بازاریابی در شبکه های اجتماعی را با این قوانین متحول کنید

برای افزایش تعداد مخاطبان و مشتریان تان باید از بازاریابی در شبکه های اجتماعی و محتوا به صورت بهینه استفاده کنید. برای این کار شما باید در مورد رسانه های اجتماعی و کار در آن ها تجربه کافی را داشته باشید. برای این منظور، ما قوانینی که برای خدمت بهتر به مشتریان و برندسازی باید رعایت کنید، برای شما بیان می کنیم:

بازاریابی در شبکه های اجتماعی

۱۰ ترفند اساسی برای بازاریابی بهتر

  • خوب گوش دهید

در بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ چیزی که خیلی مهم است، خوب گوش دادن است. یعنی در هنگام صحبت با مشتری بیشتر بشنوید و کمتر صحبت کنید. شما باید بدانید که مخاطبان از شما چه می خواهند، محتوای رقبای خود را بخوانید، در بحث های مربوطه شرکت کنید تا بتوانید درک کاملی از مخاطب خود و نیاز هایش پیدا کنید.

بازاریابی در شبکه های اجتماعی
  • کیفیت مهم تر از کمیت است

داشتن مخاطبانی فعال و وفادار که مطالب شما را خوانده و به اشتراک می گذارند یا دوستان و اطرافیانشان را با شما آشنا می کنند و دیگر مخاطبان بحث و تبادل نظر می کنند بسیار بهتر از کسانی است که با اولین آشنایی، ارتباط شان با شما قطع می شود، حتی اگر دسته دوم از نظر کمی بیشتر از دسته اول باشند!

  • تمرکز کنید

شما با تمرکز کردن روی یک موضوع خاص در مقایسه با تمرکز روی نیاز های مختلف، می توانید در کار خود موفقیت بیشتری کسب کنید.

  • صبور باشید

برای موفقیت در بازاریابی شبکه های اجتماعی و همچنین بازاریابی محتوا باید انرژی و وقت زیادی بگذارید تا بتوانید به موفقیت مورد نظر خود برسید. البته در این مورد استثنا هم وجود دارد و شما می توانید با یک حرکت فوق العاده و دقیق، یک شبه راهی صدساله را طی کنید!

  • کار خود را گسترش دهید

در صورتی که مطلبی دارید که باکیفیت است و می خواهید در نتایج گوگل بالا بیاید و بازدیدکننده از آن زیاد شود می توانید مطلب را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید و از آن ها بخواهید در شبکه های اجتماعی خود مانند توئیتر، تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک، لینکدین و … و یا در سایت و بلاگ شخصی خودشان با بقیه به اشتراک بگذارند. این کار باعث می شود موتورهای جستجو به خصوص گوگل کلمات کلیدی محتوای شما را در جستجوی کاربران بیشتر پیدا کرده و بدین ترتیب مطلب شما با جستجویی سریع، به راحتی پیدا می شود و کاربران هدف و غیر هدف شما نیز این مطلب را می بینند.

  • ارزش بگذارید

شما نباید از تاثیر گفتگو و ارتباط متقابل غافل شوید. در کنار تبلیغ خدمات و محصولات خود، کمی از وقت خود را به صحبت و مکالمه با مخاطبان اختصاص دهید و به آن ها ارزش دهید. هم چنین با ایجاد مطالب جالب و ارتباط با مخاطبان موثر، آن ها را به بازاریاب کار شما در اطرافیان و دوستان شان تبدیل کنید.

  • تاثیر گذار باشید

شما باید افرادی را که به کسب و کار و خدمات و محصولات شما علاقه دارند و در زمینه فعالیت شما کار می کنند یا به آن علاقه مند هستند، پیدا کنید و با آن ها ارتباطی دائمی داشته باشید. در صورت موفقیت، می توانید خود را منبعی معتبر برای اطلاعات و موضوع خود معرفی کنید. این باعث می شود تعداد زیادی مخاطب جدید پیدا کنید. در اینستاگرام این کار باعث افزایش فالوور اینستاگرام صفحه شما خواهد شد.

  • در دسترس باشید

شما باید در دسترس مخاطبین خود باشید و مطالب خود را به صورت پیوسته و روزانه منتشر کنید و در گفتگوها با مخاطبان خود شرکت کنید. ناپدید شدن شما برای چندهفته و یا چندماه، باعث می شود که مخاطبان آنلاین خود را از دست بدهید و در میدان رقابت، افراد دیگری را جایگزین خود کنید.

  • افراد را نادیده نگیرید

ساختن روابط و مهم تر از آن، حفظ رابطه، یکی از مهم ترین اصول بازاریابی در شبکه های اجتماعی و موفقیت است. شما باید به افرادی که با شما ارتباط برقرار می کنند، توجه کنید همانگونه که در دنیای واقعی چنین کاری انجام می دهید.

  • متقابلا عمل کنید

انتظار نداشته باشید دیگران مطالب شما را منتشر کنند در صورتی که شما این کار را در مقابل مطالب آن ها انجام نمی دهید. بنابراین برای منتشرکردن مطالب مخاطبان تان و صحبت کردن با آن ها، وقت بگذارید.

مثلا برای خرید فالوور ایرانی و افزایش لایک اینستاگرام صفحه خود، باید صفحات دیگر را فالوو کنید و یا پست های فالوور های خود را لایک کنید و برایشان کامنت بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .