نکات پست گذاشتن در اینستاگرام که باید به آن ها توجه کرد

برخی از افراد تصور می‌کنند برای فعالیت و بازاریابی در اینستاگرام، فقط کافیست برای جذب فالوئر و خرید فالوور ایرانی هزینه کنند و دیگر کار تمام است!!!

اما واقعیت امر اینگونه نیست، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی نیازمند برنامه ریزی دقیق می‌باشد. نوع پست‌هایی که منتشر می‌کنید و حتی زمان انتشار پست‌ها مهم است.

فکر می‌کنید چه زمانی برای آپلود پست‌ها برای بیشتر دیده شدن مناسب تر است؟ بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام به عوامل زیادی بستگی دارد .

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

با توجه به رفتار مخاطبان اینستاگرام تاکنون و شرایط عمومی کاربران این برنامه، می توان محدوده زمانی‌ای را مشخص کرد که باعث بهتر دیده شدن پست هایتان و افزایش فالوور اینستاگرام پیج شما شود.

ما در مقاله بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام چه مواقعی می باشد؟ نکاتی برای دانستن زمان مناسب برای پست گذاری در اینستاگرام بیان کردیم.

ابزارها و وب سایت های مختلفی نیز وجود دارد که از این لحاظ اینستاگرام دیگر شبکه های اجتماعی را مورد بررسی قرار داده اند. ما در اینجا چند وبسایت معروف و نتیجه بررسی آن ها را برای شما جمع آوری کردیم تا با مطالعه آن ها، خودتان بهترین زمان را تشخیص دهید.

پست گذاشتن در اینستاگرام

بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام :

افراد موقعی که وقت آزاد بیشتری دارند، اینستاگرام خود را چک می کنند. محتوای اینستاگرام تصویری بوده و به تمرکز نیاز ندارد و به وسیله موبایل قابل دسترسی می باشد.

کاربران اینستاگرام، در زمان های مفید و ساعت کاری و درسی خود، کمتر سراغ اینستاگرام می روند. بنابراین بهتر است در زمان های آزاد افراد، پست های خود را منتشر کنید تا دیده شوند.

ساعت کاری افراد اغلب بین ۵ بعد از ظهر تا ۹ شب می باشد. هم چنین، آپلود کردن پست در بازه زمانی‌هایی که اغلب پست‌های کمتری گذاشته می‌شود، باعث شده که بعد از گذشت ساعت ها از زمان منتشر شدن پست شما، هنوز در بالای قسمت (home) صفحه اینستاگرام مخاطبان تان قرار بگیرد.

پست گذاشتن در اینستاگرام

1-  Trackmaven:

 • این برنامه، محتوای شما را از کانال های مختلف بررسی کرده و به شما کمک می کند در زمینه دیجیتال مارکتینگ بهتر عمل کنید.
 • این وب سایت بهترین روز برای پست گذاشتن در اینستاگرام را روز دوشنبه و بدترین روز را یکشنبه معرفی می کند. هم چنین ساعات ۸ صبح و ۹ شب را بهترین ساعات می داند.
 • زمان پست کردن ویدیو را ۲ تا ۳ بعدازظهر پیشنهاد می کند.

2- Julie neidlinger :

 • جولی نایدلینگر نویسنده، وبلاگ‌نویس آمریکایی‌، با بررسی ۱۰ منبع، به نتایج جالبی رسیده است. وی بهترین روز پست گذاشتن در اینستاگرام را دوشنبه‌ها و یکشنبه را بدترین روز برای آپلود محتوا در اینستاگرام می‌داند. زیرا پست گذاشتن در این زمان ها، باعث افزایش فالوور در اینستاگرام می شود.
 • نایدلینگر ۳ تا ۴ بعداز‌ظهر را بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام و سپس ۲ صبح و ۵ بعدازظهر را پیشنهاد می‌دهد.
 • او هم چنین ۸ صبح و ۹ شب را مناسب‌ترین زمان برای آپلود ویدیو بیان کرده است.

3- Latergramme :

 • امکان مدیریت و برنامه ریزی آپلود پست ها
 • دادن آمار راجع به بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام
 • این وب سایت، بهترین زمان پست گذاشتن در ابنستاگرام را در روز چهارشنبه و در بازه زمانی ۵ بعد از ظهر تا ۲ صبح معرفی می کند.

4- Sumall :

 • “سام‌آل” یک پلت‌فرم تجزیه وتحلیل بازاریابی شرکت‌ها در نیویورک می باشد که مطلبی راجع به زمان های مرده در شبکه های اجتماعی منتشرکرده است.
 • زمان های مرده، زمانی است که پست شما توسط افراد کمتری دیده می شود.
 • در این مقاله، ساعات ۸ تا ۱۲ صبح زمان مرده برای اینستاگرام به شمار می‌رود.

دو ابزار رایگان تجزیه و تحلیل ترافیک اینستاگرام

Iconosquare یکی از سایت های تحلیل اینستاگرام بوده که با استفاده از API  اینستاگرام می‌تواند حساب کاربری شما را بررسی کرده و امکاناتی مانند متوسط تعداد لایک، اولین پست و تاریخ انتشار آن در اینستاگرام، میزان پیشرفت حساب کاربری شما در بازه های زمانی مختلف، زمان های مناسب برای پست گذاشتن و … را در اختیار شما بگذارد.

Simplymeasured این ابزار نیز خدماتی مانند سرویس قبل ارائه می دهد و به شما برای مدیریت حساب کاربری اینستاگرام تان کمک می کند.

فالوور

۲ دیدگاه دربارهٔ «نکات پست گذاشتن در اینستاگرام که باید به آن ها توجه کرد»

 1. سلام. بنده۲بار تقریبأ بصورت متوالی بخاطر تبلیغات پیجم از اینستاگرام بلاک شدم. بعد از تاریخ بلاکی عکس(معمایی) رو به اشتراک گذاشتم و پس از آن دیگه اینستاگرام اجازه نداد عکسی رو در صفحه خودم به اشتراک بگذارم.ممنمون میشم راهنمایی کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .