بهترین روش افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟ (آپدیت سال 2021)

بلا شک اینستاگرام در دوره امروزی پرچم دار شبکه های اجتماعی است که با وجود فیلترینگ تلگرام بر میزان محبوبیت اینستاگرام افزوده شده است. از نظر بازاریابی هر کجا که تعداد افراد زیادی وجود داشته باشد برای تبلیغات مناسب تر است. به همین دلیل اینستاگرام یکی از گزینه های مناسب برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد.

جذب و افزایش فالوور اینستاگرام به عنوان یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد و دیده شدن در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

بسیاری از وب سایت های اینترنتی نیز از این ویژگی پیج های اینستاگرام استفاده می کنند و با ترفند های مختلف برای فروش فالوور اینستاگرام به آنها خدمات رسانی می کنند.

ساخت ربات اینستاگرام

امروزه پیج های زیادی در اینستاگرام وجود دارند که با استفاده از ترفند های مختلف و یا راهکارهای این نوع سایت ها توانسته اند افزایش فالوور زیاد اینستاگرام داشته باشند.

بسیاری از کسب و کارهای مشهور اینستاگرام هم با خرید فالوور اینستاگرام در ابتدا کار خود را شروع کرده اند و امروزه با تعداد زیاد مخاطب فعال و واقعی در اینستاگرام خود توانسته اند سود و کسب درآمد زیادی از اینستاگرام داشته باشند.

افزایش فالوور اینستاگرام

این یک واقعیت است که بسیاری از فالوور های اینستاگرام تنها با مشاهده تعداد فالوور یک پیج آن پیچ را فالو می کنند و درست یا غلط  داشتن تعداد فالوور زیاد به عنوان یک هویت برای یک پیج اینستاگرام شناخته می شود و اگر اثبات شود که فالوور واقعی این پیج زیاد است بسیاری از برند ها و کسب و کارها تبلیغات خود را به این نوع پیج ها ارائه می دهند.

افزایش زیاد فالوور اینستاگرام از راه های زیادی امکان پذیر است که عمده ترین و شاید بهتر است بگوییم شناخته شده ترین این راه ها عبارتند از:

 1. جذب فالوور بصورت فعالیت زیاد و مستمر در اینستاگرام
 2. جذب فالوور با استفاده از تبلیغ پیج در سایر صفحات اینستاگرام و یا شبکه های اجتماعی دیگر
 3. جذب فالوور با استفاده از نرم افزارهای مختلف
 4. خرید فالوور اینستاگرام از سایت های مختلف
 5. استفاده از ربات اینستاگرام

تردیدی نیست که برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام ، هر کدام از ما ابتدا چالشی را داریم تحت عنوان اینکه بهترین راه افزایش فالوور اینستاگرام کدام است؟ این موضوع با بالا رفتن گزینه های افزایش فالوور اینستا پیچیده تر می شود.

بصورت کلی و بر اساس تجربه می توان گفت بهترین روش افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام است. هر چند این روش نسبت به برخی از روش ها ممکن است مزیت های کمتری داشته باشد اما در هر صورت این روش در مجموع بهترین روش است. چرا؟ در ادامه توضیح خواهیم داد.

ربات اینستاگرام

بهترین ربات اینستاگرام

در واقع ربات یک نوع نرم افزار یا اتوماسیون و یا برنامه هوشمند است که به عنوان ربات همه کاره اینستاگرام شناخته می شود. ربات بصورت پیش فرض با اطلاعات و داده هایی که در اختیار می گیرد، فعالیت می کند. این ربات بر روی یک اکانت اینستاگرام قرار می گیرد و تمامی مدیریت پیج اینستاگرام را در دست می گیرد.

با این توضیحات می توان گفت ربات اینستاگرام تمامی فعالیت های یک پیج را که نیاز به مدیریت دارد، انجام می دهد. موضوعاتی مانند فالو و آنفالو کردن، لایک کردن، پست گذاشتن ، کامنت نویسی و غیره تماما می تواند توسط ربات انجام شود.

بصورت کلی یک ربات اینستاگرام فعالیت های زیر را انجام می دهد:

 • جذب فالوور بر اساس منظقه جغرافیایی دلخواه
 • افزایش فالوور با در نظر گرفتن پست ها، اکانت ها و پیج های مرجع و هشتگ ها
 • تعامل با فالوورهای مختلف پیج های تعریف شده در ربات
 • ردیابی و شناخت افراد علاقمند به موضوعات پیج شما و جذب آنها با ارسال دایرکت، پست و یا کامنت و لایک
 • در صورت نیاز ارسال پست بر اساس بازه های زمانی تعریف شده
 • در صورت تعریف و ارائه دسترسی امکان ارسال دایرکت های تبلیغاتی
 • ارائه آمارها و گزارشات دقیق و لحظه ای از پست ها و فعالیت های شما و فالوور پیج اینستاگرام شما
 • فالو کردن و آنفالو کردن بسیاری از کاربران اینستاگارم که به نوعی با شما مرتبط هستند.
 • امکان ایجاد فرصت برای دانلود فیلم ها و عکس های مختلف

بیشتر بخوانید: خدمات ربات اینستاگرام چیست؟

البته یک ربات اینستاگرام بسته به نوع نرم افزار و سروری که در اختیار دارد می تواند گزینه های زیادتری هم داشته باشد و یا برخی از فعالیت ها را انجام ندهد.

چرا ربات اینستاگرام بهترین راه است؟

بهترین ربات اینستاگرام

تردیدی نیست که استفاده از روش فعالیت مستمر در اینستاگرام و یا استفاده از تبلیغات در سایر پیج ها می تواند به خوبی کار افزایش فالوور پیج ما را انجام دهد. اما اینکه گفته می شود ربات اینستا بهترین است به چه دلیل است؟

برای بالا بردن فالوور اینستاگرام از طریق فعالیت مداوم در اینستاگرام هم به زمان زیادی نیاز دارید و هم به محتوای بسیار با کیفیت. در نهایت هم اول اینکه دسترسی به مخاطب هدف را نمی توانید به راحتی مدیریت کنید و دوم اینکه زمان بسیار زیادی برای جذب فالوور نیاز خواهید داشت.

استفاده از تبلیغات هم با اینکه فالوور واقعی اینستاگرام برای ما به همراه دارد اما روش زود بازده نمی تواند باشد و به زمان زیادی نیاز دارد. ضمن اینکه هزینه بسیار بالایی برای تبلیغات در گوگل و یا سایر پیج ها باید پرداخت شود.

در روش تبلیغات احتمال فالو شدن توسط فالوور غیر واقعی و یا سایر ربات ها زیاد است و ایجاد تعامل با مخاطبین کاری بسیار سخت و طاقت فرسا است.

خرید فالوور اینستاگرام هر چند بسیار زود بازده است اما تردیدی نیست که عمدتا فالوور خریداری شده غیر فعال هستند یعنی از اکانت هایی تشکیل شده اند که معمولا فعالیتی ندارند. در این روش که روشی بسیار ارزان قیمت هم محسوب می شود شما می توانید در چند روز تعداد زیادی فالوور داشته باشید اما این فالوور ها هیچ نوع تعاملی با پیج شما ندارند و باعث افزایش و ارتقا پیج اینستاگرام نمی شوند.

البته خرید فالوور ممکن است به لحاظ روانی تاثیر گذار باشد و عده ای را به عنوان فالوور جدید اینستاگرام که فالوور واقعی هم باشند جذب کند اما بصورت کلی نباید انتظار بالا رفتن رتبه پیج اینستاگرام را با این نوع فالوور ها داشت.

اما ربات اینستاگرام با انجام تمامی فعالیت های مورد نظر برای جذب فالوور و افزایش تعداد فالوور اینستاگرام و هدف گذاری روی اکانت های فعال و واقعی اینستاگرام و شناخت و تعامل با حتی نوع فالوور ها و مسدود سازی ارسال پیام های نا مناسب و یا ارسال پیام های سایر ربات ها و ایجاد یک روش تعامل بر انگیز با فالوور ها هر روز با سرعت زیاد تعداد زیادی فالوور جذب صفحه اینستاگرام شما خواهد کرد که هم ربات نیستند، هم واقعی هستند و هم اینکه به راحتی با خود فالوور بیشتری را برای پیج شما به همراه خواهند داشت.

هزینه استفاده از ربات اینستاگرام بسیار مقرون به صرفه است و در صورتیکه ربات هوشمند و دقیق نوشته شده باشد هیچ نوع ریسک و خطری برای پیج به همراه ندارد. 

حتی بسیاری از بزرگ ترین پیج های اینستاگرام که دست افراد مشهور هم هست برای انجام برخی از فعالیت ها و مدیریت پیج اینستاگرام خود از ربات هوشمند و همه کاره اینستاگرام هنوز هم استفاده می کنند.

ربات اینستاگرام فالوجت

شرکت فالوجت بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات جذب فالوور و افزایش فالوور پیج اینستاگرام در ایران می باشد که با هدف بالاترین کسب رضایت مشتریان نوشته شده و نوعی ربات با سرور اختصاصی و بسیار قدرتمند با توان جذب بالای فالوور با امن ترین حالت می باشد. برای اطمینان می توانید تست سه روزه رایگان ما را داشته باشید.

مزایای استفاده از ربات اینستاگرام

1- بهترین ابزار برای تعامل با کاربران.

ربات های اینستاگرامی با تعاملی که ایجاد می کنند افراد را جذب پیج می کنند. شما با فعال کردن ربات با اکانت خود، عملیات لایک کردن، فالو کردن، دایرکت فرستادن به صورت اتومات را به ربات می سپارید.

2- برنامه ریزی دقیق برای کاری که مدنظر دارید.

با برنامه ریزی دقیق، ربات کاری را که می خواهید انجام می دهد. به طور مثال لایک کردن پست ها با هشتگ های خاص، فالو کردن فالوور های یک پیج ویژه، لایک کردن عکس هایی با تگ های لوکیشن های محلی و… همین مثال های ذکر شده باعث جذب افراد زیادی به پیج می شود.

راه های افزایش فالوور واقعی:

برای جذب فالوور به روش ارگانیک، علاوه بر این که باید صبر زیاد داشته باشید یک سری شرایطی را هم باید رعایت کنید تا مخاطبان جذب شوند. این شرایط عبارتند از:

مراحل جذب کاربر واقعی:

 • جذاب کردن پروفایل:

قبل از هرچیز باید بدانید که اینستاگرام فروشگاه و ویترین مجازی برند شماست. پس با انتشار تصاویر جذاب و خلاقانه می توانید در نگاه اول مخاطب را جذب کنید. برخی از پیج ها هستند که فقط به خاطر جذابیت بالا، تعداد فالوورهای بالایی هم دارند.

 • استفاده نمودن از هشتگ ها:

هشتگ ها نقش بسیار چشمگیری در دیده شدن پست ها دارند. استفاده از هشتگ ها به صورت صحیح باعث رونق و رشد کسب و کار می شوند.

پس تلاش کنید تا لیستی از هشتگ های داغ و پر طرفدار در حوزه تخصصی خود تهیه کنید.

 • با پیج های همکار تعامل کنید:

یکی از مفیدترین روش هایی که در فعالیت های اینستاگرامی می توان انجام داد تعامل با پیج های همکار است. پس با فالو کردن پیج همکار و پیگیری فعالیت آن ها، تبادل را آغاز کنید.

 • مسابقه برگزار کنید:

یکی از بهترین و موثرترین روش های افزایش فالوور، برگزاری مسابقات است.­ سعی کنید در برگزاری مسابقات خلاقیت به خرج دهید و با اهدای جوایز ارزشمند افراد را ترغیب به مشارکت کنید.

 • از وب سایت برای افزایش فالورر استفاده کنید.

اگر وب سایت دارید می توانید با ایده های خارق العاده افراد را دعوت به پیج اینستاگرامی خود کنید. قرار دادن بنرهای اینستاگرامی زیر تمام پست ها یکی از شانس های جذب فالوور است.

 • کاربران را تحلیل کنید.

همیشه تحلیل رفتار کاربران باعث بهبود روند کاری می شود. به این دلیل که با بررسی رفتار کاربران متوجه خواهید شد که به چه چیزهایی علاقمند و از چه چیزهایی بیزار هستند. اینستاگرام ابزاری به نام Insight در اختیار پروفایل تجاری قرار می دهد که قدرت تحلیل را بالا می برد.

سخن آخر

همانطور که می دانید دارایی هر کسب و کار مشتریان است. پس کسب و کار در اینستاگرام به تعداد فالوورها بستگی دارد. بنابراین برای شروع فعالیت تجاری در اینستاگرام حتما باید به فکر افزایش فالوور باشید. ما در این مقاله تلاش کردیم تا روش های افزایش فالوور به صورت طبیعی و ربات را توضیح دهیم. پس بهتر است بدانید که برای شروع کار می توانید فالوورهای ایرانی بخرید و از این ویژگی به منظور جذب فالوورهای بیشتر استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .