فالوور یاب فالوجت

 

 

 

فالوور یاب

فالوجت بهترین و قویترین ربات فالوور یاب اینستاگرام است که به صورت طبیعی و کاملا ارگانیک به افزایش فالوور اینستا شما کمک کند. ربات اینستاگرام فالوجت به شما امکاناتی می دهد که به وسیله آن قادر هستید تمام کارهای صفحه اینستا خود را مدیریت کنید.

با ربات اینستاگرام فالوور یاب  فالوجت دیگر نیازی ندارید که برای مدیریت پیج اینستاگرام خود کارهای زمانبر و طولانی انجام دهید. با استفاده از قویترین ربات اینستاگرام فالوجت شما قادر هستید که به صورت هدفمند تبلیغات خود را در اینستاگرام انجام دهید .از مزیت های استفاده از ربات اینستاگرام می توان به صرفه جویی در زمان و هزینه اشاره کرد.
تنها با ثبت نام در سایت فالوجت و معرفی پیج های خود در پنل مدیریت افزایش فالوور اینستاگرام  و انجام برخی از تنظیمات تبلیغات در اینستاگرام و افزایش فالوور فعال خود را شروع کنید ربات اینستاگرام به صورت پیوسته به کار خود ادامه می دهد .کاری که ربات فالوور یاب فالوجت انجام می دهد این است که به صورت اتوماتیک کارهایی از قبیل فالو ,آنفالو , لایک و کامنت را انجام می دهد.علاوه بر این فقط شما لازم است که پست های ارسالی را به فالوجت معرفی کنید و با توجه به تنظیمات فالوجت به صورت اتوماتیک پست شما را ارسال می کند.

خرید فالوور اینستاگرام

فالوجت فالوور یاب با کیفیت

علاوه بر امکاناتی که در بالا برای ربات اینستاگرام فالوجت مطرح شد. شاید برای شما این سوال پیش بی آید که هر فالووری که برای ما ارزشمند نیست؟ حرف شما کاملا درست است . فالوور های شما باید به کسب و کارهای شما مربوط باشد. تا بتواندد تاثیری در افزایش فروش برای شما داشته باشند.جای نگرانی نیست فالوور یاب فالوجت کاملا بر اساس اصول و قوانین تبلیغات و بازاریابی در اینستاگرام کار می کند.با امکاناتی که در ربات ایسنتاگرام فالوجت قرار دارد. شما قادر خواهید بود که تبلیغات هدفمندی را در اینستا انجام دهید.
در قویترین ربات اینستاگرام فالوجت شما می توانید تبلیغات خود را بر اساس یک منطقه جغرافیایی خاص (مثلا شهر تهران) یا بر اساس نوع جنسیت , هشتک , یا فالوورهای یک صفحه خاص و … تبلیغات هدفمند خود را دنبال کنید. با توجه به این فیلتر شما تنها نظر کسانی را به صفحه خود جذب می کنید که علاوه بر علاقه مند بودن به کسب و کار شما امکان تبدیل شدن آنها به مشتری دائمی شما بیش از حد زیاد است.

خرید ربات هوشمند اینستاگرام 

صفر تا صد فالوور یاب فالوجت

۱- ابتدا در پنل افزایش فالوور اینستاگرام در سایت فالوجت ثبت نلم کنید.

۲- اطلاعات پیج و یا پیج های خود را در آن وارد کنید.

۳-تنظیمات مربوطه را برای افزایشش فالوور خود انجام دهید

۴- فیلترهای مربوط در ربات را به صورت استاندارد و مطابق نیاز خود انتخاب کنید

۵- ربات را فعال کنید.

۶- از افزایش فالوور های خود لذت ببرید. فالوجت  یک سرور افزایش فالوور است و نیازی به روشن بودن کامپیوتر و فعال بودن اکانت اینستاگرام شما ندارد.

 

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید 

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

 

3 دیدگاه دربارهٔ «فالوور یاب فالوجت»

    1. ربات اینستاگرام

      سلام وقت بخیر،بازیابی رمز عبور اینستاگرام از طریق جیمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت اینستاگرام خود ثبت کرده اید امکان پذیر هست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .