چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم: بین ۰ تا ۱۰ هزار فالوور- قسمت اول (آپدیت سال 2021)

زمانی که شما کسب و کار خود را به صورت آنلاین آغاز می کنید، قطعا دوست دارید تا از طریق اینستاگرام هم فروش خود را افزایش بدهید، اما این امر محقق نمی شود مگر با افزایش فالوور به صورت واقعی.

دنیای شگفت انگیز اینستاگرام هر شخصی را تشویق می کند تا وارد آن شده و از مزایای آن بهره ببرد؛ اما هر کاری برای موفقیت نیاز به تلاش و صبر دارد. اما چگونه می توان در اینستاگرام فالوور به دست آورد؟ این سوالی است که قصد داریم تا در این مقاله پاسخگوی آن باشیم. پس با فالوجت همراه باشید.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

حقیقت امر در اینستاگرام این است که افزایش فالوور کار دشواری است و صبر زیادی را طلب می کند؛ به خصوص رسیدن به ۱۰۰۰۰ هزار فالوور اینستاگرام از همه مشکل تر است. چرا؟ خیلی ساده است.

زیرا هنوز هیچ کس نمی داند شما چه کسی هستید. چه خدمت و یا محصولی را برای عرضه دارید و یا دلیل محبوبیت در اینستاگرام شما چیست. شما هنوز خودتان را به عنوان یک برند موفق و تاثیر گذار در اینستاگرام معرفی نکرده اید. بنابراین نیاز است برای افزایش فالوور، ابتدا نوع خدمت خود را برای مخاطب روشن سازی کنید؛ چرا که بعد از سپری شدن یک مدت زمان اگر توسط کاربر آنفالو شوید، می تواند برای شما بسیار گران تمام شود. پس لازم است که از همان آغازین مراحل شروع کار، مسیر را برای بازدید کننده روشن کنید.

همین باعث می شود تا افزایش فالوور در زمان ایجاد اعتماد در اینستاگرام کار دشوارتری تا جذب فالوور بعد از ایجاد اعتماد در اینستا باشد.

ما در این مطلب قصد داریم تا راهنمای افزایش فالوور اینستاگرام را با تکنیک ها 2021 به شما ارائه کنیم تا بتوانید در مدت شش ماه فالوور اینستاگرام خود را به ۱۰٫۰۰۰ نفر برسانید.

افزایش فالوور اینستاگرام

چطور به فالوور بیشتر در اینستاگرام برسیم؟

اینستاگرام از آغازین مراحل ظهورش در بین شبکه های اجتماعی، توانست از سایر رقبای خود پیشی بگیرد و تبدیل به یک ابزار جدی برای بازاریابی، فروش، شبکه سازی و افزایش مخاطب برای پیج های شخصی و برندها شود. این اپلیکیشن یکی از محبوب ترین رسانه های اجتماعی روی کره زمین است، که بیش از 200 میلیون عضو فعال ماهانه 60 میلیون تصویر و 1.6 میلیارد لایک در روز را به اختیار خود در آورده است.

یکی از ویژگی های خوب اینستاگرام این است که اگر مسیر درست را در پیش بگیری به سرعت پیشرفت خواهی کرد. یک فرمول بسیار ساده برای افزایش فالوور در اینستاگرام وجود دارد که کمک می کند تا با سرعت زیاد مخطابان و دنبال کنندگان خود را افزایش داده و نرخ کسب و کار خود را به حدی فراتر از نرمال و حتی تصورات خود برسانید.

در ادامه ما برخی از گام های افزایش فالوور را برای شما بیان کرده و در مقالات چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم: بین ۰ تا ۱۰ هزار فالوور- بخش دوم و بخش سوم به بررسی دیگر روش ها می پردازیم:

1- به گروه های تعامل (engagement groups ) در اینستاگرام بپیوندید.

آیا تازه شروع به آموختن نحوه افزایش فالوور در اینستاگرام کرده اید؟ این تکنیک یکی از بهترین راه ها برای بالا بردن فالوور در اینستاگرام است.

چگونه؟ افراد تازه کار در دنیای اینستاگرام به برخی از گروه های تعامل می پیوندند و این گروه ها به افزایش فالوور آنها کمک زیادی می کنند.

در واقع اینکه چرا برخی از تازه کارها زود موفق به جذب فالوور اینستاگرام می شوند به دلیل این نیست که آن ها متفاوتند. بلکه آنها به گروه های تعامل پیوسته اند.

افزایش فالوور اینستاگرام

واقعیت این است که وقتی شما به گروه های تعامل بزرگ اینستاگرام بپیوندید، اکانت اینستاگرام شما در معرض دید افراد بسیار بیشتری قرار می گیرد. بخصوص اگر در این گروه ها به تبادل نظر و کامنت گذاری و یا اشتراک گذاشتن مطالب مختلف بپردازید.

بسته به موضوع فعالیت و یا علایق خود و به منظور افزایش بیشتر فالوور اینستاگرام خود می توانید در گروه های تعامل با موضوعات متفاوت و یا مرتبط عضو شوید مثلا در پیج های تعاملی اینستاگرام در مورد زیبایی، سفر، مد و غیره عضو شوید.

در این گروه ها شما می توانید اقدام به گرفتن فالوور و یا گرفتن لایک از افرادی با علاقمندی های مشترک با خودتان بکنید. تکنیک دیگر برای بالا بردن فالوور اینستاگرام در این گروه ها این است که به منظور جلب توجه بیشتر در اینستاگرام باید فالوور پیج اینستاگرام تعاملی که با آنها اشتراکاتی دارید را فالو کنید و یا کامنت ها و نظرات آن ها را لایک کنید.

من دوستانی دارم که تنها در عرض چند هفته موفق شده اند که افزایش فالوور جدید به بیش از ۲۰۰۰ فالوور جدید را تنها با این استراتژی تجربه کنند.

اگر چه ممکن است این روش بالا بردن فالوور اینستاگرام برای فروش فوری محصولات و خدمات خیلی مناسب نباشد اما این می تواند باعث افزایش اعتبار صفحه اینستاگرام شما شود تا افرادی که به صفحه اینستا شما مراجعه می کنند تا ۳۸ فالوور مواجه نشوند. خرید فالوور فیک یکی از روش هایی است که می تواند این امر را محقق سازد.

این استراتژی به عنوان استراتژی کوتاه مدت افزایش فالوور اینستاگرام شناخته می شود هرچند به عنوان استراتژی بلند مدت افزایش فالوور اینستا نیز می تواند بسیار موفق باشد.

2- پست دیگران را بازنشر دهید.

وقتی برای اولین بار فروشگاه اینستاگرام خودم را می ساختم عمدتا استراتژی پست گذاری اینستاگرام من حول بازنشر کردن پستت دیگران می چرخید.

به یاد داشته باشید که تنها راه اینکه فلگ یا جریمه نشوید این است که به پست اصلی لینک دهی کنید. در آپدیت جدید اینستاگرام سیاستی دیده شده است که شما می توانید پست دیگران را به اشتراک بگذارید و یا بازنشر کنید اما قبل از آن نیاز به کسب اجازه (permission ) از صاحب پست دارید.

وقتی برای اولین بار شروع کردم کار من گرفتن اسکرین شات و گذاشتن آن به عنوان پست در اینستاگرام خودم بود. چیزی که واقعا به رشد صفحه اینستاگرام من و افزایش فالوور من با این استراتژی کمک کرد اپلیکیشن Repost بود. این نرم افزار به من کمک می کرد تا اقدام به بازنشر ویدئو دیگران در اینستاگرام بکنم.

یکی از بزرگترین دستاوردهای من در این روش افزایش فالوور این بود که روزی پست ویدئویی را منتشر کردم که ۵۲٫۸۶۲ هزار ویو یا بازدید داشت ، یک افزایش ویو یا افزایش بازدید اینستاگرام بی سابقه برای من که تا آن روز حتی ۱۰٫۰۰۰ نفر هم فالوور نداشتم.

جالب تر این که این پست اینستاگرام ۱۲۶۴ کامنت و ۹٫۱۴۷ لایک هم داشت که یک افزایش لایک و افرایش کامنت فوق العاده برای من تازه کار بود.

چرا من به جای پست جدید در اینستاگرام اقدام به بازنشر پست دیگران می کردم؟

به این دلیل که من می دانستم این کار خیلی ساده تر است و در ضمن روش ارزان افزایش فالوور اینستاگرام بود. هر چند پست های من به خوبی پست هایی که دیگران انتشار می دادند نبود اما حداقل در مورد آن صداقت داشتم و آنها را به خودم مرتبط نمی کردم.

چطور انتخاب می کردم که چه چیزی را در اینستاگرام بازنشر دهم؟


به شماره ها نگاه می کردم. شماره ها همه چیز را درباره یک پست به ما می گویند. چند فالوور، چند لایک و یا چند کامنت در خصوص یک پست میزان محبوبیت پست اینستاگرام را تعیین می کند.

استفاده از هشتگ برای افزایش فالوور یک روش فوق العاده است. من واقعا معتاد اینستاگرام هستم و فوق العاده در اینستاگرام فعال هستم.

به همین دلیل من لیستی از هشتگ ها را تهیه کرده بودن و جستجو می کردم. با هشتگ اینستاگرام هر روز پست هایی که بازدید بالایی داشتند را شناسایی می کردم، پست هایی که در پیج های پر طرفدار اینستاگرام گذاشته شده بودند.

سپس با تماشا ویدئو اینستاگرام و مشاهده تعداد ویوها و تعداد لایک ها و عکس العمل هایی که به آنها شده بود تصمیم می گرفتم کدام را بازنشر دهم.

بنابراین اگر تازه به فکر افزایش فالوور اینستاگرام افتاده اید این روش تاثیر گذار افزایش فالوور می تواند به جذب فالوورهای زیاد اینستا به شما کمک زیادی بکند.

3- اکانت اینستاگرام خود را در Buzzfeed ارتقا دهید!

ربات افزایش فالوور

Buzzfeed چیست؟

ابتدا بهتر است برای درک موضوع، یک تعریف کوتاه از Buzzfeed داشته باشیم. Buzzfeed، یک شرکت رسانه ای- خبری است که خود را با عنوان تبلیغات اینترنتی با فناوری نشردهندهٔ محتوا-بنیان اجتماعی تعریف می‌کند. BuzzFeed یکی از پیشروترین شرکت رسانه های دیجیتال در جهان است که از داده ها و نوآوری ها برای دستیابی به صدها میلیون نفر در سطح جهان استفاده می کند.

شبکه عظیم بازفید شامل:

1. BuzzFeed Originals: که مقالات، لیست ها، آزمون ها و فیلم ها را ایجاد می کند.

2. BuzzFeed Media: که شامل مجموعه ای از برندهای سبک زندگی مبتنی بر هویت و بزرگترین شبکه غذایی اجتماعی جهان است.

3. استودیوی BuzzFeed: که محتوای اصلی را از طریق سیستم های پخش ، کابل ، SVOD ، فیلم و دیجیتال تولید می کند.

4. BuzzFeed News: که شامل گزارش کلاس جهانی و روزنامه نگاری تحقیقی است.

همچنین این شرکت شامل BuzzFeed Commerce است که به تولید محصولات و تجارب و همچنین صدور مجوز و سایر مشارکت های استراتژیک می پردازد.

افزایش فالوور

برای بالا بردن فالوور اینستاگرام باید راهی به خیل عظیمی از مخاطبین پیدا کنید و هیچ کس مانند Buzzfeed پست های اینستاگرام را در محتوای خود قرار نمی دهد.

یکی از اعضا Buzzfeed مقاله ای در مورد اینکه چطور توانست اقدام به ارتقا برند تجاری در اینستاگرام به عنوان اینفلوئنسر اینستاگرام بکند نوشت.

او در زمان نوشتن این مقاله ۶۰۰۰ فالوور داشت اما با نوشتن این مقاله و قرار دادن آن در این پلتفرم توانست رشد فالوور اینستاگرام خود را بهبود بخشد.

Buzzfeed یک بخش اجتماعی دارد که به هر کسی اجازه می دهد که محتوای خود را در این پلتفرم به اشتراک بگذارد. اما برای جلب اعتماد و افزایش بازدید اینستاگرام خودتان باید از گایدلاین ها یا راهنماهای این صفحه استفاده کنید و تاثیر آن را بعد از مدتی در افزایش فالوور خود و افزایش بازدید محتوای اینستاگرام خود مشاهده کنید.

Buzzfeed برای محتوایی که شما دارید مناسبا نیست؟ مشکلی نیست. شما می توانید از ابزاری به نام HARO استفاده کنید ، در این ابزار شما سه بار در روز ایمیل هایی را دریافت می کنید که از شما می خواهند که گزارشات و درخواست هایی را تکمیل کنید، این گزارشات و یا درخواست ها به دنبال تکمیل داستان های خود با نظر و مشارکت دیگران هستند.

تمامی این خبرگزاری ها لینک اشتراک وب سایت و یا شبکه اجتماعی دارند. شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و با استفاده از این کار لینکی در این داستان داشته باشید و فالوور اینستاگرام خود را هم افزایش دهید.

فالوور

سخن آخر

هر کسب و کاری برای رشد و ارتقا خود نیاز دارد تا همه ی مسیرهای منتهی به پیشرفت را طی کند. یکی از این مسیرها، اینستاگرام است. هدف ما از نوشتن این مقاله افزایش میزان فروش و افزایش فالوور است. اما یک نکته ای که لازم است تمامی مشاغل به آن توجه داشته باشند، افزایش فالوور علاقمند و مشتاق بسیار پراهمیت تر از افزایش فالوور به صورت تزئینی است.

پس همیشه به این فکر کنید که یک پیج بزرگ باید باعث افتخار شما باشد. پس همیشه در اینستاگرام با مخاطبان خود مثل طلا رفتار کنید.

با ما همراه باشید؛ این موضوع ادامه دارد ….

1 دیدگاه دربارهٔ «چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم: بین ۰ تا ۱۰ هزار فالوور- قسمت اول (آپدیت سال 2021)»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .