03136640229

مشاوره و پشتیبانی رایگان

از ساعت 9 صبح الی 13

instagram-live-960403

اینستاگرام که این روزها دوران طلایی خود را در تعداد کاربران سپری می کند، سعی می کند با ارائه قابلیت های جدید، 700 میلیون کاربرش را راضی نگه دارد. این بار اینستاگرام قابلیت بازپخش مشاهده لایو استوری ها را در اختیار کاربران قرار داده است.  با فالوجت ربات افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام همراه باشید.

با قابلیت استوری کاربران می توانند عکس ها و ویدئوهای خود را به شکل اسلاید در اینستاگرام ایجاد کنند. اما همان گونه که می دانید فقط کسانی می توانستند لایو استوری ها را مشاهده کنند که همان لحظه آنلاین بودند.

اما اینستاگرام، قابلیت جدیدی رونمایی کرده است که بعد از اتمام ضبط ویدئوهای لایو استوری ها ، امکان بازپخش آنها تا 24 ساعت وجود دارد.

بنابراین کاربران می توانند ویدئوهای پخش شده را بعد از پایان ضبط آنها، تا 24 ساعت ببینید و به اشتراک بگذارند. این کار از طریق گزینه share  در انتهای ویدئولایو انجام می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان فالوجت :ربات خرید فالوور ایرانی  و افزایش فالوور واقعی    همچنین بخوانید: نحوه mute و غیرفعال کردن استوری اینستاگرام دیگران آموزش تبدیل سلفی به استیکر در استوری اینستاگرام موسس اینستاگرام صبح خود را چگونه آغاز می‌کند؟

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید