با این ترفندهای اینستاگرام حرفه‌‌ای شوید

اینستاگرام، شبکه اجتماعی محبوبی است که روز‌به‌روز تعداد کاربران آن بیشتر می‌شود. در حال حاضر می‌توان گفت این شبکه جزء بهترین برنامه‌های به اشتراک گذاری تصاویر است. در این قسمت از آموزش‌های اینستاگرام برخی از ترفندهای اینستاگرام بیان می شود.

با این ترفندهای اینستاگرام حرفه‌‌ای شوید

با این ترفندهای اینستاگرام حرفه‌‌ای شوید

  • یکی از ترفندهای اینستاگرام، قابلیت استفاده از عکس های اینستاگرام، در محیط وب است. برای استفاده از عکس در وبلاگ خود می توانید بر علامت … از عکس کلیک کنید. گزینه View Photo Page را انتخاب کنید. دوباره دکمه منو را انتخاب کنید. حال گزینه ای به نام Embed مشاهده می کنید. با انتخاب Embed، لینک آی فریم عکس در پنجره ای کوچک نمایش داده می شود. با قرار دادن این لینک می توانید عکس مورد نظر را استفاده کنید.
  • یکی از خدمات سرویس IFTTT، امکان اضافه کردن تصاویر در دراپ پاکس است. با اینکار می توانید مجموعه ای از تصاویر مورد علاقه خود را ذخیره کنید. تصاویر در دراپ باکس با سایز ۶۴۰ × ۶۴۰ ذخیره می شوند.
  • شما می توانید تصاویر تگ شده خود را مخفی کنید. این تصاویر در قسمت «Photos of You» ازصفحه پروفایل قابل مشاهده اند. برای مخفی کردن آنها در همان قسمت «Photos of You» بر روی عکس تپ کنید. Hide From My Profile را انتخاب کنید. برای Untag شدن می توانید به قسمت More Options رفته و Remove Me From Photo را تپ کنید.
  • اگر می خواهید پیام افرادی را رد کنید و نادیده بگیرید، اما از طرف دیگر نمی خواهید آنها را بلاک کنید چه باید کرد؟ راهکار ساده است! در بالای سمت راست صفحه اصلی خود، به قسمت Tray بروید. نام شخص مورد نظر را انتخاب کنید، حال بر علامت … تپ کنید. حال گزینه “Ignore all posts from this user” را انتخاب کنید.
  • اگر پس از ارسال عکس در اینستاگرام، تصمیم گرفتید آن را در شبکه های دیگر همچون فیس بوک و توییتر هم به اشتراک بگذارید، کافیست پس از ارسال تصویر بر علامت … تپ کنید. حال از منو گزینه ” share” را انتخاب کنید. به همین سادگی!
  • برای افزایش فالوور در اینستاگرام خود از عکس‌های چهره بیشتر استفاده کنید، چرا که نتیجه تحقیقات نشان می‌دهد که عکس های حاوی چهره، ۳۸ درصد افزایش لایک اینستاگرام بیشتری را تجربه کرده اند.
  • یکی دیگر از ترفندهای اینستاگرام خصوصی نگه داشتن اکانت اینستاگرام است. برای اینکار در صفحه پروفایل تان از منوی تنظیمات گزینه ” Private Account” را انتخاب کنید.

منابع: فارنت، آی تی رسان پ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .