چطوراستوری بیش از15ثانیه داشته باشیم

آموزش گذاشتن فیلم طولانی در استوری اینستاگرام

 

 

ربات

اگر از طرفداران برنامه اینستاگرام هستید بارها و بارها از قابلیت استوری اینستاگرام استفاده کرده اید و ویدئوهای مورد علاقه خود را نیز در این قسمت جهت نمایش به فالوورهای خود منتشر کرده اید ، شاید از بدی های استوری برای شما همان محدودیت ۱۵ ثانیه ای آن است اگر مایل به گذاشتن فیلم بیشتر از ۱۵ ثانیه در اینستاگرام هستید  . با ما همراه باشد. درست است که این محدودیت از طرف اینستاگرام می باشد اما ما به شما  یک ترفند را آموزش می دهیم که با آن می توانید ویدئو های ۱۵ ثانیه ای به هم چسبیده در استوری اینستاگرام خود بگذارید . باربات تبلیغات اینستاگرام فالوجت همراه باشید. ( how to add multiple videos to instagram stories ) 

بیشتر بخوانید : چگونه چند عکس در استوری بگذاریم ؟

                چگونه از اینستاگرام پشتیبان بگیریم ؟

آموزش گذاشتن استوری چند قسمتی ویدیو

در این مطلب می خواهیم ترفندهای لازم برای گذاشتن استوری فیلم چند قسمتی را برای شما ارائه دهیم. برای این کار یک برنامه برای ویرایش ویدئوهای خود انتخاب کنید برنامه Trim می تواند یکی از  از بهترین انتخاب ها باشد با استفاده از این برنامه شما می توانید ویدئو های خود را به بخش های ۱۵ ثانیه ای تبدیل کرده و آ«ها را در استوری اینستاگرام قرار دهید از برنامه های پیش فرض موجود در گوشی نیز می توانید برای این کاراستفاده کنید. اپلیکیشن های Continual یا CutStory برای کاربران iOS بوده و که برای  تبدیل‌ ویدیو به قطعه‌های ۱۵ ثانیه برای آپلود استوری می باشد . برنامه VidTrim نیز از دیگر برنامه ها برای قطعه قطعه کردن ویدیو‌های مورد نظرشان می باشد. نسخه کامل و پولی این برنامه از گت اندروید قابل دانلود است.

بعد از به اشتراک گذاری تمام ویدئوها در استوری , ویدئو ها به صورت یک استوری پشت سرهم نمایش داده می شود گویی یک ویدئو طولانی را در استوری اینستاگرام خود گذاشته اید.

 

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .