حساب های اینستاگرام برتر که می توانید از آنها الهام بگیرید(۲)

 

ربات

همان گونه که وعده داده بودیم در ادامه به معرفی چند نمونه دیگر از حساب های اینستاگرام موفق در زمینه برندسازی در اینستاگرام  و  افزایش فالوور اینستاگرام می پردازیم تا با الگوگیری از آنها شما نیز بتوانید ایده های جالبی برای رونق کسب و کار خود کسب کنید. با فالوجت همراه باشید.

 

مجموعه مقالات “حساب های اینستاگرامی موفق که می توانید از آنها الهام بگیرید”

 

۶) Vodka for Dog People

برای مطابقت دادن یاانطباق های اولیه سگها  ( و گاهی اوقات گربه )  برندهای دولت دوست tito  را برجسته نشان می دهد. این شرکت   به هنگام ارتقا دادن نمایندگی های برند، خود بعد انسانی آن را با  ایجاد آگاهی در باره ی  انطباق پذیری حیوانات خانگی  با انسان ها نشان می دهد.

ساخت ربات اینستاگرام

تولیدات عجیب و غریب  زیادی اینجا نیست. در عوض، tito از یک ایده بسیار عالی برای ارتقا انچه  بیشتر دوستداران سگ ها می خواهند استفاده می کند.

۷) Flowers for Dreams

Flowers for Dream  یک گلفروشی محلی در شیکاگو است که برای فروش هر گل  به موسسات خیریه همسایه یک دسته گل هدیه می دهد. در حالیکه شرکت  نتوانست گلهایی در سایز ۱-۸۰۰  تولید کند اما ، در ارتقا بخشیدن به  عکس های زیبای محلی خود موفق عمل می کند.

بهترین ربات اینستاگرام

با داشتن بیش از ۳۲۰۰۰فالوور، هر پست صدها لایک بدست خواهد آورد. نه تنها  به این صورت ، بلکه Flowers for Dream به طور مرتب با فالوور های خود برای بیشتر کردن فعالیت های عام المنفعه خود در  تعامل  بوده و محصولاتش  در دسترس همگان قرار دارد. این شرکت استراتژی برندسازی خود را مشخص کرده  که می تواند به دیگر شرکت ها یادگیری درباره بازاریابی های ساده  را بیاموزد.

۸) Playdoh

تفریحاتی که در دوران کودکی با Playdoh داشتید را به یاد می آورید؟ بازاریابان رسانه اجتماعی مطمئنا این کار را به این دلیل انجام داده اند که هر پست نشان دهنده یک  شیوه خلاق و مفرح برای استفاده از تولیدات است.

این شرکت از انیمیشن های ثابت زیادی در محتواهای خود برای نشان دادن انجام هر کاری با  playdoh استفاده می کند . آنها به شما نشان می دهند که چرا این یکی از بهترین حسابهای اینستاگرام برای فالو کردن با موضوعات شگفت انگیز، حیوانات و اشکال است.

ربات

اهداف موفق Playdoh ، بر پایه ی کاربران و حوادث پر رنگی مثل بازگشت به دکه فروش مدرسه و هشتگ های پر طرفدار تعطیلات مثل بهترین جمعه ملی  است. این برند با رنگ های روشن و فالوور های اینستاگرام خود شناخته  می شود.

۹) Charity Water

Charity Water خدمات خود را در بردن آب سالم و اشامیدنی به مکان هایی که به آن احتیاج دارند نشان می دهد. برند ها می توانند از اینستاگرام Charity Water به دلیل کپشن هایی که به محتویات نسبت می دهد، نکته برداری کنند.

این سازمان داستان های موفقیت آمیز خود را برجسته نشان می دهد و تاثیر کمک های بلاعوض  را به مردم نشان می دهد . نه تنها محتوای Charity Water’s الهام بخش است ، تامین غذای  نیازمندان نقش بزرگی در علاقه پیدا کردن مردم  به این شرکت دارد.  این به نگه داشتن کاربران کمک و توصیفات در مورد برندشان را افزایش می دهد.

ربات هوشمند اینستاگرام

۱۰) David Chang

David Chang به عنوان یک سر اشپز پر طرفدار با داشتن جایزه رستوران برتر در نیویورک. رنگ و اب بیشتری به حساب اینستاگرام خود اضافه کرد.  گذاشتن ویدیو های اهسته همراه با موسیقی به سرعت اینستاگرام او را برای دوستداران غذا و سر اشپز ها درسرتاسر دنیا جذاب ساخت و به همین راحتی موجب  افزایش لایک اینستاگرام و پست های خود شد.

ربات اینستاگرام

برندها می توانند از تاثیرگذارانی که فالوو ر های زیادی دارند درس های زیادی بیاموزند و آقای chang نیز از این قاعده مستثنا نیست.بشتر محتویات او از گوشی های هوشمند ساخته شده اند ، اما هرگز اوقات خسته کننده ایی با اقای changنخواهید داشت.او مطمینا استاد گرسنه کردن شما در این ویدیو های اهسته  است.

***

منبع: sproutsocial –  تهیه و ترجمه: فالوجت

فالوجت :ربات خرید فالوور ایرانی  و افزایش فالوور واقعی

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .