چه کنیم تا شبکه های اجتماعی بازدید ما را افزایش دهند؟

کسب و کارها این نکته را به خوبی می‌دانند که شبکه های اجتماعی فرصت مناسبی برای جذب بازدیدکننده و معرفی برند و یا وبسایت است. اما گاهی آن طور که انتظار دارید، شبکه های اجتماعی تأثیر بارزی در افزایش بازدید کننده‌های سایت ندارند. آیا شبکه های اجتماعی چندان که ما فکر می کنیم مفید نیستند و یا شیوه‌های فعالیت‌ها باید تغییر کند؟

چه کنیم تا شبکه های اجتماعی بازدید ما را افزایش دهند؟
چه کنیم تا شبکه های اجتماعی بازدید ما را افزایش دهند؟

افزایش بازدید از طریق شبکه های اجتماعی

گاهی لازم است لینک محتوای خود را بیشتر از یک بار منتشر کنید و به اشتراک بگذارید. نگران نباشید، شاید زمانی که برای بار دوم لینک را به اشتراک می گذارید بر اساس قانون بازدهی نزولی، بازدید دوبرابر نخواهد شد. اما اگر برای سوم آن را منتشر کنید چه اتفاقی می‌افتد؟

آنچه در این‌جا وجود دارد یک نکته واضح است: اگر لینک را بیشتر در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، کلیک‌های بیشتری بر آن لینک خواهد شد.

در هر حال به یاد داشته باشید که مخاطبان، خوانندگان RSS نیستند. اگر لینک را چندین بار به اشتراک نگذارید، شاید اصلاً محتوای شما دیده نشود. از همین رو برخی افراد محتوا را به دفعات به اشتراک می‌گذارند.

اما آیا می‌توان به همین سادگی توصیه کرد که لینک‌های خود را چندین مرتبه به اشتراک بگذارید؟

هیچیک از ما قطعاً نمی‌خواهیم به عنوان اسپمر شناخته شویم! اگر در کاری افراط کنید کاربران شما را دنبال نخواهند کرد. بنابراین برنامه زمانی معینی برای به اشتراک گذاری مطالب خود داشته باشید. خود را به جای کاربران بگذارید. مرزهای اسپم برای شما چیست؟

از همه اینها مهمتر اگر قرار است مطلبی را بیش از یکمرتبه به اشتراک بگذارید، زمانی اینکار را انجام دهید که ارزش افزوده‌ای در محتوای شما وجود داشته باشد.

منبع: سئوموز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .