چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم: بین ۰ تا ۱۰ هزار فالوور- آپدیت سال2023

در این مقاله مطالعه خواهید نمودید؛  چگونه و چطور در اینستاگرام فالوور به دست آوریم با این حال؛ این کار با بالابردن تعداد فالوورها امکان پذیر است.تا به حال راه های زیادی برای افزایش در اینستاگرام شکل گرفته اند. که ما در در این مقاله روش های مختلف آن را معرفی کرده ایم، پس با فالوجت همراه باشید.

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم

چگونه فالوور اینستاگرام کسب کنیم؟ (چطور فالوور های اینستا زیاد کنیم)

1- از مشتریان بخواهید که عکس محصولات شما را به اشتراک بگذارند

وقتی تازه شروع به برند سازی در اینستاگرام کرده اید برای اینکه افزایش فالوور داشته باشید از مشتریان خود بخواهید که عکس محصولات شما و خدمات شما را به اشتراک بگذارید.

افزایش فالوور اینستاگرام با اشتراک عکس توسط مشتریان کار به مراتب ساده ای است. چرا؟ به دلیل اینکه اعتبار اجتماعی شما را افزایش می دهد.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

اگر قبلا هیچ مشتری نداشته اید و یا تازه کار خود را شروع کرده اید از اینفلوئنسر هایی که کمتر از ۵۰۰۰ فالوور دارند بخواهید تا عکس با محصولات شما را به اشتراک بگذارند. می دانم که این تعداد فالوور کم است

اما معمولا این اینفلوئنسرها به دنبال افزایش فالوور و کسب درآمد از همین تعداد فالوور خود هستند و به همین دلیل با قیمت مناسب حاضرند با محصولات شما عکس بگیرند و در صفحه اینستاگرام خودشان به اشتراک بگذارند و به شما هم اجازه دهند عکس آنها را به اشتراک بگذارید.

حتی شما می توانید به این اینفلوئنسر ها پیشنهاد دهید که به ازا هر میزان فروش درصدی از فروش را به آنها خواهید داد تا انگیزه او را افزایش و هزینه های خود را کاهش داده و تضمین ببخشید.

اگر قبلا مشتری زیاد داشته اید می توانید به مشتریانی که عکس شما را به اشتراک می گذارند پیشنهاد هدیه و یا تخفیف بدهید. به آنها توضیح دهید که اگر عکس با کیفیتی از محصولات شما در اینستاگرام خود قرار دهند به آنها چه هدیه و یا تخفیفی خواهید داد.

البته این استراتژی یک استراتژی بلند مدت برای شما نخواهد بود و به آن کوتاه مدت نگاه کنید، وقتی در حال ساخت برند خودتان هستید و قصد دارید جذب فالوور اینستا خود را به عددی برسانید این کار می تواند بسیار موثر باشد.

چرا این روش برای افزایش فالوور اینستاگرام شما کارایی بالایی دارد؟ به این دلیل که وقتی مشتریان زیادی عکس محصولات شما را در اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند و شما را تگ کنند، شما باید آنها را فالو کرده و جواب پست آنها را بدهید.

مشتریان دیگری که این عکس ها را می بینند وقتی محصولی از شما خرید کنند همین اقدام را احتمالا انجام می دهند و شما در جواب این پست ها نیز بهتر است آنها را لایک کنید و فالو کنید. با این روش مشتریان زیادی شما را تگ خواهند کرد و شما با فالو کردن آنها به آنها انگیزه می دهید که شما را فالو بک اینستاگرام کنند.

هر چند به احتمال زیاد در زمانی که شما به آنها پاسخ دهید خودشان شما را فالو خواهند کرد و این یک استراتژی معمول، ولی تا اندازه ای با سرعت پایین برای بالا بردن فالوور واقعی  اینستاگرام می باشد.

2- یک سبک محتوای مشخص و ثابت داشته باشید تا فالوورها جذب شما شوند

می دانم که فکر می کنید داشتن سبک ثابت در اینستاگرام به نظر تکراری و خسته کننده می آید. ولی اینطور نیست. بسیاری از افراد فالوور اینستاگرام شما نمی شوند چون پست های شما را دوست ندارند،

اغلب مردم بر اساس بسیاری از تحقیقات به این دلیل فالوور اینستاگرام شما می شوند که حدس می زنند محتواهای آینده شما چه خواهد بود.

مثلا اگر سبک محتوای شما در مورد فناوری اطلاعات باشد و هر روز عکس ها و ویدئوهایی در مورد فناوری و اطلاعات به اشتراک بگذارید و تغییری در محتوای خود ندهید، فالوور اینستاگرام با مراجعه به فیدهای قبلی و یا محتواهای قبلی شما متوجه می شود که شما در این خصوص هر روز محتوا بارگذاری می کنید.

 به همین دلیل او اقدام به فالو کردن اینستاگرام شما با این انتظار خواهد کرد که هر روز مطالبی در خصوص این حوزه دریافت خواهد کرد.

با این روش شما در واقع اقدام به جذب فالوور اینستاگرام خود مطابق با فیلد و حوزه مشخصی می کنید و شانس اشتراک، کامنت نویسی و تبادل نظر در اینستاگرام خود را افزایش می دهید و این به معنای واقعی کلمه یعنی افزایش فالوور واقعی و  علاقمند به مطالب شما.

داشتن محتوای ثابت در اینستاگرام و یا حتی یک تم یا بک گراند ثابت برای محتوا اینستاگرام یعنی افزایش فالوور هایی که انتظار مطالعه و افزایش اطلاعات در زمینه خاص و با استفاده از پیج شما را دارند.

تردید نداشته باشید که با این روش می توانید حتی در جذب فالوورهای بالقوه اینستاگرام نیز موفق باشید.

اگر این ثبات را در همه محتواها حفظ کنید، هر چه جلوتر خواهید رفت، افزایش فالوور اینستاگرام شما با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

3- هشتگ گذاری برای جذب فالوور اینستاگرام

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم

بسیاری از افراد متخصص در دنیا مجازی و تجارت الکترونیک استفاده از ۵ تا ۱۱هشتگ در اینستاگرام را به شما توصیه می کنند. اما وقتی من داشتم فروشگاه اینستاگرام خودم را می ساختم من توجهی به این توصیه ها نداشتم و بعضا حتی افراط می کردم.

من هشتگ های زیادی را از سایت های دیگر کپی می کردم و اینستاگرام خودم استفاده می کردم. بعضا این هشتگ ها را تغییر می دادم تا اینکه بالاخره متوجه شدم کدام یک از این هشتگ ها واقعا کار می کنند.

من گاهی تا ۳۰ هشتگ و یا نزدیک به ۳۰ هشتگ را در هر پست استفاده می کردم و به نظرم این عدد یک عدد معجزه کننده است.

حقیقت این است که در روزهای اول کسی به کامنت های شما زیاد توجه نمی کند ولی این هشتگ ها در رشد اینستاگرام و بالا بردن فالوور اینستاگرام شما بسیار موفق عمل می کنند. در واقع فالوورهای ابتدایی شما اغلب به دنبال تگ کردن دوستان خود با پست های شما هستند.

البته در نظر داشته باشید که با افزایش فالوور اینستا بسیاری از فالوورها پست های شما را خواهند خواهند. اما اگر هدف بالا بردن بازدید اینستاگرام و افزایش جذب فالوور اینستاگرام است هشتگ روش بسیار موثری است.

وقتی صفحه اینستاگرام شما توانست در بدست آوردن فالوور زیاد اینستاگرام موفق عمل کند و رنک پیج شما در واقع بالا رفت  از هشتگ هایی که کلمه کلیدی شما را شکل می دهند بیشتر استفاده کنید.

اگر انتخاب هشتگ اینستاگرام با دقت زیاد انجام شود، هدف گذاری اینستاگرام شما دقیق بوده و می تواند مخاطب هدف را خوب شناسایی کند. یکی از روش های موثر افزایش فالوور در اینستاگرام با استفده از هشتگ گذاری مناسب است.

به یاد داشته باشید که از هشتگ های عمومی کمتر استفاده کنید مانند #love یا #picoftheday و یا #عشق و از این دست هشتگ ها شانس بازدید شما را کاهش می دهند.

برای استفاده از هشتگ ها می توانید از چند روش استفاده کنید:

·  یک هشتگ برای برند خود ایجاد کنید!

برای برند خود، هشتگ اختصاصی ایجاد کنید. ساخت هشتگ های اختصاصی این امکان را فراهم می آورد تا مجموعه مطالب بهترین خود را با یک هشتگ منتشر کنید. زمانی که یک فالوور بالقوه از طریق هشتگ هدفمند پست های شما، به پیج برسد قطعا به یک فالوور واقعی مبدل می شود.

همچنین می توانید برای هریک از فعالیت های خود یک بازاریابی موثر در نظر بگیرید. هشتگ های تبلیغاتی معمولا توسط فالوورها استفاده می شود. اگر یک هشتگ تبلیغاتی توسط یک کاربر استفاده شود احتمال این که دیگر کاربران را به پیج شما بکشد، زیاد می شود.

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم

· هشتگ اختصاصی خود را تبلیغ کنید.

 خیلی خوب است که شما یک هشتگ شگفت انگیز و اختصاصی # برای برند خود ایجاد کنید، اما آیا فالوورها می دانند که از این هشتگ ها باید چگونه استفاده کنند؟ پس تلاش کنید تا مردم را به استفاده از هشتگ ها راهنمایی کنید.

 برای اطمینان هشتگ های خود را در سایر پروفایل های دیگر شبکه های اجتماعی، وب سایت، ایمیل و… منتشر کنید تا مردم با این هشتگ به صورت چشمی آشنا شوند. یکی از روش های دعوت به اینستاگرام استفاده از آن در کارت های ویزیت است. به طور مثال از مخاطبان بخواهید شما را با هشتگ برند در اینستاگرام بیابند.

·   از هشتگهای خاص صنعت استفاده کنید!

شما به دنبال فالووهایی هستید که قصد دارید آن ها را به پیشنهادات خود علاقمند کنید. در ابتدا باید آگاه باشید که استفاده از اصطلاحاتی که مختص صنعت شما نیستند منجر به جذب طرفداران بسیار کمی می شود. بنابراین؛ باید از هشتگ هایی در پست های خود استفاده کنید که مخاطبان هدف شما را به طور خاص جمع آوری کند.

هرچه هشتگ ها شما به صنعت مدنظر نزدیک تر باشد، افراد بیشتری علاقه مند می شوند و پیج شما را فالوو می کنند. علاوه بر این، با استفاده از هشتگ های دقیق، میزان رقابت با رقبا را کاهش می دهید. چرا که یافتن حساب شما برای کاربران آسان تر و راحت تر خواهد شد.

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم

·   از هشتگ های مربوط به رویدادها استفاده کنید.

هشتگ های مربوط به رویدادها شامل مانند همایش های سالانه ، سمینارها و کارگاه های آموزشی می توانند با پیدا شدن توسط کاربران کمک کند.  این قبیل هشتگ ها می توانند رویدادهای شناخته شده ای در منطقه محلی، کشور یا جهان شما باشند که در یک زمان خاص ذهن توده ای از مردم را درگیر خود می کند. به عنوان مثال، آیا شما در طول ناهار از تیم خود در حال تماشای جام جهانی عکس گرفته اید؟ پس این کار را حتما انجام بدهید … و فراموش نکنید که # جام جهانی را وارد کنید! اگرچه این ممکن است طرفداران زیادی برای شما به وجود نیاورد، زیرا اصطلاح عمومی و عامیانه ای است، اما می تواند باعث افزایش آگاهی در مورد تجارت شما شود.

فقط به یاد داشته باشید که هشتگ های محبوب نباید عمده استراتژی شما را تشکیل دهند. چرا که آن ها مخاطبان عام تری را به خود جلب می کنند، اما برای در موفقیت در بازاریابی شبکه های اجتماعی جایگاه شایسته خود را دارند، زیرا می توانند میزان رویارویی شما را افزایش دهند و باعث ایجاد تعامل شوند، و احتمالاً طرفداران جدیدی را برای شما رقم بزنند. برای رشد در شبکه های اجتماعی بزرگ و پر سر و صدا بودن در اینستاگرام به هردو نوع هشتگ های خاص و عمومی نیاز دارید.

نکته مهم:

به هیچ قیمتی از این هشتگ ها استفاده نکنید.

هدف شما به دست آوردن پیروان متعهد با توانایی مشتری شدن است. برخی از هشتگ های متداول وجود دارد که می تواند تعداد زیادی فالوور را برای شما به دنبال داشته باشد … اما نه از نوع مورد نظر و یا مورد نیاز شما. بسیار مهم است که شما بدانید استفاده از برخی هشتگ ها می تواند به ضرر شما تمام شود، پس برای حفظ و پرورش دنبال کننده باید از برخی از هشتگ ها اجتناب کرده و برای برخی دیگر ارزش ویژه قائل شوید. برخی از هشتگ های بی ارزش که به هشتگ ناامیدی نیز معروف هستند؛ عبارتند از:

#فالوکن

#فالوبک

# فالوور

#فالو

# فالو_یادت_نره

هرگز و هرگز نباید این هشتگ ها و یا همتایانشان را استفاده کنید . بله، ممکن است از این طریق چند دنبال کننده بگیرید، اما تا آنجا که کیفیت بالا برود، نه در آن حد که ته بشکه را خراش بدهید. پس حتما بدانید که برای افزایش فالوور؛ واقعاً نیازی به این کار نیست! همانطور که قبلاً بحث کردیم، هشتگ های دیگری هستند که برای استفاده خوب و برای جذب فالوور در شبکه های اجتماعی موثر واقع می شوند.

4- از نوشته های پست های اینستاگرام خود در پست های وبلاگ نیز استفاده کنید

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم

اگر وبلاگ شخصی و یا وبلاگ تجاری و شرکتی دارید می توانید لینک صفحه اینستاگرام خود را در وبلاگ خود قرار دهید و مطالبی که در اینستاگرام خود انتشار می دهید را در پست های وبلاگ نیز مورد اشاره قرار دهید.

حتی می توانید در وب سایت خود قسمتی داشته باشید که مطالب اخیری که در اینستاگرام انتشار داده اید را نشان دهد.

مثلا اگر در زمینه مد کار می کنید می توانید عکسی که در اینستاگرام اشتراک گذاشته اید را در وب سایت خود نیز نمایش دهید و از مخاطبین وب سایت خود بخواهید برای نمونه های بیشتر اقدام به فالو کردن اینستاگرام شما بکنند.

عباراتی مانند کلیک کنید، مشاهده کنید، برای دیده نمونه های بیشتر وارد شوید و غیره کاربردی هستند.

هر چه افراد بیشتری از وبلاگ شما بازدید کنند احتمال بازدید اینستاگرام از طریق وبلاگ شما افزایش می یابد و به تبع آن شانس افزایش فالوور اینستاگرام از طریق وبلاگ برای شما ایجاد خواهد شد.

البته می دانم که اگر وب سایت فعالی نداشته باشید برای افزایش فالوور اینستاگرام این روش زیاد از حد طولانی خواهد شد. اما در هر صورت افرادی که بخصوص وب سایت خوبی دارند می توانند روی این روش برای بالا بردن فالوور اینستا خود حساب ویژه ای باز کنند.

چگونه فالوور جمع کنیم

5- فالوور های پیج رقبای خود را فالوو کنید

برای بالا بردن فالوور اینستاگرام خودتان باید افرادی که به دنبال برند های شبیه شما هستند را پیدا کنید. کدام صفحات اینستاگرام اصلی ترین بند های رقیب شما هستند؟ 

آنها را پیدا و یادداشت کنید.  سپس پست های آنها را باز کنید و ببینید چه کسانی برای پست آنها کامنت نویسی کرده اند. آنها را فالوور کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

نکته بسیار مهمی را در این رابطه به یاد داشته باشید. برای این کار بهتر است از رقبای کوچکتر شروع کنید. چرا؟ برند های بزرگ مشتریان وفادارتری دارند.

اگر شما بخواهید آنها را ترغیب کنید که شما را انتخاب کنند شانس کمتری خواهید داشت زیرا برند های مشهور تر از شما هم فالوور بیشتر اینستاگرام دارند و هم اعتبار اجتماعی بیشتری نسبت به شما دارند.ب

وقتی شما با فالوور اینستاگرام رقیبا خود وارد تعامل می شوید نباید او را با جملات همیشگی که برای دیگران می نویسید ترغیب کنید.

باید از پیام های مفهومی تر و بهتر استفاده کنید.  اگر از شما سوالی را بخصوص زیر پست اینستا شما پرسیدند  حتما به آنها جوابی بدهید که انتظار دارند.

اگر در جواب دادن کامنت اینستاگرام مهارت خوبی پیدا کنید شانس بدست آوردن فالوور بیشتر و جذب فالوور بیشتر برای اینستاگرام خودتان را خواهید داشت.

6- با اینفلوئنسرها کار کنید

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم

یکی دیگر از راه های افزایش فالوور اینستاگرام داشتن حمایت اینفلوئنسرها و یا هدایت اکانت اینستاگرام توسط اینفلوئنسر است.

اگر اینفلوئنسر انتخاب شما فالوور واقعی داشته باشد این فالوور ها با هدایت او می توانند به راحتی اکانت شما را فالو کنند و حتی اینفلوئنسر ها می توانند خود به عنوان عاملی برای فروش بیشتر برای شما تبدیل شوند.

حتما با اینفلوئنسر قرارداد امضا کنید تا ترافیک فیک و تقلبی برای شما ارسال نکند. زمانی با اینفلوئنسری کار می کردم که در واقع حامی ما بود و او ۲۰۰۰ فالوور غیر فعال و فیک برای اکانت ما ارسال کرد.

کاملا مشخص بود که از ربات استفاده می کرد. استفاده از ربات اینستاگرام در صورتیکه ربات اینستاگرام فالوور واقعی به همراه داشته باشد هیچ مشکلی ندارد اما اگر فالوور غیر فعال و فیک به همراه داشته باشد می تواند خطرناک باشد و باعث بن شدن و یا مسدود شدن پیج اینستاگرام شما شود.

اگر به دنبال راه های تاثیر گذار برای جذب فالوور بیشتر هستید می توانید از اینفلوئنسر خود بخواهید که اکانت شما را در استوری خود قرار دهد و به مخاطبین خود شما را توصیه کند.

در این حالت فالوورهای او برای مشاهده استوری باید شما را فالوو کنند. باید از او بخواهید که چند روزی در خصوص شما به مخاطبین خود توصیه هایی داشته باشد.

7- میزبانی کنید

اگر بتوانید میزبانی هایی در اینستاگرام با حتی تعداد کمی مخاطب داشته باشید شانس خود را برای افزایش فالوور اینستاگرام به شدت افزایش می دهید. البته می توانید میزبانی هایی هم در سایت و یا  سایر رویداد ها داشته باشید و از مخاطبین خود بخواهید صفحه اینستاگرام شما را فالو کنند.

حتی شما می توانید با پست کردن میزبانی خود در این اجتماعات و یا رویداد ها در سایر شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و یا سایر بلاگ ها نیز دیگران را تشویق کنید که اقدام به دنبال کردن اینستاگرام شما بکنند.

وقتی من برای اولین بار در حوزه بازاریابی شروع به فعالیت کردم، افتخار میزانی در وبلاگ هایی را داشتم. در این وبلاگ ها من به مخاطبینم برخی از محصولاتمان را به عنوان هدیه پیشکش کردم به شرط اینکه اینستاگرام من را فالو می کردند.

اغلب مشتریان و مخاطبین از این موضوع استقبال کردند. حتی آنها در اینستاگرام خود با محصولات و هدایایی که من داده بودن استوری هایی را گذاشتند  و از تجارب خود در این رویدادها گفتند.

این باعث شد که من صدها فالوور جدید بدست بیاورم. این یکی از بهترین راه های بدست آوردن فالوور جدید اینستاگرام است. استفاده از ابزار IGTV یکی از بهترین روش ها برای میزبانی در اینستاگرام است. بخصوص اگر در کار و یا حرفه ای دانش و تخصص دارید این ابزار مختص شما خواهد بود.

میزبانی کردن و داشتن اجتماعات و مخاطبین تنها مخصوص تازه کارها نیست و حتی اگر به افزایش فالوور دلخواه خود هم رسیده باشید باز هم این روش برای جذب فالوور بیشتر کمک شایانی خواهد کرد.

8- با برند های دیگر شریک شوید!

اگر به تازگی دنبال آموزش افزایش فالوور اینستاگرام خود هستید و در واقع تازه کار هستید، ترفندی که من ، زمانی که تازه شروع به بالا بردن فالوور اینستا خود کرده بودم این بود که من از محصولات تولیدی خودم عکس می گرفتم به جای اینکه عکس مربوط به اکانت های دیگران را به اشتراک بگذارم اما دیدم برخی از برند ها پست های مربوط به من را بازنشر می کنند.

جالب است که برخی از این برند ها حتی تا ۳۰۰k یا ۳۰۰ هزار فالوور داشتند. من تازه متوجه کار و ترفند آنها شدم. من هم محصولات آنها را بازنشر کردم و آنها را تگ می کردم.

این کار باعث شد تا فالوورهای آنها به محصولات من هم توجه کنند و به عنوان فالوور جدید از هر برند تعداد زیادی جذب اینستاگرام من شدند. من این کار را تنها با یک برند انجام ندادم و برند های زیادی را مورد توجه قرار دادم و با برند های زیادی بصورت آنلاین شریک شدم.

9- از ابزار اینستاگرام آنالایتیکس (Instagram Analytics Tools ) استفاده کنید

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم

اینستاگرام آنالایتیکس اطلاعات بسیار ارزشمندی در اختیار شما قرار می دهد که برای جذب فالوور بیشتر و بالا بردن فالوور اینستاگرام به شما کمک زیادی می کند.

البته نرم افزار های زیادی در گوگل مارکت وجود دارد که می تواند اطلاعات ارزشمندی به شما بدهد. مواردی مانند نرخ تطبیق، فالوورهای جدید، افرادی که شما را آنفالو کرده اند و سایر فعالیت ها و آمارهای جالبی که برای افزایش فالوور می تواند به شما کمک زیادی بکند.  بهترین ابزار های آنالیز اینستاگرام در گوگل استور وجود دارند عبارتند از:

  1. Sprout Social
  2. Iconosquare
  3. Keyhole
  4. Curalate
  5. Socialbakers

تمامی این ابزارهای آنالیز اینستاگرام می توانند اطلاعات خوبی به شما برای جهت دهی فعالیت خود در اینستاگرام بدهند. این ابزار های در درک شما نسبت به خواسته فالوور اینستاگرام شما بسیار مفیدند.

10- استفاده از ربات اینستاگرام

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم

باور کنید یا نه درصد بالایی از افرادی که موفق شده اند به تعداد فالوور زیاد اینستاگرام دست پیدا کنند در ابتدا از ربات اینستاگرام استفاده کرده اند. خود من با وجود استفاده از راهکارهایی که در بالا توضیح دادم چندین بار از ربات اینستاگرام استفاده کردم.

ربات اینستاگرام راهکار فوق العاده ای برای جذب و افزایش فالوور اینستاگرام است. البته نه هر رباتی. من برای رسیدن به نتیجه مطلوب مورد نظرم چندین بار ربات های مختلف اینستاگرام را تجربه کردم. 

انتخاب ربات اینستاگرام بسیار مهم است. برای داشتن ربات خوب اینستاگرام بهتر است به سراغ ربات هایی بروید که توسط یک تیم و یا یک شرکت پشتیبانی می شوند.

پشتیبانی از ربات اینستاگرام نشان می دهد که ربات همواره در حال به روز رسانی و تطبیق دادن خود با نیاز مخاطب و الگوریتم های اینستاگرام است.

ربات اینستاگرام خوب دارای تنظیماتی است که با انجام این تنظیمات شما را همواره فردی فعال در اینستاگرام نشان می دهد و باعث می شود تا بتوانید از تمامی ظرفیت خودتان در اینستاگرام استفاده کنید. با استفاده از ربات می توانید محدودیت ها و هدف گذاری اینستاگرام خود را مشخص کنید.

مثلا اگر قرار است خودتان در هر ساعت تنها چند نفر یا پیج را فالو کنید ربات اینستاگرام می تواند با تنظیم سرعت چند صد نفر را در یک ساعت فالو کند.

البته به یاد داشته باشید که ربات اینستا نباید به شکلی عمل کند که باعث شود پیج شما مسدود شود زیرا اینستاگرام با ربات مخالف است و همیشه راهکارهایی را برای مقابله با آنها دنبال می کند.

به همین دلیل باید سرعت معقول و ابزارها و تکنیک های مشخصی را برای رسیدن به تعداد فالوور دلخواه دنبال کنید.

آنچه که اهمیت دارد این است که ربات می تواند با هشتگ ها، موضوعات، کلمات کلیدی، متناسب با رقبا و حتی محدوده جغرافیایی مخاطبین واقعی را برای شما به همراه داشته باشد که به موضوع سایت شما علاقمند هستند.

بر خلاف بسیاری از شنیده ها ربات اینستاگرام فالوور غیر فعال و یا فالوور غیر واقعی برای شما به همراه ندارد. ربات در واقع به جای شما و با سرعت بالاتری از شما عمل می کند و به دلیل اینکه با مخاطب و فالوور واقعی در تعامل است احتمال دیده شدن در اینستاگرام و بالا رفتن شانس پیدا کردن مخاطب علاقمند به موضوع شما را به شدت افزایش می دهد.

البته در زمان استفاده از ربات اینستاگرام سیار اهمیت دارد که بتوانید با محتوا تاثیر گذار و با کیفیت اینستاگرام مخاطبین را قانع کنید که پیج شما را فالو کنند و در ادامه در پیج شما باقی بمانند.

11- خرید فالوور و لایک و ویو

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم

برخی از شرکت ها به دلیل داشتن تعامل، سرور اختصاصی و یا حتی ارتباط بالا با اینفلوئنسرها با فالوورهای واقعی در تعامل هستند و این فالوورها را به فروش می رسانند.

خرید فالوور واقعی هر چند کار دشواری است اما اگر اتفاق بیافتد راه صد ساله را برای شما چند روزه طی می کند. اما این هنر شما خواهد بود که فالوور خریداری شده را نگهداری کنید.

12- خسته کننده نباشید

وقتی صحبت از ایده برای افزایش فالوور در اینستاگرام می شود، باید دیدی فراتر از هشتگ های واضح و یک کلمه ای داشته باشید. پس زمانی که قصد دارید کپشن بنویسید، آن را با کلمات خنده دار، کنایه آمیز، یا حتی ظالمانه مخلوط کنید و برای گفتن بخشی از داستان، از هشتگ استفاده کنید. پس خسته کننده نبودن یکی از موارد مهمی است که به افزایش فالوور کمک می کند.

پیج بیسکوییت گرجی، یکی از پیج هایی است که در کپشن نویسی خلاقیت بالایی دارید، برای نمونه می توانید عکس یکی از کپشن های آن را مشاهده کنید.

چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم
چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم

13- از بیو URL خود نهایت استفاده را ببرید

پروفایل اینستاگرام شما جز املاک و مستغلات اصلی شما به حساب می آید… اگر واقعاً می خواهید بیوگرافی شما برای همیشه به صفحه اصلی وب سایت پیوند بخورد، باید آن را حداقل دو بار در هفته تغییر دهید و از آن لینک برای کلیک به جدیدترین و یا محبوب ترین مطالب استفاده کنید.

14- سبک اینستاگرام خود را توسعه دهید

این طبیعت انسانی است که می خواهد در آن جایی که هست جا بیفتد، اما در اینستاگرام، شما می خواهید علا وه بر پختگی برجسته هم باشید. پس نام برند خود را به نحوی برای مخاطب جا بیندازید که به محض شنیدن و سرچ کردن آن در اینستاگرام با پیج و محصولات شما رو برو شود.

15- محلی شوید

با رفتن به صفحه جستجو و انتخاب برگه مکان ها، ببینید در یک منطقه خاص (مثلاً محله شما، شهری که در تبلیغات هدف قرار داده اید یا حتی رویدادی در یک مکان خاص) چه می گذرد. سپس، نام مکان را تایپ کنید تا تمام پست های دارای برچسب جغرافیایی برای آن مکان را ببینید.

16- دعوت به عمل را، به خاطر فالوورها بسپارید!

اینستاگرام، مانند سایر شبکه های اجتماعی، یک مکالمه است، نه یک بستر پخش. می خواهید مردم چه اقدامی در مورد پست شما انجام دهند؟ اینستاگرام یک فضای بسیار عالی برای تعاملات است و به مردم این امکان را می دهد تا دقیقاً بدانند چه انتظاراتی از آن ها دارید. پس اگر قصد دارید تا افزایش فروش و افزایش فالوور را برای پیج خود به ارمغان بیاورید مطابق با آن، استراتژی مناسب را انتخاب کنید.

همانطور که در عکس ذیل مشاهده می کنید در این کپشن علاوه بر تشویق به اقدام، استفاده از هشتگ گذاری مناسب و داستان سرایی به وضوح قابل رویت است. پس برای کپشن نویسی از دیگر پیج ها ایده بگیرید.

افزایش فالوور

نکات مهم از خلاصه سه مقاله:

برای اینکه دنبال کنندگان بیشتری در اینستاگرام داشته باشید، باید به نکات زیر دقت و توجه ویژه ای داشته باشید:

  1. هشتگ اختصاصی یا منحصر به فرد ایجاد کنید که نام تجاری یا عبارتی جذاب از برند شما را در بربگیرد.

2. هشتگ اختصاصی خود را در سایر پروفایل های اجتماعی، وب سایت و ایمیل تبلیغ کنید.

3. برای اطمینان از اینکه افراد هدف را به دست می آورید، از هشتگ های خاص صنعت استفاده کنید.

4. از هشتگ های خلاقانه استفاده کنید. خنده دار ، کنایه آمیز ، یا ظالمانه باشید – اما هرگز کسل کننده نباشید!

5. از هشتگ رویدادها برای حضور در سمینارها، کنفرانس ها، رویدادهای سالانه و حتی رویدادهای محلی استفاده کنید.

6. هشتگ های موضوعی مرتبط و پرطرفدار را تماشا کنید. به آن ها بپیوندید تا در مقابل، افراد بیشتری جذب کنید.

7. برای هدایت ترافیک به جدیدترین یا محبوب ترین مطالب خود از لینک دهی استفاده کنید.

8. کپشن های توصیفی بنویسید. داستان سرایی به ایجاد تعامل و به اشتراک گذاری پست ها کمک می کند.

9. با تأثیرگذاران برتر در فضای اینستاگرام ارتباط برقرار کنید و سعی کنید به یکی از افراد یا برند های مورد علاقه آن ها تبدیل شوید.

10. آیا عکسی با برچسب از خود یا برند تجاری خود در نمایه خود نمی خواهید؟ برای پنهان کردن تصاویر از نمایه، برچسب ها را ویرایش کنید.

11. تنظیمات خود را تنظیم کنید تا هر عکسی که دارای برچسب بالقوه و شرم آور بدون تأیید شما است، نشان داده نشود.

12. سبک بصری منحصر به فرد و قابل تشخیص ایجاد کنید. ابتدا بفهمید که چگونه می خواهید برجسته شوید و آن را بسازید!

13. از برگه Places دیدن کنید تا ببینید در منطقه شما چه اتفاقاتی می افتد – محله شما، شهری است که در آن برای تبلیغات هدف استفاده می کنید یا به دنبال ایجاد یک رویداد در یک مکان خاص هستید.

14. با استفاده از فراخوان اقدام، به افراد بگویید که می خواهید آن ها با پست های شما چه کار کنند. روش های هوشمندانه ای را پیدا کنید که مردم را به اشتراک گذاری مطالب خود تشویق کنید.

15. هرگز از این هشتگ ها (# follow4follow ، #follow ، #followme ، #followback) استفاده نکنید.

 

سخن آخر

امیدوارم با مطالعه کامل این مقاله و استفاده از تکنیک های فوق بتوانید به اندازه دلخواه افزایش فالوور واقعی و فعال داشته باشید.

شرکت فالوجت با استفاده از کادری مجرب و حرفه ای و با پشتوانه سال ها تجربه آماده ارائه مشاوره و خدمات افزایش فالوور واقعی و فالوور ایرانی واقعی به شما دوستان و همراهان همیشگی با تخفیف ویژه می باشد.

برای این کار کافی است با کارشناسان ما تماس گرفته و یا شرایط افزایش فالوور با فالوجت را مطالعه فرمایید و تنها در چند روز از خدمات واقعی و پشتیبانی واقعی ما حیرت زده شوید. آیا در اینستاگرام به تجارت می پردازید؟ آیا شماهم ترفندی که در اینستاگرام از آن برای اشتراک گذاری پست ها استفاده کنید؟ اگر جواب مثبت است آن را در نظرات با ما به اشتراک بگذارید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .