آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام

با توجه به گرایش مردم به شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام  و جذابیت بیش از حد این شبکه های اجتماعی که نوید کاربران بیشتری را می دهد برای تمام افراد که به نبال کسب درامد از اینستاگرام هستند بسیار جداب بوده و به دنبال اموزش کسب درامد از اینستاگرام و تلگرام هستند.

در این مطلب اموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام برای شما کاربران عزیز به تفصیل بیان می شود. زیرا استفاده هدفمند از این شبکه اجتماعی خیلی سریع می تواند به افزایش فروش شما در اینستاگرام کمک کند. 

اموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام

از جمله مزایای استفاده از اینستاگرام می توان به موارد زیر اشاره کرد

 • آگاه سازی مردم از برند
 • برند سازی محصول
 • افزایش ترافیک بینهایت وب سایت 
 • افزایش فروش محصولات
 • پیدا کردن هذفمند مشتریان جدید و….

آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام 

شاید شما در جستجوهای خود در گوگل صفحاتی از اینستاگرام را دیده اید که در سه رتبه اول نتایج هستند مکانی که چشم میلیون ها نفر به محصولات و اطلاعات ان پیج می خورد.

این یکی از ارزشمند ترین دستاوردهای اینستاپرام برای کاربران خود است امکانی که خیلی از وب سایت ها میلیونی برای بودن در سه رتبه اول گوگل برای سایت خود هزینه می کنند پس توصیه ما به شما این است که این موقعیت طلایی را از دست ندهید

خیلی از پیج های اینستاگرام  با پشتکار و زمان توانسته اند که تعداد فالوور های خودرا بالای یک میلیون برسانند دستاوردی که مسلما به این راحتی و در یک بازه زمانی خیلی کوتاه به دست نمی اید.

هر کسی در اینستاگرام می تواند کسب درامد کند ولی سوال اصلی اینجاست که کسب درامد در اینستاگرام بدون داشتن فالوور جذاب قادر به کسب در امد نیست و این فالوور است که برای پیچ اینستاگرام میتواند کسب درامد داشته باشد.

با تحلیل تعدادی از پیج های اینستاگرام  نکته تمام  این چند صفحه در این است که انها با داشتن میلیونها فالوور اینستاگرام توانسته اند روزانه درامد میلیونی کسب کنند. حتی فالوور خود را در راستای اهداف تجاری خود هدایت می کنند که برای انها باعث ارزش بیشتری در اینستاگرام  می شود. 

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

مراحل کسب درامد از اینستاگرام 

کسب درامد از اینستاگرام شامل مراحل زیر است.

 • ۱-  تبدیل کردن اعضای اینستاگرام به فالوور
 • ۲- تبدیل کردن فالوور به مشتری (علاقه مند)
 • ۳- تبدیل علاقه مند به مشتری

از مهم ترین  و سخت ترین مراحل کسب درامد از اینستاگرام در اموزش کسب درامد از اینستاگرام می تواند نحوه ارتباط با فالوور ها و تبدیل انها به مشتری باشد.

داشتن فالوور زیاد ملاک موفق بودن پیج نیست بلکه وقتی شما در کسب درآمد از اینستاگرام موفق خواهید بود که توانسته باشید فالوور های خود را به مشتری و علاقه مند تبدیل کرده باشید.

حتی اگر تعداد فالوور شما کم باشد ولی تعداد عباقه مندان به پیج شما بیش از نصف با تعدادی برابر با نصف داشته باشد یعنی موفق عمل کرده اید. اگر بتوانید فالوور خود را به علاقه مند و مشتری وفادار تبدیل کنید مرحله سوم یکی از ساده ترین مراحل خواهد بود برعکس نظر بیشتر افراد.

 چند روش کسب درآمد از اینستاگرام 

۱- فروش محصولات

تعداد زیادی از کسب و کارها محصولات شرکت (محصولات تولیدی خود)رادر صفحات اینستاگرام تبلیغ کرده و انها را به فالوور های خود به فروش می رسانند. انها هم به این نکته رسیده اند که بدون هزینه زیاد میتوانند محصول خود را به صورت رایگان به کاربران خود معرفی کنند. از جمله صفخات موفق در این راستا می تواند با صفحات مد و زیبایی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: ۲۴ ترفند افزایش فروش در اینستاگرام (راهکارهای ۱۰۰٪ تضمینی)

۲- تبلیغات

در این روش افراد با ساخت صفخات سرگرمی برای کاربران اینستا به تعداد زیادی فالوور دست پیدا می کنند. و با انتشار تبلیغات در بین پست های خود به درامد خوبی رسیده اند البته این کار ساده ترین و معمول ترین راه کسب درامد از اینستاگرام است.

بیشتر بخوانید: آشنایی و آموزش تبلیغات در اینستاگرام

۳- برند سازی

برندسازی در اینستاگرام بیشتر برای صاحبان کسب و کارها است . انها از پتانسبل اینستاگرام برای تبلیغ محصول خود و پیدا کردن مشتربان بیشتر استفاده می کنند. در این روش برندها به صورت مستقیم محصول خود را تبایغ نمی کنند بلکه به صورت غیر مستقیم تلاش برای هدایت مستری به سوی فزوشگاههای خود دارند.

بیشتر بخوانید: برندسازی در اینستاگرام ؛مسیری که باید در آن قدم نهاد (آپدیت سال 2021)

۲ دیدگاه دربارهٔ «آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام»

 1. سلام روزتون بخیر تندرستی
  خواستم اول نظر بزارم خستگیتون بره / خراطین
  واقعا مفید بود برام من اینجارو سیو کردم تا دوباره بیام
  ممنون

 2. سلام روزتون بخیر تندرستی
  واقعا مفید بود برام من اینجارو سیو کردم تا دوباره بیام
  خواستم نظر بزارم خستگیتون بره / پخش تراکت
  ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .