آموزش ساخت استوری و لایو استوری در اینستاگرام

 

بهترین ربات اینستاگرام

از آنجایی که روز به روز به تعداد شبکه های اجتماعی اضافه می شود و رقابت بین آنها مشکل تر می شود، اینستاگرام باید به قابلیت های خود اضافه کند تا بتواند هم کاربران فعلی خود را راضی نگهدارد و هم اینکه کاربران جدیدی را به سوی خود جذب نماید. اخیرا یکی از قابلیت هایی که به اینستاگرام اضافه شده است، استوری است! بعد از مدتی چون این قابلیت با بازخورد خوبی مواجه شد، اینستاگرام تصمیم به توسعه این ویژگی گرفت. یعنی لایو استوری نیز به اینستاگرام اضافه شد. اما بسیاری فرق بین دو را نمی دانند و یا نمی دانند که چگونه باید از آن ها استفاده کرد.

در این قسمت از مجموعه آموزش های اینستاگرام نحوه ساخت استوری و لایو استوری در اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام  آموزش داده می شود. با فالوجت همراه باشید.

  مجموعه مقالات آموزش اینستاگرام (کلیک کنید)  

ویژگی های استوری چیست؟

استوری به همان پستی گفته می شود که شما می توانید برای مدت ۲۴ ساعت در صفحه خود قرار دهید چرا که بعد از این مدت، به صورت خودکار از اینستاگرام حذف می شود.

چگونه در اینستاگرام استوری بزاریم؟

انجام این کار، خیلی سخت نیست. فقط نیاز است که مراحل زیر را گام به گام طی نمایید.

به صفحه کاربری خود در اینستاگرام مراجعه کنید، سپس از طریق علامت + که در روی عکستان قرار دارد، وارد قسمت استوری شوید.

در صفحه ای که برای شما باز می شود، می توانید هم به گالری عکس خود بروید و یا به طور مستقیم وارد دوربین گوشی خود شده و عکس یا فیلم قرار دهید.

اگر می خواهید ادیتی روی عکس یا فیلم انجام دهید، می توانید از همان فیلترهای اینستاگرام استفاده کنید. این فیلترها محدود بوده و قابلیت های زیادی ندارند، اما کار راه بینداز هستند.

سپس گزینه انجام شد با Done را انتخاب می کنید تا استوری را در صفحه خود به اشتراک بگذارید.

چگونه در اینستاگرام می توانید اسلاید شو درست کرد؟

اگر برای شما هم این سوال ایجاد شده است که چگونه برخی از افراد می توانند چند استوری را در قالب اسلاید شو در اینستاگرام به اشتراک بگذارند و در سایت های مختلف مانند دیجیاتو به دنبال آن بوده اید، مطالب این قسمت را مطالعه کنید. برای قرار دادن چند استوری، شما هر بار باید مراحلی که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم را تکرار کنید. پس هیچ نکته خاصی وجود ندارد. تنها نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که استوری های شما اگر ترتیب دارند، به ترتیبی که می خواهید آنها را بارگذاری نمایید. پس با استفاده از این قابلیت، شما می توانید ویدئو های بیشتر از ۱۵ ثانیه را در استوری قرار دهید. فقط باید آنها را به چند بخش ۱۵ ثانیه ای ، تبدیل نماید.

لایو استوری در اینستاگرام چیست؟

زمانی که اینستاگرام بازخورد خیلی خوبی از استوری دریافت کرد، تصمیم به اضافه کردن قابلیت دیگری به نام لایو استوری گرفت. با استفاده از این قابلیت افراد قادر خواهند بود که از همان لحظه به صورت زنده از جایی که هستند با استفاده از دوربین گوشی خود فیلم گرفته و در صفحه خود منتشر کنند. مدت زمانی که این فیلم در صفحه شما می ماند همان ۲۴ ساعت است. اما تفاوتی که با استوری دارد این است که به صورت لایو بوده و امکان برقراری ارتباط همزمان با دوستانتان را فراهم می کند. یعنی دوستانتان می توانند با کامنت گذاشتن در لایو با شما صحبت کنند و شما با خواندن نظراتشان در همان لحظه جوابشان را بدهید.

چگونه لایو استوری در اینستاگرام بسازیم؟

برای انجام این کار باز هم باید روی علامت + در صفحه خود کلیک کرده و از صفحه ای که برای شما باز می شود، از نوار ابزار پایین گزینه لایو را انتخاب کنید.

بعد از آن اینستاگرام به دوربین گوشیتان وصل می شود و لایو استوری آغاز می گردد.

برای این که تفاوت بین لایو استوری و استوری معمولی مشخص باشد، آیکون شناوری نمایش داده خواهد شد.

اگر نمی خواهید که دوستانتان نظری برای شما ارسال کنند می توانید با استفاده از تنظیماتی که در بخش ۳ نقطه قرار دارد، حالت بستن نظرات را انتخاب کنید. در این صورت دیگر نه کسی نظر می دهد و نه دوستان شما آن نظرات را می خوانند.

اگر می خواهید بدانید که در لحظه چه تعد از فالوورهای شما در حال تماشای لایو استوریتان هستند، می توانید از آیکون چشم استفاده کنید.

هر زمان که خواستید لایو خود را به اتمام برسانید می توانید از آیکون پایان یا End استفاده کنید.

نکات مهمی که در رابطه با لایو استوری باید بدانید :

ویدئو ضبط شده برای لایو استوری در حافظه یا گالری تلفن همراه شما ذخیره نمی شود. پس اگر به آن نیاز دارید حتما بعد از بارگذاری آنها را در گوشی خود ذخیره کنید

لایو استوری مانند استوری معمولی این اجازه را به شما می دهد که تعیین کنید چه کسانی از لایو شما دیدن کنند.

دوستان همراه، در صورت داشتن هرگونه سوال با ما در ارتباط باشید.

منبع: انزل وب  فالوجت :ربات خرید فالوور ایرانی  و افزایش فالوور واقعی  

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .