آموزش گذاشتن فیلم طولانی در استوری اینستاگرام

اگر از طرفداران برنامه اینستاگرام هستید بارها و بارها از قابلیت استوری اینستاگرام استفاده کرده اید. و ویدئوهای مورد علاقه خود را نیز در این قسمت جهت نمایش به فالوورهای خود منتشر کرده اید .

شاید از بدی های استوری برای شما همان محدودیت ۱۵ ثانیه ای آن است. اگر مایل به گذاشتن فیلم بیشتر از ۱۵ ثانیه در اینستاگرام هستید  درست است که این محدودیت از طرف اینستاگرام می باشد اما ما به شما  یک ترفند را آموزش می دهیم که با آن می توانید ویدئو های ۱۵ ثانیه ای به هم چسبیده در استوری اینستاگرام خود بگذارید .

500
بازدید استوری
8000 تومان
پردازش سفارش: ۲۴ ساعت
  • ضمانت بازگشت وجه
  • بدون نیاز به پسورد
  • پروفایل واقعی
بازدید استوری
15000 تومان
پردازش سفارش: ۲۴ ساعت
  • ضمانت بازگشت وجه
  • بدون نیاز به پسورد
  • پروفایل واقعی
3000
بازدید استوری
40000 تومان
پردازش سفارش: ۲۴ ساعت
  • ضمانت بازگشت وجه
  • بدون نیاز به پسورد
  • پروفایل واقعی
گذاشتن فیلم در استوری

آموزش گذاشتن فیلم و ویدیو چند قسمتی در استوری اینستاگرام

در این مطلب می خواهیم ترفندهای لازم برای گذاشتن استوری فیلم چند قسمتی را برای شما ارائه دهیم. برای این کار باید یک برنامه برای ویرایش ویدئوهای خود انتخاب کنید. برنامه Trim می تواند یکی از  از بهترین انتخاب ها باشد. با استفاده از این برنامه شما می توانید ویدئو های خود را به بخش های ۱۵ ثانیه ای تبدیل کرده و آ«ها را در استوری اینستاگرام قرار دهید . از برنامه های پیش فرض موجود در گوشی نیز می توانید برای این کاراستفاده کنید. 

برنامه برش فیلم برای استوری اینستاگرام در IOS

اپلیکیشن های Continual یا CutStory برای کاربران iOS بوده که برای  تبدیل‌ ویدیو به قسمت های ۱۵ ثانیه برای آپلود استوری می باشد . 

برنامه برش فیلم برای استوری اینستاگرام در Android

برنامه VidTrim نیز از دیگر برنامه ها برای برش فیلم طولانی به کلیپ های چند قسمتی می باشد. نسخه کامل و پولی این برنامه از گت اندروید قابل دانلود است.

بعد از به اشتراک گذاری تمام ویدئوها در استوری , ویدئو ها به صورت یک استوری پشت سرهم نمایش داده می شود گویی یک ویدئو طولانی را در استوری اینستاگرام خود گذاشته اید.

اگر اینستاگرام شما آپدیت باشد برای گذاشتن فیلم ها پشت سرهم لازم نیست جدا جدا آن ها را تنظیم کنید. بلکه کافی ست در هنگام گذاشتن استوری، حداکثر 10 آیتم را انتخاب ، ویرایش و منتشر کنید.

آیا آخرین تغییرات و ویژگی های آپدیت جدید اینستاگرام 2019 را می دانید؟

آیا با تنظیمات و نحوه گذاشتن استوری در اینستاگرام آشنا هستید؟

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوور واقعی و هدفمند هستید ؟ فالوجت همراه شماست.

۱ دیدگاه دربارهٔ «آموزش گذاشتن فیلم طولانی در استوری اینستاگرام»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .