کانال های میلیونی تلگرام (کانال تلگرام میلیونی)

تلگرام با وجود فیلتر شدن هنوز هم یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در ایران و جهان است. بسیاری از کانال های پرطرفدار تلگرام، توانسته اند به درآمد میلیونی برسند. در این مطلب به معرفی و بررسی کانال های تلگرامی پرطرفدار و پر درآمد می پردازیم. شما نیز می توانید با بررسی این کانال ها رمز موفقیت آن ها را بفهمید و از آن ها ایده بگیرید. افزایش فالوور واقعی اینستاگرام باعث افزایش بازدید پیج شما توسط مخاطبان می شود.

کانال های پرطرفدار تلگرام

اما کانال های پرطرفدار تلگرام، معمولا چه کانال هایی هستند؟ طبق آن چه مشاهده می شود، بیشتر ممبر ها را کانال های موسیقی دارند. کانال هایی که جدید ترین موزیک های ایرانی و خارجی را منتشر می کنند و منبع خوبی برای دانلود موزیک هستند.همچنین کانال های تلگرامی افراد معروف مثل خواننده ها، اینفلوئنسر ها، واینر ها، عکاسان و… هم جزو کانال هایی با ممبر بالا هستند.

کانال های تلگرامی پخش پادکست و کتاب صوتی (یا کتاب های الکترونیکی) هم جزو کانال های بسیار پرطرفدار در تلگرام هستند که افراد زیادی آن ها را دنبال می کنند و از محتوای این کانال ها بهره می برند. از دیگر هانال های پرطرفدار، کانال های خبری هستند که افراد زیادی آن ها را پیگیری و دنبال می کنند.

کانال های تلگرامی پر درآمد

با خرید بازدید لایو اینستاگرام، پیج خود را پرطرفدار و پرمخاطب کنید تا بتوانید از اینستاگرام درآمد داشته باشید.

کانال های میلیونی تلگرام خارجی

در میان کانال های تلگرامی خارجی، برخی کانال ها هستند که ممبر ها و طرفداران زیادی دارند. یکی از این کانال ها، کانال تلگرام پاول دوروف (موسس تلگرام) است. یکی دیگر از کانال های خارجی پرطرفدار در تلگرام کانال New York Times است. در این کانال تلگرامی، خلاصه ای از اخبار نیویورک تایمز منتشر می شود.

کانال Android themes Channel یک کانال تلگرامی پر طرفدار است. این کانال تلگرامی تم های مختلف را برای گوشی های اندروید به اشتراک می گذارد تا کاربران بتوانند از آن ها استفاده کنند.

کانال تلگرامی نشنال جئوگرافیک (national geographic) کانال تلگرامی بسیار جذاب و پرطرفداری است که خلاصه مطالبی را درباره جغرافیا و زیست شناسی به اشتراک می گذارد.

 

کانال های تلگرام خارجی

 

کانال های میلیونی تلگرام ایرانی

شاید بتوان گفت پرطرفدار ترین کانال تلگرام ایرانی، تلگرام امیر تتلو (امیرحسین مقصودلو) است که بیش از یک میلیون فالوور دارد. او در این کانال تلگرام با هوادارانش صحبت می کند و موزیک هایش را به اشتراک می گذارد. اما به تازگی امیر تتلو اعلام کرده که قصد دارد کانال تلگرامی اش را 150 میلیون تومان به فروش برساند.

 

از جمله دیگر کانال های تلگرام ایرانی معروف ، می توان کانال تلگرام رادیو جوان را نام برد. این کانال تلگرام که بسیاری از شما آن را می شناسید، به انتشار جدید ترین موزیک های خواننده های ایرانی می پردازد.

رادیو جوان یک اپلیکیشن انتشار موزیک هم دارد که شما می توانید با عضویت در این اپلیکیشن، به جدید ترین موزیک های خوانندگان مورد علاقه تان گوش دهید.

 

کانال تلگرام melodio هم مانند رادیو جوان در اینستاگرام به انتشار موزیک می پردازد. این کانال تلگرامی بیش از 2 میلیون ممبر دارد. همچنین ربات تلگرامی melobot در تلگرام یک ربات جستجوی موزیک است که زیر مجموعه کانال ملودیو است.

 

کانال های تلگرام ایرانی

 

مجله Do You Know یک کانال تلگرام اطلاعات عمومی است که در حال حاضر 1 میلیون ممبر دارد و جزو کانال های تلگرامی پر طرفدار و معروف به شمار می رود. همچنین کانال های خبری مثل کانال خبر ویژه و اخبار روز ایران، از جمله کانال های میلیونی پرطرفدار تلگرام هستند.

 

کانال های خبری

 

هر کا در تلگرام چقدر است؟

هر کا ممبر در تلگرام به معنی 1000 ممبر است. به طور کلی علامت k در کنار عدد ممبر های تلگرام یا فالوور های اینستاگرام، به معنای kilo است که هر کیلو فالوور/ممبر  به معنای 1000 فالوور/ممبر است. به عنوان مثال اگر کانال تلگرامی شما K223 ممبر داشته باشد. به این معناست که شما 223هزار عضو در کانال تلگرام خود دارید.

 

کانال های تلگرامی چقدر درآمد دارند؟

طبق آمار منتشر شده از شبکه های جهانی و ملی، کانال های تلگرامی با میانگین بیش از 1 میلیون ممبر، ماهانه در حدود 80 میلیون تومان از کانال خود کسب درآمد می کنند.

این رقم برای کانال های رده پایین تر و با 500 هزار تا 1 میلیون نفر ممبر، به 50 میلیون تومان می رسد. کانال هایی که بین 100 تا 500 هزار عضو دارند حدود 25 میلیون تومان و کانال های بین 50 تا 100 هزار عضو نزدیک به 10 میلیون تومان می توانند از کانال های خود کسب درآمد داشته باشند.

شما هم می توانید با خرید بازدید پست تلگرام، پست های تلگرامی خود را در تلگرام وایرال کنید و به اندازه این کانال ها، درآمد داشته باشید.

به طور میانگین کانال های تجاری در روز بین 15 تا 20 پست غیر تبلیغاتی و پنج تا هشت پست تبلیغاتی منتشر می کنند. این در حالی است که انتشار یک آگهی برای تنها 2 ساعت هزینه ای در حدود 200 تا 400 هزار تومان به همراه خواهد داشت. البته این هزینه با توجه به زمان انتشار، تعداد بازدیدها و سایر عوامل متغیر می باشد.

 

کانال های پرطرفدار

 

درآمد از تلگرام چگونه است؟

برخی کانال های تلگرامی پرطرفدار، برمبنای تعداد روز هزینه تبلیغ را دریافت می کنند. برخی از کانال ها هم در کنار تعرفه تبلیغات شان امتیازات ویژه ای به شخص تبلیغ دهنده می دهند به عنوان مثال تا نیم ساعت یا بیشتر، بعد از درج تبلیغشان، پست دیگری نمی گذارند تا پست تبلیغ بیشتر دیده شود.

برخی از کانال های تلگرامی هم هستند که مبلغ تبلیغات شان را بر اساس تعداد بازدید مشخص می کنند. هرچه بازدید تبلیغ شما بیشتر شود یا به عبار دیگر تبلیغ تان بیشتر دیده شود، مبلغ بیشتری باید پرداخت کنید. در ادامه تعدادی کانال تلگرام را به صورت اختصاصی معرفی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: برای فروش محصولات در تلگرام چه باید کرد

برخی از افراد هم هستند که یک کانال تلگرامی را بالا می آورند و ممبر های آن را زیاد می کنند و سپس آن را می فروشند و این گونه از تلگرام کسب درآمد می کنند.

این روش به خصوص برای کانال هایی با آیدی رند بسیار پرطرفدار است. افراد ترجیح می دهند آدرس کانال تلگرام شان رند باشد تا دیگران به راحتی آن را به خاطر بسپارند یا هنگام سرچ کردن به راحتی پیدا شود. بنابراین حاضرند کانال های تلگرام با آیدی رند را با مبلغ خوبی خریداری کنند. خرید فالوور فیک اینستاگرام گامی موثر در بالا بردن مخاطب و درآمد شماست.

 

ممبر تلگرام

 

کانال دنیای ترانه در تلگرام

این کانال که با نام کاربری @dtaraneh در تلگرام فعالیت می کند توانسته بیش از 144 هزار نفر از کاربران ایرانی را به خود جذب کند. میانگین بازدیدهای پست هر کانال 3 هزار ویو می باشد . نرخ اینگیجمنت (سطح درگیری مخاطب با پست ها)  این کانال نیز 7.7% می باشد که رقم قابل قبولی است.

کانال تلگرامی دنیای ترانه

بیشتر بخوانید: 12 راهکار افزایش ممبر کانال تلگرام

 

کارنامه عملی دنیای ترانه

در تصویر زیر می توانید نمودار عملکرد این کانال را مشاهده کنید. همان طور که نمودار افزایش ممبرهای این کانال می بینید، در این اواخر یک روند مثبت را طی کرده است. به نظر می رسد این روند نمی تواند ناشی از تبلیغ این پیج در کانال های دیگر باشد. زیرا نمودارهای دیگر نشان می دهند بازنشر پست های این کانال در سایر کانال های تلگرامی همیشه وجود داشته است.

 

کانال تلگرامی دنیای ترانه

 

اما نگاه دقیق تر به بازه زمانی رشد این کانال نشان می دهد هم زمان با شیوع کرونا، روند صعودی افزایش ممبر در این کانال صورت گرفته ست. در واقع اجبار به قرنطینه های خانگی مردم را به سمت شبکه های اجتماعی کشاند.

 

از طرفی هم موسیقی همواره از موضوعات پرطرفدار جامعه امروزی می باشد. پس انتظار می رود یک کانال با چنین موضوعی از رشد خوبی بهره ببرد.

هم چنین افزاش تعاملات ممبرها با کانال که شامل ویو و شیر کردن مطالب آن می باشد با افزایش ممبر، رشد معناداری داشته است. که این مساله، خود نشان می دهد افزایش ممبرها واقعی می باشد.

اما چیزی که باعث محبوبیت این کانال شده است ربات قوی آن برای جست و جوی آهنگ می باشد. که آن کانال نیز طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

ربات جستجوی موزیک

درآمد تبلیغاتی دنیای ترانه چقدر است؟

در شکل زیر می توانید تعرفه تبلیغاتی این کانال تلگرام را مشاهده کنید. همان طور که می بینید این تعرفه وابسته به میزان بازدید ممبرها از پست تغییر پیدا می کند. شما با توجه به نیاز خود می توانید یکی از آیتم های تبلیغاتی را انتخاب کنید. 

پس از اینکه تعداد بازید پست تلگرام شما، به میزان لازم و مورد نیاز تان، رسید آن پست از کانال حذف می گردد. بسته به فعالیت پیج و میزان بازدیدهای لازم برای هر تبلیغ این مبلغ حتی می تواند به رقم های بسیار بالاتر نیز برسد.

 

درآمد دنیای ترانه

 

کانال تلگرامی آپارات

آپارات را می توان بزرگ ترین سایت در زمینه پخش ویدیوهای مختلف در ایران و به نوعی یوتیوب نسخه ایرانی به حساب آورد. کانال تلگرامی آپارات نیز یکی از پربازدیدترین کانال ها در میان مردم ایران می باشد. آپارات با نام کاربری @Aparat_Tv، با بیش از دو میلیون دنبال کننده در تلگرام فعالیت می کند.

 نرخ اینگیجمنت برای این کانال تلگرامی 11.9 درصد می باشد که نرخ بالایی دارد و طبق ادعای خود آپارات، پربازدیدترین کانال در تلگرام می باشد.

کانال تلگرامی آپارات

کارنامه عملی کانال آپارات در تلگرام

تعداد ممبرهای آپارات در تلگرام در بازه سه ماهه اخیر ابتدا دچار کاهش شده است اما در طی یک ماه اخیر این روند شکل صعودی به خود گرفته است. تعداد بازدید ها و نرخ اینگیمنت با آپارات نیز از زمان شیوع کرونا افزایش پیدا کرده است که کاملا طبق انتظار می باشد.

 

کانال تلگرام آپارات

 

 

تعرفه تبلیغات کانال آپارات در تلگرام

تبلیغاتی که در کانال تلگرامی آپارات انجام می شود بسته به تعداد تبلیغات، تعداد بازدیدها و ساعت آن متغیر می باشد. در تصویر زیر می توانید تعرفه کامل تبلیغات آپارات را مشاهده کنید.

با فرض اینکه میانگین مبلغ دریافتی برای هر تبلیغ در حدود 750 هزار تومان باشد درآمد این کانال در تلگرام به تنهایی، روزانه 3 میلیون و 750 هزار تومان می باشد. که در یک ماه چیزی در حدود 112 میلیون تومان می شود. توجه داشته باشید که این تنها راه درامدی برای آپارات نیست بلکه در کنار روش های دیگر به کمک آن می آید.

 

تبلیغات آپارات

 

 

در این مقاله، به معرفی و بررسی کانال های میلیونی تلگرام پرداختیم. همچنین درباره نحوه کسب درآمد از تلگرام توضیح دادیم و راه های مختلف آن را بازگو کردیم.

در حال حاضر، تلگرام تعداد مخاطبان سابق خود را ندارد. اما هنوز هم می تواند برای درآمدزایی مفید باشد. به عنوان مثال، شما می توانید با خرید ممبر تلگرام، ممبر های خود را افزایش داده و از طریق تلگرام درآمد کسب کنید. اگر سوالی در خصوص کانال های تلگرامی داشتید، در قسمت نظرات مطرح کنید.

 

سوالات متداول

 • چگونه می توانم از طریق تلگرام درآمد داشته باشم؟
  شما می توانید با ارائه تبلیغات از طریق تلگرام درآمد کسب کنید. همچنین با فروش کانال های تلگرامی که ممبر زیادی دارند هم می توانید درآمد داشته باشید.

 

 • آیا داشتن کانال تلگرام می تواند باعث بیشتر دیده شدن پیج اینستاگرام من شود؟
  بله. شما می توانید از طریق تلگرام، روی فالوور های اینستاگرام تان تاثیر بگذرید. همچنین می توانید از طریق خرید فالوور فیک برای ایسنتاگرام، مخاطبان تلگرام تان را هم بیشتر کنید.

 

 • پرفالوور ترین کانال تلگرام ایرانی در حال حاضر کدام است؟
  از پرفالوور ترین کانال های تلگرامی می توان کانال ملودیو و امیر تتلو را نام برد.

۴ دیدگاه دربارهٔ «کانال های میلیونی تلگرام (کانال تلگرام میلیونی)»

 1. سلام
  برای اینکه بتونم یه فروشگاه ایجاد کنم در زمینه کاری ام دی اف چطوری شروع کنم؟ و اعتماد سازی کنم؟ لطفا راهنماییم کنین

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،محتوا و عکس های مناسب و باکیفیت پست کنید و تبلیغات انجام بدید برای پیجتون تا دیده بشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .