کلوز فرند close friends چیست و چگونه به فروش در اینستاگرام کمک می کند؟

کلوز فرند اینستاگرام، امکان نسبتا جدیدی است که به استوری اینستاگرام اضافه شده است. اگر نمی دانید کلوزفرند چیست و نحوه فعال کردن آن چگونه است؟ مطالعه این مطلب از فالوجت را از دست ندهید. با خرید فالوور اینستاگرام فیک نیز می توانید فروش خود را بالا ببرید. بالا بودن تعداد فالوور از راه های موثر جذب مخاطب است، بنابراین خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش را به شما پیشنهاد می کنیم.

کلوز فرند چیست؟

کلوز فرند(close friend)، در لغت به معنای دوست نزدیک است این کلمه که این روزها زیاد به گوش می رسد، برای اولین بار توسط اینستاگرام سر زبان ها افتاد.

شما می توانید با خرید فالوور، به سرعت تعداد فالوور های خود را به میزان شگفت انگیزی افزایش دهید.

کلوز فرند ایسنتا چیست؟

کلوز فرند اینستاگرام که برخی به اشتباه به آن کلاس فرند می گویند، به معنای دایره نزدیک دوستان است. در واقع اینستاگرام امکانی را فراهم کرده است که شما تعدادی از فالوور هایتان را به عنوان کلوز فرند خود انتخاب کرده و به اینستاگرام معرفی می کنید.

این کار باعث می شود شما بتوانید برخی استوری های خود را که نمی خواهید همه افراد ببینند، فقط برای کلوز فرند هایتان به نمایش بگذارید. همان گونه که در فضای واقعی و حقیقی، عکس، فیلم و صحبت هایی را با دوستان نزدیک تان به اشتراک می گذارید که با افراد معمولی این کار را انجام نمی دهید.

 

کلوز فرند اینستاگرام

 

چگونه می توانم از ویژگی کلوزفرند استفاده کنم؟

برای استفاده از ویژگی کلوزفرند در اینستاگرام، باید یک لیست از فالوور هایتان را به عنوان کلوز فرند انتخاب کنید. به این لیست، کلوز فرند لیست اینستاگرام گفته می شود.

 

کلوز فرند لیست اینستا

برای دیدن لیست کلوز فرند های خود به قسمت پروفایل خود بروید. سپس سه خط بالای سمت راست پروفایل را لمس کنید. پنجره ای برای شما باز می شود که باید گزینه close friends را از میان گزینه های موجود در این پنجره انتخاب کنید.

بعد از انتخاب این گزینه، لیستی از فالوور هایتان برای شما نمایش داده می شود. جلوی اسم هر شخص یک دکمه وجود دارد که با زدن دکمه Add شما می توانید شخص را به لیست کلوز فرند های خود اضافه کنید. زمانی که می خواهید کسی را از لیست کلوز فرند خود خارج کتید، کافیست گزینه remove را از جلوی اسم شان انتخاب کنید.

 

کلوزفرند لیست اینستا

 

پس از اینکه لیست کلوزفرند خود را ساختید در هنگام گذاشتن استوری می توانید از آن استفاده کنید. در هنگام گذاشتن استوری اینستاگرام گزینه ای با دایره سبز رنگ که یک ستاره در آن است مواجه می شوید که با ضربه زدن روی آن، استوری تنها برای لیست کلوز فرند شما به نمایش در خواهد امد. علاوه بر این، اگر در هنگام پست کردن استوری روی گزینه send to بزنید باز هم گزینه کلوزفرند در لیست انتخابی شماست.

انتشار استوری کلوز فرند

راه دیگری که برای تغییر لیست کلوز فرند اینستاگرام وجود دارد، این است که شما باید وارد استوری شوید و سپس به تنظیمات استوری بروید. در این قسمت گزینه کلوز فرند و تعداد افرادی که در این لیست وجود دارند را مشاهده می کنید. با لمس این گزینه، می توانید لیست را تغییر دهید.

 

تنظیمات کلوز فرند

 

از کجا بفهمیم کلوز فرند هستیم؟

اگر شما در لیست کلوز فرند های یک شخص باشید، زمانی که آن شخص یک استوری منتشر می کند، دایره ای سبز رنگ دور عکس پروفایلش نمایش داده می شود.

تا زمانی که شخص استوری کلوز فرند منتشر نکند، شما نمی توانید بفهمید که آیا در لیست کلوز فرند های او هستید یا خیر. حتی ممکن است در لیست کلوز فرند شخص باشید، اما او استوری عمومی منتشر کند. در این صورت دایره سبز رنگ دور عکس پروفایل اش نمایش داده نمی شود.

 

آیا کلوز فرند هستم

افزایش فالوور اینستاگرام با فالوجت به راحتی امکان پذیر است.

کلوز فرند در پست اینستاگرام

درست است که قابلیت کلوز فرند، یک قابلیت بسیار جذاب است. اما متاسفانه فقط برای استوری های اینستاگرام کاربرد دارد. در واقع شما نمی توانید پستی را منتشر کنید و آن را فقط برای کلوز فرند های خود قرار دهید.

اگر شما پستی در ایسنتاگرام منتشر کنید، همه فالوور های شما (در صورت خصوصی بودن اکانت تان) و همه کاربران اینستاگرام (در صورت عمومی بودن اکانت) آن را می بینند. شما نمی توانید انتخاب کنید که عده خاصی پست اینستاگرام شما را ببینند یا نبینند.

 

چگونه از کلوز فرند برای کسب و کار خودم استفاده کنم؟

اگرچه ویژگی کلوزفرند برای کاربرهای معمولی، به عنوان یک ویژگی سرگرم کننده به نظر می رسد اما مشاغل و کسب وکارهای اینستاگرامی می توانند از آن برای افزایش فروش و خدمات خود استفاده کنند. اگر می خواهید بدون نصب اپلیکیشن اینستاگرام وارد اکانت خود شوید، ورود به اینستاگرام بدون نصب را در این مقاله مطالعه کنید. 

 

استفاده خلاقانه از کلوزفرند اینستاگرام

 

در زیر روش های مختلفی را برای بهره گیری از این امکان به شما پیشنهاد می دهیم که امیدواریم برای کسب و کار شما مفید واقع شود. به یاد داشته باشید که برای اینکه شخصی را در فهرست کلوزفرند خود قرار دهید لازم نیست حتما او را فالو کرده باشید.

خرید بازدید لایو اینستاگرام، راه حلی تضمینی برای افزایش مخاطبان شما است. همین حالا آن را امتحان کنید.

 • به مشتریان ویژه خود امتیازات ویژه دهید
  شما همیشه مشتریانی خواهید داشت که به شما وفادار هستند. این افراد به دفعات زیاد در پست های شما کامنت می گذارند، مطالب شما را در صفحات خود منتشر می کنند و آن را تبلیغ می کنند؛ خریدهای زیادی از شما دارند و مشتری پرو پا قرص پیج تان هستند.

  شما می توانید این دسته از فالوورهایتان را به لیست کلوزفرند خود اضافه کنید و کدهای تخفیف، جایزه های ویژه یا دسترسی ویژه به تخفیفات و آف ها را برای آن ها به اشتراک بگذارید.

  زمانی که فالوورهای شما بدانند که با داشتن شرایط خاصی می توانند عضو کلوزفرند شما باشند و از امتیازهای آن استفاده کنند مطمئن باشید برای حضور در چنین لیستی تلاش خواهند کرد و نتیجه این تلاش چیزی نیست جز تبلیغ بیشتر، کامنت های حمایت کننده و فروش بهتر شما در اینستاگرام. می توانید با مراجعه به صفحه خرید لایک فالوجت تعداد لایک و به دنبال آن بازدید پیج خود را بالا ببرید.

 

کلوز فرند های اینستا

 

 • محتوای ویژه و پیشنهادات خاص برای اعضای VIP پیج
  حتی خود کلمه VIP به تنهایی یک بار مثبتی همراه خود دارد که فالوورهایتان را برای عضویت در آن ترغیب می کند. می توانید خدمات مضاعفی برای یک دسته از فالوورهایتان در نظر بگیرید.

  برای مثال اگر شما مربی هستید (مثلا مربی بدن سازی، متخصص تغدیه، مربی کلاس های اموزشی و هنری و … ) می توانید یک سری از مطالب را به صورت اختصاصی برای فالوورهایی قرار دهید که مثلا هزینه مشخصی را پرداخت کرده اند.

  بقیه مخاطبین شما هنوز هم می توانند از محتوای آموزشی پست ها و استوری های عمومی شما استفاده کنند. اما برای مطالب تخصصی تر و دقیق تر باید با پرداخت هزینه یا هر شرایط ویژه دیگری، عضو کلوزفرند شما شوند.

 

کلوز فرند در پیج تجاری

 

 • استفاده از کلوز فرند برای هماهنگی با همکاران
  فرض کنید شما یک پیج کاری دارید که یک تیم برای تولید محتوای آن تلاش می کنند اما ادمین پیج فقط یک نفر است. شما می توانید خبر های مهم یا برخی هماهنگی ها را در قسمت کلوزفرند اینستاگرام به اشتراک بگذارید و اعضای تیم محتوا را به کلوزفرند اضافه کنید.

کلوز فرندز

 • کارت سپاس گزاری به مشتریان وفادار
  دریافت یک کارت تشکر از هر کسی برای ما بسیار ارزشمند و خاطره انگیز است. حالا تصور کنید که این کار را برای مشتریان ویژه خود انجام دهید. چه بازتاب مثبتی در آن ها خواهد داشت؟

 یکی از راه هایی که برای انجام این کار ممکن است به ذهنتان برسد، دادن دایرکت به آن ها می باشد. اما یک راه خلاقانه، استفاده از استوری کلوزفرند برای تشکر از آن هاست.

هزاران راه دیگر برای استفاده خلاقانه از کلوزفرند وجود دارد که می توانید برای توسعه کسب و کار خود از آن استفاده کنید. شما چه کاربردی از کلوزفرند به ذهنتان می رسد؟ با ما در میان بگذارید.

فالوجت، معتبرترین سایت ارائه خدمات شبکه های اجتماعی است. شما می توانید علاوه بر خدمات اینستاگرام، از دیگر خدمات این سایت نظیر خرید فالوور کلاب هاوس استفاده کنید.

 

لیست اعضای کلوز فرند

 

سوالات متداول

 • کلوز فرند چیست؟
  کلوز فرند لیست افرادی است که شما انتخاب می کنید تا برخی استوری های خاص شما را ببینند.

 • آیا اگر شخصی در کلوز فرند من باشد، من هم در کلوز فرند او قرار می گیر؟
  خیر. لیست کلوز فرند هرکس منحصر به فرد است و این مسئله که شما کسی را در لیست خود قرار دهید باعث نمی شود شما هم در لیست او قرار بگیرید.

 • آیا شبکه های اجتماعی دیگر هم کلوز فرند دارند؟
  خیر در حال حاضر فقط اینستاگرام این قابلیت را دارد.

۲ دیدگاه دربارهٔ «کلوز فرند close friends چیست و چگونه به فروش در اینستاگرام کمک می کند؟»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .