19 ایده خلاقانه برای پست های اینستاگرام (۱)

به دست آوردن ایده های خلاقانه برای پست های اینستاگرام، یکی از مهم ترین وظایف و دغدغه های ادمین پیج اینستاگرام است. پست های خلاقانه در اینستاگرام، می توانند به افزایش فالوور شما منجر شوند. و افزایش فالوور اینستاگرام نقطه آغازین راه افزایش فروش و کسب درآمد از اینستگرام می باشد.

با تیم فالوجت همراه باشید تا 19 ایده خلاقانه برای پست های اینستاگرام را با یک دیگر مرور کنیم.

بیشتر بخوانید: آموزش کسب در آمد از اینستاگرام: 14 شیوه استفاده از اینستاگرام برای کسب و کار های کوچک (۱)

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

چرا داشتن پست های خلاقانه در اینستاگرام مهم است؟

اینستاگرام یک رسانه مصور و تصویری می باشد. یعنی بیش از هر چیز بر قوه بینایی و دیدن شما تکیه می کند. برخلاف رسانه های اجتماعی دیگر مانند فیسبوک و توییتر که بر نوشتن متن تکیه داشتند.

مصور بودن اینستاگرام به این معناست که شما باید بیشترین تکیه را برای ساختن عکس ها و فیلم های جذاب داشته باشید. چون فالوورهای شما کم ترین دقت را به کپشن شما دارند. باید بپذیریم که فالوورهای شما، تنها عکس هایی که جذاب هستند را لایک می کنند و برای آن کامنت می گذارند. حتی پیش نیاز خواندن کپشن هم داشتن عکس جذاب برای پست می باشد.

فرقی نمی کند در کدام یک از حوزه ها فعالیت می کنید. ایده های جذاب برای داشتن پست ها را پیدا کنید و برای افزایش فالوور اینستاگرام خود از آن ها استفاده کنید.

نکته دیگری که باید در درست کردن پست ها در نظر بگیرید، تکراری نبودن آن می باشد. خطری که خیلی نزدیک برای هر پیجی می باشد. زیرا این خطر برای هر پیجی وجود دارد که بعد از مدتی پست های شما برای فالوورهای اینستاگرام تان تکراری و غیر جذاب شود. در نتیجه کامنت و لایک کمتری از آنان دریافت خواهید کرد. با توجه به الگوریتم های جدید اینستاگرام، ادامه این فرآیند، از نظر اینستاگرام مفید و موثر شناخته نمی شود. پس به افراد کم تری نشان داده خواهید شد. و این یعنی که باید افزایش فالوور و رفتن به اکسپور اینستاگرام را فراموش کنید.

ربات

در قسمت اول از این مقاله 8 نمونه از توصیه های مفید و خلاقانه برای پست های اینستاگرام را به شما ارائه می دهیم. با رعایت این اصول خلاقانه، پست های اینستاگرام شما از رقبا متفاوت تر می شود و این یعنی افزایش فالوور و لایک و موفقیت در بازاریابی.

۱) پرده را در فعالیت های روزانه خود بلند کنید

زمانی که برای ایده پست جدید تحقیق می کنید معمولا درباره محتویات پشت نمایش مطالعه خواهید کرد. اما هنگامی که از این پایین می آید  این نوع ویدیو ها و عکس ها کار می کنند.

به احتمال زیاد مردم به دانستن چگونگی کار روزانه شرکت شما علاقه مند هستند. تلاش کنید کوارک ها و اتفاقات منحصر به فردی که در تجارت شما رخ داده است را بر جسته کنید.

اگر آن یک کناره گیری است ، یک حادثه در شرکت و یا کار شگفت انگیز یک کاگر در هر جمعه می باشد  با مخاطبینتان درباره‌ی آن سخن بگویید.

هنگامی که برند خود را منحصر به فرد می کنید،شما حس الهام بخشی دارید.

اینستاگرام مکان بسیار خوبی برای نشان دادن این است که چگونه در شرکت شما چیز بسیار خاصی ساخته شده است. حتی بسیاری از برندهای معمول خسته کننده ، می توانند با نشان دادن برخی از کارهای روزانه هیجان و شگفتی را ایجاد کنند.

۲) یک کولاژ از تصاویر برای پروفایل خود ایجاد کنید

برای کاربران اینستاگرام تصمیم گیری درباره یک کتاب از جلد آن ، به جای صفحه اول چیز غیر متداولی نیست. پروفایل اینستاگرام شما ، چیزی است که می خواهید در نهایت مردم را به آن سوق دهید، زیرا این اولین نقطه از یک لینک است .

و در حالیکه لینک ها در صفحه اینستاگرام شما مهم هستند و اولین نگاه به همه تصاویر و ویدیو ها با همدیگر هستند. کولاژ کردن تصاویر با هم در پروفایل، می تواند یک تم رنگ یا Reynold’s Wrap باشد، فالوورهایی را جذب پروفایل شما می کند. همین موضوع ساده می تواند باعث افزایش فالوور اینستاگرام شود.

۳) تهیه کردن داستان و نوشته پشت تصاویر

آیا تصویر یا ویدیوی شگفت انگیزی برای اشتراک گذاری دارید؟ و اما در باره یک تصویر خسته کننده یا برنامه ای که مربوط به قسمتی از یک محتوا باشد، اما داستانی که پشت تصویر نوشته شده دیوانه کننده باشد.

عقیده بدی نیست که برای ارسال پست، داستان ها از تصاویر نشات بگیرند. خود اینستاگرام معمولا از داستان های عمیق برای تصایرش استفاده می کند.

برند شما به راحتی با توضیح چرایی اهمیت تصویر که با برند شماست می تواند این کار را انجام دهد. اگر اینکار به درستی انجام شود مردم ان آن را خوانده و فالو می کنند و در اینده به جستجوی محتویاتی شبیه به آن خواهند بود.

۴) از محصولات خود یک زاویه منحصر به فرد نمایش دهید

تولیدات شما چیزی است که شرکت شما را منحصر به فرد ساخته است بنابراین از اینستاگرام برای نشان دادن آن استفاده کنید. برای مثال Post It از  اینستا برای نشان دادن چگونگی تبدیل راههای خسته کننده به راههای طنز و جذاب استفاده می کند.

با در نظر گرفتن آزادی در داشتن کمی خلاقیت در محصولاتتان نه تنها به خواننده ها ایده خوبی می دهید ، بلکه نشان می دهید که چگونه محصولاتتان می توانند آنجا قرار گیرند.

شما مجبور نیستید فقط از تصاویر موجود از محصولاتتان در نور خوب استفاده کنید. در عوض محتویات خلاقانه را به اینستاگرام هدایت و چونگی تولید محصولات خود را به کاربران بوسیله مردم مختلف در این صنعت نشان بدهید.

Forever 21 در مثال زیرتلاش نمی کند که چیزی برای سگهایتان به شما بفروشد. این شرکت تلاش می کند چیزهایی که برای سگها جذاب و غلاده سگ ( پیشانی بند) را با هم بیاورد.

۵) یکی از منابع مهم کاربران محتویات هستند

امروزه بی شک کاربران بدست آمده از محتویات  یکی از مهم ترین منابع محتویات برای رسانه اجتماعی است. و در اینستاگرام بیشتر از همیشه برند ها بر ugc برای ارتقای تولیدات و خدمات خود نسبت به بقیه تکیه می کنند.

در حقیقت یک گزارش از Social Annex دریافت که برندهایی که در اینستا گرام و فیس بوک هستند ۵۰% از آمار کلیک خود را از طریق  تصاویر برند بدست می آورند. بعضی از تجارت ها مانند GoPro, BarkBox and Adobe تنها با انتشار  ugc در تلاش برای ارتقا محصولات خود هستند.

برندهای دیگری مثل Anthropologie از ugc  به این دلیل که نه تنها متقابلا عمل می کند و کاربران را جذب می کند بلکه محتویات زیبایی را به صورت رایگان ارایه می دهد، استفاده می کنند. فقط به یاد داشته باشید که قبل از اشتراک گذاری سوال کنید

۶) ترویج یک پیام مثبت

به عنوان یک برند شما مجبور به ایجاد ارزش ارتباط مثبت بین مشتریان خود هستید. Social Q2 2016 IndexSprout  دریافت که به احتمال زیاد بیش از ۷۵ % از مردم  رسانه های اجتماعی مثبت را با برند ها به اشتراک می گذارند.

همچنین مفهوم یکسانی باید برای محتویات استراتژی برای اینستاگرام استفاده شود. شما مجبور به ایجاد یک حصار سیاسی بین خود و مخاطبانتان نیستید. اما این همیشه یک ایده خیلی خوب برای ارایه پیام مثبت می باشد.

هنگامی که مخاطبان شما با پیام های برندتان احساس راحتی یا  قدرت  کنند شانس بسیاری خوبی برای  افزایش لایک اینستاگرام و افزایش مشتری خواهید داشت. مثبت بودن در اینستاگرام می تواند برند شما را ارتقا دهد البته اگر بدرستی انجام گیرد.

۷)  یک درس تاریخی و یا بازگشت به عقب

بازگشت به پنج شنبه و جمعه بعضی از محبوب ترین انواع محتوا هستند که در اینستاگرام می بینید. به هر حال شما می توانید آن را قدمی بیشتر با قرار دادن یک درس تاریخ درباره برند با یک فلش بک در قسمتی از محتوا بگذارید.

 برای مثال Cincinnati Reds همواره از تاریخ برای هیجان زده کردن طرفداران استفاده می کند.( به خصوص در دوره فصل خاموش)  برند شما هم دقیقا می تواند از این ایده برای پست های اینستاگرام استفاده کند.

شما مجبور نیستید به مربی یک تیم بیس بال  قدیمی قرن بازگردید ، اما در تاریخ برند خود می توانید منبع زیادی از محتویات برای فالور های خود انعکاس دهید.

چگونه فالور بگیرم

8) کاراکترهای جذاب به عکس های خود اضافه کنید

کاراکترهای خاص چهره های جذابی هستند که همیشه در هر عرصه و حوزه ای جواب می دهند. اگر نگاهی به برنامه های تلوزیونی هم بیندازید احتمالا چند کاراکتر جذاب باعث به یاد ماندن آن ها شده است.

این کاراکتر خاص می تواند یک عروسک یا یک نقاشی که با دست و با کمک نرم افزارهای ویرایش عکس به آن اضافه شده است باشد. مهم ترین نکته ارتباط برقرار کردن مخاطبین شما با آن می باشد.

برای مثال هدی رستمی، یک بلاگر مشهور اینستاگرامی که به سراسر جهان سفر کرده است همواره در استوری و عکس های خود یک آدمک به عنوان نشان دهنده خود، با قلم اینستاگرام می کشد. کشیدن این آدمک با ژست هاو حالت های مختلف جذابیت زیادی به آن اضافه می کند.

حتی محبوبیت این آدمک نقاشی شده تا حدی زیاد شده است که در کتاب ها و دفترچه های سفر فروشی خود، به عنوان امضای شخصی خود آن را می کشد.

برای مطالعه ادامه ایده های خلاقانه برای پست اینستاگرام، می توانید به لینک ۱9 ایده خلاقانه برای پست های اینستاگرام (۲) مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .