۷ نکته مهم و تاثیرگذار برای افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام هدف امروز کسب و کارهای مختلف است. تا دیروز مردم برای تبلیغ کار خود به دنبال بیلبورد و آگهی های تبلیغاتی بودند اما امروزه چیزی که می خواهند و برای آن تلاش می کنند افزایش فالوور اینستاگرام است.

در واقع دنیای ما آدم ها خیلی متفاوت شده است. استفاده از فضای مجازی بر روی کاناپه خانه و یا صندلی محل کار و رسیدن از یک صفحه موبایل به دورترین نقاط دنیا موضوعی است که تقریبا همه را درگیر خودش کرده است.

افزایش فالوور اینستاگرام

صرف نظر از سرگرمی ها و تنوع فعالیت هایی که در این شبکه های مجازی انجام می شود و بخصوص مادر همه این شبکه ها یعنی اینستاگرام در دل خود جای داده است، اهداف و برنامه های کاری و روش های فروش و بازاریابی و غیره نیز به این سمت و سو در حال حرکت است و حتی افرادی به شهرت و محبوبیت در دنیا دست یافته اند که نه تولیدی دارند، نه فعالیت خاصی انجام می دهند و نه حتی هنرپیشه و هنرمند بزرگی هستند و تنها با ساخت یک کلیپ در روز به عنوان اینفلوئنسر شناخته شده اند و درآمد های میلیونی دارند.

بیشتر بخوانید: چقدر افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام اهمیت دارد؟ آیا ربات اینستاگرام به ما کمک می کند؟

اینستاگرام به نفع شما، یا علیه شما؟

آنچه که اهمیت دارد این است که از این فضا بتوان به نفع خودمان استفاده کرد. این کار هم یک پیش نیاز مهم دارد که به نام افزایش فالوور شناخته می شود. هر چه پیج اینستاگرام در جذب فالوور و افزایش فالوور پیج اینستاگرام موفق تر باشد ارزشمند تر است.

تفاوتی ندارد کسب و کار آن چیست و یا هنر و توانایی های او چه خواهند بود ، مهم این است که کاربران اینستاگرام او را دوست داشته باشند و پیج او را فالوو کنند و به عنوان فالوور اینستاگرام او به پست ها و نوشته ها و علایق او توجه کنند.

افزایش فالوور با استفاده از ربات اینستاگرام، بصورت طبیعی ، با استفاده از تبلیغات اینستاگرام و یا حتی با خرید فالوور اینستاگرام و انواع دیگر راه های شناخته شده و شناخته نشده ممکن است اما شاید ساده ترین راه برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام باشد که باعث افزایش فالوور واقعی و افزایش فالوور هدفمند برای پیج اینستاگرام می شود.

چه از ربات اینستا و چه از هر ابزار دیگری استفاده می کنید برای افزایش فالوور و حفظ فالوور اینستاگرام باید از تکنیک ها و روش هایی استفاده کنید که میزان فالوور اینستاگرام بالاتر برود و یا ماندگاری فالووراینستاگرام را تضمین کند.

پیش نیاز پیج تان را داشته باشید

پیش از اینکه برای افزایش فالوور اقدام کنید باید زیر ساخت های محکمی برای پیج خود داشته باشید. تا بتوانید نتیجه مطلوبی از تلاش هایتان بگیرید. این زیر ساخت ها چه چیزی هستند؟

1- تعداد فالوور بالا

تعداد فالوور بالا می تواند نقش بزرگی در جذب اعتماد فالوورهای شما داشته باشد. زمانی که افراد مختلف به پیج شما سر می زنند، اگر تعداد فالوور بالاتری داشته باشید احتمال فالو کردن تان افزایش پیدا می کند. برای این کار می توانید از خرید فالوور فعال استفاده کنید.

فالوجت به عنوان معتبرترین سایت خرید فالوور، در این زمینه می تواند به شما کمک کند.

2- قالب مخصوص خود را داشته باشید

در هم ریختگی پست ها، عکس هایی که هماهنگی با هم ندارند، پیجی که نامنظم و شلوغ پلوغ است و خیلی چیزهای دیگر به فالووهای شما این پیام را می دهد که شما در کارتان حرفه ای نیستید. هر جای کار که هستید مهم نیست. دست بکشید و برای منظم تر کردن پیج تان دست به کار شوید.

برای ایده گرفتن و طراحی یک قالب خوب شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کنیم: 12 طرح بندی layout برای اینستاگرام به همراه مثال تصویری

3- اعتمادهایی که به شما شده است را بزرگ کنید

برای اینکه بتوانید اعتماد افراد جدید را به خود جلب کنید و بازدید افراد جدید به افزایش فالوور شما و فروش شما در اینستاگرام منجر شود باید نشان دهید که قبلا کسانی به شما اعتماد کرده اند و رضایت داشته اند.

4- گذاشتن مطالب بی ربط در پست اکیدا ممنوع

به هیچ عنوان در پست های اینستاگرام خود مطالب بی ربط منتشر نکنید. همه چیز باید کاملا در راستای هدف پیج باشد. اگر چه در استوری اینستاگرام آزادی عمل بیشتری دارید اما پیشنهاد می شود این نکته را تا حد امکان در استوری نیز رعایت کنید.

البته می توانید در استوری اینستاگرام برای ایجاد تنوع از جملات انگیزشی و گاهی نظرسنجی ها و مسابقاتی برای سرگرمی بگذارید. اما تلاش کنید این کار نباید به هیچ عنوان باعث آزار و اذیت فالوورهای شما شود.

برای افزایش فالوور واقعی، زیر مهم ترین این اقدامات را با هم مرور خواهیم کرد:

۱- در ارسال عکس خلاقیت داشته باشید

بهترین ربات اینستاگرام

کسی مشتاق خوراکی های ما نیست و یا دنبال این نمی گردد که هر روز چهره ما را در اینستاگرام از زوایای مختلف تماشا کند، حتی اینکه شما امروز با ریش جدید یا لباس جدید بیرو ن رفته اید نیز برای خیلی از کاربران اینستاگرام جذابیت ندارد. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مبتنی بر عکس است و اصالت خود را از عکس گرفته است.

عمده کاربران اینستاگرام اگر نگوییم همه آنها هر روز در اینستاگرام پرسه می زنند تا موضوعات جدید را مشاهده کنند. اگر عکس ها با موضوعاتی را انتخاب کنید که کمتر دیده شده اند و یا به عکس ها با موضوعاتی که دغدغه افراد است، تازگی دارد و چالش بر انگیز است روی بیاورید شک نداشته باشید که هزاران کاربر دیگر اینستاگرام را ترغیب می کنید تا پیج شما را باز کنند.
اما این تمام ماجرا نیست برای ارسال عکس هم بهتر است کیفیت ، چهارچوب و زاویه های مناسب انتخاب کنید تا بیشتر به فالوور اینستاگرام حق انتخاب دهید.

۲- از ویدئو برای افزایش فالوورغافل نشوید

ربات اینستاگرام

این روزها تمامی الگوریتم های شبکه های اجتماعی و حتی گوگل ارزش بیشتری برای ویدئو ها قائل هستند و توجه بیشتری به آنها نشان می دهند. ضمن اینکه ویدئو باعث تنوع در پیج شما می شود و از یکنواختی ارسال عکس پیج شما را خارج می کند.

ویدئو به خودی خود بیشتر باعث جذب فالوور می شود. عموما فالوور اینستاگرام وقتی کلیپی ببیند دوست دارد نگاهی کوتاه حتی به ان بیاندازد و این می تواند باعث افزایش فالوور اینستاگرام شود. حتی اگر این افراد شما را فالو نکنند باعث افزایش اعتبار پیج شما با بالا رفتن ویو و پروموشن پیج شما می شوند.

بد نیست از امکانات جدیدی که اینستاگرام از خود نشان داده است نیز استفاده کنید. IGTV که به عنوان تلوزیون اینستاگرام نیز شناخته می شود به شما امکان اشتراک گذاری فیلم های بلند تر ( تا یک ساعت) را می دهد.

۳- استفاده منطقی از هشتگ

هشتگ

بسیاری از سایت ها به شما پیشنهاد می کنند که از هشتگ برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید. استفاده از هشتگ برای جذب فالوور یک تکنیک فوق العاده است و در واقع باعث می شود که مسیر جستجوی پیج شما مشخص شود. اگر چه می توانید در هر پست اینستاگرام 30 هشتگ استفاده کنید اما نباید در استفاده از هشتگ زیاده روی کنید. هر پست نهایتا چند عدد هشتگ نیاز دارید. تعداد هشتگ های پیشنهادی برای هر پست، بین 8 تا 10 عدد می باشد. این باعث می شود که پست شما بهتر طبقه بندی شود و شانس جذب فالوور هدفمند بیشتری داشته باشد.

هم چنین توصیه می شود از به کار بردن هشتگ های کاملا یکسان در پست های خود بپرهیزید. زیرا این کار باعث شادوبن شما می گردد. تا حد امکان تلاش کنید هشتگ هایی مناسب پست خود به کار ببرید.

۴- تعامل با پیج های مشابه

اگر در زمینه کار خود رقیبا ندارید که هیچ، اما اگر افراد زیادی در زمینه کار و پیج شما فعالیت دارند بهتر است زمانی را در روز اختصاص دهید تا به این پیج ها سر بزنید و با خودشان و فالوور اینستاگرام آنها تعامل برقرار کنید. کافی است پست ها و کامنت های آنها را لایک کنید و حتی در مورد برخی از کامنت های اینستاگرام آنها ارائه نظر کنید. این باعث جلب توجه شما می شود و شانس یافتن فالوور اینستاگرام را برای شما افزایش می دهد.
البته به دلیل زمان بر بودن این کار به شما پیشنهاد می کنم که این کار را با استفاده از یک ربات افزایش فالوور اینستاگرام انجام دهید.

۵- برگزاری رقابت و کمپین

هیچگاه این استراتژی را دست کم نگیرید. رقابت برگزار کردن و یا ایجاد کمپین کار اصلا سختی نیست. اگر در جذب فالوور تا اندازه ای موفق شده اید و فالوور واقعی اینستاگرام دارید کافی است موضوعی را مطرح کنید، مثلا از فالوور اینستاگرام خودتان بخواهید که با محصولات شما عکس بگیرند و برای شما دایرکت کنند، شما هم بهترین پست ها را در پیج به اشتراک بگذارید و نهایتا بهترین فرد را انتخاب معرفی و یا جایزه ای به او بدهید.

افزایش تعامل بی نظیر در این روش و مشارکت فالوور اینستاگرام در پیج روشی بسیار عالی برای جذب فالوور بیشتر و افزایش فالوور زیاد اینستاگرام است.

۶- پیج اینستاگرام خود را تبلیغ کنید

تبلیغ پیج اینستاگرام هزینه زیادی نیاز دارد بخصوص اگر این کار توسط اینفلوئنسرها انجام شود. اگر این میزان هزینه و یا پول ندارید مشکلی ندارد، نباید نا امید شوید، می توانید از سایر شبکه های اجتماعی استفاده کنید. اول پیج اینستاگرام خود را به شبکه های اجتماعی دیگر خود پیوند دهید تا فالوور شبکه های اجتماعی دیگر خود را به پیج اینستاگرام خود دعوت کنید،

اینفلوئنسر مارکتینگ

روش دوم این است که در هر گروه و یا شبکه اجتماعی که عضو هستید از آنها بخواهید که پیج شما را بازدید کنند . روش سوم این است که از دوستان خود بخواهید تبلیغ پیج شما را انجام دهند. در مقابل این کار می توانید یک تخفیف یا یک هدیه برای آن ها در نظر بگیرید تا برای تبلیغ پیج شما ترغیب شوند. یا حتی می توانید از سایت خودتان استفاده کنید. شاید تاثیر تبلیغات پیج اینستاگرام با این روش ها تاثیر روش های هزینه ای را نداشته باشد اما باور کنید روش بسیار خوبی برای افزایش فالوور اینستاگرام است و تاثیر زیادی دارد.

۷- لایک کردن پست دیگران

شما به عنوان یک پیج تجاری اینستاگرام و یا یک پیج با فالوور زیاد اینستاگرام اگر در زمان های بیکاری خود وقت صرف کنید و پست فالوور های خود را لایک کنید نه تنها باعث وفاداری فالوور اینستاگرام می شوید بلکه فالوور های او را هم برای فالو کردن خودتان ترغیب می کنید.

حتی می توانید به سایر پیج های مرتبط و غیر مرتبط سر بزنید و تنها با یک لایک ساده وجود خودتان را نشان دهید. وقتی پیج یک فرد دیگر را فالو و لایک کنید و به عنوان یک پیج معتبر این کار انجام شود او به احتمال زیاد شما را فالو و دنبال خواهد کرد و این کم کم می تواند در افزایش فالوور خود را نشان دهد. البته باز هم بهتر است این کار توسط ربات اینستاگرام انجام شود تا زمان زیادی از شما گرفته نشود.

این هفت روش در جذب فالوور اینستاگرام و بالا بردن تعداد فالوور اینستاگرام فوق العاده موثر هستند. تردید نداشته باشید که اگر این فعالیت ها را با استفاده از ربات اینستاگرام و یا حتی خودتان اگر زمان کافی داشته باشید ، انجام دهید در جذب فالوور بسیار موفق خواهید بود.

نکات مهم دیگر در افزایش فالوور فعال اینستاگرام

اما به غیر از این روش ها برخی فعالیت های دیگر نیز در جذب و افزایش فالوور اینستا و بالا بردن رتبه اینستاگرام موثر هستند که برخی از آنها عبارتند از:

 •  استفاده از هشتگ های ترند شده: این هشتگ ها را می توانید از آنالیز پیج رقیبان به دست بیاورید. هم چنین زمانی که یک هشتگ را سرچ می کنید هشتگ های مشابه با آن توسط خود اینستاگرام به شما توصیه می شود.
 • انتشار پست در زمان هایی که زمان بیکاری مردم است و امکان سر زدن به اینستاگرام بیشتر است. مانند اواخر شب و یا ظهرها. برای به دست آوردن بهترین زمان پست گذاری در اینستاگرام به Insight پروفایل خود مراجعه کنید.
 • تکمیل بیو اینستاگرام به شکلی ترغیب کننده و حرفه ای: برای این کار می توانید از پیج های مشهور و موفق ایده بگیرید. از هشتگ ها در بیو استفاده کنید. خلاصه ای از محتوای پیج و زمینه فعالیت تان بنویسید. هم چنین نوشتن اطلاعات درباره مراجعه حضوری، شماره تماس و اکانت شما در سایر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام می تواند مفید باشد.
 • استفاده از سوال و نظرخواهی در زیر پست ها: سوال و نظر سنجی ها در پست باعث افزایش تعامل کاربران می شود. این کار می تواند پیج شما را به اکسپلور اینستا ببرد و افزایش فالوور را به شما هدیه دهد.
 • ارسال پست در روز های تعطیل نیز می تواند بسیار مهم باشد. زیرا در این روزها مردم بیشتر در اینستاگرام حضور دارند و وقت بیشتری برای تعامل با پیج. و تعامل بیشتر هم برابر است با رفتن پست شما به اکسپلور
 • انتخاب پست هایی که هیجان انگیز باشند و با احساسات سر و کار داشته باشند. این کار نیز می تواند مخاطبین شما را به فعالیت بیشتر در پیج تحریک کند.
 • استفاده از کپشن اینستاگرام و ارائه توضیحاتی کوتاه برای هر پست. توضیحاتی که به عنوان کپشن در هر پست می نویسید می تواند نقش مهمی در جذب فالوور داشته باشد. مدل های مختلف کپشن نویسی را در پست های خود استفاده کنید و ببینید از کدام مدل کپشن نویسی نتیجه بهتری می گیرید.
 • ارسال حداقل چند پست در هفته: این کار به فالوورهای شما احساس اعتماد بیش تری می دهد. هم چنین وقتی بیشتر جلوی چشم شان باشید برای خرید بیشتر تحریک خواهند شد.
 • استفاده از موقعیت جغرافیایی و برچسب و تگ مکان: خیلی از افراد برای خرید کردن به دنبال کسانی هستند که در موقعیت مکانی نزدیک خود هستند. پس با درج کردن موقعیت مکانی خود در پست ها آن ها را از دست ندهید.
 • ارسال پست زمان بندی شده در زمان های دقیق با استفاده از ربات اینستاگرام
 • گاها ارسال پست های بامزه و خنده دار در جدی ترین تم های موضوعی
 • عدم استفاده از پست های تکراری و خسته کننده
 • و بسیاری از موارد دیگر

شما چه راه دیگری برای افزایش فالوور سراغ دارید که ما نگفته ایم؟ تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

ما در تیم فالوجت اقدام به طراحی و برنامه نویسی ربات اینستاگرام بسیار حرفه ای کرده ایم که اغلب فعالیت های بالا را برای شما بصورت دقیق و بدون ایجاد حس ربات بودن و کاملا از طرف شما انجام خواهد داد. تنها کافی است به ربات بگویید چه می خواهید تا ربات تمامی فعالیت های جذب فالوور ، افزایش فالوور، تعامل با فالوور و غیره را به جای شما انجام دهد و اصلا نیازی به صرف زمان از طرف شما نباشد. کافی است تست رایگان رایگان فالوجت را انجام دهید و به این اطمینان برسید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .