چرا باید از ربات افزایش فالوور به جای برنامه افزایش فالوور استفاده کرد؟ (آپدیت سال2023)

اینستاگرام به غول شبکه های اجتماعی مبدل شده است و بسیاری از کسب و کارها به سمت این شبکه اجتماعی گرایش پیدا کرده اند و همواره به دنبال برنامه افزایش فالوور اینستاگرام هستند. تا به حال چقدر از زمان و وقت خود را صرف افزایش فالوور در اینستاگرام کرده اید؟ چرا افزایش فالوور در اینستاگرام در عصر امروز به یک دغدغه بزرگ مبدل شده است.

در واقع افزایش فالوور اینستاگرام تنها راهی است که صاحبان برندها می توانند برند خود را بیشتر معرفی کنند و با افزایش بازاریابی و نمایش محصولات خود، بیشتر فروش داشته باشند.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

راه های زیادی برای بالا بردن فالوور اینستاگرام و یا دنبال کننده اینستاگرام وجود دارد و توسط افراد مختلف پیشنهاد می شود که یکی از این راه ها استفاده از پنل افزایش فالوور اینستاگرام است.

از دیگر راه های افزایش بازدید صفحه اینستاگرام می توان به خرید فالوور فیک، فعالیت زیاد در اینستاگرام، استفاده از روش تبلیغات در سایت ها و شبکه های اجتماعی دیگر و یا ربات افزایش فالوور اشاره کرد. اما چرا بهتر است به جای برنامه افزایش فالوور از ربات استفاده کنیم؟ اگر دوست دارید پاسخ این سوال را بدانید، با فالوجت تا انتهای مقاله همراه باشید.

ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام چیست و چرا باید مورد استفاده قرار بگیرد؟

در دوره امروز اینستاگرام به یک میزان بالایی از استفاده عموم رسیده است. اینستاگرام بیشترین میزان محبوبیت خود را مرهون امکانات و قابلیت هایی بالایی است که توانسته به واسطه آن به نیازهای کاربران خود پاسخ دهد.

از زمان پیدایش و رشد اینستاگرام تا اکنون، افزایش فالوور یکی از دغدغه های مهم کاربران آن بوده است. اما این چه روش ها و ترفندهایی می تواند در مدت زمان کوتاه منجر به افزایش فالوور شود موضوعی است که قصد داریم در این مقاله به آن بپزداریم.

برخی از نرم افزارها تلاش کردند تا بتوانند پاسخگوی دغدغه صاحبان پیج ها برای افزایش فالوور باشند. اما به دلیل مشکلات زیادی که دارند، نمی توانند کارآیی مناسبی نیز داشته باشند.

یکی از راه های افزایش فالوور به صورت واقعی، افزایش فالوور به کمک ربات اینستاگرام است.

اما ربات اینستاگرام در اصل چیست؟

ربات اینستاگرام، رباتی است که که در مدت 24 ساعت شبانه روز بدون هیچ وقفه ای باعث افزایش بازدید پیج و افزایش فالوور می شود، پس شما می توانید با خیال راحت پیج را به دست ربات سپرده و به کارهای شخصی خود بپردازید!

در حقیقت ربات اینستاگرام، فعالیت اکانت پیج را بالا برده و در نهایت منجر به افزایش بازدید اکانت و افزایش فالوور می شود.

ربات با برنامه های افزایش فالوور چه تفاوتی دارد؟

از جمله عاملی که ربات اینستاگرام را از برنامه های افزایش فالوور مجزا می کند؛ نجوه جذب فالوور توسط آن هاست. در برنامه های جذب فالوور از ترفند وارد کردن مستقیم دنبال کننده استفاده می شود که ممکن است فالوورهای فیک را به پیج سرازیر کند. اما ربات اینستاگرام با هدف قرار دادن اکانت های هدف آن ها را تشویق می کند تا پیج شما را فالوو کنند.

اکنون سوالی که پیش می آید نحوه تاثیر گذاری ربات اینستاگرام بر افزایش فالوور است؟

یک ربات اینستاگرامی به نحوه برنامه ریزی می شود که می تواند تمامی فعالیت های اصلی پیج را هدفمند کند. لایک، فالو، آنفالو، کامنت، ارسال دایرکت و پاسخ دادن به استوری ها تنها نمونه ای از فعالیت های ربات ها است. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد ربات ها هدفمند نمودن فالوورها است.

اما این هدفمند نمودن فالوور چه معنایی دارد؟ برای درک واضح این مسئله از یک مثال استفاده می کنیم؛ به طور مثال شغل و کسب و کار شما در اینترنت به شکلی است که فقط می تواند مشتریان یک شهر را در بربگیرد؛ ربات اینستاگرام با محدود کردن فعالیت های خود به آن شهر، مشتریان هدف را برای شما جمع آوری می کند.

نحوه کار برنامه افزایش فالوور اینستاگرام

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام به نرم افزار فالوور یاب و یا افزایش دهنده فالوور اینستا نیز شهرت دارد ممکن است ساختار متفاوتی داشته باشد ولی عمدتا تمامی آنها یک روش کار دارند.

در این نرم افزارها که هم بصورت نرم افزار موبایل افزایش فالوور و یا نرم افزار دسکتاپ افزایش فالوور وجود دارند، یک ایده کلی حاکم است.

در واقع افرادی که به دنبال افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود هستند، در این سایت ها و یا نرم افزارها ثبت نام می کنند و یک پنل کاربری در اختیار خواهند داشت.

در این پنل کاربری، کاربر اطلاعات کاربران دیگر را رویت می کند و اگر  دوست داشته باشد آنها را دنبال می کند و یا عکس های آنها را لایک می کند و یا فیم های آنها را تماشا می کند.

در ازا هر فالو، لایک و یا ویو و حتی بعضا کامنت، سکه دریافت می کند. در برخی از انواع برنامه افزایش فالوور اینستا سکه های فالوور یاب با سکه های لایک و کامنت و ویو از هم تفکیک شده اند.

ربات افزایش فالوور

چطور با برنامه افزایش فالوور اینستاگرام می توان فالوور اینستاگرام جمع کرد؟

با جمع شدن سکه های فالور کردن و یا لایک و غیره، کاربر می تواند خود درخواست خرید فالوور و یا لایک، کامنت و ویو داشته باشند و در ازا آن باید سکه بدهد.

در این حالت نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام ، این بار اطلاعات شما را در پنل کاربران دیگر نمایش می دهد. از این رو آنها با فالو کردن و یا لایک کردن و کامنت نویسی برای شما سکه جمع می کنند.

در نظر داشته باشید که این فالوورهایی که توسط برنامه فالووریاب اینستاگرام برای شما فراهم می شوند نمی توانند برای مدت زمان مشخصی پیج اینستاگرام شما را آنفالو کنند.

اما بعد از مدتی به راحتی و بخصوص اگرمحتوا و کار شما را دوست نداشته باشند، اقدام به آنفالو کردن پیج اینستاگرام شما می کنند و افزایش فالوور با برنامه افزایش فالوور اینستاگرام همیشگی نیست.

بیشتر بخوانید: چطور فالوور اینستاگرام به دست بیاوریم: بین ۰ تا ۱۰ هزار فالوور

البته راهکار دیگری هم در برخی از انواع نرم افزار فالوور یاب ها دیده شده است و آن هم خرید سکه است. یعنی به جای فالو کردن و یا لایک و کامنت، شما با پرداخت هزینه ای سکه دریافت می کنید.

معمولا همانند زمانی که اقدام به خرید فالوور می کنید، بسته های فروش سکه هم در تعداد مشخص و هزینه ای مشخص به شما فروخته می شود و شما با خرید این بسته ها می توانید فالوور بخرید.

آیا برنامه فالوور یاب اینستاگرام خوب است؟

نرم افزار فالووریاب و یا برنامه افزایش فالوور اینستاگرام با یک رویکرد تعاملی کار می کند. در واقع شما با افرادی که نمی شناسید تعامل می کنید تا فالوور پیج اینستا شما افزایش پیدا کند.

در این روش افزایش دنبال کننده، معمولا علاقه و یا میل باطنی در کار نیست و افراد به دنبال منافع خودشان هستند و هیچ تعهدی هم ندارد.

ربات افزایش فالوور

افزایش فالوور با برنامه فالووریاب  هر چند می تواند تعداد زیادی فالوور برای شما در مدت کم به همراه داشته باشد اما تضمینی برای فعالیت و یا مشارکت این افراد در پیج شما نیست.

قطعا در بین فالوورهای جدید افرادی هم هستند که از پیج و محتوای اینستاگرام شما استقبال می کنند و ممکن است فالوور دائمی اینستاگرام شما شوند، اما درثد این فالوورها زیاد نیست.

بنابراین برنامه افزایش فالوور پپج اینستاگرام یک برنامه برای افزایش فالوور دائمی و یا افزایش فالوور فعال اینستاگرام نیست اما برنامه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام قطعا هست.

زیرا فالوورهایی در نرم افزار افزایش دنبال کننده اینستاگرام حضور دارند که به دنبال بالا بردن فالوور اینستاگرام خودشان هستند و قطعا واقعی و شاید حتی کمی در ابتدا فعال باشند.

بهترین برنامه افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

نرم افزارهای زیادی در سایت های مختلف وجود دارند که خدمات افزایش فالوور را انجام می دهند. امروزه در سایت بازار و یا گوگل استور به جرات می توان گفت شاید ده ها نرم افزار افزایش فالوور اینستا وجود دارد. اما اینکه بتوان گفت بهترین نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام کدام یک از این نرم افزارها است کار دشواری است.

بیشتر بخوانید: بهترین روش افزایش فالوور اینستاگرام چیست؟

همانگونه که توضیح داده شد، این نرم افزارها عمدتا به یک روش و متد برای افزایش فالوور اینستا پایبند هستند و روش پیچیده ای نیز ندارند.

بنابراین انتخاب بهترین برنامه افزایش فالوور پیج اینستاگرام باید مبتنی بر برنامه نویسی، به روز رسانی، تعداد کاربر و یا استفاده کننده و نوع پشتیبانی نرم افزار برآورد شود.

از نظر قیمت و کیفیت فالوور به نظر نمی رسد که نرم افزار افزایش دهنده فالوور اینستاگرام کارایی زیادی داشته باشد و در دراز مدت این فالوورها از دست خواهند رفت.

بهترین جایگزین برای برنامه افزایش فالوور اینستاگرام

برنامه فالووریاب اینستاگرام همانگونه که توضیح دادیم موقتی است ولی فالوور واقعی اینستاگرام برای شما می تواند به همراه داشته باشد. اما آیا روش دیگری نیست که هم فالوور واقعی داشته باشد، هم فالوور دائمی و ماندگار اینستاگرام و هم اینکه فالوور فعال و علاقمند به پیج اینستاگرام به همراه داشته باشد.

ساخت ربات اینستاگرام

در حال حاضر سه روش برای افزایش فالوور وجود دارد که خیلی برتر و بهتر از روش استفاده از برنامه افزایش فالوور اینستاگرام هستند.

 • روش اول فعالیت روتین ولی با شدت و پشتکار بسیار زیاد در اینستاگرام است. در این روش باید حداقل چندین ساعت در روز در اینستاگرام فعالیت داشته باشید و افراد زیادی را فالو و لایک کنید.
 • روش دوم استفاده از تبلیغات در اینستاگرام است. در این روش هم باید هزینه های زیادی برای تبلیغات انجام دهید و هم اینکه باز هم مدت زمان زیادی را منتظر بمانید.
 • روش سوم که بهترین روش افزایش فالوور حال حاضر اینستاگرام است، استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام است.

چرا باید از ربات افزایش فالوور به جای برنامه افزایش فالوور استفاده کرد؟

در نرم افزار فالووریاب اینستاگرام، در ازا فالو اجباری پیج اینستا دیگران، لایک کردن و کامنت نویسی و ویو اجباری دیگران به شما سکه داده می شود و یا باید هزینه برای خرید سکه بکنید. این بعنی علی رغم میل باطنی باید عکس و یا ویدئویی را لایک کنید و یا افرادی را دنبال و فالو کنید و طبیعتا بعد از مدتی آنها را آنفالو می کنید.

اما ربات اینستاگرام مبتنی بر یک نرم افزار کاملا هوشمند است. در واقع ربات اینستاگرام با توجه به علایق و خواست شما فعالیت می کند. به این صورت که شما یک اشتراک ماهیانه یا چند ماهه خرید می کنید و با انجام تنظیماتی به ربات می گویید که علایق شما چیست و یا چه کسانی محتوای پیج شما را دوست دارند.

بیشتر بخوانید: خرید فالوور واقعی اینستاگرام

حتی به ربات می توانید اعلام کنید که در کدام منطقه جغرافیایی و با هدف قرار دادن کدام نوع فالوور ،حتی نوع جنسیت آنها و غیره برای شما فالوور پیدا کند. روش کار ربات اینستاگرام بر خلاف نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام به این صورت است که با در نظر گرفتن اکانت های فعال اینستاگرام کار می کند.

این ربات از شما هشتگ، کاربران هدف، پیج های هدف، منطقه جغرافیایی هدف، کامنت هدف و چندین موضوع دیگر را می گیرد و بر اساس آن به سراغ اکانت های فعال اینستاگرام می رود. طبیعی است که در این حالت ربات افزایش فالوور با لایک کردن، کامنت نویسی ، ارسال دایرکت، ویو کردن ویدئو و مهم تر از همه با فالو کردن اکانت های دیگران به آنها برای مراجعه به پیج شما خط و نشان می دهد.

ربات افزایش فالوور

کاربران اینستاگرام عادت دارند افرادی که آنها ار دنبال می کنند، فالو کنند. از این رو ربات اینستاگرام برای افزایس فالوور اینستا شما بهترین روش را انتخاب می کند. افزایش فالوور واقعی و فعال مبتنی بر علایق و فعالیت آنها به شکلی که بصور دائمی و همیشگی در پیج شما ماندگار شوند و به راحتی با پیج اینستا شما تعامل بر قرار کنند.

بنابراین اگر به دنبال یک نرم افزار و یا برنامه افزایش فالوور اینستاگرام بسیار خوب و قوی هستید ، بهترین انتخاب برای شما ربات افزایش فالوور خواهد بود. ربات افزایش فالوور بر خلاف برنامه افزایش فالوور اینستاگرام زمان بر نیست و بدون استفاده از اینترنت هم حتی به فعالیت و جذب فالوور اینستاگرام ادامه می دهد.

ربات افزایش فالوور فالوجت، یکی از بهترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام است که با یک سرور اختصاصی و با یک تیم پشتیبانی قوی بالاترین درصد رضایت مشتریان را دارد.

مزایای استفاده از ربات اینستاگرام فالوجت

اگر بخواهیم به طورکلی و خلاصه از مزایای بی نظیر ربات اینستاگرام فالوجت نام ببریم می توانیم به سرعت بالای افزایش فالوور، عملکرد مستقل، عدم نیاز به اینترنت اشاره نماییم. چرا که تمامی فعالیت های ربات اینستاگرام با تنظیمات از پیش تعیین شده انجام می شود. حتی هنگامی که شما به خواب می روید، ربات همچنان در حال فعالیت است.

از دیگر امکانات ربات اینستاگرام، توانایی گزارش دهی آن است. به این شکل که گزارش های تکمیلی را می توانید به صورت روزانه دریافت کنید. یکی از خاص ترین و برترین مزیت ربات اینستاگرام، هدفمند کردن مخاطبان بر اساس هدفمندی پیج شما است. این ویژگی این امکان را می دهد تا بر مبنای یک محله، یک شهر یا یک استان فعالیت کنید. این درحالی است که برنامه های افزایش فالوور هیچ یکی از این ویژگی ها را ندارند.

سخن آخر

یکی از بهترین ربات های اینستاگرامی که در سالیان اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، ربات اینستاگرامی، فالوجت است. پشتیبانی عالی، لایک پیج، تحلیل و آنالیز پیج های رقبا، هدفمندی مخاطبان اموری است که به واسطه این ربات امکان پذیر می شود. پس اگر شما هم به دنبال افزایش فالوور به صورت واقعی و با بازدهی بالا هستید، فالوجت را انتخاب کنید. افتخار ما در فالوجت ارائه بهترین خدمات به مشتریان است.  

فالوور

۲ دیدگاه دربارهٔ «چرا باید از ربات افزایش فالوور به جای برنامه افزایش فالوور استفاده کرد؟ (آپدیت سال2023)»

 1. با سلام وقت بخیر
  من میخوام ربات افزایش فالوور برای اینستاگرام بخرم اما نتونستم لطفا اگه ممکنه بیشتر راهنمایی کنید من چطور میتونم ربات خریداری کنم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر، به دلیل تغییراتی که اینستاگرام داشته ربات ها قادر به فعالیت نیستن و در حال حاضر تنها روش افزایش فالوور،فالوور فوری هستش که سرور ما در حال حاضر کمترین ریزش و بالاترین کیفیت را دارد که با مراجعه به سایت میتوانید بسته های مرد نظر خودتون را خریداری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .