اشتراک گذاری تصاویر برای افراد دلخواه با قابلیت Favorites اینستاگرام

قابلیت جدیدی در اینستاگرام قرار است اضافه شود که با استفاده از آن می توانید فهرستی به نام  Favorites داشته باشید و تصاویرتان را برای آنها به اشتراک بگذارید.

اما باید عرض کنیم که با آپدیت های جدید اینستاگرام، این امکان به کلوزفرندز close friends تغییر نام داده است.

قابلیت Favorites اینستاگرام در حال تست است و به زودی پس از مرحله آزمایشی به اینستاگرام اضافه خواهد شد. با فالوجت ربات افزایش لایک اینستاگرام همراه باشید.

اشتراک گذاری تصاویر برای افراد

قابلیت Favorites اینستاگرام این امکان را به کاربران می دهد که مدیریت بیشتری بر روی اشتراک گذاری تصاویر داشته باشند و بتوانند تصاویر را با افراد نزدیکی که تمایل دارند به اشتراک بگذارند. این افراد در لیست Favorites اینستاگرام قرار دارند.

اشتراک گذاری تصاویر برای افراد

گفته می شود که قابلیت Favorites اینستاگرام بیشتر از یکسال است که در حال بررسی است. بر اساس ادعای اینستاگرام، سایر بخش های این اپلیکیشن هم برای کار با این قابلیت بهینه سازی و آماده شده اند.

بنابراین کاربران می توانند تعیین کنند که پست مورد نظرشان فقط برای افراد لیست Favorites منتشر شود و در صفحه اصلی آن کاربران دیده شود.

تمایز پست های عادی و پست های Favorites به شکل یک علامت سبزرنگ در کنار پست های Favorites می باشد.

همچنین در پروفایل کاربر، یک تب جدید اضافه می شود که در ان قسمت کاربران می توانند تصاویر و پست هایی که به صورت Favorites منشر کرده اند را مشاهده کنند.

گفته می شد برای تعداد افراد در لیست Favorites محدودیتی وجود ندارد اما آنچه که اینستاگرام پیش بینی کرده است تعداد ۱۰ تا ۳۰ نفر در لیست Favorites اینستاگرام می باشد.

منبع: فارنت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .