روش های فوق العاده برای افزایش فالوور واقعی رایگان

از زمانی که اپلیکیشن محبوب و پرطرفدار تلگرام فیلتر و دسترسی به آن محدود شد، کاربران بیشتری به سمت شبکه اجتماعی اینستاگرام روی آوردند. با بیشتر شدن فعالیت کاربران فضای مجازی در اینستاگرام، امکانات آن هم روز به روز بیشتر و بهتر شد. اما تمامی افراد پس از مدتی فعالیت در اینستاگرام با این چالش مواجه می شوند که چطور افزایش فالوور واقعی رایگان برای صفحه خود داشته باشند.

موفقیت در اینستاگرام در حوزه های مختلف تجاری، تبلیغاتی و یا شخصی امروزه به یک هدف بزرگ تبدیل شده است و افزایش فالوور واقعی رایگان و یا غیر رایگان از مهم ترین نیازهای این موفقیت است. اگر شما بهترین محتوا را هم تولید کنید، اما فالوورهای زیادی نداشته باشید که آن را ببینند، درواقع بازدهی لازم را نخواهید داشت.

امروزه تعداد زیادی از رقبای شما در هر حوزه در اینستاگرام مشغول به افزایش فالوور اینستاگرام خود و درآمدزایی از اینستاگرام هستند. شما هم اگر برای موفقیت در اینستاگرام هنوز دست به کار نشده اید، باید فورا اقدام کنید. اگر هم دست به کار شده اید و نتوانسته اید جذب فالوور واقعی داشته باشید، احتمالا باید در روش کار خود تجدید نظر کنید.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

ضرورت افزایش فالوور واقعی رایگان

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که افزایش فالوور واقعی رایگان چه ضرورتی دارد؟ باید بگوییم داشتن فالوور زیاد دارای دو امتیاز است:

 • فالوورها اگر بخواهند صفحه ای را دنبال کنند، در ابتدا به تعداد فالوورهای آن پیج نگاه می کنند. زیرا تعداد بالای فالوورها مهر تاییدی بر اعتبار و جذابیت آن صفحه است که باعث افزایش فالوور این پیج می شود.
 • افزایش فالوور واقعی رایگان یک پیج بیانگر عملکرد خوب آن است، بدین معنا که دارای محتوای خوب و جذابی بوده است که توانسته این همه مخاطب داشته باشد. پس این دو دلیل محکم و قوی کافی است تا با تلاش بیشتر هر روز بر افزایش فالوور رایگان خود تمرکز کنید.

در این مقاله قصد داریم به طور مفصل در مورد راه های افزایش فالوور واقعی رایگان با هم بحث کنیم. پس اگر به دنبال موفقیت هستید کمی از زمان خود را در اختیار ما قرار داده و این مقاله را مطالعه کنید.

افزایش فالوور واقعی رایگان

روش های فوق العاده برای افزایش فالوور واقعی رایگان

چه مدت است در اینستاگرام فعالیتی می کنید؟ اگر هنوز در این شبکه اجتماعی موفق نیستید، بهتر است روش های فوق العاده افزایش فالوور واقعی رایگان زیر را با دقت انجام دهید:

به یک استراتژی دقیق در افزایش فالوور واقعی رایگان برسید

افزایش فالوور واقعی رابگان روندی نیست که یک شبه طی شود. هر چند روش هایی نیز برای جذب فالوور یک شبه وجود دارد، مانند خرید فالوور اینستاگرام، که ما به دنبال آن نیستیم.

هدف ما افزایش فالوور رایگان اینستاگرام بصورت واقعی و با فالوورهای واقعی است. اگر اقدام به خرید فالوور کنید کاری جز بالا بردن اعداد فالوور اینستاگرام خود انجام نداده اید.

برای اینکه در اینستاگرام به موفقیت برسید وقت آن است که به یک استراتژی اینستاگرامی دقیق برسید. استراتژی اینستاگرامی یعنی ترسیم یک مسیر که دارای نقطه شروع است ولی ممکن است پایان نداشته باشد، اما شما را از نقطه فعلی به نقطه مطلوب می رساند.

رسیدن به یک استراتژی اینستاگرام دقیق برای افزایش فالوور واقعی رایگان نیازمند طی کردن مراحل زیر است:

استراتژی اینستاگرام

ایجاد هدف و چشم انداز کلان

تمامی استراتژی ها یک هدف مشخص دارند. بنابراین اولین قدم برای افزایش فالوور واقعی رایگان در اینستاگرام و انتخاب این استراتژی، انتخاب یک هدف مشخص است.

در استراتژی های کسب و کار برای هدف گذاری داشتن یک چشم انداز توصیه می شود. منظور اینکه باید بهترین خود را تصور کنید و حد قابل قبول که رویا نباشد را به عنوان چشم انداز تعریف کنید.

حالا باید متناسب با این چشم انداز برای خود یک هدف بلند مدت و کلان تعریف کنید. مثلا در مورد موضوع افزایش فالوور واقعی رایگان در اینستاگرام باید وضع مطلوب خود را از نظر تعداد و محبوبیت تعریف کنید.

 ایجاد اهداف خرد

وقتی هدف کلان خود که افزایش فالوور واقعی رایگان است را مشخص کردید وقت آن رسیده که برای  این هدف کلان چند هدف خرد هم تعریف کنید. اهداف خرد باید در مسیر هدف کلی و به مرور زمان تعریف شوند تا تمامی امیال و فعالیت های دیگر شما را نیز برای رسیدن به این هدف تعبیر کرده و تغییر دهند.

ربات همه کاره اینستاگرام - افزایش فالوور واقعی رایگان

برنامه های عملیاتی در جهت افزایش فالوور واقعی رایگان ایجاد کنید

برنامه عملیاتی یا Action Plan تمامی گام هایی هستند که برای موفقیت برای هدف کلان نیاز دارید. معمولا برنامه های عملیاتی برای اهداف خرد تعریف می شوند. مثلا وقتی هدف کلان شما رسیدن به محبوبیت در فلان منطقه یا فعالیت باشد، هدف خرد شما می تواند رسیدن به افزایش فالوور واقعی رایگان با x تعداد فالوور باشد.

حالا برای رسیدن به این تعداد مشخص فالوور در اینستاگرام نوبت به برنامه عملیاتی می رسد: ساختن حساب اینستاگرام، ایجاد قالب برای محتوا، تعداد پست ها در روز و غیره. همواره به یاد داشته باشید که در برنامه های عملیاتی افزایش فاالوور واقعی رایگان در اینستاگرام خود موضوعات زیر را حتما منظور کرده باشید:

 • شناخت رقبا و نوع فعالیت آنها.
 • شناخت مشتریان و نوع نیاز آنها.
 • شناخت افرادی که از مشتریان شما نیستند ولی ممکن است به فعالیت شما علاقمند باشند.
 • تحلیل مرتب داده هایی که به دست می آورید.
 • ایجاد یک برند تجاری.
 • نظر سنجی از مشتریان و ایجاد تعامل با مشتریان.
 • تجزیه و تحلیل دوره ای فعالیت هایی که انجام داده اید.
 • انتخاب قابلیت های بهبود مستمر.

انتخاب نوع پست و زمان انتشار پست

همیشه در نظر داشته باشید که افزایش فالوور واقعی رایگان نیازمند جدیت و پشتکار است. اگر می خواهید افزایش واقعی فالوور داشته باشید باید فعالیت های زیادی در اینستاگرام انجام دهید. یکی از این فعالیت ها که هویت شما، نوع کار شما و اهمیت کار شما را خیلی جدی توصیف می کند، نوع محتوایی است که شما در اینستاگرام برای دنبال کنندگان خود انتشار می دهید.

فالوور اینستاگرام و یا بهتر است بگوییم کاربر اینستاگرام یک موجود زنده و با در اصل یک انسان است. این کاربر عقل و شعور دارد و کیفیت و تفاوت را به خوبی احساس می کند. کافی است که کار با کیفیت ارائه دهید تا به آنها و نیاز آنها احترام گذاشته باشید. بنابراین در طول زمان به راحتی خواهید توانست کار افزایش فالوور واقعی رایگان را در مرور زمان با موفقیت انجام دهید.

ربات پیشرفته اینستاگرام - الفزایش فالوور واقعی رایگان

به غیر از عکس، از کلیپ هم استفاده کنید

هر چند مخاطبان اینستاگرام عمدتا این شبکه اجتماعی را برای انتشار عکس ها انتخاب کرده اند، اما اخیرا استراتژی های شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام عوض شده است.

سعی کنید به غیر از عکس از کلیپ اینستاگرام هم استفاده کنید تا مخاطبینی که به کلیپ و محتوای ویدئویی علاقه دارند را بتوانید به عنوان فالوور جدید جذب کنید.

افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام بصورت رایگان، نیاز به انتشار هم زمان عکس و ویدئو بصورت روزانه و با یک دیدگاه مناسب و یکسان دارد.

 استوری اینستاگرام را فراموش نکنید

اینستاگرام خانه رویاهای بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر شده است که بالغ بر ۱۰۰ میلیون از این کاربران روزانه از استوری استفاده می کنند. استوری یکی از قابلیت های اینستاگرام است که به دیده شدن بیشتر محتوای شما کمک می کند.

پس لطفا برای افزایش فالوور واقعی رایگان استفاده از استوری را فراموش نکنید. استوری در بالای صفحه فید کاربر نمایش داده می شود و عمده کاربران اینستاگرام در ابتدا این استوری ها را مشاهده می کنند.

به یاد داشته باشید که اگر تنها چند درصد از فالوورهای شما  یک استوری را انتشار دهند بالغ بر چندین درصد به شانس شما برای دیده شدن اضافه می شود. بنابراین برای افزایش فالوور واقعی رایگان اینستاگرام انتخاب استوری بصورت روزانه و آپدیت کردن آن اهمیت زیادی دارد. الگوریتم شبکه های اجتماعی به گونه ای است که پست ها برای کاربران فعال بیشتر نمایش داده می شود.

کپشن جذاب داشته باشید

اگرچه اینستاگرام یک پلتفرم بصری است و کاربران با دیدن تصاویر علاقه مند به پیج شما می شوند، اما نوشتن کپشن های عالی نقش زیادی در افزایش فالوور واقعی رایگان دارند.

برخی در همان ابتدا و برخی در صورت دریافت جواب قانع کننده از طرف شما به راحتی به پیج اینستاگرام شما جذب می شوند. این دقیقا همان افزایش فالوور واقعی رایگان اینستاگرام است که دنبالش بودید.

کپشن نویسی اهمیت زیادی دارد و نوشتن کپشن عنصر مهمی در افزایش فالوور است. برای اینکه کپشن نویسی اینستاگرام شما خوب شود بهتر است برخی نکات را رعایت کنید:

 • مختصر نویسی
 • خلاقانه نوشتن کپشن
 • کاربردی بودن کپشن
 • شوخ طبعی و ظرافت در کپشن
 • سوال و جواب کردن در کپشن
 • قصه و یا حکایت کوتاه گفتن گاه و بیگاه
 • استفاده از هشتگ به اندازه
 • مرتبط نویسی
 • پاسخ گویی به سوالات ذهنی

قدرت هشتگ را دست کم نگیرید

شبکه اجتماعی اینستاگرام کاملا هشتگ محور است. هشتگ ها نقطه اتصال کاربران در اینستاگرام هستند. از این رو استفاده از هشتگ ها بهترین راه بهبود و معرفی پیج شما است. بنابراین اینستاگرام مطابق همین هشتگ ها و کلمات  کلیدی پیج شما را در حوزه کارتان به کاربران نشان می دهد و باعث افزایش فالوور واقعی رایگان می شود. پس همیشه در استوری و پست از هشتگ مناسب استفاده کنید.  توجه داشته باشید معمولا در پست اینستاگرام از یک تا سه هشتگ استفاده می کنند. در استوری برای اینکه استوری شلوغ نباشد از یک تا دو هشتگ استفاده می شود. این گونه هشتگ باعث افزایش فالوور واقعی رایگان و بازدهی بیستر پیج می شود.

حتی اگر از ربات اینستاگرام هم استفاده می کنید، داشتن و انتخاب هشتگ مناسب برای افزایش فالوور واقعی رایگان بسیار اهمیت دارد. هشتگ یک ابزار عالی برای طبقه بندی و دیده شدن بیشتر است. هشتگ باعث می شود تمامی مخاطبینی که دنبال پست های همانند شما هستند شما را راحت تر پیدا کنند.

برخی حتی از هشتگ برای راه اندازی کمپین ها و جنبش ها استفاده می کنند، زیرا می دانند قدرت هشتگ در جذب فالوور واقعی رایگان در اینستاگرام فوق العاده است. البته همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که حتی برای جلب توجه و جذب فالوور زیاد اینستاگرام و افزایش رایگان فالوور اینستاگرام هم نباید در استفاده از هشتگ زیاده روی کرد.

نکات مربوط به هشتگ:

. استفاده بیش از ۳۰ هشتگ اصلا بازخورد خوبی ندارد.

. کیفیت هشتگ ها برخلاف کمیت و تعداد آن ها بسیار مهم است.

. برای پست های هدف، از بهترین هشتگ ها استفاده کنید.

با مخاطبین خود تعامل داشته باشید

با مخاطبین خود تعامل داشته باشید

خود شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به دنبال راه هایی برای جلب مخاطب بیشتر و وقت گذاری بیشتر افراد در این شبکه های اجتماعی هستند. ضمن اینکه استفاده از تعامل با فالوور اینستا راهی برای افزایش دانش نهفته و بروز خلاقیت و ارتباطات نزدیک تر در شبکه های اجتماعی است.

بنابراین صفحات اینستاگرامی که بتوانند از راه های مختلف با مخاطبین خود تعامل داشته باشند، شانس بیشتری برای رشد در اینستاگرام و دیده شدن بیشتر و نهایتا افزایش فالوور واقعی رایگان خواهند داشت.

زمانی که شما افراد بیشتری را به تعامل وادار کنید، محبوبیت پست شما افزایش پیدا می کند. زمانی که پست شما لایک و کامنت زیادی داشته باشد، افراد بیشتری آن را مشاهده کرده و با شما تعامل ایجاد می کنند.

در نتیجه هر روز بر تعداد فالوور واقعی رایگان شما افزوده می شود و خیلی زود به محبوبیتی که به دنبالش بودید خواهید رسید. دقت داشته باشید که فالوورها، کامنت ها و لایک ها فقط یک عدد نیستند. همه آن ها یک انسان هستند. بنابراین همان گونه که در دنیای واقعی به مخاطب احترام می گذارید، باید در فضای مجازی نیز همین گونه باشید. تا جایی که ممکن است به دایرکت ها، کامنت ها و پیام های کاربران جواب دهید. در این صورت است که به افزایش فالوور واقعی رایگان خود کمک می کنید.  پس در راستای تعامل با مخاطب از طریق کامنت، دایرکت، ایمیل و تماس تلفنی در دسترس باشید، تا فالوور بفهمد که برای او احترام قائل هستید.

برگزاری مسابقات

 برگزاری مسابقات اینستاگرامی از موثرترین راه های افزایش فالوور واقعی رایگان است. این روزها بسیاری از پیج های معروف و حتی پیج های ناشناخته از این روش استفاده می کنند. مسابقات زیادی با موضوعات مختلف حوزه کاری خود راه اندازی کنید. در طراحی مسابقات خلاق باشید و جوایز ارزشمندی را در دستور کار قرار دهید. چراکه هرچه جوایز برندگان ارزشمندتر باشد، فالوورهای زیادی جذب می شوند تا در مسابقه شرکت کنند. بنابراین از شرکت کنندگان بخواهید تا دیگران را به مسابقه دعوت کنند. هر چه شرکت کننده مسابقه زیاد شود به افزایش فالوور واقعی رایگان اینستاگرامی شما کمک بیشتری می شود.

انتشار پست های چالشی و ویروسی

یکی از پر تعامل ترین پست ها در شبکه های اجتماعی به ویژه در اینستاگرام، انتشار پست های چالشی است. انتشار این پست ها به افزایش فالوور واقعی رایگان کمک به سزایی می کند. محتوای چالشی و ویروسی چیزی است که باعث برانگیخته شدن هیجانات و احساسات شما می شود. جملات تحریک برانگیزی همچون: «بلافاصله آن را به دوستان خود هم ارسال می کنید»، یا «در بخش نظرات علاوه بر نوشتن نظر خود، دوستان را هم منشن کنید».

به علت سرعت پخش این نوع محتوا میان کاربران، به آن ها محتوای ویروسی گفته می شود. چون همانند یک ویروس به سرعت اطلاعات را میان مردم پخش می کند. نهایتا بیشترین سود برای اولین کسی است که پست را منتشر کرده است. دیگر اینکه مخاطب را به چالش بکشید و او را از طریق پست ها، استوری ها و کپشن هایی که می گذارید، وادار به پرسیدن سوال کنید.

چند نمونه از محتویات احساسی:

. محتواهای احساسی (کمدی، درام و…) از فیلم ها و سریال های مختلف

. محتوای احساسی تولید شده توسط اشخاص مختلف

. اخبار فوری و هیجانی

. آموزش های ساده سازی شده مثل فتوشاپ و…

تبلیغ در پیج های مرتبط

از دیگر روش های افزایش فالوور واقعی رایگان، تبلیغ در پیج های مرتبط با حوزه کاری است. برای این کار ابتدا باید پیج های مرتبط با زمینه فعالیت خود را از طریق جست وجو با کلمات کلیدی و هشتگ ها پیدا کنید. پس از مذاکره با صاحبان آن ها تبلیغات خود را شروع کنید. به یاد داشته باشید سعی کنید بیشتر تبلیغات خود را در پیج هایی که تاکنون تبلیغ نکرده اید، انجام دهید. در این صورت تبلیغات شما موثر خواهد بود.

ایجاد یک بیو و پروفایل جذاب

یکی از مهم ترین تکنیک هایی که سبب افزایش فالوور واقعی رایگان می شود، داشتن یک بیو و پروفایل عالی و جذاب است. فالوورهای شما بیشتر پست ها و استوری های شما را دنبال می کنند و توجه زیادی به پروفایل ندارند. اما کاربرانی که پروفایل شما را نگاه می کنند، افرادی هستند که قصد دنبال کردن پیج شما را دارند. پس این بهترین فرصت است که یک پروفایل و بیو عالی برای خود بسازید تا به افزایش فالوور واقعی رایگان پیج خود کمک کنید. بنابراین به چند نکته زیر درباره ساخت بیو و پروفایل جذاب و عالی  دقت کنید:

۱. از عبارت های جذاب و خیره کننده استفاده کنید.

۲. یک ویژگی و مهارت برتر خود نسبت به دیگران را بنویسید.

۳. از شکلک (ایموجی ها) استفاده کنید.

۴. کلمات کلیدی هدف را به کار ببرید.

۵. برای جذب فالوور یک جمله اثر بخش بنویسید.

بیشتر بخوانید: چطور فالوور اینستاگرام به دست آوریم: بین ۰ تا ۱۰ هزار فالوور- قسمت اول

چطور افزایش فالوور واقعی رایگان در زمان کم داشته باشیم

خوب احتمالا وقتی همه این موارد را مطالعه کرده باشید به این فکر خواهید کرد که انجام این همه امور کار دشواری است و نمی توانید همه این موضوعات را دنبال کنید. اما افزایش فالوور واقعی رایگان در هر صورت کار ساده ای نیست و زمان زیادی از شما می طلبد. با این وجود یک راهکار ساده برای حل این مشکل خواهید داشت.

خرید ربات اینستاگرام

برای مدیریت زمان و استفاده بهینه از زمان خود در جهت تولید محتوای با کیفیت می توانید عمده فعالیت های فوق را به اضافه افزایش رایگان فالوور اینستاگرام را بر عهده یک ربات هوشمند اینستاگرام قرار دهید.

 ربات هوشمند اینستاگرام چطور افزایش فالوور واقعی رایگان انجام می دهد

هر چند برای استفاده از ربات باید هزینه کمی به عنوان اشتراک پرداخت کنید اما ربات هوشمند و یا همه کاره اینستاگرام این قابلیت را دارد که مدیریت بسیاری از فعالیت های شما را انجام دهد.

ربات می تواند برای شما کار انتشار پست انجام دهد، پست های دیگران را لایک کند، افرادی را که محتوای شما را دوست دارند فالو کرده و بعد از مدتی انفالو کند.  شما می توانید برنامه ریزی کنید تا دقیقا همان کاری که شما می خواهید، ربات به صورت اتوماتیک انجام دهد. مثل لایک کردن عکس هایی با هشتگ های خاص، فالو کردن فالوورهای یک پیج خاص، لایک عکس هایی با نقشه های خاص. یا اینکه این ربات حتی می تواند برای دیگران کامنت نویسی کند و یا برای شما کامنت و یا دایرکت تبلیغاتی ارسال کند. در نظر داشته باشید که یک ربات هوشمند می تواند در یک منطقه جغرافیایی افزایش فالوور واقعی رایگان داشته باشد. یعنی مثلا شما می توانید افزایش فالوور واقعی ایرانی داشته باشد.

مهم ترین حسن استفاده از ربات برای افزایش فالوور واقعی رایگان این است که با سرعت بسیار بیشتر و با دقت فوق العاده بالاتر از شما فعالیت می کند و مخاطبین هدف را شناسایی می کند. بنابراین وقتی از ربات همه کاره مانند ربات فالوجت برای افزایش رایگان فالوور اینستاگرام استفاده می کنید راحت تر می توانید هدف گذاری کنید و به صورت هدفمند افازیش فالوور واقعی رایگان داشته باشید.

ربات اینستاگرام فالوجت

ربات فالوجت یک ربات هوشمند و همه کاره اینستاگرام با یک سرور اختصاصی است که توسط یک تیم پشتیبانی بسیار حرفه ای پشتیبانی و مدیریت می شود. با استفاده از ربات فالوجت می توانید بدون نیاز به ارائه هیچ نوع اطلاعات شخصی و یا پسورد اینستاگرام خود در کمترین زمان ممکن، افزایش فالوور واقعی رایگان به اندازه دلخواه داشته باشید.

سخن پایانی

تمام این موارد گفته شده، ساده ترین روش های افزایش فالوور واقعی رایگان است. امتیازی که این روش ها دارند این است که کاربرانی که با استفاده از این روش ها جذب می شوند، وفادارند. زیرا با عقل و علاقه و تصمیم خود جذب صفحه شما شده و آن را فالو می کنند. پس از بیان روش های افزایش فالوور واقعی باید بگوییم، نقطه مقابل فالوورهای واقعی، فالوورهای فیک یا تقلبی هستند. این ها کاربرانی هستند که توسط ربات ها ساخته می شوند.

از آنجایی که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محتوا محور است از ساخته شدن فالوورهای فیک توسط افراد و ربات ها جلوگیری می کند. بنابراین اینستاگرام روز به روز با ارائه خدمات جدید و به روز رسانی شده به دنبال افزایش  فالوور واقعی رایگان است. لذا شما هم می توانید با به کار گیری این روش های ساده به راحتی به هدف خود رسیده و در اینستاگرام موفق عمل کنید. درنتیجه به کسب و کار خود رونق داده و نهایتا افزایش فالوور واقعی رایگان خواهید داشت. امیدواریم مطالب این مقاله برای رسیدن به اهداف متعالی شما سودمند واقع شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .