اینستاگرام شهاب حسینی

سید شهاب الدین حسینی تنکابنی متولد 14 بهمن سال 1352 در تهران است.او هنرپیشه معروف و محبوب سینما،تلویزیون و تاتر و همچنین مجری،کارگردان و گوینده است.همسر او پریچهر قنبری و دو فرزند پسر دارد.
پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی متولد سال 1359 است که در سال 1374 باهم ازدواج کردند.ماجرای ازدواج پریچهر قنبری و شهاب حسینی نیز بر میگردد به ۲۲ سالگی شهاب حسینی و زمانی که با بچه های تئاتر دانشگاه تهران کار می کرد و بعد از دیدن همسرش و صحبت با خانواده ها به صورت رسمی،بعد ازسه یا چهارماه عقد نموده و به این دلیل که تصمیم داشتند در زندگی مشترک استقلال داشته باشند بعد از سه سال جشن عروسی گرفتند و زندگی خود را شروع نمودند.پریچهر قنبری به فعالیت های گوناگونی مشغول است از جمله مدیریت کافه ای که به همراه شهاب حسینی در لواسان افتتاح کرده اند،همچنین بازی در تئاتر که آخرین نمایش او “دریبل” بود که در آن با پوریا شکیبایی،فرزند خسرو شکیبایی،همبازی بود.
شهاب حسینی و همسرش دارای دو فرزند هستند که فرزند اولشان به نام محمدامین در زمستان ۱۳۸۲ و فرزند دومشان به نام امیرعلی در تابستان ۱۳۹۰ به دنیا آمدند.
متاسفانه همواره زمانی که شاهد موفقیت برای یک نفر در کشورمان هستیم شایعه سازان دست به کار می شوند و با انتشار شایعه ها و اخبار کذب در مورد فرد مورد نظر کام همه را تلخ میکنند.هدف شایعه سازان هم تنها جذب چند مخاطب بیشتر برای کانال تلگرامی خود و یا سایت خود هستند.
شهاب حسینی هم از این قاعده مستثنی نیست!بعد از موفقیت او در جشنواره کن،خبر سرطان پسر شهاب حسینی در فضای مجازی منتشر شد و قطعا هدف شایعه سازان تنها استفاده از فرصت به دست آمده است ولی خبر سرطان پسر شهاب حسینی یک شایعه و کذب محظ است و اصلا صحت ندارد.

hoseini family

آثار و جوایز شهاب حسینی
فعالیت شهاب حسینی با گویندگی در رادیو آغاز شد و در سال ۱۳۷۷ با اجرا در تلویزیون کارش را ادامه داد. حسینی در برنامه‌ای به نام اکسیژن در تلویزیون ظاهر شد. وی در چند برنامه دیگر هم مانند برپا برپا،رنگ صبح و سایه روشن به عنوان مجری، اجرای این برنامه‌ها را برعهده داشت.وی همچنین در برنامه رادیویی دو نیمه سیب،صدای ما و گلبانگ شادی به گویندگی پرداخته‌ است.وی همچنین در سال ۱۳۹۴ در برنامه سحرگاهی به عنوان راوی حضور داشت.
شهاب حسینی در سال 1379 با بازی در سریال پس از باران به کارگردانی سعید سلطانی،پا به عرصه بازیگری گذاشت اما اوج شهرت او در تلویزیون با بازی در سریال پلیس جوان در سال 1382 شکل گرفت.از دیگر سریال های او می توان به تب سرد،مدار صفر درجه،شوق پرواز و این روزها سریال محبوب شهرزاد اشاره کرد.
او در سال 1380 با بازی در فیلم سینمایی رخساره به کارگردانی راما قویدل وارد عرصه سینما شد.از دیگر کارهای سینمایی او می توان به واکنش پنجم،این زن حرف نمیزند،زهرعسل،رستگاری در هشت و بیست دقیقه،شمعی در باد،سوپراستار،درباره الی،جدایی نادر از سیمین،فروشنده و … اشاره کرد.
همچنین او اولین فعالیت کارگردانی خود را در سال 1393 با فیلم ساکن طبقه وسط آغاز کرد و خود در این فیلم در 38 نقش مختلف ایفای نقش کرد.
شهاب حسینی به همراه چندتن از دوستانش و همچنین برادرش سید مهدی حسینی،گروه موسیقی هفت را تأسیس کردند.تاکنون چهار مجموعه آلبوم از این گروه منتشر شده‌ است که شهاب حسینی در آلبوم یک و دو به دکلمه پرداخته و در آلبوم سه و چهار خوانندگی کرده‌ است. هفت سین (به صورت هم‌خوان)،وقت رفتن، پرواز،خدا و خداحافظ (به صورت سولو) نام آهنگ‌هایی است که شهاب حسینی در آلبوم هفت ۳ خوانندگی کرده‌ است. همچنین در آلبوم هفت ۴ آهنگهای پریچهر، آشنای غریب و بدرود را به صورت سولو (تک‌خوان) خوانندگی کرده‌ است.
خورشید نیمه شب هم نام نخستین فعالیت شهاب حسینی در زمینه تهیه کنندگی به کارگردانی شبیر شیرازی است که در مهرماه سال ۱۳۹۴ اتفاق افتاد.

شهاب حسینی در طول فعالیت هنری اش جوایز بسیاری برده است از جمله مهم ترین آنها:
.برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشن خانه سینما برای فیلم فروشنده
.برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشن حافظ برای فیلم فروشنده
.برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشنواره کن(فرانسه)برای فیلم فروشنده
.برنده جایزه ویژه بهترین بازیگر نقش اول مرد در جشنواره لیسبون(پرتغال)برای فیلم حوض نقاشی
.برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر برای فیلم درباره الی
.برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر برای فیلم جدایی نادر از سیمین
و….

اینستاگرام شهاب حسینی
شهاب حسینی از جمله بازیگران مشهور و محبوبی است که همیشه سعی کرده از حواشی به دور باشد.
به همین خاطر هم صفحه اینستاگرامی دارد که توسط ادمین اداره می شود:
Shahaab_hosseini
که حاوی 76پست 2.8 فالوور و 1 فالویینگ می باشد.

insta hoseini

او همچنین دارای فن پیج های زیاد و محبوبی هم هست از جمله:
Shahab_hoseini
_.shahab.hosseini._
و….
با هشتگ هایی همچون #شهاب_حسینی #shahabhoseini و … هم می توانید عکس های بیشتری از او را ببینید.
همچنین همسر او هم پیچی در اینستاگرام دارد با نام:
parichehrghanbari_official

مطالب مرتبط:

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .