۶ ترفند مهم و کاربردی برای افزایش دسترسی به اینستاگرام شما

۶ ترفند مهم و کاربردی برای افزایش دسترسی به اینستاگرام شما | اغلب افراد علاقه مند هستند که پست هایشان در اینستاگرام دیده شود. افزایش بازدیدکننده صفحه شما، در نهایت باعث افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام صفحه شما خواهد شد. یکی از کارهایی که برای این هدف باید انجام دهید، افزایش امکان دسترسی به اینستاگرام تان خواهد بود. با ما همراه باشید.

فعالیت در اینستاگرام نسبت به دیگر شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و فیس بوک و توئیتر کمی متفاوت است. شما در اینستاگرام نمی توانید کامنت دوستان خود برای پستی را ببینید، مگر اینکه توسط دوست تان تگ شده باشید یا دنبال کننده اش باشید.

این یکی از مشکلاتی است که برای افزایش دسترسی به حساب اینستاگرام تان خواهید داشت. ما در این مقاله به شما ترفندهایی مهم را معرفی می کنیم که با استفاده از آن ها می توانید به هدف خود یعنی افزایش دسترسی به اینستاگرام با افزایش فالوور در اینستاگرام و خرید فالوور ایرانی دست پیدا کنید.

۶ ترفند مهم و کاربردی برای افزایش دسترسی به اینستاگرام شما
۶ ترفند مهم و کاربردی برای افزایش دسترسی به اینستاگرام شما

در اینستاگرام چگونه دیده می شوید

زمانی که یک پست را در اینستاگرام منتشر می کنید امکان دیده شدن آن ها در اینستاگرام از راه های مختلفی وجود دارد. از طریق آمار اینستاگرام می توانید متوجه شوید که پست شما چند بازدید داشته است. و این بازدیدها هر کدام از چه روش هایی به دست می آیند.

به طور کلی زمانی که یک پست را منتشر می کنید می تواند از راه های زیر، مقدار ویو شما را افزایش دهد:

هشتگ ها: هشگ ها مانند کلمات کلیدی پست شما هستند. برای هشتگ ها، یک # تایپ می کنید و در ادامه کلمه مورد نظر خود را بدون فاصله می نویسید. برای نوشتن یه عبارت چندتایی باید از _ استفاده کنید. مانند #افزایش_فالوور

خانه یا فید: بازدیدهایی که از خانه یا فید دیده می شود توسط کسانی است که فالوور شما هستند و پست شما در فید آن ها منتشر می شود.

اکسپلور اینستاگرام: زمانی که یک پست به تعداد زیادی دیده می شود و بازخورد خوبی نشان می دهد توسط الگوریتم های اینستاگرام در سرچ یا اکسپلور برای دیگران به نمایش در می آید. و می تواند به افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام منجر شود.

سایر موارد: باز نشر پست های شما در دایرکت یا استوری های دیگران، راه های دیگری است که می تواند به افزایش بازدید شما منجر شود.

در نتیجه اگر قصد دارید دسترسی دیگران را به پست های خود افزایش دهید باید به فکر راه هایی باشید که یکی از این موارد بالا را مورد هدف قرار دهد.

افزایش فالوور اینستاگرام

راهکارهای افزایش دسترسی به اینستاگرام

استفاده از هشتگ های جدید

ساخت ربات اینستاگرام

یکی از امکانات خوبی که اینستاگرام در اختیار شما قرارداده و می توانید از آن استفاده کنید، استفاده از هشتگ هایی مرتبط با فعالیت و کار شماست. با هشتگ ها، مخاطبان می توانند شما را پیدا کنند و از دنبال کنندگان شما شوند.

تنها نکته ای که وجود دارد، انتخاب درست هشتگ ها است. شما با استفاده ترکیبی از هشتگ های صنعتی خاص، هشتگ های عمومی، هشتگ های مخصوص برند شما و هشتگ های داغ روز، می توانید به نتیجه بهتری دست پیدا کنید.

حداکثر تعداد هشتگی که می توانید برای یک پست اینستاگرام استفاده کنید 30 عدد می باشد. اما بررسی ها و آمار نشان داده اند که تعداد بالای هشتگ ها باعث جلوه بد در کپشن شما می شوند و ممکن است معکوس عمل کند. بهترین مقدار برای تعداد کپشن ها زیر 10 عدد می باشد.

بیشتر بخوانید» ۳ آشپز پرطرفدار ایرانی که اینستاگرام را آشپزخانه خود کرده اند!

با پست گذاری مناسب، واکنش مخاطبان خود را بالا ببرید

شما باید هدف خود از پست گذاری را مشخص کنید. در اینستاگرام، هدف افراد افزایش فروش، افزایش لایک افزایش کامنت و در کل افزایش واکنش مخاطبان به پست و صفحه آن ها می باشد.

اکثر برندها در اینستاگرام، افزایش فروش فقط برایشان مهم است. این هدف مهمی است اما باید در کنارش سعی کنید واکنش مخاطبان خود به پست هایتان را بالا ببرید.

به طور مثال، از فالوور های خود بخواهید در مورد اینکه کدام محصول شما را ترجیح می دهند یا تجربه شان در استفاده از محصولات تان را با کامنت گذاری بیان کنند.

هم چنین کسب و کارهای محلی با پرسیدن سوال : “به نظر شما امسال ما در کدام نمایشگاه فعالیت کنیم؟” ، از مخاطبان خود می خواهند که کامنت بگذارند و پاسخ خود را بیان کنند. همین کار کوچک باعث بالارفتن پست شما در میان دیگران می شود.

پست خود را در ساعات شلوغ اینستاگرام منتشر کنید

بهترین زمان پست گذاری در اینستاگرام، ساعاتی است که احتمال حضور دنبال کنندگان شما در اینستاگرام و فعالیت اش، بالا باشد. هم چنین مخاطبانی که دنبال کننده شما نیستند با جستجو در اینستاگرام و دیدن پست شما در بالاترین نتایج، بتوانند شما را پیدا کنند. بنابراین در ساعات شلوغی اینستاگرام پست یا استوری خود را بگذارید، زیرا امکان دیده شدن آن، بالا می رود.

البته چند وقت یکبار در زمان های دیگر هم پست بگذارید چون ممکن است ساعات بازدید برخی مخاطبان، ساعات خلوتی اینستاگرام باشد و شما باید سعی کنید همه دنبال کنندگان تان را پوشش دهید و به آن ها توجه کنید.

در صورتی که نمی توانید در ساعات مختلف یا ساعات شلوغی اینستاگرام آنلاین شوید، می توانید از ابزار رونگار برای ارسال پست زمانبندی شده به صورت اتوماتیک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: ۳ آشپز پرطرفدار ایرانی که اینستاگرام را آشپزخانه خود کرده اند!

استفاده از قابلیت پخش زنده اینستاگرام

پخش زنده اینستاگرام در میان کاربران بسیار محبوب است و هیجان خاصی دارد. در لحظه اتفاق افتادن باعث می شود میزان دسترسی به اینستاگرام شما بالا رفته و کاربران بر روی مطلب شما کلیک کنند. پخش زنده اینستاگرام  نه تنها باعث می شود فالوور های شما از پخش زنده مطلع شوند، بلکه اینستاگرام به ویدیو های زنده اهمیت بیشتری داده و روی حساب کاربری عمومی افراد بیشتری نشان می دهد. کاربران اینستاگرام می توانند ویدیوهای زنده را درصورت تمایل دانلود کنند.

 

استفاده از تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی باعث هدفمند شدن تبلیغات شما و افزایش دسترسی به اینستاگرام و صفحه شما می شود. شما با تگ کردن عکس های تبلیغاتی، تبلیغات داستانی، چرخ و فلکی و ویدیویی می تواند به طور موثر خود را به کسانی که در ارتباط با شما نیستند، معرفی کنید.

هم چنین برای افزایش دسترسی مخاطبان جدید خود، می توانید هدف خود را افرادی بگذارید که قبلا شما را پسندیده اند و لایک کرده اند.

بیشنر بحوانید: معرفی ابزارهای اینستاگرام برای بازاریابی در اینستاگرام

پست های شما در استوری های دیگران

با کمک مسابقه ها می توانید فالوورهای خود را به اشتراک گذاری پست هایتان در استوری تحریک کنید. اشتراک پست های شما در استوری دیگران، باعث می شود فالوورهای آنان نیز محتوای شما را ببینند. این یکی از بهترین راه های افزایش فالوور در اینستاگرام است.

خرید فالوور اینستاگرام: آیا می تواند به بیشتر دیدن شما منجر شود؟

خرید فالوور اینستاگرام، باعث می شود پیج شما یک موتور حرکت برای افزایش فالوور داشته باشد. زمانی که افراد زیادی به پروفایل شما سر می زنند، اگر ببینند تعداد فالوور کمی دارید احتمال اینکه شما را فالو کنند کاهش پیدا می کند.

زمانی که فالوور می خرید باعث افزایش اعتماد کاربران اینستاگرام می شوید. چیزی که می تواند منجر به افزایش فالوور شما شود. افزایش فالوور می تواند یک چرخه متناوب باشد. زمانی که اینستاگرام می بیند حجم فالوورهای شما مرتب افزایش پیدا می کند، شما را به عنوان یک پیج خوب می شناسد و به دیگران نیز پیشنهاد می کند. در این چرخه پیشنهاد، باز هم افزایش فالوور اینستاگرام را تجربه می کنید.

محک زدن میزان دسترسی اینستاگرام

اینستاگرام با اعلام تعداد بازدید های شما برا هر پست، به شما کمک می کندکه متوجه شوید چقدر در راه هدف خود موفق شده اید. برای این کار و دسترسی به امکانات بیشتر برای بررسی فالوور های خود، جنس، سن و ساعات شلوغی و فعالیت دنبال کنندگان تان، شما باید صفحه خود را از حالت شخصی به تجاری تغییر دهید و بیزینسی کنید.  هم چنین برای هر پست یکسری اطلاعات را به صورت اعداد به شما نشان می دهد که می تواند در سیاست گذاری های بعدی، به شما کمک کند.

برای این کار به پروقایل خود بروید و روی گزینه Insight کلیلک کنید. از بین گزینه های content, activity , audience هر کدام اطلاعات مفیدی دارد که می تواند برای افزایش دیده شدن و دسترسی شما در اینستاگرام مفید باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .