تفاوت صفرهای پیج های اینستاگرامی: راه رسیدن از صد فالوور به یک میلیون فالوور

امروزه اینستاگرام جای خود را تنها در میان مردم ایران، بلکه مردم سراسر جهان باز کرده است. هر کسی تلاش می کند یک پیج اینستاگرام داشته باشد و چه بسا داشتن فالوورهای بیشتر، حس موفقیت بیشتری نیز به همراه خواهد داشت. برای پیج های کسب و کاری، این قضیه از اهمیت بالاتری برخوردار است و داشتن فالوور بیشتر به معنای فروش بیشتر است. با ما همراه باشید تا ببینیم پیج های بزرگ در راه رسیدن به یک میلیون فالوور، چه تغییراتی را پشت سر گذاشته اند؟

بیشتر بخوانید: k1 و m1 در اینستاگرام به چه معناست؟

بازار محدودتر یعنی فروش کم تر یا بیشتر؟

1- راه رسیدن به یک میلیون فالوور از یک پیج 100 تایی با بازار هدف گسترده

اولین و شاید مهم ترین تفاوتی که بین پیج های کوچک چند صدتایی و پیج هایی با فالوور چند هزار تا و حتی یک میلیونی وجود دارد بازار هدفی است که برای مشتریان خود در نظر گرفته اند.

 

زمانی که یک پیج تازه متولد می شود، ادمین پیج با خود تصور می کند هر چه تنوع ارائه خدمات و محصولات بیش تر باشد مشتری بیش تری جذب خواهد شد. به همین دلیل تلاش می کند انواع و اقسام خدماتی که یک پیج اینستاگرام می تواند پوشش دهد را تامین کند.

 

شاید بهترین مثال برای این کار پیج های آشپزی و سفارشات داخل منزل است. در ابتدای کار شخص تلاش می کند هر نوع سفارشی اعم از کیک تولد، کوکی، فینگرفود و غذاهای خانگی برای مهمانی را تولید و سفارش بگیرد.

 

در عکس زیر می توانید نمونه ای از این پیج های صدتایی را ببینید. در ابتدا به نظر می رسد تنها سفارشات آشپزی پذیرفته می شود. اما با کمی بالا و پایین کردن پیج می توان دریافت که محصولاتی که هیچ ارتباطی با آشپزی و محصولات غذایی ندارند هم در این پیج به فروش می رسد.

راه رسیدن به یک میلیون فالوور

2- پیج های چند هزارتایی با بازار تعریف شده و مشخص

اما موضوع در مورد پیج های چندهزارتایی متفاوت است. بازار هدف مشخص شده و سفارشات در محدوده خاصی از محصولات و خدمات پذیرفته می شود. برای مثال در پیج های آشپزی که قبلا مثال زدیم اکنون آن بازار گسترده که در آن همه نوع مواد خوراکی جای داشت تنها به تولید چند نوع محصول غذایی محدود می شود.

 

در زیر می توانید نمونه ای از پیج های آشپزی چندهزارتایی را ببینید که ارائه خدمات خود را تنها به تولید کیک و کوکی های مناسبتی محدود کرده است.

پیج های بزرگ اینستاگرام

3- پیج هایی با چند صد هزار فالوور و بازار کاملا مشخص و تعریف شده

هر چه پیج ها بزرگ تر می شوند احتمالا تنوع ارائه خدمات و محصولات شان برای خدمت رسانی بهتر و نظم کاری بیش تر محدودتر می شود. این قضیه درباره پیج هایی که محصولات دست ساز تولید می کنند یا محتوای خاص و منحصر به فرد می سازند بیش تر صدق می کند.

 

در شکل زیر می توانید نمونه ای از این نوع پیج ها را ببینید. این پیج، سفارشات و آموزش های خود را به کیک هایی با تم های خاص و گاها عجیب محدود کرده است. برای سفارش کیک به این پیج تنها باید از مدل های عجیب و غریب استفاده کنید. حتی سفارش کیک با تم های ساده تر در این پیج راهی ندارند. این یعنی یک بازار هدف کاملا مشخص و تعیین شده.

 

پیج های بزرگ اینستاگرام

با خرید فالوور کلاب هاوس رشد خود را در این شبکه اجتماعی تضمین کنید.

دود از کنده بلند می شود!

پیج های 100 تایی تازه متولد شده

 اکثر پیج هایی که تعداد فالوور کم دارند چیزی از زمان تولدشان نگذشته است. احتمالا شاید چند ماهی است که تازه به دنیا امده اند و در تکاپوی افزایش فالوور و فروش بیشتر هستند.

پیج های بزرگ اینستاگرام

 

پیج های ده هزارتایی جوان

این دسته از پیج ها به احتمال زیاد چند سالی است که کار خود را شروع کرده است و تلاش می کند با انرژی بسیاری ادامه دهد. این پیج ها حداقل 2-3 سالی از عمرشان می گذرد و در این مدت توانسته اند کاربران زیادی را به خود جلب کنند.

 

پیج های چند صد هزارتایی میان سال

نمی گوییم پیر چون قرار است سالیان دراز به زندگی خود در اینستاگرام ادامه دهند و امپراطوری خود را قدرتمند حفظ کنند.

 

اکثر پیج های پرطرفدار با تعداد فالوور سالیان طولانی است که محتواهای خود را به صورت منظم تولید می کنند و در راه شان ناامید نشدند. این افراد کسانی هستند که شاید زمانی پای به اینستاگرام گذاشتند که کم تر کسی آن را می شناخت و با آن سرگرم می شد. چه برسد به فروش و بازاریابی.

 

پس اگر دوست دارید شما هم در لیست پیج های پرطرفدار اینستاگرامی قرار بگیرید نباید در این راه ناامید شوید. هر چه باشد موفقیت یک راه یک شبه نیست. باید سالیان طولانی در آن قدم زد و تلاش کرد تا به آن دست پیدا کرد و جایگاه واقعی خود را به دست آورد.

 

پیج های بزرگ اینستاگرام

 

کیفیت محتوا، آزمایشگاه کیفیت خدمت رسانی شماست

پیج های 100 تایی با  محتواهایی که کیفیت نامشخص دارند

پیج های کوچک به دلیل جوان بودن و کم تجربه بودن، اهمیت و وسواس چندانی برای تولید محتوای خود ندارند. این پیج ها احتمالا تصور می کنند که تنها گذاشتن پست و استوری برای یک پیج اینستاگرام کافی ست. هر چیزی که دم دستشان بیاید و از آن خوششان بیاید را در پیج شان می گذارند. حالا فرقی نمی کند که این پست یا استوری، چه ربطی به هدف پیج شان دارد. از استوری های خانوادگی گرفته تا ویدیوهای خنده دار را همگی یک جا، با در هم ریختگی از مطالب آموزشی و نمایشی می توانید پیدا کنید.

 

اگر چه همه پیج های تازه کار این گونه نیستند اما بسیاری از آن ها متاسفانه در دام این اشتباه می افتند و تصور می کنند با این روش باعث افزایش تعامل و صمیمیت مخاطب می شوند.

 

اما نظرسنجی که از کاربران انجام شده است بیان کرده اند که در بررسی پیج ها، کسانی که مطالب در هم ریخته و گوناگونی در پیج شان به اشتراک گذاشته اند، شانس کم تری برای فالو کردن دارند.

 

پیج هایی 10 هزارتایی با محتوای بهبود یافته تر

 زمانی که پیج ها رشد می کنند کم کم پیچ و خم تولید محتوا را نیز یاد می گیرند. کم کم با توجه به سلیقه های مشتری متوجه می شوند که چه نوع تولید محتوا برای کاربر جذاب تر و بهتر است. دقت به نوع محتوا و جلوه های بصری یکی از پارامترهایی است که با توجه به الگوریتم جدید اینستاگرام از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 

لازم است علاوه بر این که تولید محتوای منحصر به فرد انجام می دهید به صورت مرتب، بازخورد فالوورهای خود را بسنجید و دید مناسبی از سلیقه او به دست آورید.

 

پیج هایی که رسیدن به یک میلیون فالوور بهترین سطح کیفیت را دارند

پیج های چند صد هزاری و یک میلیون فالووری پیچ و تاب های این راه را سپری کرده اند. آن ها کاملا آگاه هستند که برای تولید یک محتوای مناسب و با کیفیت باید از چه استراتژی کمک بگیرند. هم چنین اگر در اکثر پیج های بزرگ نگاه کنید تغییر رویه و به دست آوردن یک الگوی خاص برای تولید محتوا را خواهید دید. در ادامه به ذکر چندین مثال می پردازیم که امیدوارم برای شما جالب باشد.

 

الف: پروژه هایی که با کمک مسعود به مقصد می رسند

مسعود که با پیج @lemi.design در اینستاگرام فعالیت می کند از جمله فریلنسرهایی است که در زمینه برندینگ و رشد کسب و کار فعالیت می کند. اگر چه پیج اینستاگرام مسعود از همان ابتدا جذاب و مفید به نظر می رسد اما هنوز در مرحله دوم به سر می برد. محتوا کیفیت مناسبی دارد اما هنوز به حالت ایده آل خود نرسیده است.

 

پیج های بزرگ اینستاگرام

 

اما با گذشت زمان این رویه تغییر می کند و یک قالب مشخص برای تولید محتوا ایجاد می کند. این قالب مشخص هم باعث نظم دهی به محتوا می شود و هم می تواند انواع مخاطبین را به خود جذب کند.

 

هم چنین در نگاه اول یک کاربر اینستاگرامی جذاب به نظر می رسد و می داند برای به دست آوردن مطالبی که لازم دارد باید کدامین پست ها را در نظر بگیرد. تغییری که از آن صحبت می کنیم کاملا در عکس زیر مشخص است.

 

پیج های بزرگ اینستاگرام

 

ب-  انگیزش و لذت زندگی با ریاضیات پوریا مظفریان

پوریا مظفریان که از دانش اموختگان دانشگاه امیر کبیر می باشد با یک ابتکار زیبا ریاضیات را جذاب کرده است و توانسته پیروان بسیاری را با خود همراه کند.

 

وی در پیج خود مفاهیم ریاضی را با زندگی روزمره و اجتماعی افراد آمیخته و مفاهیم انگیزشی از آن استخراج می کند. به گونه ای که با همین روش توانسته است هم نام خود را در حرفه ریاضیات کنکور مطرح کند و هم راهی به سخنرانی های انگیرشی پیدا کند. اگر پیج پوریا را از ابتدا مشاهده کنید خواهید دید که با امکانات اولیه در حال تولید محتوا است. نمونه ای از محتواهای اولیه وی را می توانید در تصویر زیر ببینید.

 

پیج های بزرگ اینستاگرام

 

اما با گذشت زمان، کیفیت تولید محتوا و سبک آن بهبود بخشیده می شود. موضوع بندی مناسب، تیتر نویسی فیلم ها و کیفیت ویدیوها همه نشان از یک تولید محتوای  قوی تر دارد.

 

پیج های بزرگ اینستاگرام

 

ج- رفتار شناسی اینستاگرام با علیرضا سخنوران

علیرضا سخنوران که به عنوان رفتار شناس و مدرس ارتباطات و فروش در اینستاگرام فعالیت می کند یکی از جذاب ترین پیج های اینستاگرامی را دارد که تم واضح و مشخص خود را به مخاطب نشان می دهد. نظم و تولید محتوا بر اساس یک استراتژی خاص کاملا قابل درک است.

 

پیج های بزرگ اینستاگرام

اما علیرضا سخنوران نیز مانند بسیاری دیگر در طول زمان به این تم و استراتژی مخصوص دست پیدا کرده است. رشد پیج، نسبت به پست های اولیه کاملا محسوس است. خودتان با دیدن عکس زیر قضاوت کنید:

 

پیج های بزرگ اینستاگرام

د- کامبیز به کام شماست. اینستاگرام چطور؟

تا به اینجای کار پیج کسانی را بررسی کردیم که در طول زمان و با بررسی رفتار و عکس العمل مخاطبین شان بهترین استراتژی را برای تولید محتوای خود به دست آوردند.

 

این روند در زمانی رخ داد که اینستاگرام مانند اکنون جای خود را باز نکرده بود و افراد نیاز به آزمون و خطا داشتند. اما با توجه به توسعه اینستاگرام و اموزش های انلاین لازم نیست که پیج های تازه کار نیز این مراحل را طی کنند. بلکه با دیدن پیج های موفق می توانند ایده بگیرند و یک استراتژی خوب را پیاده کنید.

 

پیج اینستاگرامی کامبیز اگر چه در سال 2019 فعالیت خود را شروع کرده است اما پیج اینستاگرام آن یک شرع جذاب و زیبا دارد که می توانید خودتان قضاوت کنید.

 

پیج های بزرگ اینستاگرام

بیشتر بخوانید: چهار کانال تلگرام با فالوورهای میلیونی و درآمدهای میلیونی

صدای شما به گوش چه کسانی می رسد؟

دوستان و خانواده تنها صدای پیج های 100 فالووری را می شنوند

 یکی از غیرقابل انکارترین واقعیت هایی که درباره پیج های کم فالوور صادق است مربوط به دامنه فالوورهای این پیج ها می باشد. بدیهی ست اولین گروهی که به یک پیج می پیوندند دوستان و آشنایان نزدیک ادمین هستند. و دایره ارتباطات خیلی محدود می باشد.

 

افراد غریبه هم صدای پیج های ده هزار فالووری را شنیده اند

 پیج های کوچک کم کم رشد می کنند و دامنه ارتباطات خود را گسترش می دهند. با توجه به سیاست های مختلف افزایش فالوور  مانند فالو- آنفالو کردن یا تبلیغات و تبادل لینک که در اینستاگرام وجود دارد، کم کم فالوورهای مختلف به پیج راه پیدا می کنند. این اتفاق مقدمه این است که هر روز افراد بیش تری به پیج شما جذب شوند.

 

پیج های بزرگ اینستاگرام

 

با رسیدن به یک میلیون فالوور صدای پیج شما به هر مخاطب می رسد

 رشد پیج ها و تعداد فالوورها مرتب می تواند افزایش یابد تا به عددهای چند صد هزار و حتی میلیون فالوور برسد. این پیج ها مانند ویروس گسترش پیدا می کنند و هر مخاطبی که ممکن است به آن علاقه مند باشد را جذب می کند. البته برای گسترش و افزایش فالوور پیش نیازهای بسیاری لازم است.

 

یکی از بهترین مثال هایی که در این زمینه می توان زد پیج آموزش زبان رضا آرش نیا می باشد. تقریبا محال است کسی کمی نسبت به آموزش زبان انگلیسی علاقه مند باشد و دنبال کننده این پیج در اینستاگرام نباشد.

 

یکی از پارامترهایی که خودش به خوبی گویای دامنه وسیع فالوورها می باشد تعداد دوستان مشترک شماست. هر چه پیج بزرگ تر باشد تعداد افراد بیشتری از دوستان و آشنایان تان، آن پیج را فالو کرده اند و مطالبش را دنبال می کنند.

 

پیج های بزرگ اینستاگرام

 

هر که فالوورش بیش، درآمدش بیش تر

حساب های بانکی که در پیج های 100 فالووری خالی است

تقریبا می توان بدون شک گفت که میزان فروش پیج های اینستاگرامی با تعداد فالوورهای کم، اندک است. البته میزان فروش بستگی به ارائه خدمات و نوع خدمت رسانی دارد. اما اگر بخواهیم واقع گرایانه بررسی کنیم به علت دامنه محدود فالوورها، تعداد سفارشات کم است و درامدزایی چندان مطلوب به نظر نمی رسد.

بیشتر بخوانید: کسب درآمد از اینستاگرام :چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

در پیج های ده هزار فالووری اوضاع خیلی هم بد نیست

 زمانی که تعداد فالوورها افزایش می یابد میزان فروش و درآمدزایی نیز به نسبت آن افزایش می یابد. میزان کسب درآمد در این پیج ها راضی کننده می باشد اما هنوز به حالت ایده آل خود نرسیده است.

 

پول هایی که در پیج های یک میلیونی پارو می شوند

اما قضیه کسب درآمد در پیج های میلیونی کاملا فرق می کند. انگار پیج به یک آهنربا مجهز شده است که تمامی ثروت و درآمد را به سمت خود می کشاند. در واقع هر روز تعداد زیادی از فالوورها، آماده خرید خدمات و محصولات یا تبلیغات در این پیج های اینستاگرامی هستند. اگر تصوری از کسب درامد توسط اینستاگرام و مبلغ های آن ندارید حتما به مقاله ما سر بزنید.

هیچ میدونستید یکی از راهکارهایی که چهره های شناخته شده خود را مطرح و محبوب نشان می دهند خرید فالوور فیک است.

پیج های بزرگ اینستاگرام

 

آیا شما یک رهبر هستید؟

پیج 100 فالووری من اثر ندارد

زمانی که صحبت از فعالیت های اجتماعی یا فرهنگ سازی خاص می شود تعداد فالوورها و تاثیرگذاری آن ها اهمیت زیادی پیدا می کند. اما متاسفانه پیج های کوچک در این زمینه خیلی جدی گرفته نمی شوند. در واقع مثل بچه های کوچکی هستند که حتی اگر حرف های خوبی هم بزنند تاثیرگذاری چندانی در اطرافیانشان ندارند.

 

پیج های ده هزار فالووری با اثر بخشی نسبی

 پیج های بزرگ تر به دلیل تعداد فالوورهای بیشتر اثرات بیشتری می توانند روی مخاطبین خود بگذارند. این اثربخشی و اثر گذاری در مورد پیج هایی که بیشتر بازتاب افکار و سلیقه های اشخاص هستند بیشتر نمود پیدا می کند.

 

رهبری تمام عیار در پیج های میلیونی

پیج هایی با صدها هزار و میلیون فالوور، تاثیر گذاری فوق العاده ای بر رفتار و زندگی مخاطبین خود می توانند داشته باشند. روزمرگی ها, عادات، طرز فکر و هر چیز دیگری از پیج های بزرگ می تواند تاثیر به سزایی در زندگی فالوورها قرار دهد. به همین دلیل لازم است ادمین های این پیج ها بر شدت این تاثیر گذاری آگاه بوده و با وسواس بیشتری در فضاهای مجازی حاضر شوند.

 

چه تفاوت های دیگری بین پیج های 100، 10000 و یک میلیون فالوری می شناسید که ما به آن نپرداختیم؟

 

شما در کجای این راه طولانی هستید؟ آیا برای افزایش فالوور و تقویت پیج اینستاگرام خود نیاز به کمک و همراهی دارید؟ با ما تماس بگیرید.

 

فالوجت، بهترین سایت افزایش و خرید فالوور اینستاگرام

۱ دیدگاه دربارهٔ «تفاوت صفرهای پیج های اینستاگرامی: راه رسیدن از صد فالوور به یک میلیون فالوور»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .