اشتراک گذاری تصاویر برای افراد دلخواه با قابلیت Favorites اینستاگرام

 

بهترین ربات اینستاگرام

قابلیت جدیدی در اینستاگرام قرار است اضافه شود که با استفاده از آن می توانید فهرستی به نام  Favorites داشته باشید و تصاویرتان را برای آنها به اشتراک بگذارید. قابلیت Favorites اینستاگرام در حال تست است و به زودی پس از مرحله آزمایشی به اینستاگرام اضافه خواهد شد. با فالوجت ربات افزایش لایک اینستاگرام همراه باشید.

قابلیت Favorites اینستاگرام این امکان را به کاربران می دهد که مدیریت بیشتری بر روی اشتراک گذاری تصاویر داشته باشند و بتوانند تصاویر را با افراد نزدیکی که تمایل دارند به اشتراک بگذارند. این افراد در لیست Favorites اینستاگرام قرار دارند.

 

ربات

گفته می شود که قابلیت Favorites اینستاگرام بیشتر از یکسال است که در حال بررسی است. بر اساس ادعای اینستاگرام، سایر بخش های این اپلیکیشن هم برای کار با این قابلیت بهینه سازی و آماده شده اند.

بنابراین کاربران می توانند تعیین کنند که پست مورد نظرشان فقط برای افراد لیست Favorites منتشر شود و در صفحه اصلی آن کاربران دیده شود.

 

بیشتر بخوانید: نتایج جالب یک تحقیق در مورد افزایش لایک اینستاگرام

 

تمایز پست های عادی و پست های Favorites به شکل یک علامت سبزرنگ در کنار پست های Favorites می باشد.

همچنین در پروفایل کاربر، یک تب جدید اضافه می شود که در ان قسمت کاربران می توانند تصاویر و پست هایی که به صورت Favorites منشر کرده اند را مشاهده کنند.

گفته می شد برای تعداد افراد در لیست Favorites محدودیتی وجود ندارد اما آنچه که اینستاگرام پیش بینی کرده است تعداد ۱۰ تا ۳۰ نفر در لیست Favorites اینستاگرام می باشد.

منبع: فارنت

فالوجت؛ راهی مطمئن و سریع برای افزایش فالوور اینستاگرام و خرید فالوور ایرانی

 

همچنین بخوانید:

 ۱۵ روش برای افزایش فالوور واقعی

موسس اینستاگرام صبح خود را چگونه آغاز می‌کند؟

حذف افراد از لیست فالوور ها در اینستاگرام بدون متوجه شدن شخص

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .