آموزش تگ کردن در اینستاگرام

تگ کردن چیست؟ تگ کردن افراد، یعنی قرار دادن اکانت شخصی در عکس. با اینکار وقتی روی عکس مورد نظر کلیک می کنید، نام ،مانند برچسب روی عکس ظاهر می شود. تگ کردن برای قرار دادن پروفایل در عکس های اینستاگرام به کار می رود. در این قسمت از مجموعه آموزش های اینستاگرام نحوه تگ کردن و همچنین منشن کردن بیان می شود.

آموزش تگ کردن در اینستاگرام

چگونه اسم افراد را تگ کنیم؟

فرض کنید در عکس مورد نظر خود عکسی از چهره ها دارید.موقع ارسال تصویر، در قسمت پایین توضیحات، گزینه ای به نام Tag People وجود دارد. بر روی این گزینه ضربه بزنید. حال روی صورت آن شخص مورد نظر کلیک کنید. و تگ مرود نظر را به آن بچسبانید. برای هر آیتم موجود در عکس می توانید برچسب مورد نظر را وارد کنید.

آموزش تگ کردن در اینستاگرام

نحوه منشن کردن

منشن چیست؟ از علامت @ برای لینک دادن به اکانت ها استفاده می شود. یعنی اگر اکانت شما XXXX  باشد. حال اگر کسی قبل از نام کاربری شما علامت @ را بچسباند، یعنی به شکل [email protected] نام کاربری شما را در پست قرار دهد با اینکار این عبارت به شکل لینک آبی رنگ می شود.

حال این منشن چه کاربردی دارد؟ فرض کنید می خواهید به نظر کاربری جواب دهید. اگر شما از این علامت استفاده کنید او را منشن می کنید. یعنی شخص وقتی آنلاین شود پیامی دریافت می کند و به آن صفحه هدایت می شود. در نتیجه با اینکار شما می توانید شخص را از ارسال کامنت خود مطلع کنید. یا فرض کنید می خواهید دوستان شما پست خاصی را ببینند، بازهم می توانید از همین شیوه منشن استفاده کنید.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

منبع: دیتالینک 

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .