دانلود برنامه افزایش فالوور اینستاگرام برای کامپیوتر

اهمیت افزایش فالوور اینستاگرام این روزها به قدری زیاد شده است که بسیاری از افراد و کسب و کار ها، به دنبال راه های مختلف افزایش فالوور فوری از جمله دانلود برنامه افزایش فالوور اینستاگرام برای کامپیوتر هستند. در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی برنامه های افزایش فالوور بپردازیم. پس اگر شما هم به فکر افزایش فالوور هستید، تا پایان با ما همراه باشید.

در واقع نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام این روزها زیاد تولید می شود و همه از تکنیک های تقریبا مشابهی برای بالا بردن تعداد فالوور اینستاگرام استفاده می کنند.

اما دلیل روی آوردن افراد به برنامه افزایش فالوور کامپیوتری این است که استفاده از نرم افزارهای مبتنی بر گوشی چندان ساده نیستند و برای مدیریت و فعالیت های مختلف سرعت و کنترل لازم را ندارند.

 

چرا برنامه افزایش فالوور اینستاگرام؟

افزایش فالوور اینستاگرام دغدغه افراد بسیاری است که در این شبکه اجتماعی فعال هستند چرا که افزایش فالوور علاوه بر افزایش فروش شما در پیج فروشگاهی شما منجر به بیشتر دیده شدن شما یا برندتان در این شبکه اجتماعی خواهد شد. افزایش فالوور نیازمند تولید محتوای جذاب، صرف زمان کافی و داشتن اطلاعات دقیق در مورد الگوریتم ها و قوانین اینستاگرام است. 

از سویی دیگر تا فالوور زیادی جذب نکنید نمی توانید اعتماد مخاطبان خود را جذب کنید و در نتیجه افراد کمی ترغیب به فالو یا خرید از پیج شما می شوند راهکاری که در اینجا ارائه می شود خرید فالوور فیک یا استفاده از نرم افزارهای افزایش فالوور است.

اینکه فالوور های افزایش یافته توسط نرم افزارها واقعی هستند یا خیر عموما جواب منفی است زیرا نرم افزارهای افزایش فالوور برای اینستاگرام معمولا اکانت های فیک و غیرفعال را برای پیج ها تامین می کنند.

به طور کلی نرم افزار های افزایش فالوور کامپیوتر دو دسته اند:

 1. نرم افزارهایی که بر روی صفحه دستکتاپ نصب می شود (تحت ویندوز هستند) و همانند سایر نرم افزارها اجرا می شوند.
 2. نرم افزارهایی که بر پایه نرم افزار هستند ولی مبتنی بر یک سایت بوده و از یک سایت خدمات خود را فراهم می کنند و در واقع تحت وب هستند.

 

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام

 

استفاده از نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام گاها منجر به آسیب به پیج شما خواهد شد اما خرید فالوور فیک از شرکت های معتبر ریسک شادوبن شدن پیج شما را به حداقل خواهد رساند. با این وجود هنوز برخی مایل به استفاده از نرم افزارها برای افزایش فالوور خود هستند بنابر این در این مطلب به معرفی چند برنامه مفید برای افزایش فالوور خواهیم پرداخت.

در ادامه خواهیم گفت که این برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام چگونه کار می کنند و چطور فالوور های شما را بالا می برند.

 

نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام کامپیوتری تحت وب

نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام  به این صورت عمل می کند که شما بعد از ثبت نام در این سایت ها به یک پنل نرم افزاری هدایت می شوید.  در این صفحه باز می توانید در ازای لایک و کامنت و فالو اعتبار دریافت کنید و یا با استفاده از پرداخت سکه های جمع آوری شده، فالوور، لایک و… دریافت کنید.  

مزیت این نوع نرم افزارها نسبت به نرم افزار های تحت ویندوز این است که این نوع نرم افزارها کمتر دچار اختلال می شوند و سرعت و همسان سازی بیشتری دارند.

در ادامه سه تا از برنامه های افزایش فالوور تحت وب را برای شما آورده ایم:

 1. Viral Upgrade : شما ویژگی های مخاطب مورد نظرتان را به برنامه ارائه می دهید و او آن مخاطبان را برای شما پیدا می کند. همچنین می تواند داده هایی از پربازده ترین پست ها یا پست هایی که مخاطبان بیشتر دوست دارند، به شما ارائه دهد.
 2. Hoot suite : این برنامه فقط برای اینستاگرام نیست و برای دیگر شبکه های اجتماعی هم می توانید از آن استفاده کنید.
 3. Sprout Social : این برنامه علاوه بر کمک به افزایش لایک و فالوور و… برای ارسال پست های شما زمانبندی تعیین می کند و همچنین داده هایی را از مخاطبان تان در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از آن ها می توانید محتوای بهتری تولید کنید.

 

افزایش فالوور با برنامه

 

نرم افزار تحت وب افزایش فالوور اینستاگرام و ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام نیز به نوعی همان نرم افزار افزایش فالوور محسوب می شود ولی تحت وب بوده و با نرم افزار تحت وب افزایش فالوور اینستاگرام تفاوت زیادی دارد.

مهم ترین تفاوتی که برنامه افزایش فالوور اینستاگرام تحت وب با ربات اینستاگرام دارد، این است که ربات ها به طور خودکار عمل می کنند. در واقع شما نیاز ندارید که زمانی را صرف فالو یا لایک کردن دیگران بکنید چرا که ربات این کار را برای شما به صورت خودکار انجام می دهد.

همچنین، ربات ها بدون محدودیت زمانی و به طور مداوم فعال هستند و نیازی نیست که شما حتما به اینترنت متصل باشید یا به کار ربات نظارت کنید. فقط کافیست در ربات ثبت نام کنید و برخی تنظیمات را بر روی آن اعمال کنید.

از جمله ربات های افزایش فالوور اینستاگرام که اکثرا آن را می شناسند، نینجاگرام است که قبلا زیاد از آن استفاده می شد.

 

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام

 

مزایای خرید فالوور نسبت به برنامه افزایش فالوور اینستاگرام

تا اینجا با برنامه های افزایش فالوور و همچنین ربات اینستاگرام و تفاوت آن ها با یکدیگر آشنا شدید. اما آیا استفاده از آن ها خوب است یا خیر؟

استفاده از ربات یا برنامه افزایش فالوور اینستاگرام، کاملا به خودتان بستگی دارد اما ما می خواهیم پیشنهاد بهتری به شما بدهیم. پیشنهاد ما این است که به جای استفاده از نرم افزار ها و ربات های افزایش فالوور، اقدام به خرید فالوور کنید.

برخی از سایت ها از جمله فالوجت وجود دارند که در ازای دریافت مبلغی، هر تعداد فالوور که مد نظر شما است را به پیج تان اضافه می کنند. در واقع بسته های مختلف فالوور وجود دارد که شما می توانید بسته مورد نظر خود را سفارش داده و به راحتی مبلغ آن را از طریق سایت پرداخت کنید.

در ادامه برخی از مزیت های خرید فالوور نسبت به استفاده از ربات و برنامه افزایش فالوور  اینستاگرام را به شما می گوییم:

 • در هنگام استفاده از برنامه و ربات، شما باید رمز عبور اینستاگرام خود را در آن ها وارد کنید و این مسئله می تواند امنیت اکانت اینستاگرام شما را به خطر بیندازد. در حالی که با خرید فالوور، شما هیچ یک از اطلاعات اکانت خود را جایی وارد نمی کنید و صرفا آیدی تان را وارد می کنید تا فالوور ها به پیج تان تزریق شوند.
 • استفاده از ربات و برنامه افزایش فالوور اینستاگرام خلاف قوانین اینستاگرام است و اگر هوش مصنوعی اینستاگرام متوجه استفاده شما از این برنامه ها شود، ممکن است فعالیت شما را محدود یا بلاک کند.
 • همانطور که قبلا هم گفتیم، فالوور هایی که از طریق برنامه افزایش فالوور به پیج شما اضافه می شوند، عموما بعد از مدتی شما را آنفالو می کنند در حالی که بسته های فالووری که خریداری می کنید، کم ترین ریزش را دارند.
 • فالوور هایی که خریداری می کنید منطبق با الگوریتم های اینستاگرام هستند و آیدی، عکس پروفایل و فعالیت معمول و طبیعی در اینستاگرام دارند در حالی که برخی از برنامه های فالوور بگیر ممکن است تعداد زیادی فالوور فیک را به پیج شما تزریق کنند که می تواند به وجهه پیج شما ضربه بزند.
 • سایت های فروش فالوور دارای پشتیبانی هستند که در صورت مشکل شما می توانید با آن ها تماس بگیرید تا مشکل شما را رفع کنند در حالی که برنامه ها و ربات های فالوور بگیر این قابلیت را ندارند.

همچنین شما می توانید در کنار بسته های مختلف خرید فالوور، از خدمات دیگر نظیر خرید کامنت، لایک و… استفاده کنید.

 

ربات افزایش فالوور

 

در این مقاله تلاش کردیم همه چیز را درباره برنامه و پنل افزایش فالوور اینستاگرام برای کامپیوتر، توضیح دهیم. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد. سوالات خود را در قسمت ارسال دیدگاه برای ما ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان به شما پاسخ دهیم.

 

سوالات متداول

 • آیا با استفاده از برنامه های کامپیوتری، می توان فالوور های اینستاگرام را افزایش داد؟
  بله. برنامه هایی وجود دارند که برخی تحت ویندوز و برخی دیگر تحت وب کار می کنند و با استفاده از آن ها می توان فالوور ها، لایک ها و کامنت های پیج را افزایش داد.

 

 • برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام چگونه فالوور ها و لایک های پیج را بالا می برند؟
  این برنامه ها از شما می خواهند برخی از اکانت هایی که آن ها هم در برنامه عضو هستند را فالو و لایک کنید و برای آن ها کامنت بگذارید. به ازای فالو، لایک و کامنت ها، به شما امتیاز تعلق می گیرد که از طریق آن امتیازات می توانید فالوور، لایک و کامنت بخرید.

 

 • استفاده از برنامه افزایش فالوور بهتر است یا ربات؟
  تفاوتی که برنامه های افزایش فالوور و ربات اینستاگرام با یکدیگر دارند این است که ربات خودکار و بدون محدودیت زمانی فعالیت می کند. در حالی که برنامه های فالوور بگیر نیاز به مدیریت و صرف زمان از طرف شما دارند. اما در نهایت خرید فالوور مزایای بیشتری نسبت به استفاده از برنامه ها و ربات ها دارد.

 

۵ دیدگاه دربارهٔ «دانلود برنامه افزایش فالوور اینستاگرام برای کامپیوتر»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .