چهار کانال تلگرام با فالوورهای میلیونی و درآمدهای میلیونی

برنامه پیام رسان تلگرام با 200 میلیون کاربر در جهان یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی این روزهای دنیای اینترنت است. در ایران نیز، تلگرام در دسته برنامه های پرطرفداری مانند اینستاگرام و واتساپ قرار دارد. و با وجود محدودیت هایی که در استفاده از آن وجود دارد محبوبیت خود را از دست نداده است. اگر تا امروز به کسب درآمد از تلگرام به صورت جدی فکر نکرده اید با خواندن این مقاله حتما نظرتان تغییر خواهد کرد. با ما همراه باشید.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

کانال های تلگرامی چقدر درآمد دارند؟

طبق آمار منتشر شده از شبکه های جهانی و ملی، کانال های تلگرامی با میانگین بیش از 1 میلیون ممبر، ماهانه در حدود 80 میلیون تومان از کانال خود کسب درآمد می کنند. این رقم برای کانال های رده پایین تر و با 500 هزار تا 1 میلیون نفر ممبر، به 50 میلیون تومان می رسد. کانال هایی که بین 100 تا 500 هزار عضو دارند حدود 25 میلیون تومان و کانال های بین 50 تا 100 هزار عضو نزدیک به 10 میلیون تومان می توانند از کانال های خود کسب درآمد داشته باشند.

به طور میانگین کانال های تجاری در روز بین 15 تا 20 پست غیر آگهی و پنج تا هشت پست تبلیغاتی منتشر می کنند. این در حالی ست که انتشار یک آگهی برای تنها 2 ساعت هزینه ای در حدود 200 تا 400 هزار تومان به همراه خواهد داشت. البته این هزینه با توجه به زمان انتشار، تعداد بازدیدها و سایر عوامل متغیر می باشد.

این واقعیت را در نظر بگیرید که از هر 2 نفر بزرگسال در ایران، یک نفر در تلگرام عضو می باشد. از طرفی کار با اینستاگرام پیچیدگی های بیشتری دارد که نتوانسته هنوز جای خودش را در میان قشر میان سال با متوسط سنی 50 سال باز کند. به همین دلیل افزایش ممبر تلگرام، کار در آن و کسب درآمد از آن، ساده تر و راحت تر است.

آیا هنوز هم درباره پتانسیل کسب درآمدی که می توانید از تلگرام داشته باشید شک دارید؟ اگر شک دارید در ادامه به کانال های برتر تلگرامی نگاهی بیندازید تا متوجه سطح درآمدی انان شوید.

بیشتر بخوانید: برای فروش محصولات در تلگرام چه باید کرد: آموزش فروش در تلگرام

1-دنیای ترانه در تلگرام

این کانال که با نام کاربری @dtataneh در تلگرام فعالیت می کند توانسته حدود 4 میلیون و 641 هزار نفر از کاربران ایرانی را به خود جذب کند. میانگین بازدیدهای پست هر کانال 357 هزار ویو می باشد . می توان گقت  تقریبا 27 پست هر روز منتشر می شود که در حدود 8 میلیون و 600 نفر از آن بازدید می کنند.  نرخ اینگیجمنت (سطح درگیری مخاطب با پست ها)  این پیج نیز 7.7% می باشد که رقم قابل قبولی است.

بیشتر بخوانید: 12 راهکار افزایش ممبر کانال تلگرام

کارنامه عملی دنیای ترانه

در تصویر زیر می توانید نمودار عملکرد این کانال را در سه ماهه اخیر مشاهده کنید. همان طور که نمودار افزایش ممبرهای این کانال همیشه در این اواخر یک روند مثبت را طی کرده است. به نظر می رسد این روند نمی تواند ناشی از تبلیغ این پیج در کانال های دیگر باشد. زیرا نمودارهای دیگر نشان می دهند بازنشر پست های این کانال در سایر کانال های تلگرامی همیشه وجود داشته است.

اما نگاه دقیق تر به بازه زمانی رشد این کانال نشان می دهد هم زمان با شیوع کرونا، روند صعودی افزایش ممبر در این کانال صورت گرفته ست. در واقع اجبار به قرنطینه های خانگی مردم را به سمت شبکه های اجتماعی کشاند. از طرفی هم موسیقی همواره از موضوعات پرطرفدار جامعه امروزی می باشد. پس انتظار می رود یک کانال با چنین موضوعی از رشد خوبی بهره ببرد.

هم چنین افزاش تعاملات ممبرها با کانال که شامل ویو و شیر کردن مطالب آن می باشد با افزایش ممبر، رشد معناداری داشته است. که این مساله، خود نشان می دهد افزایش ممبرها واقعی می باشد. تعداد پست های این کانال بین 20 تا حدود 40 عدد در یک روز متفاوت است و در حدود 5 عدد از آن ها احتمالا پست های تبلیغاتی می باشد. زیرا از سایر کانال های تلگرامی باز نشر داده شده اند.

اما چیزی که باعث محبوبیت این کانال شده است ربات قوی آن برای جست و جوی آهنگ می باشد. که آن کانال نیز طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

کسب درآمد از تلگرام

درامد تبلیغاتی یک دنیای ترانه و آهنگ چه میزان است؟

در شکل زیر می توانید تعرفه تبلیغاتی این کانال تلگرام را مشاهده کنید. همان طور که می بینید این تعرفه وابسته به میزان بازدید ممبرها از پست تغییر پیدا می کند. شما با توجه به نیاز خود می توانید یکی از آیتم های تبلیغاتی را انتخاب کنید. و پس از اینکه تعداد بازید پست تلگرام شما، به میزان لازم و مورد نیاز تان، رسید آن پست از کانال حذف می گردد. با فرض این که به طور میانگین پست هایی با ویو 300 هزار نفر برای تبلیغات انتخاب شوند، با  احتساب روزی 5 پست تبلیغاتی، درآمد روزانه این کانال در حدود 3 میلیون و 750 هزار تومان خواهد بود. که در طول یک ماه مبلغی بالغ بر 112 میلیون تومان خواهد شد.

وابسته به فعالیت پیج و میزان بازدیدهای لازم برای هر تبلیغ این مبلغ حتی می تواند به رقم های بسیار بالاتر نیز برسد. هم چنین فراموش نکنیم که این کانال، یک ربات منحصر به خود دارد که برای مخاطبین خود به جست و جوی آهنگ می پردازد. و این حجم از درآمد به صورت بالقوه در کانال ربات دنیای ترانه نیز وجود دارد. یعنی درآمدی که در مجموع می تواند از این کانال به دست آید در حدود دو برابر مبلغی ست که در بالا گفتیم.

کسب درآمد از تلگرام

بیشتر بخوانید: کانال تلگرام برنامه خندوانه

2-آخرین خبرها را از کانال آخرین خبر بشنوید.

دومین کانال پرطرفدار ایرانی را یک کانال خبری تشکیل می دهد. کانال اخرین خبر با نام کاربری @akharinkhabar ، با 3 میلیون و 27 هزار نفر ممبر در تلگرام فعالیت می کند.

پست های این کانال به طور میانگین 207 هزار بازدید خورده است که رقم بسیار مناسبی برای تبلیغات تلگرامی به شمار می رود. روزانه در حدود 136 پست از این کانال منتشر می شود که تقریبا 16 میلیون و 300 هزار ویو از آن ثبت می شود. نرخ تعامل یا اینگیجمنت آن 6.8% می باشد که عدد پایین تری نسبت به دنیای ترانه است.

در کارنامه عملی اخرین خبرها چه می گذرد؟

برخلاف آنچه که انتظار می رفت افزایش ممبرهای این کانال در روز های اخیر روند نسبتا ثابتی داشته است و می توان از تغییرات آن چشم پوشی کرد. به نظر می رسد در روزهای کرونایی و نیاز بیش تر مردم به افزایش اطلاعات و خبرها، از دریچه های دیگری مانند اینستاگرام تامین می گردد. اما نرخ اینگیجمنت افراد که وابسته به ویو و بازنشر اطلاعات است در این مدت افزایش پیدا کرده است. که هم می تواند ناشی از کرونا و حواشی اخباری آن باشد و هم ناشی از وقت بیشتر مردم برای استفاده از فضای مجازی.

پست های منتشر شده از این کانال بین 150 تا 200 عدد متغیر می باشد که در حدود 10 عدد از آنان را پست هایی از کانال های دیگر شامل می شوند که ماهیت تبلیغاتی دارند.

کسب درآمد از تلگرام

مالک پیج آخرین خبر، از خبرهای دست اول خود چه مقدار درآمد کسب می کند؟

همان طور که گفتیم در حدود 10 پست تبلیغاتی هر روزه در این کانال خبری منتشر می شود. تعرفه تبلیغات این کانال به شرح زیر می باشد. بسته به بازدید ساعتی، شبانه، پین کردن و … مبلغی که برای تبلیغ کانال خود می پردازید متفاوت است. با فرض این که به طور میانگین برای هر تبلیغ یک میلیون و 200 هزار تومان هزینه پرداخت شود درامد روزانه این کانال در حدود 12 میلیون تومان خواهد بود. که در طی یک ماه در حدود 360 میلیون تومان خواهد شد.

نکته قابل توجه در این کانال، وسعت حوزه کاری می باشد. وجود کانال های خبری مختص هر استان، به نوبه خود یک کانال درآمد زایی مستقل است و برای کسانی که می خواهند هدفمندتر تبلیغ کنند عالی به نظر می رسد. هم چنین از شبکه ایسنتاگرامی این کانال نیز نباید غافل شد. پیج اینستاگرامی اخرین خبر با 855 هزار فالوور، یک پیج بسیار عالی برای کسب درآمد و انجام تبلیغات می باشد.

بیشتر بخوانید: آموزش اضافه کردن لینک تلگرام در اینستاگرام

کسب درآمد از تلگرام

3- کانالی که از خنده شما پول در می آورد

سومین کانال محبوب در بین مردم ایران، خنده آباد می باشد که با نام کاربری @khandehabad و دو میلیون و 694 هزار ممبر در تلگرام فعالیت می کند. میانگین پست های این کانال در تلگرام در حدود 96 هزار بازدید خورده است. خنده آباد به صورت روزانه تقریبا 45 پست منتشر می کند که هر کدام از آن ها بالغ بر 3 میلیون بازدید می خورد که رقم عجیبی به نظر می رسد. زیرا از تعداد ممبرهای این کانال بیشتر می باشد. نرخ اینگیجمنت در خنده آباد 3.6 درصد است و نسبت به دو کانال قبلی مقدار کم تری می باشد.

ایا کارنامه عملی خنده اباد هم آباد است؟

نمودارهای بررسی عملکرد خنده آباد در تلگرام در شکل های زیر آورده شده است. در روز های اخیر شاهد افزایش ممبر شدیدی در این کانال هستیم که تعداد سابسکرایب های آن را به دو برابر افزایش داده است. این افزایش فالوور می تواند ناشی از رفتار جمعی مردم در دوران قرنطینه خانگی و افزایش استفاده از شبکه های اجتماعی برای گذراندن وقت شان باشد. هم چنین نمودارهای دیگر نشان می دهد در این بازه زمانی، تعداد بازنشر پست ها در سایر کانال ها یا منشن کردن آن نیز افزایش یافته است که می تواند دلیلی بر افزایش ممبر خنده آباد باشد.

افزایش ویو و نزخ اینگیجمنت در این بازه زمانی نیز افزایش یافته است که نشان دهنده تاثیر افزایش ممبر بر کانال می باشد. تعداد پست های منتشر شده در یک روز بین 40 تا حتی 80 عدد متغیر می باشد که در حدود 3 عدد از آن ها را پست های تبلیغاتی تشکیل می دهد.

کسب درآمد از تلگرام

هر خنده چند تومان به حساب مالک کانال خنده آباد اضافه می کند؟

تعرفه های تبلیغاتی این کانال، بسته به خدمتی که به شما عرضه می کند متفاوت می باشد. شما می توانید تنها از بسته های بازیدی آن استفاده کنید یا اینکه به کانال اعتماد کنید و بسته های افزایش ممبر تضمین شده آن را سفارش دهید.

با فرض اینکه در هر روز 3 پست تبلیغاتی منتشر شود درآمد میانگین این پست یک میلیون تومان روزانه و در حدود 30 میلیون تومان در طول یک ماه خواهد بود. این در حالی ست که ما فقط درآمد نسبی حاصل از بازدیدهای پست تلگرام را حساب کرده ایم و خدمات افزایش ممبر می تواند رقم بالاتری را برای این کانال به دست آورد.

کسب درآمد از تلگرام

تلوزیونی که در اینترنت قرار دارد

آپارات را می توان بزرگ ترین سایت در زمینه پخش ویدیوهای مختلف در ایران و به نوعی یوتیوب نسخه ایرانی به حساب آورد. کانال تلگرامی آپارات نیز یکی از پربازدیدترین کانال ها در میان مردم ایران می باشد. آپارات با نام کاربری @Aparat_Tv، با دو میلیون و 289 هزار فالوور در تلگرام فعالیت می کند. میانیگین بازدیدها برای پست های آپارات تا کنون در حدود 273 هزار عدد می باشد. به طور متوسط 34 پست در روز منتشر می شود که هر کدام از آن ها 8 میلیون ویو می خورد. نرخ اینگیجمنت برای این کانال تلگرامی 11.9 درصد می باشد که نرخ بالایی دارد و طبق ادعای خود آپارات، پربازدیدترین کانال در تلگرام می باشد.

آپارات، شاگرد اول تلگرام در ایران است؟

تعداد ممبرهای آپارات در تلگرام در بازه سه ماهه اخیر ابتدا دچار کاهش شده است اما در طی یک ماه اخیر این روند شکل صعودی به خود گرفته است. تعداد بازدید ها و نرخ اینگیمنت با آپارات نیز از زمان شیوع کرونا افزایش پیدا کرده است که کاملا طبق انتظار می باشد.

تعداد پست های منتشر شده در یک روز بین 20 تا حتی 60 عدد متغیر می باشد که حدود 5 عدد از آن ها را پست های مربوط به سایر کانال ها تشکیل می دهد. این عدد در واقع، تعداد میانگین تبلیغات در کانال را نشان می دهد.

کسب درآمد از تلگرام

دیدن فیلم های آپارات چه مقدار اسکناس به حساب کانال آن واریز می کند؟

تبلیغاتی که در کانال تلگرامی آپارات انجام می شود بسته به تعداد تبلیغات، تعداد بازدیدها و ساعت آن متغیر می باشد. در شکل زیر می توانید تعرفه کامل تبلیغات آپارات را مشاهده کنید. با فرض اینکه میانگین مبلغ دریافتی برای هر تبلیغ در حدود 750 هزار تومان باشد در امد این کانال در تلگرام به تنهایی، روزانه 3میلیون و 750 هزار تومان می باشد. که در یک ماه چیزی در حدود 112 میلیون تومان می شود. توجه داشته باشید که این تنها راه درامدی برای آپارات نیست بلکه در کنار روش های دیگر به کمک آن می آید.

کسب درآمد از تلگرام

پرطرفدارترین کانال های تلگرام پول پارو می کنند

در ادامه کانال های پرطرفدار، توجه شما را به تصویر زیر جلب می کنیم. هر یک از این کانال ها، اطلاعات تبلیغاتی کاملی در کانال خود قرار داده اند که می توانید با مراجعه به آن، اطلاعات لازم را کسب کنید. هر کدام از این کانال ها حداقل ماهیانه 20 میلیون تومان درآمد دارند. این درحالی ست که برای کانال هایی که خدمات و فروش دارند، درآمد حاصل از فروش  نیز می تواند به تبلیغات کانال اضافه گردد.

کسب درآمد از تلگرام

آیا هنوز برای استفاده کردن از تلگرام برای درآمدزایی خود شک دارید؟ آیا برای رشد و گسترش کانال خود در تلگرام، نیاز به کمک دارید؟ با ما تماس بگیرید.

چگونه فالور بگیرم

فالوجت، معتبرترین سایت افزایش و خرید فالوور

۲ دیدگاه دربارهٔ «چهار کانال تلگرام با فالوورهای میلیونی و درآمدهای میلیونی»

  1. سلام
    برای اینکه بتونم یه فروشگاه ایجاد کنم در زمینه کاری ام دی اف چطوری شروع کنم؟ و اعتماد سازی کنم؟ لطفا راهنماییم کنین

    1. ربات اینستاگرام

      سلام وقت بخیر،محتوا و عکس های مناسب و باکیفیت پست کنید و تبلیغات انجام بدید برای پیجتون تا دیده بشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .