اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پر طرفدار است که جای خود را به خوبی بین تک تک ما باز کرده است، به طوری که عده ای از آن برای تفریح و وقت گذاراندن استفاده می کنند، عده ای دیگر از این برنامه برای افزایش مخاطب ها و ارتقاء کسب و کارشان استفاده می کنند و سعی می کنند که از آن به عنوان یک اهرم برای معرفی محصولات و خدمات خود استفاده کنند.
ولی ما امروز در فالوجت به این موضوع کاری نداریم، در این مطلب قصد داریم که به شما آموزش دهیم که چطور از استیکر های استوری اینستاگرام استفاده کنید و در ویدیو ها و عکس هایی که در قسمت استوری اینستاگرام ایموجی استفاده کنید تا با این کار علاوه بر این که منظور خود را بهتر می رسانید، یک استوری جذاب و دوست داشتنی برای مخاطبان خود درست کنید.
علاوه بر این یکی از ویژگی های بسیار جالب و خلاقانه ای که اینستاگرام همیشه در کار های خود داشته است این است که همیشه ویژگی های جدید و در خور مناسب های روز معرفی می کند، به خصوص برای استوری ها که یکی از پر طرفدار ترین امکانات اینستاگرام است.

در ادامه ی این مطلب با آموزش اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوریز اینستاگرام همراه شا هستیم.

 

چطور به استوری اینستاگرام ایموجی (شکلک) و استیکر اضافه کنم؟

عدم نمایش استیکر در اینستاگرام و مشکل شلکلک یا ایموجی ها در استوریز اینستاگرام ممکن است حوصله شما را سر آورده باشد. خب، نگران نباشید فالو جت در این مطلب به شما می گوید که چطور این مشکل را حل کنید.

 

قدم اول: ابتدا استوری خود را به صورت ویدیو یا عکس یا متن بگذارید.

ابتدا شما باید یاد گرفته باشید که چطور در اینستاگرام استوری بگذارید. البته از طرفی به احتمال زیاد اکثر شما این کار را می توانید به سادگی انجام دهید.ولی در صورتی که نمی توانید در اینستاگرام استوری بگذارید اصلا نگران نباشید. می توانید با خواندن مطالب زیر استاد استوری گذاشتن در اینستاگرام شوید.

 

قدم دوم: آموزش اضافه کردن استیکر و اموجی در استوریز اینستاگرام

اگر مشکل شما با اینستاگرام افزودن استیکر به اینستاگرام و استفاده از ایموجی و شکلک در استوری ها بوده است، از این به بعد دیگر این مشکل را نخواهید داشت. برای انجام این کار کافی است که بعد از گرفتن عکس یا آماده کردن ویدیو روی قسمتی که در بالای صفحه با عکس یک شکلک مشخص شده کلیک کنید (در تصویر زیر آنرا با یک دایره قرمز رنگ برای شما مشخص کرده ایم) تا قسمت موجود در تصویر وسط برای شما نماین شود و شما با یک عالمه استیکر، ایموجی شکلک و آیتم های Gif روبرو شوید و به راحتی بتوانید از آنها در هر اندازه ای که بخواهید استفاده کنید. 
البته یک راه دیگر برای دسترسی پیداکردن به قصمت ایموجی ها و استیکر در اینستاگرام استوریز وجود دارد و آن هم این است که پایین صفحه را لمس کرده و به سمت بالا بکشید تا همان نتیجه را بگیرید و به راحتی به لیست استیکر ها و دیگر امکانات اینستاگرام دسترسی پیدا کنید.

 

بهترین ربات اینستاگرام

امیدوارم که از این مطلب لذت برده باشید. شما می توانید از خدمات فالوجب برای بالا بردن فالوور های واقعی خود در اینستاگرام استفاده کنید. ولی بهتر است که قبل از آن خوتان مارا قضاوت کنید، به همین دلیل با کلیک بر روی لینک زیر سه روز به صورت رایگان از خدمات ما استفاده کنید و طعم بالا رفت فالور های واقعی خود را بچشید.

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .