03136640229

مشاوره و پشتیبانی رایگان

از ساعت 9 صبح الی 13

قابلیت Stories یا داستان‌ در اینستاگرام برای به اشتراک گذاری موقتی تصاویر و ویدیو ها با فالوورهای شما است . استوری در اینستاگرام تنها برای 24 ساعت در بالای صفحه به فالوورها یا همان دنبال کنندگان شما نشان داده می شود. بنابراین به این سبک می توانید عکس و یا ویدئویی را به صورت موقت به فالوورهای خود نمایش دهید.

Storyها به این دلیل که در صفحه پروفایل شما نمایش داده نمی شود می تواند یک مزیت تبلیغاتی نسبت به پست های اینستاگرام داشته باشد و می توانید در طول روز چندین استوری برای خود منتشر کنید . و با احتمال زیاد مطمئن باشد که فالوورهای شما آن را دیده اند. در صورتی که Story جذابی منتشر کرده باشید کاربران می تواند در مورد آن برای شما پیام ارسال کنند و ...

استوری و تاثیر آن در بازاریابی

به دلیل اینکه استوری جزء پست های اینستاگرام شما نمی باشد و در پروفایلتان نمایش داده نمی شود. می تواند یک مزیت باشد زیرا می توانید در طول روز چندین استوری برای خود منتشر کنید. تعاملات بیشتر با فالوور به معنی تبلیغ بیشتر , محبوب شدن و در نهایت افزایش درآمد است. اگر از ابزارهای مناسب برای ارسال عکس و ویدیو در استوری استفاده نشود علاوه بر اینکه کاری زمانبر است ممکن است که خسته کننده نیز باشد. بنابراین بهتر است که از ارسال زمان بندی عکس و ویدیو در استوری با استفاده از ربات اینستاگرام فالوجت استفاده کنید.

ارسال زمان بندی عکس و ویدیو در استوری

ارسال زمان بندی عکس و ویدیو در استوری

این یکی از خدمت های ربات اینستاگرام فالوجت است که با استفاده از آن می توانید به صورت زمانبندی اقدام به ارسال عکس و ویدیو در استوری کنید. نحوه کار به این صورت است شما عکس و ویدئو خود را در پنل فالوجت قرار می دهید و بعد از تنظیم آن , ربات به صورت اتوماتیک و با توجه به تنظیمات اقدام به ارسال عکس و یا ویدیو در استوری می کند.

مزیت های گذاشتن ویدیو در استوری اینستاگرام با فالوجت

فالوجت یک ربات همه کاره اینستاگرام بوده که با پرداخت هزینه بسیار کم می توانید از تمام امکانات آن در راستای افزایش درآمد و تبلیغات خود استفاده کنید. برخی از  مزیت ها شامل موارد زیر است

1- مقرون به صرفه بودن

2-امکانات مختلف و توانمند بودن ربات

3- ارسال پست زمانبندی

4- افزایش فالوور واقعی

5- افزایش لایک , ویو و ....

ارسال زمان بندی شده ی لایو

از دیگر ویژگی های ربات اینستاگرام شما می توانید به صورت زمان بندی شده لایو خود را در اینستاگرام بروز نگه دارید. با استفاده از این ابزار دیگر لازم نیست که همیشه برای ارسال لایو به اینترنت متصل باشید و یا اینکه وقت زیادی را برای ارسال لایو از دست دهید تنها با استفاده از چند کلیک می توانید ارسال زمان بندی  لایو در اینستاگرام خود داشته باشید.

ارسال زمان بندی عکس و ویدیو در استوری و لایو را هم اکنون آغاز کنید