را بروز رسانی کنید و مانند روال گذشته از قسمت دوربین، اقدام به آپلود یک پست با چند عکس  کنید. شما می توانید با انتخاب ترتیب عکس ها، مشخص کنید کدام عکس اول بیاید و عکس ها چگونه نمایش داده شود.

پس از انتخاب، روی دکمه Next کلیک کرده تا عکس ها آپلود شوند. با این امکان شما می توانید افزایش لایک اینستاگرام صفحه خود را بالا ببرید. امکانی که در استوری وجود ندارد!

این امکان می تواند سود بسیاری برای کسب و کارها در اینستاگرام داشته باشد که تعدادی از آن ها را برای شما بیان می کنیم:

بهترین ربات اینستاگرام

فواید گذاشتن چند عکس در یک پست اینستاگرام برای کسب و کارهای B2C

کسب و کارهایی که با مشتری در ارتباط هستند، با این امکان جدید، می توانند چند عکس از محصول خود و یک ویدیو برای تحت تاثیر قراردادن مخاطب در یک پست منتشر کنند و از این طریق مخاطب را به سمت محصول مورد نظر جذب کنند

. با این امکان دیگر نیازی نیست که چند عکس از محصول را در پست های مختلف منتشر کنیم و با گذاشتن همه عکس های محصول در یک پست به همراه ویدیو تبلیغاتی، میزان اثر گذاری آن را بالا ببریم. این کار هم چنین باعث افزایش فالوور اینستاگرام خواهد شد.

همچنین برای کسب و کارها محدودیت استفاده از روش های تبلیغاتی کاهش پیدا کرده و مثلا آموزش گره زدن کراوات را می توان با چند عکس در یک پست منتشر کرد. هم چنین نشریات می توانند خبر مورد نظر را با چند عکس و ویدیو مرتبط با آن، همگی را در یک پست منتشر کنند.

فواید گذاشتن چند عکس در یک پست اینستاگرام برای کسب و کارهای B2B

این شیوه جدید قرار دادن پست در اینستاگرام نیز می تواند برای چنین کسب و کارهایی مناسب باشد زیرا با قرار دادن چند عکس در یک یا چند پست رویدادهای کسب و کار خود را به شرکت ها معرفی کنند و باعث زیبایی و منظم بودن صفحه اینستاگرام آن ها خواهد شد که بالطبع افزایش فالوور در اینستاگرام شما را در پی خواهد داشت.

بنابراین پست‌های سریالی که قبلا در استوری اینستاگرام استفاده می شد، اکنون می تواند به صورت پست در صفحه کسب و کارها بدون محدودیت زمانی و بتوانند روی انتشار پست به جای استوری تمرکز کنند.

هم چنین بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .