خرید ربات اینستاگرام

امکان مشاهده لایو استوری ها تا ۲۴ ساعت

امکان مشاهده لایو استوری ها تا ۲۴ ساعت

 

خرید ربات اینستاگرام

اینستاگرام که این روزها دوران طلایی خود را در تعداد کاربران سپری می کند، سعی می کند با ارائه قابلیت های جدید، ۷۰۰ میلیون کاربرش را راضی نگه دارد. این بار اینستاگرام قابلیت بازپخش مشاهده لایو استوری ها را در اختیار کاربران قرار داده است.  با فالوجت ربات افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام همراه باشید.

با قابلیت استوری کاربران می توانند عکس ها و ویدئوهای خود را به شکل اسلاید در اینستاگرام ایجاد کنند. اما همان گونه که می دانید فقط کسانی می توانستند لایو استوری ها را مشاهده کنند که همان لحظه آنلاین بودند.

اما اینستاگرام، قابلیت جدیدی رونمایی کرده است که بعد از اتمام ضبط ویدئوهای لایو استوری ها ، امکان بازپخش آنها تا ۲۴ ساعت وجود دارد.

بنابراین کاربران می توانند ویدئوهای پخش شده را بعد از پایان ضبط آنها، تا ۲۴ ساعت ببینید و به اشتراک بگذارند. این کار از طریق گزینه share  در انتهای ویدئولایو انجام می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان فالوجت :ربات خرید فالوور ایرانی  و افزایش فالوور واقعی    همچنین بخوانید: نحوه mute و غیرفعال کردن استوری اینستاگرام دیگران آموزش تبدیل سلفی به استیکر در استوری اینستاگرام موسس اینستاگرام صبح خود را چگونه آغاز می‌کند؟

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .