۷ روش برتر برای نظرسنجی در استوری اینستاگرام

نظرسنجی در استوری اینستاگرام یکی از راه هایی است که به کمک آن می توانید تعمال پیج خود را بالا ببرید. شما به عنوان یک ادمین اینستاگرام باید همواره تلاش کنید تا بتوانید فعالیت فالوورهای خود را در پیج بالا ببرید.

گذاشتن نظرسنجی در استوری های اینستاگرام باعث می شود تعامل کاربران در پیج بالا برود. با بالا رفتن تعمامل پیج، چیزی که به دست خواهید آورد افزایش فالوور در اینستاگرام می باشد.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

نظر سنجی های استوری چگونه به اینستاگرام اضافه شدند؟

در واقع شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به دنبال راه هایی هستند که بتوانند کاربران خود را در این شبکه اجتماعی نگه دارند و هر روز تکنیک های بیشتری را به کاربردهای نرم افزارهای خود اضافه می کنند تا کاربران سرگرم تر شوند و عمده زمان خود را در این شبکه ها سپری کنند.

اینستاگرام ابتدا از قابلیت استوری خود در این شبکه اجتماعی پرده برداری کرد. گذاشتن استوری در اینستاگرام، خیلی زود فراگیر شد و توانست کاربران زیادی را به خود جلب کند. از آن پس به صورت مداوم کاربردهای بیشتری به استوری اضاف شد تا کاربران از آن راضی تر باشند و بیشتر استفاده کنند.

یکی از این امکانات اضافه کردن نظر سنجی ها به استوری بود. نظرسنجی استوری هم می تواند به عنوان یک نظر سنجی دوستانه باشد، هم به عنوان یک محک اقتصادی در راستای افزایش فروش پیج های کسب و کاری و هم یک نوع بازی و سرگرمی برای فالوورهای پیج.

نظرسنجی استوری در اینستاگرام

چرا گذاشتن نظر سنجی استوری اینستاگرام با اهمیت است؟

گذاشتن نظرسنجی در استوری اینستاگرام یکی از راه هایی است که می توانید کاربران را به فعالیت و افزایش مشارکت در پیج تشویق کنید. افزایش تعامل فالوورهای پیج باعث افزایش فالوور می گردد. زیرا داشتن مشارکت بالا در اینستاگرام به این معناست که شما پیج خوبی دارید و فالوورهایتان از دنبال کردن شما احساس لذت می کنند.

علاوه برا این می توان گفت پیج اینستاگرامی که بتواند با ایجاد راهکارهایی مخاطبین و فالوور اینستاگرام را در این شبکه اجتماعی نگه دارد برای اینستاگرام ارزشمند تر است. و اینستاگرام تلاش می کند آن را ارتقا دهد. پس به زودی خواهید دید که پست های شما در اکسپلور اینستاگرام به نمایش در می آید و فالوورهای شما افزایش خواهد یافت.

ضمن اینکه افرادی که به دنبل سئو سایت و بالا بردن رتبه سایت خود در گوگل هم هستند به خوبی می دانند که داشتن ارتباط با فالوورها و یا مخطبین و گرفتن نظر آنها تا چه حد برای بالا رفتن اعتبار و رتبه سایت اهمیت دارد.

شما هم بخواهید یا نه برای اینکه در اینستاگرام دیده شوید باید راه هایی را پیدا کنید که بتوانید از مخاطبین و یا فالوور پیج اینستاگرام خود در استوری نظر خواهی کنید و هر چه این نظرات بیشتر باشد راحت تر می توانید پیج اینستا خود را رشد دهید.

انتشار استوری اینستاگرام

حداقل روزانه ۵۰۰ میلیون استوری در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شود. این یک آمار فوق العاده است که نمی توان به راحتی از آن چشم پوشی کرد.

انتشار استوری در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار شده است اما با این حال صبر کنید، ما بر این باور هستیم که عدم انتشار استوری خیلی بهتر از این است که یک استوری بد را انتشار دهید.

استوری

اما بدون تردید پست استوری اینستاگرام  زمانی می توان موفق باشد که تاثیر گذار باشد. تاثیر گذاری و موفقیت یک استوری اینستاگرام به جذابیت آن است.

اگر یک استوری جذابیت لازم را داشته باشد به خودی خود فالوور اینستاگرام موجود را به تعامل و نظر دهی وادار می کند و حتی می تواند باعث افزایش فالوور اینستاگرام با جذب فالوور بیشتر شود.

در این مقاله قصد داریم که به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید در قالب استوری اینستاگرام  با مفهوم نظر سنجی  اقدام به انتظار یک استوری جذاب و زیبا با تعامل خوب با فالوور اینستا خود بکنید.

نحوه استفاده از نظرسنجی در استوری های اینستاگرام

اکثر شما احتمالا اگر موفق به جذب فالوور اینستاگرام زیاد شده باشد و اکنون پیج اینستاگرام شما فالوور زیاد داشته باشد به خوبی می دانید که چگونه می توانید نظرسنجی را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید. اما با این حال بهتر است با هم مروری دیگر بر این روش داشته باشیم.

ساخت ربات اینستاگرام

برای افزودن یک نظرسنجی به استوری اینستاگرام، با استفاده از برگه استیکر در قسمت سمت راست بالای صفحه، نظر سنجی (Poll) را انتخاب کنید. سپس باید سوال خود و گزینه های مورد نظر خود را اضافه کنید.

به یاد داشته باشید که به عنوان پپیش فرض در نظرسنجی گزینه های بله و خیر برای شما در نظر گرفته شده است. همچنین در نظر داشته باشید که محدودیتی برای اندازه متن یا قلم نوشتاری خود ندارید. با این حال نباید بیش از ۲۲ کاراکتر برای گزینه ها در نظر بگیرید.

خرید ربات اینستاگرام
خرید ربات اینستاگرام

برای دیدن گزینه های ساخته شده توسط سایر کاربران می توانید استوری را به سمت بالا بکشید. استوری ها همیشه بعد از ۲۴ ساعت از بین می روند. برای اینکه این اتفاق نیوفتد و این مدت زمان را افزایش دهید می توانید از بخش Stories Highlight استفاده کنید.

این کار باعث می شود که این استوری به عنوان یک  استوری شاخص و مورد نظر شما در بالای سایر پست های شما به نمایش در بیاید و همیشگی شود. با تمام شدن تنظیمات می توانید استوری را بصورت سوالی و یا نظرسنجی انتشار دهید و نظر فالوور اینستاگرام خود را به دست بیاورید.

نظرسنجی از فالوور اینستاگرام شما می تواند برای هدف گذاری روی پست های آینده و یا نوع محتوا به شما کمک زیادی بکند.

چگونه فالور بگیرم

برخی از روش های نوآورانه برای استفاده از نظرسنجی در استوری اینستاگرام

فالوور پیج اینستاگرام معمولا افرادی هستند که تنوع را دوست دارند و به دنبال خلاقیت هستند از این رو همیشه باید به دنبال جدیدترین گزینه های برای سورپرایز کردن فالوور پیج اینستا خود باشید و آنها را همیشه درگیر موضوعات جدید بکنید به نحوی که خود را با شما نزدیک ببینند و با شما ارتباط بهتری برقرار کنند.

بصورت کلی ۷ روش فوق العاده برای ایجاد نظرسنجی استوری اینستاگرام که بسیار کاربردی است و از روش های بسیار جدید نظرسنجی استوری اینستاگرام است موضوعات زیر می باشد:

1- مسابقه

شروع یک مسابقه:  به راحتی و فقط با طرح یک سوال، شما می توانید کاربران و فالوور های صفحه خود را به تعامل وادار کنید. مسابقه زمانی هویت پیدا می کند که شما برای برنده یا برندگان جوایزی را در نظر بگیرید.

شما می توانید برای انجام مسابقه و معرفی برنده از نظر سنجی استفاده کنید. برای این کار مثلا می توانید ببین هر دو عکس، از فالوورهای خود بخواهید که رای بدهند. به این صورت از بین نفرات، دو به دو یک نفر به مرحله بعد می رود تا اینکه برنده نهایی مشخص شود.

حتی برای نحوه و نوع مسابقه نیز می توانید از نظر سنجی اینستاگرام استفاده کنید و تعامل فالوورهایتان را با پیج بالا ببرید.

2- بازار فروش خود را نظر سنجی کنید

آیا مطالعات بازار را انجام می دهید:  بخصوص اگر محصول و یا خدمتی ارائه می کنید ، مطالعه بازار و یا تحلیل بازار یکی از اقداماتی است که می تواند در نظرسنجی استوری اینستاگرام بسیار کارآمد باشد. استفاده از نظرسنجی اینستاگرام روشی بسیار اقتصادی و بی دردسر و البته قابل اعتماد برای انجام این کار است.

برای این کار کافی ست قبل از اینکه یک محصول را به چرخ فروش خود وارد کنید از افراد درباره آن نظر سنجی کنید. نظرسنجی استوری اینستاگرام به این شکل می تواند تا حد زیادی از ریسک عدم موفقیت شما بکاهد.

3- نقش اجتماعی و شخصی فالوورهایتان را یادآوری کنید

به فالوور اینستاگرام خود یاداوری کنید که کارهای نیک انجام دهند: کارهای خوب بسیار زیادی وجود دارد که ما به دلایل مشغله و کار زیاد آنها را فراموش کرده ایم و انجام نمی دهیم. از خواندن کتاب تا مسواک زدن دندان ها. اگر می خواهید کاربرانتان شما را به عنوان یک برند معرفی کنند که به سلامت و جامعه فالوور خود اهمیت می دهد و برای آنها ارزش قائل است استفاده از این روش بسیار عالی است.  به عنوان مثال در یک نظر سنجی در استوری اینستاگرام از فالوور پیج اینستاگرام خود بپرسید:  این هفته چند ساعت مطالعه داشته اید؟  این روش نه تنها شما را به سمت شناخت بهتری فالوور پیج اینستا هدایت می کند و می توانید روی مخاطبین خود بهتر هدف گذاری کنیدبلکه به شما در ارائه ارتباطات اجتماعی هم کمک می کند و در ضمن شما را فردی فرهیخته و نگران سلامت فکری نشان می دهد.

4- ترافیک سایت تان را بالا ببرید

به افراد پیشنهاد دهید که به وب سایت شما مراجعه کنند:  استفاده از نظرسنجی و نمایش سریع سایر قابلیت ها در وب سایت می تواند تیزهوشانه باشد. شما می توانید با نظر خواهی از فالوور اینستاگرام در مورد وب سایت خودتان آنها را متقاعد کنید که به وب سایت شما سر بزنند.

5- برند سازی کنید

 ساخت یک برند: برای ساخت برند جدید خود از فالوور اینستاگرام کمک بگیرید. فالوورها با شناختی که از شما دارند می توانند با ارائه نظر به شما در انتخاب برند جدید کمک کنند و در ضمن این کار می تواند میزان محبوبیت برند شما و شناخت بیشتر آن را در بازار به همراه حس مشترک بیشتر کند.

6- سرگرمی و بازی درست کنید

 فقط سرگرمی! لازم نیست همیشه چیزهایی که در استوری می گذارید مربوط به محتوای پیج باشد. حتی می توانید از آن برای درست کردن بازی استفاده کنید. گاهی بهتر است در اینستاگرام عمدا اقدام به نظرسنجی هایی بکنید که جنبه تفریحی دارند و فالوور پیج اینستاگرام شما را سرگرم می کند و حتی می تواند جنبه فان هم داشته باشد.

این کار باعث افزایش صمیمت بین فالوورهای پیح و شما می شود. چیزی که به وظر غیر مستقیم افزایش فالوور فعال را به شما هدیه می دهد.

7- انتخاب کردن را به فالوورهایتان بسپارید

اجازه دهید فالوورهای شما آزادانه انتخاب کنند: اگر ایده خوبی برای نظر سنجی در استوری اینستاگرام دارید اما نمی تواند جواب آن را در دو یا چند گزینه خلاصه کرد بهتر است از نظر سنجی اسلایدی استفاده کنید و اجازه دهید هر چه می خواهد دل تنگ فالوور به شما بگوید. نگران نباشید.

استفاده از استوری زمانی می تواند موثر تر باشد که کار جذب فالوور و افزایش فالوور اینستاگرام به خوبی انجام شده باشد. ضمن اینکه برای بالا بردن فالوور اینستاگرام هیچ راهی بهتر و مقرون به صرفه تر از استفاده از ربات اینستاگرام نیست.

ربات اینستاگرام فالوجت

شرکت فالوجت به عنوان معتبرترین سایت خرید فالوور با استفاده از آخرین فناوری ها و الگوریتم های به کار رفته در ساختار و سازماندهی شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به طراحی و راه اندازی یک ربات حرفه ای و همه کاره اینستاگرام نموده است که تمامی نیاز های شما را به همراه افزایش لایک و فالوور اینستاگرام برای شما انجام می دهد و به راحتی می توانید با این ربات اینستاگرام برنامه ریزی های استوری و آمار گیری اینستاگرام خود را هم انجام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .