ربات افزایش فالوور اینستاگرام رایگان ( آپدیت سال 1402)

بالا بردن فالوور اینستاگرام دغدغه بسیاری از افرادی است که در اینستاگرام فعالیت می کنند. یکی از روش هایی که پیج های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام به آن روی می اورند، ربات افزایش فالوور اینستاگرام است. در این مقاله به معرفی و بررسی چند ربات افزایش فالوور اینستاگرام رایگان می پردازیم.

ربات اینستاگرام رایگان، آری یا خیر

ربات اینستاگرام یک ابزار یا نرم افزار هوشمند است که با استفاده از تکنیک هایی که در برنامه نویسی این ربات انجام گرفته، می تواند کار افزایش فالوور اینستاگرام را برای ما به راحتی انجام دهد.

زمانی که اینستاگرام شروع به بزرگ شدن و محبوب شدن در میان کاربران کرد، این نرم افزار های فالوور بگیر به سرعت گسترش یافتند.

 

ربات اینستاگرام

 

اما آیا ربات ها هنوز هم کاربرد دارند؟ آیا استفاده از آن ها را توصیه می کنیم یا نه؟

پاسخ آن قطعا خیر است. علت این موضوع این است که ربات ها منجر به بسته شدن اکانت شما توسط اینستاگرام می شوند چرا که این گونه نرم افزارها اصلا منطبق با الگوریتم های اینستاگرام نیستند همچنین این ربات ها به پسورد شما نیز دسترسی دارند در نتیجه امنیت پیج شما را پایین می آورند. با این حال برخی از ربات ها هنوز پرطرفدار هستند و از امنیت نسبی خوبی برخوردارند که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

اما مطلبی که باید در ادامه متذکر شویم این است که اگر فعالیت مداومی در اینستاگرام داشته باشید، احتمالا متوجه شده اید که افراد زیادی از ربات های افزایش فالوور استفاده نمی کنند. اما دلیل آن چیست؟

دلیلش این است که ربات های افزایش فالوور از شما رمز عبور می گیرند و این مسئله می تواند امنیت پیج شما را به خطر بیندازد. دلیل دوم این است که اینستاگرام در بسیاری از مواقع این ربات ها را تشخیص داده و اکانت شما را بلاک می کند. در نتیجه باید از راه حل بهتری برای افزایش فالوور استفاده کرد که بدون خطر است.

راه حل بهتری که سایت فالوجت به شما پیشنهاد می دهد، خرید فالوور است. شما می توانید فالوور واقعی، فیک، ایرانی یا بین المللی بخرید.

 

۱۰۰
فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام
۱۸٬۰۰۰تومان
۱۲٬۵۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۱ ساعت
۳۰ فالوور هدیه
۵۰۰
فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام
۶۰٬۰۰۰تومان
۴۵٬۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۵ ساعت
۷۰ فالوور هدیه
2K
۲۰۰۰ فالوور ایرانی اینستاگرام
۱۹۰٬۰۰۰تومان
۱۵۰٬۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۱۵ ساعت
۱۰۰ فالووور هدیه
10K
۱۰٬۰۰۰ فالور ایرانی اینستاگرام
۹۵۰۰٬۰۰۰تومان
۶۸۰٬۰۰۰ تومان
 • زمان تقریبی : ۷۲ ساعت
۳۰۰ فالوور هدیه

توجه داشته باشید که این فالوور ها، اکانت های ساخته شده توسط سایت فالوجت هستند که ویژگی های یک یوزر واقعی را دارند و مثل ربات ها از شما رمز عبور نمی خواهند. همچنین رفتار این اکانت ها شبیه یک کاربر عادی اینستاگرام است.

 

چگونه ربات افزایش فالوور اینستاگرام به کسب درآمد کمک می کند؟

در گذشته، ربات های اینستاگرام، با فالوور گرفتن برای شما، اعتبار برند و پیج شما را افزایش می دهد در نتیجه به صورت غیر مستقیم منجر به افزایش فالوورهای شما می شود.

کاری که امروزه بسته های خرید فالوور واقعی، انجام می دهند. خرید فالوور، همانطور که مشخص است، فالوور های شما را تا هر میزان که خودتان بخواهید افزایش می دهد. این افزایش فالوور، سبب می شود پیج شما در اکسپلور اینستاگرام دیده شود.

 

ربات افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

 

زمانی که پست های شما وارد اکسپلور اینستاگرام شدند، در معرض دید مخاطبان زیادی قرار می گیرند. این شانس دیده شدن، بسیار به افزایش فروش شما کمک می کند.

 

ربات اینستاگرام رایگان چگونه کار می‌کند؟

ربات های اینستاگرام در واقع با فالوکردن افراد دیگر در اینستاگرام  و گذاشتن پست های تصادفی در زمان بندی های دقیق باعث ترغیب افراد مختلف می شوند تا به آن ها فالوبک دهند یا آن ها را دنبال کنند. بدین ترتیب فالوور های واقعی جذب صفحه اینستاگرام شما خواهند شد.

 

بهترین ربات های اینستاگرام در سال ۱۴۰۰ را بهتر بشناسید

در این قسمت تعدادی از ربات های معروف و پر استفاده که برای افزایش فالوور در اینستاگرام استفاده می شوند، معرفی می کنیم.

 1. ربات نینجاگرام
 2. ربات کافه اینستا
 3. ربات اینستاگرام

ربات نینجاگرام

از جمله امکاناتی که این ربات ها دارند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فالو و لایک کردن بر اساس هشتگ و موقعیت مکانی دلخواه شما
 • کامنت و دایرکت بر اساس هشتگ و موقعیت مکانی دلخواه شما
 • فالو و لایک کردن فالوور های پیج های مرتبط با حوزه کاری شما
 • آنفالو خودکار کسانی که خود ربات فالو کرده است
 • و…

به طور کلی اگر به دنبال استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام هستید، معیارهای زیر را برای انتخاب ربات در نظر بگیرید: 

 • امنیت بالا
   امنیت، مهمترین معیار در انتخاب ربات اینستاگرام و به طور کلی هر نوع نرم افزاری است. پس یادتان باشد اولین مسئله ای که درمورد یک ربات چک می کنید، امنیت آن باشد.

  چگونه می توانید میزان امنیت یک ربات را بسنجید؟ با تحقیق و بررسی در سایت ها و همچنین امتحان کردن آن ها روی یک اکانت آزمایشی و فیک.

 • پشتیبانی به موقع
  پشتیبانی به موقع، دیگر فاکتور مهم در انتخاب ربات افزایش فالوور اینستاگرام است. این مسئله خیلی مهم است که اگر مشکلی برای شما پیش آمد، پشتیانی به موقع و سریع برای رفع مشکل شما انجام شود.

  این مسئله را هم می توانید با امتحان کردن ربات بر روی یک اکانت آزمایشی یا فیک، امتحان کنید.

 • تعرفه مناسب
  خیلی مهم است که ربات اینستاگرام، در مقابل خدماتی که ارائه می دهد، هزینه معقول و مناسبی داشته باشد. در واقع هزینه باید به گونه ای باشد که هم تولید کننده ربات سود ببرد و هم شخصی که از ربات استفاده می کند.

قابلیت های ربات جذب فالوور

 • دارا بودن تمامی امکانات
  زمانی که می خواهید بهترین ربات اینستاگرام را انتخاب کنید، قابلیت های ربات های مختلف را بررسی کنید.
  مثلا قابلیت هایی مانند تشخیص جنسیت فالوور ها یا لایک کردن کامنت کاربران دیگر در اینستاگرام، از جمله قابلیت های جدیدی است که برخی ربات ها آن را اضافه کرده اند.
 • رابط کاربری و تجربه کاربری خوب
  این مسئله بسیار مهم است که شما حین کار با ربات، راحت باشید. در واقع برای هربار استفاده نخواهید به دنبال المان های مختلف بگردید یا زمان زیادی صبر کنید تا ربات به کار بیوفتد.

  سرعت و طراحی خوب، از دیگر ویژگی هایی است که بهترین ربات اینستاگرام باید دارا باشد. احتمالا شما هم تجربه داشته اید که یک نرم افزار را نصب کرده اید و آنقدر کار با آن برایتان سخت بوده و یا سرعتش کند بوده است که عطایش را به لقایش بخشیده اید.

 • گزارش گیری حرفه ای
  مسئله مهم بعدی در مورد ربات ها این است که گزارش و آمار های منظم پیج تان را به شما بدهند. به عنوان مثال به شما اعلام کنند که در هفته یا ماه گذشته، چند نفر به فالوور ها یا لایک های شما اضافه شده یا چند نفر کم شده است.
  این آنالیز ها به شما کمک می کند نقاط ضعف و قوت پیج تان را متوجه شوید.
 • آموزش کار با ربات
  اکثر نرم افزار ها این قابلیت را دارند که آموزش کار با آن ها در خوشان تعبیه شده. بهتر است درباره ربات اینستاگرام هم این مسئله را بررسی کنید که آیا آموزش کار با ربات در آن وجود دارد یا خیر.

ربات اینستاگرام و کمک به کسب درآمد

 

همانطور که قبلا هم ذکر کردیم، ربات فالوجت در گذشته یکی از بهترین ربات های اینستاگرام بود که امروزه سایت فالوجت برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان، بسته های فروش فالوور را جایگزین ربات کرده است.

در این مقاله سعی کردیم به صورت مختصر و مفید به بررسی بهترین ربات اینستاگرام بپردازیم. افزایش فالوور یکی از چالش های مهم برای فعالان اینستاگرام و به خصوص کسب و کارهای مجازی است.

بهترین روش افزایش فالوور واقعی فعالیت های مستمر، تعامل با کاربران و لایک های مداوم است. اما کدام کاربری می تواند ادعا کند که هر روز می تواند برای فعالیت در اینستاگرام وقت بگذارد؟

سایت فالوجت یکی از بهترین راه کارها را در اختیار شما قرار داده است که می تواند به افزایش فالوور به صورت جدی کمک کند.

افزایش فروش، برند سازی، رشد و بهره وری بالا، نیازمند اعتماد فالوورها است. اعتماد فالوورها هم در دید اول به میزان فالوورهای پیج بستگی دارد. آیا تا به حال شما از ربات یا بسته های خرید فالوور، برای پیج خود استفاده نموده اید؟ در صورت پاسخ مثبت تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذاریدو از بهترین پنل افزایش فالوور اینستاگرام استفاده نمائید.

سوالات متداول پیرامون ربات اینستاگرام

ربات های اینستاگرام اگر چه هنوز هم وجود دارند. اما امروزه اولویت با خرید فالوور هوشمند است زیرا امنیت بیشتری دارد و احتمال جریمه شدن توسط اینستاگرام کمتر است.

ربات های اینستاگرام در واقع با فالوکردن افراد دیگر در اینستاگرام و گذاشتن پست های تصادفی در زمان بندی های دقیق باعث ترغیب افراد مختلف می شوند تا به آنها را فالو بک دهند یا دنبال کنند. بدین ترتیب فالوور های واقعی جذب صفحه اینستاگرام شما خواهند شد.

پشتیبانی به موقع، تعرفه مناسب، امنیت بالا، گزارش گیری حرفه ای و…

۴ دیدگاه دربارهٔ «ربات افزایش فالوور اینستاگرام رایگان ( آپدیت سال 1402)»

 1. رقیه دوست محمدی

  با سلام من با وجود داشتن ایمیل نام کاربری و رمز عبور قادر به ورود به اکانت اینستاگرام خود نیستم و با پیام ارور مواجه میشم لزوما راهنمایی کنید

 2. خیلی خوبه و اطمینانی در صورتی که من الان دوتا ربات رواکانتم هست اما ریپورت نمیشم
  خیلی خوبه حتما واسش تلاش کنید که بگیرید بات رو
  فقط یه مقدار هزینه داره و به خاطر آپدیت ایمن شدن قوانین اینستاگرام باید شماهم هر روز بات رو آپدیت کنید
  اگه از لپ تاپ استفاده کنید خیلی راحت تره
  با تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .