۶ ترفند مهم و کاربردی برای افزایش دسترسی به اینستاگرام شما

اغلب افراد علاقه مند هستند که پست هایشان در اینستاگرام دیده شود. افزایش بازدیدکننده صفحه شما، در نهایت باعث افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام صفحه شما خواهد شد. یکی از کارهایی که برای این هدف باید انجام دهید، افزایش امکان دسترسی به اینستاگرام تان خواهد بود. با ما همراه باشید.

فعالیت در اینستاگرام نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و فیس بوک و توئیتر کمی متفاوت است. شما در اینستاگرام نمی توانید کامنت دوستان خود برای پستی را ببینید، مگر اینکه توسط دوست تان تگ شده باشید یا دنبال کننده اش باشید.

این یکی از مشکلاتی است که برای افزایش دسترسی به حساب اینستاگرام تان خواهید داشت. ما در این مقاله به شما ترفندهایی مهم را معرفی می کنیم که با استفاده از آن ها می توانید به هدف خود یعنی افزایش دسترسی به اینستاگرام با افزایش فالوور در اینستاگرام و خرید فالوور ایرانی دست پیدا کنید.

بهترین ربات اینستاگرام

راهکارهای افزایش دسترسی به اینستاگرام

  1. استفاده از هشتگ های جدید
ساخت ربات اینستاگرام

یکی از امکانات خوبی که اینستاگرام در اختیار شما قرارداده و می توانید از آن استفاده کنید، استفاده از هشتگ هایی مرتبط با فعالیت و کار شماست. با هشتگ ها، مخاطبان می توانند شما را پیدا کنند و از دنبال کنندگان شما شوند.

تنها نکته ای که وجود دارد، انتخاب درست هشتگ ها است. شما با استفاده ترکیبی از هشتگ های صنعتی خاص، هشتگ های عمومی، هشتگ های مخصوص برند شما و هشتگ های داغ روز، می توانید به نتیجه بهتری دست پیدا کنید.

همچنین سعی کنید در پست هایتان، از بیش از ده هشتگ استفاده کنید. البته در اینستاگرام، برای یک پست به شما مجوز استفاده از حداکثر ۳۰ هشتگ را می دهد.

  1. با پست گذاری مناسب، واکنش مخاطبان خود را بالا ببرید

شما باید هدف خود از پست گذاری را مشخص کنید. در اینستاگرام، هدف افراد افزایش فروش، افزایش لایک افزایش کامنت و در کل افزایش واکنش مخاطبان به پست و صفحه آن ها می باشد.

اکثر برندها در اینستاگرام، افزایش فروش فقط برایشان مهم است. این هدف مهمی است اما باید در کنارش سعی کنید واکنش مخاطبان خود به پست هایتان را بالا ببرید.

به طور مثال، از فالوور های خود بخواهید در مورد اینکه کدام محصول شما را ترجیح می دهند یا تجربه شان در استفاده از محصولات تان را با کامنت گذاری بیان کنند.

هم چنین کسب و کارهای محلی با پرسیدن سوال : “به نظر شما امسال ما در کدام نمایشگاه فعالیت کنیم؟” ، از مخاطبان خود می خواهند که کامنت بگذارند و پاسخ خود را بیان کنند. همین کار کوچک باعث بالارفتن پست شما در میان دیگران می شود.

  • پست خود را در ساعات شلوغ اینستاگرام منتشر کنید

بهترین زمان پست گذاری در اینستاگرام، ساعاتی است که احتمال حضور دنبال کنندگان شما در اینستاگرام و فعالیت اش، بالا باشد. هم چنین مخاطبانی که دنبال کننده شما نیستند با جستجو در اینستاگرام و دیدن پست شما در بالاترین نتایج، بتوانند شما را پیدا کنند. بنابراین در ساعات شلوغی اینستاگرام پست یا استوری خود را بگذارید، زیرا امکان دیده شدن آن، بالا می رود.

البته چند وقت یکبار در زمان های دیگر هم پست بگذارید چون ممکن است ساعات بازدید برخی مخاطبان، ساعات خلوتی اینستاگرام باشد و شما باید سعی کنید همه دنبال کنندگان تان را پوشش دهید و به آن ها توجه کنید.

در صورتی که نمی توانید در ساعات مختلف یا ساعات شلوغی اینستاگرام آنلاین شوید، می توانید از ابزار رونگار برای ارسال پست زمانبندی شده به صورت اتوماتیک استفاده کنید.

  • استفاده از قابلیت پخش زنده اینستاگرام

پخش زنده اینستاگرام در میان کاربران بسیار محبوب است و هیجان خاصی دارد. در لحظه اتفاق افتادن باعث می شود میزان دسترسی به اینستاگرام شما بالا رفته و کاربران بر روی مطلب شما کلیک کنند. پخش زنده اینستاگرام  نه تنها باعث می شود فالوور های شما از پخش زنده مطلع شوند، بلکه اینستاگرام به ویدیو های زنده اهمیت بیشتری داده و روی حساب کاربری عمومی افراد بیشتری نشان می دهد. کاربران اینستاگرام می توانند ویدیوهای زنده را درصورت تمایل دانلود کنند.

  • استفاده از تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی باعث هدفمند شدن تبلیغات شما و افزایش دسترسی به اینستاگرام و صفحه شما می شود. شما با تگ کردن عکس های تبلیغاتی، تبلیغات داستانی، چرخ و فلکی و ویدیویی می تواند به طور موثر خود را به کسانی که در ارتباط با شما نیستند، معرفی کنید.

هم چنین برای افزایش دسترسی مخاطبان جدید خود، می توانید هدف خود را افرادی بگذارید که قبلا شما را پسندیده اند و لایک کرده اند.

  • محک زدن میزان دسترسی اینستاگرام

اینستاگرام با اعلام تعداد بازدید های شما برا هر پست، به شما کمک می کندکه متوجه شوید چقدر در راه هدف خود موفق شده اید. برای این کار و دسترسی به امکانات بیشتر برای بررسی فالوور های خود، جنس، سن و ساعات شلوغی و فعالیت دنبال کنندگان تان، شما باید صفحه خود را از حالت شخصی به تجاری تغییر دهید و بیزینسی کنید.  هم چنین برای هر پست یکسری اطلاعات را به صورت اعداد به شما نشان می دهد که می تواند در سیاست گذاری های بعدی، به شما کمک کند.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .