instagramlogo-user
شاید زمانی که در سال 2010 اینستاگرام راه اندازی شد کمتر کسی به ذهنش می رسید که در فاصله چندین سال بعد، این شبکه به چنان محبوبیتی برسد که امروز تعداد کاربران اینستاگرام از مرز 700 میلیون هم عبور کنند. چنین پیشرفت سریعی برای یک شبکه اجتماعی ، می تواند یک رکورد عجیب باشد.  با فالوجت ربات افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام همراه باشید.
 
اکتبر سال 2010 بود که اینستاگرام راه اندازی شد. در فوریه سال 2013 بود که تعداد کاربران این شبکه نوپا به 100 میلیون رسید. در مارس سال 2014 این شرکت توسط فیس بوک خریداری شد و کاربران آن به 200 میلیون رسید.
روند پیشرفت تعداد کاربران اینستاگرام به شکلی بود که تا 6 ماه قبل از دسامبر سال گذشته به طور میانگین در هر 9 ماه 100 میلیون به کابران این شبکه اجتماعی اضافه می شد.
نهایتا در دسامبر سال 2016 تعداد کاربران فعال اینستاگرام به 600 میلیون رسید. اما در روالی سریع تعداد کاربران اینستاگرام در عرض 4 ماه از 700 میلیون هم گذر کرد!
 
کاربران اینستاگرام از مرز 700 میلیون هم گذشت
 
کاربران فعال ماهانه یک معیار معمول برای سنجش است اما محدودیت هایی نیز دارد. این استاندارد اجازه نمیدهد که نکات دقیق بررسی شود، چه کسی روزانه چند پست در حساب خود به اشتراک میگذارد و چه کسی در طول ماه تنها چند بار فید اصلی برنامه را اسکرول میکند. اینستاگرام مدعی است که عوامل پشت صحنه باعث رشد کاربران این برنامه شده است؛ عواملی مانند بهبود فرآیند پیدا کردن دوستان و ثبت نام برای اولین بار که بسیار آسان است.
البته باید این واقعیت را نیز پذیرفت که کپی برداری از قابلیت استوری در اسنپ چت نیز باعث جذابیت بیشتر این شبکه برای کاربران و رشد تعداد کاربران آن شده است.
منبع: مجله سخت افزار
 
همچنین بخوانید:

مطالب مرتبط:

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .